رفتن به مطلب

سوال:چه طوری زبان انگلیسی بخونیم؟

ارسال های توصیه شده

درود.خوبید؟:icon_gol:

من امسال تابستون تصمیم دارم در یک حرکت ضربتی خیلی خیلی روی زبان انگلیسی کار بکنم.:ws50:

504 و vocabulary in use رو هم از قبل بلدم.

حرف زدنم هم خوبه البته با لهجه:ws3::ws28:

رفتم هم آموزشگاه زبان تعیین سطح..خوب بودم!!!w58.gifکلاس زبان هم میخوام برم..البته اسم کتابش یادم نیس!!!!

شما چه پیشنهادی برای خوندن و یادگیری بهتر زبان انگلیسی دارید؟

اگه نظری برای خوندن کتاب خاصی هم دارید اگه بچه ها پایه باشن میتونیم با هم بخونم:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شیلام گلم خوبی؟

رو گوشیت چن تا نرم افزار زبان نصب کن...سعی کن ترجمه کنی...به فایل صوتی آموزش زبان گوش کن

فعلا اینا به ذهنم رسید

لینک به دیدگاه

خوندن 1100واژه خوبه به نظرتون؟؟؟؟

4-5تا درسشو خوندم.چون سی دی صوتیش با لهجه ایرانی بودبدم اومد....حس کسالت بهم میداد و نتونستم ادامه بدم

لینک به دیدگاه
شیلام گلم خوبی؟

رو گوشیت چن تا نرم افزار زبان نصب کن...سعی کن ترجمه کنی...به فایل صوتی آموزش زبان گوش کن

فعلا اینا به ذهنم رسید

درود عزیزم....ممنون:a030:

فایل صوتی چی؟؟؟؟سی دی نصرت رو داشتم...اصلا خوش نیومد...tactics for listeningرو دارم....6تا درس از 24تارو گوش داده ام....

مثلا برا دوره کردن 504 و vocab in use یا هر کتابی رو همزمان بخونیم یا یکی یکی بخونیم بزاریم کنار؟؟؟؟:ws3:

لینک به دیدگاه
درود عزیزم....ممنون:a030:

فایل صوتی چی؟؟؟؟سی دی نصرت رو داشتم...اصلا خوش نیومد...tactics for listeningرو دارم....6تا درس از 24تارو گوش داده ام....

مثلا برا دوره کردن 504 و vocab in use یا هر کتابی رو همزمان بخونیم یا یکی یکی بخونیم بزاریم کنار؟؟؟؟:ws3:

من چن تا فایل صوتی دیگه دارم چک میکنم اگه جدید بود برات میفرستم....نه جدا جدا بخون باید کاملا مسلط بشی

لینک به دیدگاه

من چن تا فایل صوتی دیگه دارم چک میکنم اگه جدید بود برات میفرستم....نه جدا جدا بخون باید کاملا مسلط بشی

ممنون:a030:

من اینارو بلدم....در حد دوره کردن میخوام بخونم

لینک به دیدگاه

من امسال تابستون تصمیم دارم در یک حرکت ضربتی خیلی خیلی روی زبان انگلیسی کار بکنم.:ws50:

رفتم هم آموزشگاه زبان تعیین سطح..خوب بودم!!!w58.gifکلاس زبان هم میخوام برم..البته اسم کتابش یادم نیس!!!!

اگه نظری برای خوندن کتاب خاصی هم دارید اگه بچه ها پایه باشن میتونیم با هم بخونم:w16:

سلام خانومی

خیلی کار خوبی میکنی -فقط برنامه ی تابستونت نباشه سعی کن مستمر کار کنی:w16:

من تقریبا 3 سال و خورده ای هست میرم کلاس زبان

تجربیات خودمو در اختیارت میذارم امیدوارم کمکت کنه

اول از همه اینکه واسه یادگیری هر چیزی زبان- هنر و ... باید پشتکار داشته باشی

کلاس رفتن کافی نیست.کلمه خوندن خوبه واسه بالا بردن دایره لغات.من کلمات 504 وEssential words for TOEFL رو خوندم اما خوندن کلمه وقتی ازش استفاده نکنی (توی صحبت کردن)فراموشت میشه.پس حتما استفاده کن.حتی اگه مخاطبی نداشتی با خودت حرف بزن و صداتو ضبط کن.بهش گوش بده-اینجوری هم میتونی روی لهجه ات کار کنی هم اینکه متوجه اشتباهاتت موقع صحبت کردن میشی

