رفتن به مطلب

احمدی‌ نژاد وارد می‌شود

ارسال های توصیه شده

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
احمدی‌ نژاد وارد می‌شود[/h]

رئیس جمهور سابق ایران با راه اندازی کمپین سیاسی در آستانه انتخابات مجلس می تواند چالش برای کسانی که حامی اصلی توافق هسته ای هستند بوجود آورد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازجام نیوز، محمود احمدی نژاد اگر در متن هم نباشد، اما جایگاه ویژه ای در اخبار و تحلیل رسانه ها دارد. تحرکات روزهای گذشته او علاوه بر رسانه های داخلی، خبرگزاری های بین المللی را نیز به واکنش وا داشته است.

خبرگزاری آمریکایی "آسوشیتدپرس" (AP) در گزارشی با عنوان "احمدی نژاد به دنبال بازگشت به صحنه سیاسی ایران" نوشت: رئیس جمهور سابق ایران محمود احمدی نژاد با راه اندازی کمپین سیاسی در آستانه انتخابات مجلس در ماه فوریه، می تواند یک چالش جدی را برای معتدل های ایرانی بوجود آورد، چالش برای کسانی که حامی اصلی توافق هسته ای به دست آمده هستند.»

این خبرگزاری آمریکایی نوشت: «عده بسیار کمی انتظار پیروزی احمدی نژاد در سال 2005 را داشتند، اما او توانست برای مدت 8 سال رئیس جمهور ایران باشد و در طول این 8 سال پرچمدار مبارزه و مقابله با غرب باشد. مواضع و شعارهای بسیار تند او علیه اسرائیل و عدم سازش بر سر برنامه هسته ای ایران همچنان بر سر زبانهاست.

آسوشیتدپرس با اشاره به فعالیت این روزهای رئیس دولت نهم و دهم می نویسد: «اکنون بسیاری از متحدان و یارانش به او پیوسته اند، اما دو تن از معاونان وی فعلا در حبس هستند.

باورها بر این است که احمدی نژاد همچنان حمایت گسترده ای را در حومه شهرها دارد و می توان گفت فعلا تنها شخصیت برای مقابله با اصلاح طلبان است.»

آسوشیتدپرس افزود: «اکنون این مرد 58 ساله بعد از دو سال در میان جمعی، سکوت خود را شکسته و بار دیگر از ایده های انقلابی خود دفاع می کند و از آرمان های رهبر سابق ایران آیت الله خمینی سخن می گوید.

او در جمع حامیان خود گفته است: پیروزی و آینده ای روشن در انتظار ماست و نباید فراموش کنیم که آمریکا دشمن ماست.

وی در مورد توافق هسته ای صحبتی نکرده، توافقی که می تواند تحریم های دردناک ایران را از بین ببرد.»

آسوشیتدپرس با بیان اینکه "احمدی نژاد نمی تواند توافق را از ریل خود خارج کند" اضافه می کند: زمانی که این توافق مورد نظر رهبر ایران قرار گرفته، محمود احمدی نژاد نمی تواند در خصوص مذاکرات و توافق حرفی داشته باشد، اما چیزی که مشخص است این که وی اکنون با قدرت وارد میدان شده و در تلاش است که با مبارزات انتخاباتی آنهم در آستانه انتخابات مجلس، مسیر را برای انتخابات ریاست جمهوری هموار کند.»

این خبرگزاری در ادامه می افزاید: «با توجه به نبود یک نظرسنجی معتبر در ایران، نمی توان سطح حامیان احمدی نژاد را مشخص کرد؛ اما بازگشت احمدی نژاد نمی تواند بدون تایید مقامات ایران ممکن باشد.

برخی از تحلیل گران بر این باورند که توافق هسته ای اکنون باعث قدرت نمایی حزب اعتدال و شخص حسن روحانی شده است و امیدها حاکی از این است که صندلی های مجلس بین حزب اعتدال و اصولگرایان به طور مساوی تقسیم خواهد شد.

این خبرگزاری در پایان نوشت: «در صورتی که احساس شود، شرکت احمدی نژاد در انتخابات می تواند شور و شوق انتخاباتی ایجاد کند و رقابت را میان رقبا داغ نماید، شاید شاهد حضور دوباره محمود احمدی نژاد باشیم.»

