رفتن به مطلب

بازداشت پناهجویان سوری

NYC

ارسال های توصیه شده

بازداشت یک خانواده پناهنده سوری توسط پلیس مجارستان پس از آن‌که این خانواده از مرز صربستان وارد مجارستان شدند.

mh10uw85q0b6vgbk2r5.jpg

tp3yv21drwd7bmg5nzjx.jpg

wigprcj4tu7311csrpg6.jpg

vuo4by4lptpfisz0fjvl.jpg

r0z027a4q0fnr92v9a7.jpg

1vmqceff3ttj8aka50z.jpg

zt0e86653xpe7vn4okji.jpg

dzx0uh2ehtqbc9x6x9pd.jpg

nyv6j76ivuzd2nqcowj.jpg

kfnlidsmtlvf2yjf3co1.jpg

fdsplw2x7ryesakso4.jpg

لینک به دیدگاه

البته خب چیز عجیبی نیست و ورود غیر قانونی به هر کشوری ممنوع هست و باید بازداشت شوند شما تصور کنید کسی بی اجازه وارد خونه تون شود. مشکل جای دیگریست و از پریروز هم دولت المان تعدا زیادی از این پناهجویان رو با قطار از مجارستان به کشورش برد.

لینک به دیدگاه
البته خب چیز عجیبی نیست و ورود غیر قانونی به هر کشوری ممنوع هست و باید بازداشت شوند شما تصور کنید کسی بی اجازه وارد خونه تون شود. مشکل جای دیگریست و از پریروز هم دولت المان تعدا زیادی از این پناهجویان رو با قطار از مجارستان به کشورش برد.

سر این قضیه میشه خیلی بحث کرد.

قطعاً منطقیه.

هرچیزی باید اصول خودش رو داشته باشه.

بی تعارف وقتی من خودمو جای مردم اون کشورها به خصوص آلمان تصور میکنم نمیتونم قبول کنم این حجم از آدم های غریبه که هیچ تناسبی با فرهنگ آلمان ندارن و رو یکباره قبول میکنن و اجازه میدن وارد جامعه بشن.

به قول وزیر امور خارجه انگلیس موجودیت اروپا داره به خطر میوفته به خاطر این همه حجوم پناهجو.

ولی قصد من از این تاپیک به تصویر کشدن این سختی هاییه که یه مرد (همینطور همسرش ولی مرد بیشتر) تحمل میکنه و به قول خودمانی خانواده اش رو به دندون میکشه تا بتونه حداقل امکانات رو براشون فراهم کنه.

پشت سر جنگ و داعش و تجاوز و بمباران و قحطی و ...

دستبند زدن و اون رفتار با یه مرد در حضور خانواده و همسرش.

اون غروری و ابهتی که از پدر فرو میریزه.

عجب زندگیه سختیه برای یه مرد.

لینک به دیدگاه
سر این قضیه میشه خیلی بحث کرد.

قطعاً منطقیه.

هرچیزی باید اصول خودش رو داشته باشه.

بی تعارف وقتی من خودمو جای مردم اون کشورها به خصوص آلمان تصور میکنم نمیتونم قبول کنم این حجم از آدم های غریبه که هیچ تناسبی با فرهنگ آلمان ندارن و رو یکباره قبول میکنن و اجازه میدن وارد جامعه بشن.

به قول وزیر امور خارجه انگلیس موجودیت اروپا داره به خطر میوفته به خاطر این همه حجوم پناهجو.

ولی قصد من از این تاپیک به تصویر کشدن این سختی هاییه که یه مرد (همینطور همسرش ولی مرد بیشتر) تحمل میکنه و به قول خودمانی خانواده اش رو به دندون میکشه تا بتونه حداقل امکانات رو براشون فراهم کنه.

پشت سر جنگ و داعش و تجاوز و بمباران و قحطی و ...

دستبند زدن و اون رفتار با یه مرد در حضور خانواده و همسرش.

اون غروری و ابهتی که از پدر فرو میریزه.

عجب زندگیه سختیه برای یه مرد.

دقیقا جای بحث داره و قضیه فراتر از این است.پلیس و یا مامورینی که مرزها رو میبندند چاره ای ندارند .اما یه چیزیم بگم همین پناهجویان سوری و فلسطینی جوری رفتار میکنند که انگار کل دنیا بهشون بدهکارند هم از مردم و هم از دولتها توقعات عجیبی دارند موراد زیاده که خارج از حوصله تاپیک هست.

