رفتن به مطلب

افسوس میخورم

ارسال های توصیه شده

افسوس میخورم که تنها و غریب مانده ای ای جنگل قشنگ..

افسوس میخورم که مردم کشو من زیباترین تابلوی نقاشی خداوندی را سهم من و دوستان می دانند...

افسوس میخورم مردم سرزمینم برای کوچکترین موضوعی آسمان را به زمین می دوزند اما ویرانی ات را سهم من می دانند....

افسوس میخورم که من می مانم و مردم و سرزمینم و تو نیستی نظاره گر اندوه بی پایان مان باشی...

افسوس میخورم مردم سرزمینم آرامش گمشده خود را در تو جستجو میکنن اما من که تو را عاشفانه دوست دارم جنگلبان کم اهمیت میشمارند...

افسوس که تو و من بی گناهیم نگاه آدم ها گناهکار میشمارنم....

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زنده باشید یمنا خاااااااااااااانوم بااین تاپیکهاتون ....

ایشا..که جنگل ها هم با همت وهمیت افرادی همچون شماااا محکم وزنده وسبز باقی بمونند ...

مطمئنن همین پیامها وتذکرها اگه بین ما ها رد وبدل بشه واقعن بی تاثیر نیست ..

شاید کوچکترین تاثیرش برای خودم این باشه که وقتی پامو توی یه همچین جای زیبایی میزارم اگه ببینم کسی داره بی دلیل حتی به اندازه یه شاخه کوچیک سبز یه درخت اقدام به چیدن وبریدن میکنه یا به هر نحوی از این فضانادرست استفاده میکنه ..(مثل برپاکردن آتیش و...)خیلی جدی بهش تذکر بدم ... :w16:یعنی اینجوری :ws46::banel_smiley_4::ws46:بعد اگه توجه نکرد :vahidrk::vahidrk:مخصوصا اونا که آتیش درست میکنن برای :Ghelyon:بعد کلی هم باهاش برخورد میکنم :w13:تا اینکه اینجوری بشه:w821: اگه نشد شرمنده دیگه مجبورم به خاطر یمنا خانوم وخانوم بینام که واقعن از عاشقا وحامیای محیط زیست انجمن هستندکاری کنم که دل همشون شاد بشه :guntootsmiley2::guntootsmiley2:...:ws3:خوبه یمنااااااا خانوم ...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
عنکبوت که خیلی نازه:ws3:

كجاش نازه خيليم زشته

من كلا از همه حيوونا مي ترسم

اگه تو جنگل هيچ موجود زنده اي به جز گياهان نباشه ميرم جنگل زندگي مي كنم

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
كجاش نازه خيليم زشته

من كلا از همه حيوونا مي ترسم

اگه تو جنگل هيچ موجود زنده اي به جز گياهان نباشه ميرم جنگل زندگي مي كنم

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

مزه اش به اینه بری جنگ زندگی کنی توش همه چی باشه....از افعی و جونورای درنده بگیر تا سوسک و عنکبوت و......:ws3::ws3::ws3: مثلا تو جنگل بخوابی صب پاشی ببینی عنکبوت و سوسک داره از صورت و دست و پا بالا میره :ws28:

لینک به دیدگاه
مزه اش به اینه بری جنگ زندگی کنی توش همه چی باشه....از افعی و جونورای درنده بگیر تا سوسک و عنکبوت و......:ws3::ws3::ws3: مثلا تو جنگل بخوابی صب پاشی ببینی عنکبوت و سوسک داره از صورت و دست و پا بالا میره :ws28:

داداش بچه مردمو سکته نده:whistle:

لینک به دیدگاه
داداش خب واقعیته دیگ باید با طبیعت و جونوراش زندگی کرد:ws3:

میشه کنار اومد اما زندگی نه:whistle:اونا تو جنگل مام تو شهر چکار اونا داریم:ws3:

جنگل واقعا جای خیلی خوبی هست اما در عجبم چطور دارن نابودش میکنن:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...