رفتن به مطلب

جملات انرژی بخش

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

سلام .

جملات زیبا و انرژی بخش برای موفقیت کدامند؟ (لطفابنویسید)

چه جمله ای دراین زمینه روی شماتاثیرگداشته؟

یک جمله انرژی بخش چقدرمی تواندتاثیربگذارد؟اصلااین جملات چکارمی کنند؟

لینک به دیدگاه

یا میترکی یا جواب میده دیگه

البته اینو معمولا در جاهایی میگم که طرف تردید داره که میشه یا نمیشه

جو گیر شدن آخه خوب نیست

آدم برای هر چیزی باید کننده باشه وگرنه النگوهاش میشکنه :ws28:

کننده که باشه انجامش میده خودش درست میشه دیگه با چند تا جمله نیازی به جو گیر کردنش نیست

لینک به دیدگاه
یا میترکی یا جواب میده دیگه

البته اینو معمولا در جاهایی میگم که طرف تردید داره که میشه یا نمیشه

جو گیر شدن آخه خوب نیست

آدم برای هر چیزی باید کننده باشه وگرنه النگوهاش میشکنه :ws28:

کننده که باشه انجامش میده خودش درست میشه دیگه با چند تا جمله نیازی به جو گیر کردنش نیست

می گم حمیدآقاهمش توترکوندن ههیشکی باورنمی کنه بیا یاخودش خودشومی ترکونه یادیگران رو ای بابا.

قشنگ که بری توبحرش می بینی چه جمله قشنگیه .قشنگ استرس راخالی می کنه ولی نمی دونم چرااکثرا خراب میشن تادرست ؟ جملهِ یه جاش مشکل داره.

خداوکیلی ایرانیها99 درصدجوگیرند .نه

لینک به دیدگاه
می گم حمیدآقاهمش توترکوندن ههیشکی باورنمی کنه بیا یاخودش خودشومی ترکونه یادیگران رو ای بابا.

قشنگ که بری توبحرش می بینی چه جمله قشنگیه .قشنگ استرس راخالی می کنه ولی نمی دونم چرااکثرا خراب میشن تادرست ؟ جملهِ یه جاش مشکل داره.

خداوکیلی ایرانیها99 درصدجوگیرند .نه

خب مگه بد میگم ؟ :ws28:

با یک دوست عزیزی صحبت مبکردم که در حال تکمیل و ارتقاء یک کاری بود

وقتی گفت تا فلان جاها پیشرفت کردم مطمئن شدم که تا آخرش میره و تمومش میکنه و به حرفمم ایمان دارم که میگم

حالا چرا ؟ وقتی اون بالا گفتم باید کننده یا اینکاره باشی برای همینه

این عزیز هم اینکاره هستش و با کمی تلاش به هدفش میرسه

خیلی ها میان وارد یک موضوعی میشن ولی استایلشون به این چیزا نمیخوره و دراصل کارشون هم بی فایده میمونه

مثل رانندگیه ! زمان هم تاثیر نداره و رانندگی ذاتیه و کسی که استعداد نداره راننده خوبی هم نمیشه

همه نمیتونن خلبان جنگنده بشن و هر کسی توانایی درک و انالایز لحظه ای شرایط رو نداره و با اموزش هم نمیتونه بهترین واکنش ها رو نشون بده

حالا من بیام به کسی که ذاتا ساخته شده برای اینکه کارمند و پشت میز نشین باشه داستان بگم و جو گیرش کنم یا امید واهی بهش بدم که نه برو تو میتونی خلبان جنگنده شکاری بشی !! خب که چی بشه ؟ هر کسی برای چیزی ساخته شده و این استعداد طرفه !!

طرف رو جو گیر کنی با دو تا جمله از اینو اون یارو هم فکر میکنه گلو زده دیگه !! میره خودشو میندازه تو داستان و وقتی هم نتیجه ای حاصل نمیشه کلا تخریب روحی میشه

معنی جملات خوشکلو قشنگ قشنگ تماما اون چیزی نیست که تو متن میبینی

یک جمله از یک حرف یا متن بلند رو بر میدارن و کلا هدف و صحبت یارو هم عوض میشه

چون بازم میگم همه چیز برای همه صادق نیست !!

همه چیز هم علاقه نیست !! کسی که کار و تخصص و ذاتش هنره هر چقدر هم کارای ناراحت یا فنی دوست داشته باشه فرد فنی موفقی نمیشه

حالا میتونی با جو گیر کردن طرف شرایطی ایجاد کنی یارو بشه یک آدم ناراحت فنی ؟ غیر از اینه که هم از تخصص خودش (هنر) جا میمونه و هم تو این کار به نتیجه نمیرسه ؟ کلا پرت میشه بنده خدا .

جملات بدرد نمیخورن چون اون تکه ای از صحبت های یک فرد خاص بوده و خاطبش هم امثال خودشن نه همه !!

و الباقیش سانسور یا کات شده

اینی هم که میگی 99 درصد جو گیرن به این دلیله که آموزشی ندیدن تا روحیه خودشونو بشناسن و همونو دنبال کنن !! نگاه میکنن به دور و بری ها ببینن تو چی موفق شدن اینا هم همونو دنبال کنن و تو همه چیز بدون داشتن دانش کافی صاحب نظرن و در آخر هم تو هیچ کدوم نتیجه ای نمیگیرن ! تو کدوم اینا آخه کار کردی ؟ تجربه ای داری ؟

یارو تو بقالی در مورد خودرو حرف میزنه 5 دقیقه بعد یهو فاز سیاست میگیره بعد یهو میشینه انتقاد از وزارت نفت که پتروشیمی الان فلانه و اگر من بودم اینجوری میکردم و....................