3438872_392.jpg

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه
احمدی نژاد نه

بمب اتم

توی این کشور یا جای این آقاس یا من:whistle:

والا:ws3:

شک دارم یک بمب اتم هم بتونه یک کشور رو به این شکل نابود کنه.

شاید چیزی حدود 1000 تا بمب اتم بتونه.....

لینک به دیدگاه
شک دارم یک بمب اتم هم بتونه یک کشور رو به این شکل نابود کنه.

شاید چیزی حدود 1000 تا بمب اتم بتونه.....

واقعا واسم سواله وقتی کسی علم اینکارو نداره با چه اعتماد به نفسی میره جلو:banel_smiley_4:

هم خودشو خراب میکنه هم یه کشورو:sigh:

لینک به دیدگاه
واقعا واسم سواله وقتی کسی علم اینکارو نداره با چه اعتماد به نفسی میره جلو:banel_smiley_4:

واقعا فکر میکنی تمام مسئولان کشور علم و تخصص لازم رو در منصب و مسئولیتی که به عهده دارن ، دارا هستن؟!!؟!!؟!!

قطعا نه.وگرنه وضعیتمون این نبود.

مثلا وضعیت محیط زیست رو ببین......تالاب ها ، دریاچه ها ، جنگل ها ، اکوسیستم ها و......

جواب سوالت پول و مقامه.

میدونی با رئیس جمهور شدن چه ثروت عظیمی به دست آورد؟!!؟!

از نظر مقام هم که نفر دوم کشور میشه.

همچین آدمی تو کشوری مثل آلمان معلم ابتدایی هم نمیذارن بشه با اون سطح علمی و سوادش!:icon_razz:

لینک به دیدگاه

سحر جان بحث سواد و علم نیست اعتماد بنفسش از حمایت قدرتی است که پشتش رو محکم گرفته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
واقعا فکر میکنی تمام مسئولان کشور علم و تخصص لازم رو در منصب و مسئولیتی که به عهده دارن ، دارا هستن؟!!؟!!؟!!

قطعا نه.وگرنه وضعیتمون این نبود.

مثلا وضعیت محیط زیست رو ببین......تالاب ها ، دریاچه ها ، جنگل ها ، اکوسیستم ها و......

جواب سوالت پول و مقامه.

میدونی با رئیس جمهور شدن چه ثروت عظیمی به دست آورد؟!!؟!

از نظر مقام هم که نفر دوم کشور میشه.

همچین آدمی تو کشوری مثل آلمان معلم ابتدایی هم نمیذارن بشه با اون سطح علمی و سوادش!:icon_razz:

از ماست که بر ماست...

لینک به دیدگاه
سحر جان بحث سواد و علم نیست اعتماد بنفسش از حمایت قدرتی است که پشتش رو محکم گرفته:banel_smiley_4:

:sigh:

نیستی ببینی دارن مثل احمقا باهامون رفتار میکنن

همه.تر و خشک دارن با هم میسوزن

لینک به دیدگاه

بله اقتدارداره ،بله محکم حرف میزنه و...چون پشتش گرمه-منم اگه بودم میزدم تودهنه جهان،ولی چی میشه!؟احمدی نژادکی بودوهست؟به نظرم اینهایک نفررامی خواستند ببخشیدابله یعنی میخواهم بگم ازقبل طراحی شده بود ،باباایناهمش بازیه ،می گن بزاریدسرمردم بااینهاگرم باشه ،برعکس اونی که ماخیال می کنیم اینهافوق العاده باهوشندمی دونندمردم نبایدفکربکنند.

