نواندیشان
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آنالیز ذینفعان کسب حمایت برای پروژه‏هایتان

دسته بندی :مدیریت و حسابداری 15 اسفند 1389 نواندیشان 3202
آنالیز ذینفعان کسب حمایت برای پروژه‏هایتان

۱٫ معرفی آنالیز ذینفعان
مدیریت ذینفعان برای موفقیت هر پروژه‏ای در هر سازمانی که من با آنها کار کرده‏ام، امری حیاتی است. با بکارگیری افراد مناسب در مسیر مناسب در پروژه، به موفقیتی متفاوت در حیطه کاری خود دست خواهید یافت.
همانطور که شما در شغل‏تان موفقیت بیشتری کسب می‏کنید، اقدامات شما و همچنین پروژه‏هایی که شما اجرا می‏کنید بر افراد بیشتری تاثیر خواهند گذاشت و همانطور که بر افراد بیشتری تاثیر می‏گذارید به احتمال زیاد، اقدامات شما بر افرادی که دارای قدرت و نفوذ بیشتری در پروژه‏ها هستند نیز تاثیرگذار خواهد بود. این افراد می‏توانند هم حامیانی قوی برای فعالیت‏های شما باشند و هم قادرند باعث مسدود شدن آنها شوند.
مدیریت ذینفعان یکی از مهمترین مواردی است که که افراد موفق برای جلب حمایت دیگران، از آن استفاده می‏کنند. این افراد به کمک مدیریت ذینفعان می‏توانند از موفقیت پروژه‏های خود و شکست پروژه‏های دیگران، اطمینان حاصل کنند.
تجزیه و تحلیل ذینفعان، تکنیکی است برای شناسایی افراد کلیدی که باید برآنها فایق آیید. سپس از برنامه ‏ریزی ذینفعان برای فراهم جلب حمایت‏هایی که برای دستیابی به موفقیت به شما کمک می‏کنند استفاده می‏کنید.
مزایای استفاده از رویکرد ذینفع- مبنا عبارتند از :
• شما می‏توانید از نظرات ذینفعان قدرتمند برای شکل دادن به پروژه خود در مراحل اولیه استفاه کنید. اینکار نه تنها باعث افزایش احتمال حمایت آنها از شما می‏شود بلکه نظرات آنها می‏تواند موجب بهبود کیفیت پروژه شما شود.
• برخورداری از حمایت ذینفعان قدرتمند می‏تواند به شما برای دستیابی به منابع بیشتر کمک کند و این موضوع می‏تواند باعث افزایش احتمال موفقیت پروژه‏های شما شود.
• با ارتباطات به موقع و متناوب با ذینفعان، به این اطمینان می‏رسید که آنها درک کاملی از آنچه شما در حال انجام آن هستید و منافعی که پروژه شما به دنبال دارد به دست آورده‏اند و این به این معنی است که آنها قادر خواهند بود از شما به طور فعالانه در زمان مورد نیاز حمایت نمایند.
• شما می‏توانید اقدامات دیگران در عکس العمل به پروژه خود را پیش‏بینی کرده و در برنامه خود اقداماتی بگنجانید که پشتیبانی ایشان را به دنبال داشته باشد.

نام فایل: آنالیز ذینفعان کسب حمایت برای پروژه‏هایتان

مشاهده کامل مطلب: لینک به تالار گفتگو

پسورد: www.noandishaan.com

منبع: نواندیشان
نواندیشان

انجمن نوانديشان ، یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در حوزه های علمی و تخصصی مختلف، فعالیت خود را از شهریور 1388 شروع کرد. این انجمن در راستای نیل به کمک در بهبود وضعيت علمي و پژوهشي و تحقيقاتي کشور ایجاد شده است و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین ایرانی جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاریها و راه هاي رسيدن از علم به عمل است.

برای ارتباط ساده‌تر و سریع‌تر اپلیکیشن نواندیشان را دانلود کنید. دانلود اپلیکیشن

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دارای سوال فنی درباره محصول خریداری شده هستید، لطفاً از بخش حساب کاربری، تیکت ارسال کنید.
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
کارایی بهتر در اندروید نواندیشان
0