کتابای Tactics خوبه اما کافی نیست.من سه جلدشو کار کردم.اما فک میکنم خیلیییییی اونجور که انتظار داشتم موثر نبود.سعی کن علاوه بر اینکه این کتابارو کار میکنی فیلم هم ببینی(با زیرنویس انگلیسی)بعدش که مسلط شدی میتونی بدون زیرنویس ببینی و مخصوصا آهنگ-فقط گوش کردن کافی نیست.وقتی میشنوی تکرارشون کن.اینجوری دقتت برای گوش کردن بالا میره و با تکرار لهجه ات هم خوب میشه.

listening رو خیلی خیلی جدی بگیر.

و

کتاب داستان های کوچک بخون .با توجه به سطحی که هستی.هم کلمات هم گرامر و هم یک سری قواعد نشانه گذاری توی انگلیسی رو یاد میگری(در واقع یه جور ترجمه هست)واسه هر سطحی حداقل دوتا داستان بگیر بخون.

امیدوارم موفق باشی دوستم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام خانومی

خیلی کار خوبی میکنی -فقط برنامه ی تابستونت نباشه سعی کن مستمر کار کنی:w16:

من تقریبا 3 سال و خورده ای هست میرم کلاس زبان

تجربیات خودمو در اختیارت میذارم امیدوارم کمکت کنه

اول از همه اینکه واسه یادگیری هر چیزی زبان- هنر و ... باید پشتکار داشته باشی

کلاس رفتن کافی نیست.کلمه خوندن خوبه واسه بالا بردن دایره لغات.من کلمات 504 وEssential words for TOEFL رو خوندم اما خوندن کلمه وقتی ازش استفاده نکنی (توی صحبت کردن)فراموشت میشه.پس حتما استفاده کن.حتی اگه مخاطبی نداشتی با خودت حرف بزن و صداتو ضبط کن.بهش گوش بده-اینجوری هم میتونی روی لهجه ات کار کنی هم اینکه متوجه اشتباهاتت موقع صحبت کردن میشی

کتابای Tactics خوبه اما کافی نیست.من سه جلدشو کار کردم.اما فک میکنم خیلیییییی اونجور که انتظار داشتم موثر نبود.سعی کن علاوه بر اینکه این کتابارو کار میکنی فیلم هم ببینی(با زیرنویس انگلیسی)بعدش که مسلط شدی میتونی بدون زیرنویس ببینی و مخصوصا آهنگ-فقط گوش کردن کافی نیست.وقتی میشنوی تکرارشون کن.اینجوری دقتت برای گوش کردن بالا میره و با تکرار لهجه ات هم خوب میشه.

listening رو خیلی خیلی جدی بگیر.

و

کتاب داستان های کوچک بخون .با توجه به سطحی که هستی.هم کلمات هم گرامر و هم یک سری قواعد نشانه گذاری توی انگلیسی رو یاد میگری(در واقع یه جور ترجمه هست)واسه هر سطحی حداقل دوتا داستان بگیر بخون.

امیدوارم موفق باشی دوستم:icon_gol:

مسی عزیزم عالی بود:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر منم خوندن کتاب و کلمه به تنهایی اصلن کافی نیست . حداقل واسه من اینطوره چون وسط کار رها میکنم !

هر چند که 504 رو منم خوندم ولی مشکل همون دوره نکردنه

دوره خیلی مهمه مثله دُز دارو میمونه .. اگه مثله دوره های جعبه لایتنر باشه که چه بهتر ... نسخه اندروید 504 هم کمک کننده هست

بهتر هم هست که معنی کلمه ها رو حفظ نکنیم که یادمون بره .. بهتره واسه ی هر کلمه با توجه به خلاقیت و .. یه رمز درست کرد مثل : abandon که توش بَند داره و میتونیم بگیم فلانی بند زندان رو abandon (ترک) کرد ..

ولی از همه بهتر همون آهنگ و سریال هست که دوست مون گفتن

هر آهنگی رو قبلش lyrics ش رو یه بار ببینید و کلمات جدیدشو یاد بگیرین اینجوری لیسینینگ هم خوب میشه

اگه اهل سریال هستین با زیر نویس انگلیسی ببینید و کلمات جدیدشو یاد بگیرین . بهترم هست که اوایل با هدفون گوش کیند

لینک به دیدگاه

سلام

شما اون طور متوجه شدم زبانتون خوبه خودش!

