رفتن به مطلب

بفرمایید شام نواندیشاااااااان

ارسال های توصیه شده

چرااا.. شما شركت كنين من تشويق كنم :ws3:

من رو ببین خودمو اماده کردم فری خانومی اشپزی یادم بده:icon_razz:

در مقابل آرام عزیز فقط باید گفت چشم...بزن اسم رو تو لیست:ws3:

فداااااااای اون چشات مریمی.:aghosh:مرسی گلم افتخار دادی:icon_gol:

من هم که آشپزی ام خوب نیست تشویق میکنم فقط:ws3:

مینایی از اون ادمایی هستی هنرتو مخفی میکنی :aghosh:اون ماکارونی خوشمزه هات با ته دیگش که لب ولوچه ادم رو اب میندازه بیار:w02:.عاقا بیاید ته دیگم بذارید و اموزشش هم حین درست کردن بذارید:w000: ته دیگم خوب نیست:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 379
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مینایی از اون ادمایی هستی هنرتو مخفی میکنی :aghosh:اون ماکارونی خوشمزه هات با ته دیگش که لب ولوچه ادم رو اب میندازه بیار:w02:.عاقا بیاید ته دیگم بذارید و اموزشش هم حین درست کردن بذارید:w000: ته دیگم خوب نیست:hanghead:

قربونت بشم هنر کجا بود من ناخن انگشت کوچیکتم نمیشم :ws3::icon_gol::heartshape2:

ته دیگ کاری نداره که روغن سیب زمینی حرات میشه ته دیگ:ws3:

لینک به دیدگاه

فداااااااای اون چشات مریمی.:aghosh:مرسی گلم افتخار دادی:icon_gol:

عزیزمی:aghosh:

بشدت دستپخت مینا تایید میشه:w16: فقط در مورد مرام و معرفتش که بگم، تهران که بودم میدونست من خیلی دلمه دوست دارم، یکبار که با هم قرار بود بریم بیرون یک ظرف پر از دلمه آورد، هیچ وقت این محبتش رو یادم نمیره:w02: ماکارونیش هم مزه شده...عالیه:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

بشدت دستپخت مینا تایید میشه:w16: فقط در مورد مرام و معرفتش که بگم، تهران که بودم میدونست من خیلی دلمه دوست دارم، یکبار که با هم قرار بود بریم بیرون یک ظرف پر از دلمه آورد، هیچ وقت این محبتش رو یادم نمیره:w02: ماکارونیش هم مزه شده...عالیه:hapydancsmil:

ای جانم عزیز دل من بانو مهربانم :icon_gol:شرمنده کردی که دختر :|

همونطور که قبلا گفتم من ناخن انگشت کوچیکه شما دوستای عزیزم هم نمیشم چه برسه خودِ انگشت کوچیکه:ws3:

نوش جونت گلم یادش بخیر چه زود گذشت کل جریان دلمه یطرف محل خوردنش هم یطرف:ws3::whistle::ws28:

دستخت خودت بهتره بیا یه تیم تشکیل بدیم ببریم :w02:

لینک به دیدگاه
شكسته نفسيو اين حرفا ديگه ؟؟!!:ws3:

نامرد بیا شرکت کن:w000:

قربونت بشم هنر کجا بود من ناخن انگشت کوچیکتم نمیشم :ws3::icon_gol::heartshape2:

ته دیگ کاری نداره که روغن سیب زمینی حرات میشه ته دیگ:ws3:

الهییییییییییییییی قربون دخملی برم من:aghosh:

عزیزی مینایی هنرتو دیدم که میگم منتها فرقمون اینه من جو گیر میشم وقتی این بلاد کفری تعریف میکنن میارمش اینجا:icon_pf (34): میشه همون جریا توجه هاااااااااا:ws28:

ته دیگم اکثرا کربن شده ست:icon_pf (34):

عزیزمی مریمی:aghosh:

واقعا معرفت مینایی قابل وصف نیست و قشنگ درک میکنم خیلی وقتها اگه برنامه سفر به اونجا تو ذهنم اومده در فکر ملاقات با مینایی و صبا (کلاه قرمزی )بودم که همینجا یادی از صبای نازنینم کنیم که کلی دلم واسش تنگ شده:hanghead:

حقیقتا خوشحالم از دوستانی چون شماها کدبانو ، با معرفت و با معلومات:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

در کل عاشقتونممممممممم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

خب دوستان گل و خوبم با توجه به نظر اکثر دوستان میخوایم 4 گروه 3 نفری تشکیل بدیم که هر گروه شامل 3 نفر همینجا بعد از اعلام امادگیشون تعیین میکنند چه بخشی از غذا رو بعهده میگیرند.پیش غذا، غذای اصلی، دسر.هر کدوم در بخشهایی حداقل مهارتی داریم پس کار راحتر و اسونتره.هر گروهم بعد از اعلام امادگیشون حداقل یه روز فرصت دارند تا ساعت تحویل.در اخرم 4 گروه کاراشون به امتیازدهی و نظر دیگر دوستان مرتبط میشه و گروه برنده اعلام میگردد.

