رفتن به مطلب

جنجال عکس پسر بچه 2 ساله بریتانیایی

saba mn

ارسال های توصیه شده

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
جنجال عکس پسر بچه 2 ساله بریتانیایی[/h]

عکس پسر بچه ۲ساله بریتانیایی در داخل ماشین لباسشویی، با واکنش هزاران کاربر فیسبوک روبرو شده است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، عکس پسر بچه ۲ساله بریتانیایی در داخل ماشین لباسشویی، با واکنش هزاران کاربر فیسبوک روبرو شده و گروهی از آنها حتی از مادر این کودک بخاطر سهل انگاری و به خطر انداختن جان بچه به پلیس انگلستان شکایت کرده و او رو تهدید به مرگ کردند!

مادر این کودک در پاسخ به کامنت‌های تهدید آمیز دوستان و دیگر کاربران فیسبوکش میگوید: بچه من دچار عقب ماندگی و معلولیت ذهنی است و او با پای خودش به داخل ماشین لباسشویی رفت تا بازی کنه و من بخاطر نشون دادن شیطنت بچه ام عکس او رو در داخل ماشین پست کردم و هرگز تصور نمیکردم با اینهمه خشم و تنفر مردم روبرو بشم.

3472898_907.jpg

منبع: برترینها

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه

این ماجرامشکوک میزنه شایددروغ می گه وخودش گذاشته ش توماشین (به انگشتان نگاه کنید)به هرحال چندسوال برام پیش آمدومقایسهای باخودمان .مثلا مااگربودیم به مادراعتراض می کردیم یامی خواستیم ادای اروپایی دربیاریم ودخالت نکنیم!

ماهم اینقدرخودمون مسول می دانیم که هرجاامثال این اتفاقهاافتاد به مراجع قانونی شکایت کنیم؟

اصلامامراجع قانونی انکارراداریم ؟

تصورکنیداین اتفاق یامشابه توایران بودبه پلیس می گفتی جواب چه بود؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...