من دایره لغت و گرامر و لیسنینگم بد نیست. فرصت بشه میام میگم چه کردم. الام خوابم میاد :ws3:

اما صحبت کردن و رایتینگم مشکل داره که میخوام تابستونی دوره برم.

واسه چه کاری زبان میخواهید یاد بگیرید؟ امتحان؟ یا کلا؟

اینکه میگید کلمه های ۵۰۴ و ... رو بلدبد، چه جوری خوندید؟ همون کتابشو از اول تا آخر خوندید؟

لینک به دیدگاه
سلام

به نظر منم خوندن کتاب و کلمه به تنهایی اصلن کافی نیست . حداقل واسه من اینطوره چون وسط کار رها میکنم !

هر چند که 504 رو منم خوندم ولی مشکل همون دوره نکردنه

دوره خیلی مهمه مثله دُز دارو میمونه .. اگه مثله دوره های جعبه لایتنر باشه که چه بهتر ... نسخه اندروید 504 هم کمک کننده هست

بهتر هم هست که معنی کلمه ها رو حفظ نکنیم که یادمون بره .. بهتره واسه ی هر کلمه با توجه به خلاقیت و .. یه رمز درست کرد مثل : abandon که توش بَند داره و میتونیم بگیم فلانی بند زندان رو abandon (ترک) کرد ..

ولی از همه بهتر همون آهنگ و سریال هست که دوست مون گفتن

هر آهنگی رو قبلش lyrics ش رو یه بار ببینید و کلمات جدیدشو یاد بگیرین اینجوری لیسینینگ هم خوب میشه

اگه اهل سریال هستین با زیر نویس انگلیسی ببینید و کلمات جدیدشو یاد بگیرین . بهترم هست که اوایل با هدفون گوش کیند

درود و سپاس...عالی بود

:icon_gol::icon_gol:

موافقم حفظ لغت اصلا خوب نیست.من 504 و چندتا کتاب پرلغتی که خوندم رو صرفا حفظ نکردم.وقتی یه واژه رو میخوندم سعی میکردم خودمم باهاش جمله بسازم.و البته یاداشتش کنم...هربار دوره یه جمله جدید مینوشتم یا متنهارو که میخوندم برای خودم بازگو و خلاصه میکردم.

سلام

شما اون طور متوجه شدم زبانتون خوبه خودش!

من دایره لغت و گرامر و لیسنینگم بد نیست. فرصت بشه میام میگم چه کردم. الام خوابم میاد :ws3:

اما صحبت کردن و رایتینگم مشکل داره که میخوام تابستونی دوره برم.

واسه چه کاری زبان میخواهید یاد بگیرید؟ امتحان؟ یا کلا؟

اینکه میگید کلمه های ۵۰۴ و ... رو بلدبد، چه جوری خوندید؟ همون کتابشو از اول تا آخر خوندید؟

درود..خوشحال میشم برا ما هم توضیح بدید

:icon_gol:

ممنون.بد نیست اما خوبم نیست.sigh.gif

برای اینکه میخوام برا یه بار کلک این زبان خوندن رودربیارم و دیگه فول بشم....لااقل دنبال یادگیری نباشم.بلکه بتونم راحت یه کتاب یامتن انگلیسی رو بخونم و فیلم و آهنگ ببینم....

من صحبت کردنم هم خوبه...میتونم لغات جدید رو هم به کارببرم.

کلا زبانم بدک نیست اما بازم میگم خیلی فول نیستم.ولی listening برام مشکله!!!و نیز لهجه...:ws28:اصلا نمیتون ادعا دربیارم و خارجکی حرف بزنمhanghead.gif

من هنوز فلسفه خوندن 12لغت رو توی یک هفته متوجه نشدم!!!!به نظرم برا آدمی مثل من که وسطش حوصلش میره و دوست داره یه چیزی زود تموم بشه خوب نیست.من به ترتیب درسا خوندم...همه کتابو 2-3بار خونده ام تا حالا و بیشتر واژه هاشم حفظم .

برا خوندنش اول بدون اینکه متنو ببینم2 بار گوش میدادم.بعدخودم میخوندم.به طبع واژه هاش خیلی جدید بود.معنی کلمات رو از بابیلون پیدامیکردم.توی یه دفتر یادداشت مینوشتم و مترادف یا توضیحشو به انگلیسی.بعد دوباره listening رو میزاشتم و باهاش میخوندم.یه پی دی اف هم داشتم که ترجمه درسا بود و فقط در مواقع ضروری معنی رو میخوندم.هر درسی رو توی 2روز و وقتی میرفتم درس بعد،درس قبلو 5 دقیقه دوره میکردم....(کشتم خودمو!!!!) :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام بانو خوبی؟

زبان رو هر جوری راحتی یاد بگیر...