منتظر شرکتتونیم بچه ها:a030:

لینک به دیدگاه

از آنجاییکه امکان داره تاپیک از روند خودش خارج بشه، :ws3: نقل قول نمیگیرم دیگه...

هر دو تاتون عزیزید:1cwpe6q6upfmgganbmp

--------

فرنوش یا هستی رو هم مینا بیاریم تو تیم خودمون:w02:

لینک به دیدگاه

الهییییییییییییییی قربون دخملی برم من:aghosh:

عزیزی مینایی هنرتو دیدم که میگم منتها فرقمون اینه من جو گیر میشم وقتی این بلاد کفری تعریف میکنن میارمش اینجا:icon_pf (34): میشه همون جریا توجه هاااااااااا:ws28:

ته دیگم اکثرا کربن شده ست:icon_pf (34):

عزیزمی مریمی:aghosh:

واقعا معرفت مینایی قابل وصف نیست و قشنگ درک میکنم خیلی وقتها اگه برنامه سفر به اونجا تو ذهنم اومده در فکر ملاقات با مینایی و صبا (کلاه قرمزی )بودم که همینجا یادی از صبای نازنینم کنیم که کلی دلم واسش تنگ شده:hanghead:

حقیقتا خوشحالم از دوستانی چون شماها کدبانو ، با معرفت و با معلومات:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

در کل عاشقتونممممممممم:hapydancsmil:

خدا نکنه عزیزم :icon_gol:

ای وااای عرق شرم بر پیشونینم نشست :icon_redface: دوستای گلم بمن لطف دارید وگرنه من کجا هنرُ معرفت کجا:icon_redface::5c6ipag2mnshmsf5ju3

به به آاااراااام بیا بیا میبرمت پاتوق همیشگی من و مریم:ws3::hapydancsmil:تو بیا من صبارم میارم :w02:

ما بیشتر خوشحالیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
از آنجاییکه امکان داره تاپیک از روند خودش خارج بشه، :ws3: نقل قول نمیگیرم دیگه...

هر دو تاتون عزیزید:1cwpe6q6upfmgganbmp

--------

فرنوش یا هستی رو هم مینا بیاریم تو تیم خودمون:w02:

دیگه خارج شد بگی نگی :whistle::ws3:

خودت بیشتر :hapydancsmil::icon_gol:

---

صد درصد موافقم یکی قوی پیدا کن ضعف مارو بپوشونه:icon_pf (34)::ws28:

لینک به دیدگاه
آقا منم ميام ولي عكسارو واسه يكي ديگه واتس اپ ميكنم بفرسته اينجا! حله!؟؟ :w02:

حله...کسی نبود واس خودم بفرست به اسم خودم:ws3: نه خودت :whistle: حالا بستگی به عکس داره ...میرسونم دست داورا:w02:

لینک به دیدگاه
حله...کسی نبود واس خودم بفرست به اسم خودم:ws3: نه خودت :whistle: حالا بستگی به عکس داره ...میرسونم دست داورا:w02:

باشه اگه پسنديدي بزن به اسم خودت :w02:

لینک به دیدگاه
قبوله برنده شدم؟:ws3::whistle:

اول چون گوشتای قیمه ات ریزه و شبیه سلف دانشگاست 1 نمره ازت کم می کنم:ws3:

سالاد شیرازیت فاجعه است 4 نمره کم می کن:w02:

سیب زمینی هات هم آبگوشتی شده 2 نمره کم می کنم

شدی 3:ws3:

لینک به دیدگاه
خب دوستان گل و خوبم با توجه به نظر اکثر دوستان میخوایم 4 گروه 3 نفری تشکیل بدیم که هر گروه شامل 3 نفر همینجا بعد از اعلام امادگیشون تعیین میکنند چه بخشی از غذا رو بعهده میگیرند.پیش غذا، غذای اصلی، دسر.هر کدوم در بخشهایی حداقل مهارتی داریم پس کار راحتر و اسونتره.هر گروهم بعد از اعلام امادگیشون حداقل یه روز فرصت دارند تا ساعت تحویل.در اخرم 4 گروه کاراشون به امتیازدهی و نظر دیگر دوستان مرتبط میشه و گروه برنده اعلام میگردد.

منتظر شرکتتونیم بچه ها:a030:

اگه مسابقه بعد از نهم باشه من و لیلی در خدمتیم :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
این مدت که نمیتونم زیاد بیام چه تاپیک های جالبی راه افتاده:w16:

اگه بتونم منم حتما شرکت میکنم....:ws37:

خب من برگشتم دلیلش اینه:ws3: خود شیفتگی مطلق:ws28:

عالیه عزیزم افتخار میدید:a030:

آقا منم ميام ولي عكسارو واسه يكي ديگه واتس اپ ميكنم بفرسته اينجا! حله!؟؟ :w02:

بلخره بله رو گرفتیم ازت:ws3:

مرسی گلم:a030:

مریمی بذار به اسم هر دوتامون نصف نصف:ws3:

اگه مسابقه بعد از نهم باشه من و لیلی در خدمتیم :a030::icon_gol:

ای جاانم پری نازنینم:hapydancsmil:

ینی نهم کی الان چندمه؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...