پدران زیادی هستند در دنیا که شرمنده کودکانشونند اما ایا همه رو میشه رسیدگی کرد؟

لینک به دیدگاه
دقیقا جای بحث داره و قضیه فراتر از این است.پلیس و یا مامورینی که مرزها رو میبندند چاره ای ندارند .اما یه چیزیم بگم همین پناهجویان سوری و فلسطینی جوری رفتار میکنند که انگار کل دنیا بهشون بدهکارند هم از مردم و هم از دولتها توقعات عجیبی دارند موراد زیاده که خارج از حوصله تاپیک هست.

پدران زیادی هستند در دنیا که شرمنده کودکانشونند اما ایا همه رو میشه رسیدگی کرد؟

قطعاً همینطوره.

اون مامور پلیس کاری انجام نمیده جز وظیفه ای که بهش محول شده.

و قطعاً فکر میکنم بنا به شرایط کاری و فرهنگشون تا جایی که امکان داشته باشه با احترام هم این کار رو انجام بدن.

درسته که نمیشه به هرکسی که در دنیا مشکل داره رسیدگی کرد و چاره کار هر کشوری و شخصی که مشکل داره این نیست که برای زندگی ببرنشون به اروپا و دیگر کشورها.

ولی میشه به همین راحتی و با استناد به همین جمله از زیر مسئولیتی که نسبت به آدم های دیگه داریم شونه خالی کرد؟

لینک به دیدگاه

وقتی گفتم اینا به نظرم میرفتن کشورهای آسیایی بهتر بود اشتباه نکردم

هم بنده خداها خودشون تو دردسر نمی افتادن و هم یک قاره دیگه رو داغون نمیکردن

چون اینا الان خرشون که از پل بگذره فاز مسلمون بازی و مسلمون کردن میگیرن

اما اگر مثلا میرفتن کشورهایی مثل مالزی یا امثالش راحت تر بودن

مسلمون بازی هم لازم نداشت و خودشون مسلمونن

از درگیری و بگیر و ببند تروریستو این حرفها هم دور بودن

اینا هم آدم های خفن صنعتی و خلاصه آدم ناراحت نیستن که بگن فقط آلمان به ما میخوره

زندگیشونو میکردن

لینک به دیدگاه
وقتی گفتم اینا به نظرم میرفتن کشورهای آسیایی بهتر بود اشتباه نکردم

هم بنده خداها خودشون تو دردسر نمی افتادن و هم یک قاره دیگه رو داغون نمیکردن

چون اینا الان خرشون که از پل بگذره فاز مسلمون بازی و مسلمون کردن میگیرن

اما اگر مثلا میرفتن کشورهایی مثل مالزی یا امثالش راحت تر بودن

مسلمون بازی هم لازم نداشت و خودشون مسلمونن

از درگیری و بگیر و ببند تروریستو این حرفها هم دور بودن

اینا هم آدم های خفن صنعتی و خلاصه آدم ناراحت نیستن که بگن فقط آلمان به ما میخوره

زندگیشونو میکردن

البته یک نکته اینه که اروپا مخصوصا آلمان به شدت کمبود نیروی متخصص داره.

افرادی هم که میرن این مدل کشورها عموماً از قشر جوان هستن و تحصیلکرده.

یه جورایی با یک تیر و دونشان شده.

هم گوش دنیا رو کر کردن از حس انسان دوستانه اشون هم نیروی کار.

لینک به دیدگاه
البته یک نکته اینه که اروپا مخصوصا آلمان به شدت کمبود نیروی متخصص داره.

افرادی هم که میرن این مدل کشورها عموماً از قشر جوان هستن و تحصیلکرده.

یه جورایی با یک تیر و دونشان شده.

هم گوش دنیا رو کر کردن از حس انسان دوستانه اشون هم نیروی کار.

امیر حرفا می زنیااااا:ws28:

از کجا به این نتیجه رسیدی؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

انسان بی فایده هیچ جالازم نداره وفقط ظاهرا ماهستیم که بدون فکروآینده نگری این کارراکردیم.

ایران نتیجش چی شده؟

کی بایدبه کشورها و....احترام بزاریم خب بعضی ازاونهانمی خوان راه بدن زور که نیست.

والامنم اگربودم بجای ایناباکسانی رفتاآمدمی کردم که یه فایده ای داشته باشند(بالاترازسطح خودم باشند)

ماورودیک انسان ،عواطف و....می بینیم ویک کسی که مسولیت داره وکارش تحلیله 100 چیزدیگررا.

لینک به دیدگاه
امیر حرفا می زنیااااا:ws28:

از کجا به این نتیجه رسیدی؟ :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آلمان کمبود نیروی متخصص داره.

اینو بارها و بارها دولت آلمان اعلام کرده و به طور جدی برنامه برای جذب نیروی متخصص از کشورهای دیگه ریخته.