مثلا ببین به چی علاقه داری، بر مبنای همون برنامه های مرتبط انگلیسیش رو تهیه کن...یکی به آشپزی علاقه داره...خب آموزش های آشپزی زبان اصلی رو از هر طریقی، حالا خریدن، دانلود و یا ضبط برنامه های ماهواری تهیه میکنه و در روز طبق برنامه زمانی خودش مشاهده میکنه...هم آشپزیش بهتر میشه و هم زبانش...خسته و دلسرد هم نمیشه...

یکی عاشق تجارت و کسب و کاره و الی ماشا الله.....

من خودم واسه تقویت شنیداری ،از پادکست خیلی استفاده کردم و خدا رو شکر تا حدود خوبی نتیجه گرفتم...

این سایت ها رو ببین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مجموعه English todayرو اخیرا خودم مشاهده کردم...عالیه....:w16:

effortless English را آقا سجاد معرفی کردن که هنوز فرصت نکردم گوش بدم...

سعی کن انگلیسی فکر کنی...مثلا تو خونه وقتی میخوای جمله ای رو بگی سعی کن اول تو ذهنت به انگلیسی بگی...اینجوری خیلی از اشکالاتت رو متوجه میشی...

لینک به دیدگاه
سلام بانو خوبی؟

زبان رو هر جوری راحتی یاد بگیر...

مثلا ببین به چی علاقه داری، بر مبنای همون برنامه های مرتبط انگلیسیش رو تهیه کن...یکی به آشپزی علاقه داره...خب آموزش های آشپزی زبان اصلی رو از هر طریقی، حالا خریدن، دانلود و یا ضبط برنامه های ماهواری تهیه میکنه و در روز طبق برنامه زمانی خودش مشاهده میکنه...هم آشپزیش بهتر میشه و هم زبانش...خسته و دلسرد هم نمیشه...

یکی عاشق تجارت و کسب و کاره و الی ماشا الله.....

من خودم واسه تقویت شنیداری ،از پادکست خیلی استفاده کردم و خدا رو شکر تا حدود خوبی نتیجه گرفتم...

این سایت ها رو ببین

مجموعه English todayرو اخیرا خودم مشاهده کردم...عالیه....:w16:

effortless English را آقا سجاد معرفی کردن که هنوز فرصت نکردم گوش بدم...

سعی کن انگلیسی فکر کنی...مثلا تو خونه وقتی میخوای جمله ای رو بگی سعی کن اول تو ذهنت به انگلیسی بگی...اینجوری خیلی از اشکالاتت رو متوجه میشی...

ممنون عزیزم....بخصوص از سایتایی که معرفی کردی بخصوص

:a030::icon_gol:

آقا پادکست یعنی چی؟؟؟:ws37:

لینک به دیدگاه

درود و سپاس...عالی بود

:icon_gol::icon_gol:

موافقم حفظ لغت اصلا خوب نیست.من 504 و چندتا کتاب پرلغتی که خوندم رو صرفا حفظ نکردم.وقتی یه واژه رو میخوندم سعی میکردم خودمم باهاش جمله بسازم.و البته یاداشتش کنم...هربار دوره یه جمله جدید مینوشتم یا متنهارو که میخوندم برای خودم بازگو و خلاصه میکردم.

درود..خوشحال میشم برا ما هم توضیح بدید:icon_gol:

ممنون.بد نیست اما خوبم نیست.sigh.gif

برای اینکه میخوام برا یه بار کلک این زبان خوندن رودربیارم و دیگه فول بشم....لااقل دنبال یادگیری نباشم.بلکه بتونم راحت یه کتاب یامتن انگلیسی رو بخونم و فیلم و آهنگ ببینم....

من صحبت کردنم هم خوبه...میتونم لغات جدید رو هم به کارببرم.