نتانیاهو میاد میگه باید فشار رو مثلا ایران زیاد باشه فحش میده ! فرداش پوتین میاد میگه نه باید هوای ایرانو داشته باشی حقشه باز فحش میده

خب این معلومه با خودش چند چنده ؟ مدام شاکی ولی صاحب نظره

خب تو مهندسی ؟ دیپلماتی ؟ چی کاره ای لامصب:ws28: تازه آخر همه اینا هم فاز پند و اندرز میگیره و توقع داره ازش پیروی هم بکنی :ws28:

بابا بزن یا میترکه یا نه دیگه:ws28:

لینک به دیدگاه
خب مگه بد میگم ؟ :ws28:

با یک دوست عزیزی صحبت مبکردم که در حال تکمیل و ارتقاء یک کاری بود

وقتی گفت تا فلان جاها پیشرفت کردم مطمئن شدم که تا آخرش میره و تمومش میکنه و به حرفمم ایمان دارم که میگم

حالا چرا ؟ وقتی اون بالا گفتم باید کننده یا اینکاره باشی برای همینه

این عزیز هم اینکاره هستش و با کمی تلاش به هدفش میرسه

خیلی ها میان وارد یک موضوعی میشن ولی استایلشون به این چیزا نمیخوره و دراصل کارشون هم بی فایده میمونه

مثل رانندگیه ! زمان هم تاثیر نداره و رانندگی ذاتیه و کسی که استعداد نداره راننده خوبی هم نمیشه

همه نمیتونن خلبان جنگنده بشن و هر کسی توانایی درک و انالایز لحظه ای شرایط رو نداره و با اموزش هم نمیتونه بهترین واکنش ها رو نشون بده

حالا من بیام به کسی که ذاتا ساخته شده برای اینکه کارمند و پشت میز نشین باشه داستان بگم و جو گیرش کنم یا امید واهی بهش بدم که نه برو تو میتونی خلبان جنگنده شکاری بشی !! خب که چی بشه ؟ هر کسی برای چیزی ساخته شده و این استعداد طرفه !!

طرف رو جو گیر کنی با دو تا جمله از اینو اون یارو هم فکر میکنه گلو زده دیگه !! میره خودشو میندازه تو داستان و وقتی هم نتیجه ای حاصل نمیشه کلا تخریب روحی میشه

معنی جملات خوشکلو قشنگ قشنگ تماما اون چیزی نیست که تو متن میبینی

یک جمله از یک حرف یا متن بلند رو بر میدارن و کلا هدف و صحبت یارو هم عوض میشه

چون بازم میگم همه چیز برای همه صادق نیست !!

همه چیز هم علاقه نیست !! کسی که کار و تخصص و ذاتش هنره هر چقدر هم کارای ناراحت یا فنی دوست داشته باشه فرد فنی موفقی نمیشه

حالا میتونی با جو گیر کردن طرف شرایطی ایجاد کنی یارو بشه یک آدم ناراحت فنی ؟ غیر از اینه که هم از تخصص خودش (هنر) جا میمونه و هم تو این کار به نتیجه نمیرسه ؟ کلا پرت میشه بنده خدا .

جملات بدرد نمیخورن چون اون تکه ای از صحبت های یک فرد خاص بوده و خاطبش هم امثال خودشن نه همه !!

و الباقیش سانسور یا کات شده

اینی هم که میگی 99 درصد جو گیرن به این دلیله که آموزشی ندیدن تا روحیه خودشونو بشناسن و همونو دنبال کنن !! نگاه میکنن به دور و بری ها ببینن تو چی موفق شدن اینا هم همونو دنبال کنن و تو همه چیز بدون داشتن دانش کافی صاحب نظرن و در آخر هم تو هیچ کدوم نتیجه ای نمیگیرن ! تو کدوم اینا آخه کار کردی ؟ تجربه ای داری ؟

یارو تو بقالی در مورد خودرو حرف میزنه 5 دقیقه بعد یهو فاز سیاست میگیره بعد یهو میشینه انتقاد از وزارت نفت که پتروشیمی الان فلانه و اگر من بودم اینجوری میکردم و....................

نتانیاهو میاد میگه باید فشار رو مثلا ایران زیاد باشه فحش میده ! فرداش پوتین میاد میگه نه باید هوای ایرانو داشته باشی حقشه باز فحش میده

خب این معلومه با خودش چند چنده ؟ مدام شاکی ولی صاحب نظره

خب تو مهندسی ؟ دیپلماتی ؟ چی کاره ای لامصب:ws28: تازه آخر همه اینا هم فاز پند و اندرز میگیره و توقع داره ازش پیروی هم بکنی :ws28:

بابا بزن یا میترکه یا نه دیگه:ws28:

مجددا....سپاسگذارم از شما....:icon_gol::icon_gol:

بزرگوارید فراوان...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
و نظرشما؟

در رابطه با کارم داشتم با دوست گرامی و عزیزی صحبت میکردم....و از مشکلات کار براشون گفتم....ایشون خیلی با صحبت هاشون بهم نیرو دادن

صحبت هاشون بسیار ب من کمک کرد....قدرت اطمینانی ک تو کلامشون بود....برام انرژی بخش بود.....وقتی بهم گفت میدونم ک میتونی....تمام شبه هام از بین رفت

البته شاید این حرف رو خیلی بشنوم....اما اینکه از زبان فردی ک میدونم بسیار باتجربه هستند در این زمینه... و کارهای بسیاری رو عملیاتی کردن خیلی روم تاثیر داشت....وقتی گفتند ب حرف خودشون ایمان دارند....من هم ایمان پیدا کردم ک میتونم....

باز هم ازشون سپاسگذارم...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...