رفتن به مطلب

مردم قضاوت کنند

ارسال های توصیه شده

۱۷ تیر ۱۳۹۴

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (khamenei.ir) اینفوگرافیکی را با عنوان «مردم قضاوت کنند» منتشر کرد.

در این اینفوگرافیک برخی از توصیه‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره «محیط زیست» که طی سال های گذشته بیان شده است، مرور می‌شود.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
:ws52:

یعنی اینها نمی دانندچه اتفاقی داره می افتدیعنی من وشمامی دانیم کوهها،جنگلهاو...داردگرفته می شود ولی اینهانمی دانند یکروزولیعصرکارداشتم دیدن چندکارگرقلطک انداختندروی زمین درخت دارو...اینومن بایدزنگ بزنم یعنی نمی دانند؟

یاهمین پارک جوادیه تهرانپارس که الان یه قسمتیش انبارمترووبقیش فرهنک سرااشراق چه درختهای داشت ولی الان به برکت مترووفرهنگسراکمترشدند.من خودم داشتم رادیوگوش می کردم وهنوزصداش توگوشمه که یه خانومه زنگ زده بودرادیو داشت التماسانه خواهش می کردیه پارک بکراین قسمت راخراب نکنیدولی چی شد؟

خیلی ازاینهاهست!قانون نیست قانون نیست قانون نیست دلسوزنداریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...