کلا زبانم بدک نیست اما بازم میگم خیلی فول نیستم.ولی listening برام مشکله!!!و نیز لهجه...:ws28:اصلا نمیتون ادعا دربیارم و خارجکی حرف بزنمhanghead.gif

من هنوز فلسفه خوندن 12لغت رو توی یک هفته متوجه نشدم!!!!به نظرم برا آدمی مثل من که وسطش حوصلش میره و دوست داره یه چیزی زود تموم بشه خوب نیست.من به ترتیب درسا خوندم...همه کتابو 2-3بار خونده ام تا حالا و بیشتر واژه هاشم حفظم .

برا خوندنش اول بدون اینکه متنو ببینم2 بار گوش میدادم.بعدخودم میخوندم.به طبع واژه هاش خیلی جدید بود.معنی کلمات رو از بابیلون پیدامیکردم.توی یه دفتر یادداشت مینوشتم و مترادف یا توضیحشو به انگلیسی.بعد دوباره listening رو میزاشتم و باهاش میخوندم.یه پی دی اف هم داشتم که ترجمه درسا بود و فقط در مواقع ضروری معنی رو میخوندم.هر درسی رو توی 2روز و وقتی میرفتم درس بعد،درس قبلو 5 دقیقه دوره میکردم....(کشتم خودمو!!!!) :ws3:

درود

بهترین کار اینه که شروع کنید یه چیزیو بقیه ش خودش درست میشه ایشالا :ws3:

آخه آدم وقتی شروع میکنه میفهمه کم کم مشکلش کجاست و ...

من معلم زبان نیستم ولی تجربیاتمو میگم شاید به دردتون بخوره.

سطح زبانم متوسط رو به بالاست. برای اینکه حدودا متوجه بشید که در چه حدی هستم، کنکور دکتری، زبان عمومیشو شصت و خوردی زدم. پس خیلی جدی نگیرید حرفامو:whistle: . فقط در حد تجربیات یک زبان آموز.

خانم زارع انگلیسی آسان رو گفتن،

Effortless english خوبه. حتی اگه اونو کار نکنید، روش اونو اگه به کار ببرید به نظر من خوبه. البته چرت و پرت ممکنه بگه متون انگلیسیشو ولی به لحاظ آموزشی خوبه. من گاهی این فایلاشو گوش میدم ولی از اونجایی که میخوام امتحان بدم، سرعتش برام کنده و تاکیدم رو این فایلا نیست ولی روششو دائما برا خودم استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه
ممنون عزیزم....بخصوص از سایتایی که معرفی کردی بخصوص
:a030::icon_gol:

آقا پادکست یعنی چی؟؟؟:ws37:

آره من خودم هم خیلی این سایت رو دوست دارم...دو تا آقای انگلیسی و کانادایی هستن که یکیشون در دبی هست و یکی در توکیو...هر دو هم مدرس زبان، اطلاعات عمومی خوبی رو به انسان میده...چندین فایل در مورد ایران هم داره:ws3:

فایل های صوتی هستن که در اینترنت توسط اشخاص قرار داده میشه. من فقط با زبانش سر و کار داشتم ممکن هست خیلی تعاریف دیگه هم داشته باشه. اکثرا هم از لحاظ بازده زمانی خیلی کوتاه هستن و در یک مورد خاص صحبت میکنند.

لینک به دیدگاه

یکی از سخت ترین کارها نوشتن تو این سایت، با اندرویده! مجبور شدم ادامه صحبتمو تو یه پست جدا بنویسم

عرض میکردم روش انگلیسی آسان.

یعنی اینکه مثلا وقتی میخواهید برای کلماتتون فلش کارتی چیزی درست کنید که مرور بشن، به جای این که کلمه رو بنویسید، عبارت رو بنویسید.

مثلا:

من میخوام کلمه unscrupulous رو یاد بگیرم.

یه راهش اینه که برا خودم رو یه کارت این کلمه رو یادداشت کنم، پشت کارت معنی و مثال و ... بذارم.

این طوری موقع مرور، روی کارت رو میبینم، بعد احتمالا فکر میکنم معنیش چی بود؟ مثالش چیه؟ و ...

اما یه راه دیگه ش اینه که به جای اینکه روی کارت بنویسم unscrupulous، یه عبارت بنویسم.مثلا:Unscrupulous lawyerاین طوری دیگه نیازی نیست دیگه فکر کنم معنیش چی بود؟ ‌و ... . بلکه به تعداد زیاد وقتی من این کلمه رو مرور کنم، بعدا دیگه نیازی نیست به معنیش فکر کنم و روان بودن انگلیسیمو از بین ببرم. بلکه کل این عبارت رفته تو ذهنم و بعدا بدون فکر کردن میفهمم معنی این کلمه چی بود. کاربردی.

