رفتن به مطلب

مشاوره در مورد کار فتوشاپ و کرل

ALI.HH

ارسال های توصیه شده

فتوشاپ و کورل که سیستم خاصی نمیخواد..با حداقل رم (4گیگ) هم میتونی کار کنی

ولی در کل اگه سیستم خوب میخوای : اول پی سی!! پی سی!! پی سی!! :a030:.... بعد لب تاپ های اپل (از اپل بدم میاد ولی خب از حق نگذریم قطعاتش خوب مچ شده با هم) .. بعد سری آپاچی msi .. بعدم دیگه همینجوری بگیر بیا پایین!

لنوو هم یه هیولا داره ..یکی از دوستان گرفته راضیه: Lenovo Y7070 - A 17

اینم لیست لب تاپ های قدرتمند ..

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
فتوشاپ و کورل که سیستم خاصی نمیخواد..با حداقل رم (4گیگ) هم میتونی کار کنی

ولی در کل اگه سیستم خوب میخوای : اول پی سی!! پی سی!! پی سی!! :a030:.... بعد لب تاپ های اپل (از اپل بدم میاد ولی خب از حق نگذریم قطعاتش خوب مچ شده با هم) .. بعد سری آپاچی msi .. بعدم دیگه همینجوری بگیر بیا پایین!

اینم لیست لب تاپ های قدرتمند ..

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

واسه یکی از دوستام میخام مثلا لنوو رمش خوبه ولی گرافیک زیر یک جواب میده؟

لینک به دیدگاه

باز بستگی به کارت داره .. ولی یه چیزی بگیر که بیشتر از فتوشاپ و کورل جواب بده که بعدا اگه خواستی بیشتر ازش کار بکشی پشیمون نشی از خریدش (هنوز پیشنهادم پی سیه .. اونم بدی یه متخصص برات جمع کنه)

زیر 4 تومن خرج نکن براش .. (باز اشاره میکنم به این نکته که من نمیدونم دقیقا چی میخوای از سیستم :a030:)

لینک به دیدگاه
باز بستگی به کارت داره .. ولی یه چیزی بگیر که بیشتر از فتوشاپ و کورل جواب بده که بعدا اگه خواستی بیشتر ازش کار بکشی پشیمون نشی از خریدش (هنوز پیشنهادم پی سیه .. اونم بدی یه متخصص برات جمع کنه)

زیر 4 تومن خرج نکن براش .. (باز اشاره میکنم به این نکته که من نمیدونم دقیقا چی میخوای از سیستم :a030:)

کارش معمولیه میخاد زیر یک هزینه کنه پی سی داره میخاد یه لپ تاب هم کنارش داشته باشه که کارای فتوشاپی شو همراش داشته باشه

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

حمید:w58:

زیر 4 تومن خرج نکنه؟:w58:

بابا برای یه کار فتوشاپ و کورل میخوادااااااااااااااا.مثل شما که سه بعدی کار نمیکنه:ws3:

البته گفتن لب تاپ زیر 1 تومن میخوان.خب فک نکنم چیز خوبی گیرشون بیاد:hanghead:

لینک به دیدگاه
حمید:w58:

زیر 4 تومن خرج نکنه؟:w58:

بابا برای یه کار فتوشاپ و کورل میخوادااااااااااااااا.مثل شما که سه بعدی کار نمیکنه:ws3:

البته گفتن لب تاپ زیر 1 تومن میخوان.خب فک نکنم چیز خوبی گیرشون بیاد:hanghead:

آینده نگری کردم مثلا :ws3:

لینک به دیدگاه
آینده نگری کردم مثلا :ws3:

:ws28:لطف کردی:ws3:

هیچوقت برای اموزشگاه و سیستم خریدن باهات مشورت نکنم که افسرده میشم:ws28:

با این 4 ملیون من میخوام 4 تاسیستم بخرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
:ws28:لطف کردی:ws3:

هیچوقت برای اموزشگاه و سیستم خریدن باهات مشورت نکنم که افسرده میشم:ws28:

با این 4 ملیون من میخوام 4 تاسیستم بخرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دستت درد نکنه... من 10 تومن دادم یه سیستم هنو یه جاها مشکل دارم :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...