رفتن به مطلب

تاپیک جامع نرم افزار فلش کارت کامپوتری و موبایل Anki

ارسال های توصیه شده

درود.

"چ" ی نفرم افزار عالی برا لایتنر کار کردن معرفی کرد و امارش گرفتم. خیلی خوبه. خودم دارم ازش استفاده میکنم. پیشنهاد میکنم شما هم استفاده کنین.

با تشکر از "چ"

دانلود نسخه های متفاوت از سایت خود نرم افزار

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آموزش فارسی کار با نرم افزار

DLM

اینم ی سری فلش کارت مفید

من قبلا با چند نرم افزار لایتنر این تیپی کار کردم. ولی این یکی واقعا عالی و یوزر فرندلی هست.

ب علاوه همه اینها شما می تونید فلش کارتهای خودتون رو داشته باشید ب همراه صدا و تصویر ( خودتون بسازین)

لینک به دیدگاه

سلام

دمت گرم

آقایون و خانوما اگه سوالی داشتین راجع به نحوه استفاده و یا اینکه چه مدلی ازش استفاده کنید بهتره، بفرمایید. تو اون تاپیک قبلی هم یه سری توضیحات دادم بد نیست. البته در حد تجربیات یک زبان آموز. نه بیشتر.

یه نکته: اگر از متن به گفتارش تو اندروید خواستید استفاده کنید، حتما tts گوگل رو آپدیت کنید. کیفیتش تو ورژنهای جدیدش به شدت افزایش پیدا کرده اما نمیدونم چرا تو بعضی گوشیا حتی اگه آپدیت کنیم باز کیفیتش خرابه.

نکته بعد (چیه؟:w000: گفتم یه نکته، نگفتم که بیشتر نمیشه!)، معتادش نشید! جدی میگم! حدودا دو سه سال پیش قبل کنکور ارشد، فرمولای مثلا ممان اینرسی رو داده بودم بهش. خب بد نبود ولی بعدا دیگه یه چیزای اضافه هم داده بودم بهش که فکر میکنم کارو خراب کرد. از هول حلیم افتادم تو جو!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...