پس:به نظرم به جای نوشتن کلمات، عبارات رو بنویسیم و مرور کنیم.

ادامه دارد ایشالا :w16:

لینک به دیدگاه
درود

بهترین کار اینه که شروع کنید یه چیزیو بقیه ش خودش درست میشه ایشالا :ws3:

آخه آدم وقتی شروع میکنه میفهمه کم کم مشکلش کجاست و ...

من معلم زبان نیستم ولی تجربیاتمو میگم شاید به دردتون بخوره.

سطح زبانم متوسط رو به بالاست. برای اینکه حدودا متوجه بشید که در چه حدی هستم، کنکور دکتری، زبان عمومیشو شصت و خوردی زدم. پس خیلی جدی نگیرید حرفامو:whistle: . فقط در حد تجربیات یک زبان آموز.

خانم زارع انگلیسی آسان رو گفتن،

Effortless english خوبه. حتی اگه اونو کار نکنید، روش اونو اگه به کار ببرید به نظر من خوبه. البته چرت و پرت ممکنه بگه متون انگلیسیشو ولی به لحاظ آموزشی خوبه. من گاهی این فایلاشو گوش میدم ولی از اونجایی که میخوام امتحان بدم، سرعتش برام کنده و تاکیدم رو این فایلا نیست ولی روششو دائما برا خودم استفاده میکنم.

شصت و خورده ای کنکور دکترا عالی هست...البته خب آزمون های اینجوری منابع خاصی دارن و لغات خیلی خاص...رمز موفقیت شما چه بود:ws3:

دقیقا شیوه تقویت کانال های ورودی خیلی کارآمد بوده در آنطرف مرزها...بعضی از اساتید میگن یک سال اول شما گوش بده...لغت و گرامر رو بی خیال:ws37:

لینک به دیدگاه
شصت و خورده ای کنکور دکترا عالی هست...البته خب آزمون های اینجوری منابع خاصی دارن و لغات خیلی خاص...رمز موفقیت شما چه بود:ws3:

دقیقا شیوه تقویت کانال های ورودی خیلی کارآمد بوده در آنطرف مرزها...بعضی از اساتید میگن یک سال اول شما گوش بده...لغت و گرامر رو بی خیال:ws37:

کلی چرت و پرت نوشتم ولی اعصابمو خورد کرد این با اندروید نویسی تو این سایت :w000:

وقتی به آبادی رسیدم با کامپیوتربنویسم بهتره.

فقط یه چی بگم این «شنیدن» که همین بنده خدا انگلیسی آسان تاکید داره روش، موافقم لازمه. ولی باید موازی باشه به نظرم

لینک به دیدگاه

درود

خوب، دیگه همه چی رو بچه ها گفتن دیگه :ws3:

من ب واسطه چند دوستی ک دارم کمی تخصصی میگم بهت ک انگار این روزا در زبان اموزی متوجه شدن "روش" زبان اموزی دیگه نمی تونه رشدی کنه و جدید تر بیاد

استراتژی اموزش باید بررسی بشه.

ب زبان ساده، شما ب عنوان یک فرد سبک زبان اموزی متفاوتی داری تا من.

پس نتیجه این ک باید ببینی بهترین فیدبک رو چطور بدست یم اری. کشف استراتژی کمی دشواره.

پیشنهاد من. بیا ی گروه تشکیل بدیم. شبا 10-15 مین. اگ نوشتاری پایه بودین. یاهو. اگه گفتاری پایه بودین اسکایپ. یا اصلا هر چی ک جمع اوکی داد.

من اون موقع جوونی و جاهلی یادمه رفته بودم تو گروه اسکایپ اپلی ابرود. خیلی خوب بود.

مریم خانوم هم پایه اس :ws3:

دیگه جمع کردن برو بچ با خودت.

تنها مشکل زمان برگزاری ه ک من پیشنهاد می کنم همینجا ی تاپیک نظر سنجی بزاری و وقتی ک زمان کلی کلاس کم باشه ( در حد همو10-15 مین) دیگه تاخیر در حضور معنایی نمی تونه داشته باشه.

روند مکالمات ( چ نوشتاری - چ گفتاری ) هم می تونه این باشه ک یک نکته ( چ کوتاه - چ بلند " در حد تایم" ) اموزش بدیم ب هم. لکچر بدیم اصطلاحا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...