رفتن به مطلب

بفرمایید شام نواندیشاااااااان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 379
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من ببینم اگر حریف های قابلی شرکت کنن افتخار میدم.:ws3:

این پست به منزله اعلام آمادگی اولیه است.

ببینم کیا میان منم میام.

برنامه کاریمم باید جور کنم.

من یهو گیر میکنم تا 9 شب سرکارم بعد بفرمایید شام نابود میشه.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بنظر من این همه تشریفات لازم نیست . پیش غذا و غذای اصلی و دسر وووو میشه مثلا یا رو غذا اصلی یا دسر یا هر کدومش مانور داد . وقت و هزینه و ..

لینک به دیدگاه

دقیقتر توضیح میدین؟

ینی یه گروه که هر کی یه چیزی مثلا یه نفر دسر و یه نفر غذای اصلی و... به عهده میگیرن بعد عکساشو میذاریم اینجا به عنوان گروه؟

یا یه روز اون گروه جمع میشن دورهم غذا درست میکنن عکسشو میذارن اینجا امتیاز میگیرن؟

در کل کار جالبیه اگه بفهمم قضیه چیه احتمالا شرکت میکنم..تازه شله زردم بلدم:دی

لینک به دیدگاه
اگه تست هم داشت منم میام با هم داوری کنیم:ws3:

زحمته برا شما...بزار من داور باشم:ws3:

فکر میکنم 3تا داور کافی باشه:whistle:تیم داوری تکمیل

اگه میگفتن میتونید دستپخت مادراتونو بذارید منم با اعتماد بنفس شرکت میکردم اما الان فقط تو حوزه ی داوری میتونم ایفای نقش کنم:whistle:

لینک به دیدگاه
من ببینم اگر حریف های قابلی شرکت کنن افتخار میدم.:ws3:

این پست به منزله اعلام آمادگی اولیه است.

ببینم کیا میان منم میام.

برنامه کاریمم باید جور کنم.

من یهو گیر میکنم تا 9 شب سرکارم بعد بفرمایید شام نابود میشه.:icon_pf (34):

مرسی از حضورتون مهندس:icon_gol:

خب طبق قانون مسابقه اگر قصد شرکت رو دارین باید به موقع و تایم مشخص شده کاراتون رو به نمایش بذارید:w02:

حالا در پستهای بعدی و خود مسابقه زمان ارائه کارا هم تعیین میشه:w16:

لینک به دیدگاه
مرسی از حضورتون مهندس:icon_gol:

خب طبق قانون مسابقه اگر قصد شرکت رو دارین باید به موقع و تایم مشخص شده کاراتون رو به نمایش بذارید:w02:

حالا در پستهای بعدی و خود مسابقه زمان ارائه کارا هم تعیین میشه:w16:

خواهش میکنم.:icon_gol:

آهان پس شرکت قطعی من منوط میشه به زمان مسابقه.

چون ممکنه نتونم به موقع برسونم عکسا رو و خدایی نکرده شرمنده بشم.

حالا بازم ببینم کیا شرکت میکنن.

ماشالا بچه ها که فقط تشکر کردن.:ws3:

لینک به دیدگاه
بنظر من این همه تشریفات لازم نیست . پیش غذا و غذای اصلی و دسر وووو میشه مثلا یا رو غذا اصلی یا دسر یا هر کدومش مانور داد . وقت و هزینه و ..

مرسی خانومی از پیشنهادت:icon_gol: ولی خب شاهدخت جان وقت زیاد نمیخواد و هزینه هم بستگی به سلیقه خودشونه که چی دوستدارن وبپزن یا مهارتشون کجاس تازه واسه خودشون و خانواده میپزن هدر که نمیره میل میکنن بعدش ما هم اینجا از دیدن تلاش و کارشون لذت میبریم و تشویق میکنیم:w16:

یعنی می خواین برین خونه ی هم ؟:ws38: یا اینکه عکسش رو می ذارین؟:whistle:

مگه بده بریم؟:ws3:نه عکساشونو میذاریم درست مثل فرضا مسابقه هفت سین و .... اینم عکسا هست و توضیحم دادم اهداف رو حالا به دوستان بستگی داره استقبال کنن یا نه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
مرسی خانومی از پیشنهادت:icon_gol: ولی خب شاهدخت جان وقت زیاد نمیخواد و هزینه هم بستگی به سلیقه خودشونه که چی دوستدارن وبپزن یا مهارتشون کجاس تازه واسه خودشون و خانواده میپزن هدر که نمیره میل میکنن بعدش ما هم اینجا از دیدن تلاش و کارشون لذت میبریم و تشویق میکنیم:w16:

مگه بده بریم؟:ws3:نه عکساشونو میذاریم درست مثل فرضا مسابقه هفت سین و .... اینم عکسا هست و توضیحم دادم اهداف رو حالا به دوستان بستگی داره استقبال کنن یا نه

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خیلی هم خوبه:ws3:ولی اونجوری من نمی تونم شرکت کنم:whistle:

لینک به دیدگاه
دقیقتر توضیح میدین؟

ینی یه گروه که هر کی یه چیزی مثلا یه نفر دسر و یه نفر غذای اصلی و... به عهده میگیرن بعد عکساشو میذاریم اینجا به عنوان گروه؟

یا یه روز اون گروه جمع میشن دورهم غذا درست میکنن عکسشو میذارن اینجا امتیاز میگیرن؟

در کل کار جالبیه اگه بفهمم قضیه چیه احتمالا شرکت میکنم..تازه شله زردم بلدم:دی

خوش اومدی گندمی:icon_gol:

ببین گلم هر بار یه گروه 4 نفره مثلا شما نفر اول شرکت کننده هستی بعد اعلام نوبتت شما وقت دارید کارای اماده شده ت رو بیاری اینجا بذاری شامل پیش غذا و غذای اصلی با دسر وقت هم حداقل بیشتر از یه روز رو در اختیار دارین فقط زمان ارائه کار همون زمان تعیین شده باشه بعدم که با کار سه نفر هم گروهتون به نظرسنجی و یا میزان ارا بستگی داره و نفرات برنده مشخص میشه

امیدوارم رسونده باشم اما در هر جهت من در خدمتم سوال دیگری بود:a030:

گندمی من عاشق شله زردم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
داور نمیخواید؟:whistle:من میتونم نظر بدم :whistle:

چرا اتفاقا نظرات شما باید باشه حالا شما داور حساب کنید:w16: یعنی هیچی بلد نیستی درست کنی؟:ws38:

اگه تست هم داشت منم میام با هم داوری کنیم:ws3:
حمید بیا اشپزی تعداد داورا زیاده:banel_smiley_4:

زحمته برا شما...بزار من داور باشم:ws3:

داور که هستین بیاین خودتونم محک بزنین خب:w02:

لینک به دیدگاه
فکر میکنم 3تا داور کافی باشه:whistle:تیم داوری تکمیل

اگه میگفتن میتونید دستپخت مادراتونو بذارید منم با اعتماد بنفس شرکت میکردم اما الان فقط تو حوزه ی داوری میتونم ایفای نقش کنم:whistle:

اقای داور روحیه بچه ها رو خراب نکن :w000:همه کلی هنر دارن خصوصا اشپزی:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...