رفتن به مطلب

خانوم ... شماره بدم ؟ خانوم خوشگله برسونمت ؟ خوشگله چن لحظه از وقتتو به ما میدی ؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما یه بار اومدیم اسپم کنیم آقا سهند یجوریی مارو کوبوند که انگار هیچ بنی بشری تا حالا اسپم نکرده مام دیگه کلا دور اسپمو خط قرمز کشیدیم حالا نمیدونم چجوری شده....:whistle:آزاده؟آره آقا سهند؟:whistle:

لینک به دیدگاه
ما یه بار اومدیم اسپم کنیم آقا سهند یجوریی مارو کوبوند که انگار هیچ بنی بشری تا حالا اسپم نکرده مام دیگه کلا دور اسپمو خط قرمز کشیدیم حالا نمیدونم چجوری شده....:whistle:آزاده؟آره آقا سهند؟:whistle:

دقیقا.

منم تازه اومده بودم به توپ بستن منو..."یه بنده خدایی":banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
دقیقا.

منم تازه اومده بودم به توپ بستن منو..."یه بنده خدایی":banel_smiley_4:

نه من با بچه ها مشکلی ندارم ....فقط میخواستم بیشتر آشنا بشم چون تازه واردم:whistle:

خوب دیگه خودمم دارم اسپم میکنم اجازه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه که مطلب ثقیل و سنگین بود حتماً نظر هم لازم داشت !!

:ws28::ws28:

خود موضوع تاپیک اسپم بود

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
ههه چه چرندیاتی . با چادر رنگی امامزاده بری خیابون به جز مردها زن ها هم بهت تیکه می اندازن و مسخره ات می کنن:icon_pf (34):. من تجربه ی چند روز چادر سر کردن به اجبار دارم علاوه بر پسرها وقتی چادر داشته باشی پیر مردها هم برای ازار رسوندن دست به کار می شن . برای تبلیغ حجاب چه کارهای سخیفی که نمی کنن بدون اینکه چند صدم ثانیه فکر کنن هر چی به ذهنشون میرسه بعنوان داستان های چرند به خورد مردم میدن:banel_smiley_4:

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:دمت گرم حال کردم:a030:

لینک به دیدگاه
خیلات و زاییده های خیال یک نفر جز اسپم رو هم شامل نمیشه.

مطلبی که نوشته شده برای یه کودک چهار پنج ساله گفته شده

بچه های 4 5 ساله الان کروکدیلن ناصر جان با این چیزا گول نمیخورن اون ماها بودیم که یه عمری گوشمونو از این حرفا پر کردن این چیزا تو همه جای دنیا هست نه فقط ایران

1341393927_12.jpgucnko5e5s0x8o88bkvl5.png

HM-201311837710630881681420708068.6157.jpg

بعضیاشم به خاطر قوانین سایت نمیشه گذاشت.

البته استارتر محترم باید ببخشن مارو قصد جسارت نداریم فقط نظرمون رو گفتیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

در مورد عکس دوم که منطقیه باراک اوباما نگاش کنه چون تو جلسه هایی سیاسی همچین آدمایی رو نمیبینی:w02:

اما در مورد اون اعراب اگه پشه مونث هم رد بشه توجهشون رو جلب میکنه

عکس اول هم که گویاس نیازی به توضیح نداره

لینک به دیدگاه
خیلات و زاییده های خیال یک نفر جز اسپم رو هم شامل نمیشه.

مطلبی که نوشته شده برای یه کودک چهار پنج ساله گفته شده

سال 2015 و امام زاده :sigh:

ناصر امام زاده و این حرفها چقدر شبیه به دوران قبل از رنسانس اروپاس

یک مقایسه ساده بکن که اهل فن هستی

یک مقایسه ساده بین گرومن و امام زاده :icon_pf (34):

یا باسف با امام زاده

و...................

یک نخ سیگار بده :ws28: کف کردم از بس این چیزا رو میشنوم

لینک به دیدگاه

بچه ها این تاپیک رو اوردم تو گفتگوی خودمونی چون بار ی نداشت ولی اینجا هم مثل اینکه از سطح گفتگوی خودمونی پایین تره

دوستان عزیز حق دارند که میگن شده اسپم سرا اینجا با اجازتون میره بایگانی (مشکا از من بوده سر نزدم اینجا ببخشید به بزرگیتون :icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...