بعدازیک عمرحالافهمیدم ایناهمش بازیه دین حلال حرام حجاب فقط نبایدیکسری مسایل رابفهمی واگربفهمی خودت راداربزن قبل ازاینکه داربزنند خیال می کنیداینهای که اعدام می شدندیعنی همشون آدم کش بودند؟

من به عنوان یه جوان اگربشه گفت چی دارم ؟وضعیت اقتصادچگونه است ؟من به .....بهداشت روانی ایران چگونه است؟شمافکرمی کنیدجان ماچقدرارزش داره؟مردم هسته مسته(بمب) می خوان یاآرامش؟آزادی حق هرموجودزنده ای آیاماداریم؟وقتی یه جاهای حرف می زنیم نصیحت شروع می شه می گن ماعمرمون راکردیم کاری باماندارندجوانهارامیگیرند،درست این حرف، ولی این چه زندگی است -

زیادی حرف زدم ولی دارم خفه می شم چقدرخودم رابه دیوانگی بزنیم،(راستی بحث چی بود)

اینهاهمش بازیه بازیه بازیه بازی خطرناک که آخرش نابودی یک نسل

لینک به دیدگاه
بله اقتدارداره ،بله محکم حرف میزنه و...چون پشتش گرمه-منم اگه بودم میزدم تودهنه جهان،ولی چی میشه!؟احمدی نژادکی بودوهست؟به نظرم اینهایک نفررامی خواستند ببخشیدابله یعنی میخواهم بگم ازقبل طراحی شده بود ،باباایناهمش بازیه ،می گن بزاریدسرمردم بااینهاگرم باشه ،برعکس اونی که ماخیال می کنیم اینهافوق العاده باهوشندمی دونندمردم نبایدفکربکنند.

بعدازیک عمرحالافهمیدم ایناهمش بازیه دین حلال حرام حجاب فقط نبایدیکسری مسایل رابفهمی واگربفهمی خودت راداربزن قبل ازاینکه داربزنند خیال می کنیداینهای که اعدام می شدندیعنی همشون آدم کش بودند؟

من به عنوان یه جوان اگربشه گفت چی دارم ؟وضعیت اقتصادچگونه است ؟من به .....بهداشت روانی ایران چگونه است؟شمافکرمی کنیدجان ماچقدرارزش داره؟مردم هسته مسته(بمب) می خوان یاآرامش؟آزادی حق هرموجودزنده ای آیاماداریم؟وقتی یه جاهای حرف می زنیم نصیحت شروع می شه می گن ماعمرمون راکردیم کاری باماندارندجوانهارامیگیرند،درست این حرف، ولی این چه زندگی است -

زیادی حرف زدم ولی دارم خفه می شم چقدرخودم رابه دیوانگی بزنیم،(راستی بحث چی بود)

اینهاهمش بازیه بازیه بازیه بازی خطرناک که آخرش نابودی یک نسل

زیاد خون خودتو کثیف نکن اینا بازی پول و قدرت هستش خوب هم قدرتش کم شده هم پولارو خرج کرده این دوساله میخواد پر کنه مهم نیست این پر نکنه اونیکی پر میکنه خیالت تخت بورو بخواب بزار بچاپن

لینک به دیدگاه
زیاد خون خودتو کثیف نکن اینا بازی پول و قدرت هستش خوب هم قدرتش کم شده هم پولارو خرج کرده این دوساله میخواد پر کنه مهم نیست این پر نکنه اونیکی پر میکنه خیالت تخت بورو بخواب بزار بچاپن

یه عمره ماخوابیم.ولی چرامهندس بعضی هااینقدرراحت فریب اینمارهای خوش خط وخال رامی خورند.ایرانی راشناختند.خداوکیلی دست دست محمددردنکنه حداقل اینجامی شه می شه یه چیزای گفت ولی نگیم بهترهم برای اعصاب خودمون هم برای خودمون هم برای کم کردن زحمت آقایون ف هم برای محمدآقا.

همین الان یه استادیودیدم گونی برنج بغلش بودگفتم چراگونی برنج شماجلوی شاگردادم همین کارامی کنی گفت قبلاکه معلم بودم نه ولی الان چرا چون همه مجبوریم !

لینک به دیدگاه
با یه کاپشن اومد با 1000 میلیارد رفت.....

اون کاپشن چیزی بودکه مادیدیم ومتعصفانه فریب خوردیم یکیشهم خودم این طرز لباس پوشیدن یک حربه است اینهاسعی می کنندخودشون رامثل مردم جلوه بدندولی دراصل اینجوری نیست.

هرچی باشه مادست پرورده روسیه هستیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...