از بین این افراد پناهجو خب درصدی که رسماً تحصیلکرده هستن. درصدی کودک و نوجوان که طی چند سال آینده آماده کار میشن.

یک عده هم بیسواد و ناتوان که از این گروه هم خیلی هاشون ممکنه بچه دار بشن و این رشد منفی جمعیت آلمان رو تغیر بدن.

پیرزن پیر مرد هم که من ندیدم اصلاً بین این پناهجوها. بنده خدا ها قدرت اینکه همچین سفری رو داشته باشن رو ندارن.

یعنی این جماعت پناهجو همون چیزیه که اینا میخوان و لازم دارن.

به هر حال یک برنامه یک دوساله نیست.

در کل میخوام بگم این همه تو بوق و کرنا کردن یک ماهه کل اخبار دنیا شده انسان دوستی بازی اتحادیه اروپا و در راس اونها آلمان.

مطمئناً هدف خیلی بزرگتری دارن که همین جذب نیروی کار از بین این افراد هست.

لینک به دیدگاه

آلمان کمبود نیروی متخصص داره.

اینو بارها و بارها دولت آلمان اعلام کرده و به طور جدی برنامه برای جذب نیروی متخصص از کشورهای دیگه ریخته.

از بین این افراد پناهجو خب درصدی که رسماً تحصیلکرده هستن. درصدی کودک و نوجوان که طی چند سال آینده آماده کار میشن.

یک عده هم بیسواد و ناتوان که از این گروه هم خیلی هاشون ممکنه بچه دار بشن و این رشد منفی جمعیت آلمان رو تغیر بدن.

پیرزن پیر مرد هم که من ندیدم اصلاً بین این پناهجوها. بنده خدا ها قدرت اینکه همچین سفری رو داشته باشن رو ندارن.

یعنی این جماعت پناهجو همون چیزیه که اینا میخوان و لازم دارن.

به هر حال یک برنامه یک دوساله نیست.

در کل میخوام بگم این همه تو بوق و کرنا کردن یک ماهه کل اخبار دنیا شده انسان دوستی بازی اتحادیه اروپا و در راس اونها آلمان.

مطمئناً هدف خیلی بزرگتری دارن که همین جذب نیروی کار از بین این افراد هست.

بله دقیقاااااا:ws3:

اروپا از کار باز موندن و منتظر پناهجوها هستند که به دادشون برسند و اختراعات و اکتشافات این مناطق رو از دست ندهند

این انسان دوستی بازی رو چرا کشورهای اسلامی و از جمله ایران و عربستان انجام ندادند ؟:banel_smiley_4: اینم نوع قدر دانی ما غیر اروپائیاست دیگه:ws3: به اب و اتیش خودمونو میزنیم که کشوری ما رو بپذیره بعدش شعار میدیم اونا دنبال مغز متفکرمون هستند و توطئه ای در کاره ...دنیای جالبی داریم:whistle:

لینک به دیدگاه
بله دقیقاااااا:ws3:

اروپا از کار باز موندن و منتظر پناهجوها هستند که به دادشون برسند و اختراعات و اکتشافات این مناطق رو از دست ندهند

این انسان دوستی بازی رو چرا کشورهای اسلامی و از جمله ایران و عربستان انجام ندادند ؟:banel_smiley_4: اینم نوع قدر دانی ما غیر اروپائیاست دیگه:ws3: به اب و اتیش خودمونو میزنیم که کشوری ما رو بپذیره بعدش شعار میدیم اونا دنبال مغز متفکرمون هستند و توطئه ای در کاره ...دنیای جالبی داریم:whistle:

ایران بیاد پناهنده قبول کنه؟کدوم بدبخت بیچاره ای میاد اینجا اخه:whistle:تو نون شب مردم خودش مونده :icon_pf (34):

مردم خودشونو به اب و آتیش میزنن چون اینجا قدر نمیدونن چندتا اختراع توپ داشته باشه آدم بره ثبتشون کنه هزارتا سنگ میندازن جلو پاش دریغ از یکم فهم که اینها به سود مملکت خودشون هست بعد چیکار کنیم؟مجبوریم از ایران بریم بعد آقایون میشینن به به و چه چه راه میندازن که رئیش هاروارد نمیدونم مخترعین فلان کشور ایرانی هستن اونا اومدن دزدین و غیره...خو اونا بها میدن به علم اما اینجا چی؟تا زنده ای به تحقیقاتت به اختراعاتت به علمت هیچ ارزشی نمیدن وقتی مردی میگن عجب آدمی بود یه مجسمه ازش بسازید بذاریم وسط میدون فلان منطقه.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...