کتاب بال و بدنه هواپیما به زبان فارسی

بازدید: 6151 بازدید
کتاب بال و بدنه هواپیما

کتاب بال و بدنه هواپیما (Airframe Textbook) تألیف مهندس پرویز نیکپور در دانشکده صنعت هواپیمایی (Aviation Industry College) می باشد که به صورت PDF در هشت فصل و 356 صفحه از لینک های زیر می توانید دانلود نمایید.

این کتـاب شامل مجموعه کامل دروس بال و بدنه هواپیما می باشد که مهندس پرویز نیکپور در هشت فصل مختلف مباحث مربوط به آن را توضیح داده است و فایل PDF آنها برای دانلود قرار داده شده است.

این مجموعه حاصل تجربه طولانی نگارنده در امر آموزش مهندسی تعمیرات هواپیما و نیز کار و پرواز با آن است که برای دانشجویان مهندسی هواپیما، خلبانی و مهندس پرواز با هدف شناخت بهتر هواپیما و نیز کسب مدارک تخصصی نگاشته شده و در نگارش آن سعی در حداکثر اختصار شده است.

فهرست مطالب کتاب بال و بدنه هواپیما :

فصل اول: آیرودینامیک

فصل دوم: علم مواد هواپیما (Aircraft Materials)

فصل سوم: تئوری شعبات

فصل چهارم: الکتریک هواپیما

فصل پنجم: سیستم های هواپیما

فصل ششم: ساختمان هواپیما

فصل هفتم: آلات دقیق هواپیما (Instrument Classification)

فصل هشتم: مقررات فنی هواپیمایی

چنین کتاب هایی به موازات منابع و کتب انگلیسی پیشنهاد می شود که البته مورد استقبال بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان نیز قرار گرفته است. ضمن آنکه هرجا لازم بوده است، همراه با واژه های فارسی از واژه های اصلی انگلیسی استفاده شده است و حتی المقدور در انتهای هر بخش برای آشنایی و استفاده بیشتر دانشجویان و علاقه مندان به عنوان نمونه سیستم مربوط به یک هواپیمای شناخته شده به زبان انگلیسی آورده شده است.

نام فایل: کتاب بال و بدنه هواپیما به زبان فارسی

دانلود فایل: فصل اول | فصل دوم | فصل سوم | فصل چهارم | فصل پنجم | فصل ششم | فصل هفتم | فصل هشتم

پسورد: www.noandishaan.com

نواندیشان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

منبع: نواندیشان
مقالات، مطالب، طرح ها و پروژه های خود را برای قرارگیری در سایت علمی آموزشی نواندیشان از اینجا بفرستید.

ادامه مطلب