رفتن به مطلب

شوخی اکبر عبدی با رئیس جمهور + فیلم

saba mn

ارسال های توصیه شده

در برنامه خندوانه؛

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

"اکبر عبدی" بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته همزمان با شب میلاد امام زمان (عج) میهمان برنامه خندوانه بود و با "حسن روحانی" رییس جمهور شوخی کرد.

3242375_712.jpgبه گزارش

، "اکبر عبدی" بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته همزمان با شب میلاد امام زمان (عج) میهمان برنامه خندوانه بود و با "حسن روحانی" رییس جمهور شوخی کرد.

لینک به دیدگاه

saba mn ازشماودوستان پوزش می خواهم من ازاین برنامه وبرنامه های مشابه متنفرم اینقدرکه محبوبیت رامبدهم برایم کم شده برنامه ای مسخره باخندهای مسخره ترومصنوعی .(اگه راستمی گن بزارندبرفرض من برم بگم بشون انتقادوشوخی چیست !نه اونای که قبلاباهم هماهنگ می کنند.حالاکه گفتم بزاربگم یه برنامه هست به نام شمعدانی داستانی مسخره بازیگران مسخره کلاصداوسیمامسخره اینجاست که فرق مدیری ودیگران مشخص می شود.

لینک به دیدگاه

من نميخوام بگم صدا و سيماي خوبي داريم ولي خب ياد گرفتيم هميشه شاكي باشيم!!

برنامه خندوانه اگه به قول شما مصنوعي و الكي و به زور توش خنده باشه بازم خوبه!

تا وقتي همش شاكي هستيم و غر ميزنيم اوضاعمون همينه..

لینک به دیدگاه
saba mn ازشماودوستان پوزش می خواهم من ازاین برنامه وبرنامه های مشابه متنفرم اینقدرکه محبوبیت رامبدهم برایم کم شده برنامه ای مسخره باخندهای مسخره ترومصنوعی .(اگه راستمی گن بزارندبرفرض من برم بگم بشون انتقادوشوخی چیست !نه اونای که قبلاباهم هماهنگ می کنند.حالاکه گفتم بزاربگم یه برنامه هست به نام شمعدانی داستانی مسخره بازیگران مسخره کلاصداوسیمامسخره اینجاست که فرق مدیری ودیگران مشخص می شود.

سریال شمعدونی . این سریال میدونی چرا اسمش شمعدونیه ؟ شمعدونی یه گیاه بی عار و بیکاره که همه جا میتونه به رشدش ادامه بده و جالبه که تو هر شرایطی گل هم میده.

این سریال در قالب طنز میخواد بگه که نباید خیلی چیز ها رو جدی بگیریم و زندگی رو به خودمون جهنم کنیم. در ضمن داره میگه ما داریم تو جهنمی که خودمون برا خودمون میسازیم زندگی میکنیم. نه جهنمی که دیگران میخوان برامون بسازن. جهنم خودساخته مونه که به این روز افتادیم.

لینک به دیدگاه
سریال شمعدونی . این سریال میدونی چرا اسمش شمعدونیه ؟ شمعدونی یه گیاه بی عار و بیکاره که همه جا میتونه به رشدش ادامه بده و جالبه که تو هر شرایطی گل هم میده.

این سریال در قالب طنز میخواد بگه که نباید خیلی چیز ها رو جدی بگیریم و زندگی رو به خودمون جهنم کنیم. در ضمن داره میگه ما داریم تو جهنمی که خودمون برا خودمون میسازیم زندگی میکنیم. نه جهنمی که دیگران میخوان برامون بسازن. جهنم خودساخته مونه که به این روز افتادیم.

درسته وجالب همینجاست همه مامیگیم جهنم ولی بازهم اینگاربه این جهنم علاقه مندیم

لینک به دیدگاه
درسته وجالب همینجاست همه مامیگیم جهنم ولی بازهم اینگاربه این جهنم علاقه مندیم

ما که نه . ولی خیلی ها با نوع اعتقاداتی که دارن دنیا رو برای خودشون جهنم میکنن.

لینک به دیدگاه
می توانیددقیقتربگیدچه کسانی وچه اعتقاداتی:ws38:

هر اعتقادی اگه از حد ومرز های متعارف پیشی بگیره برا پیروانش و اطرافیان جهنم میشه. مخصوصا اینکه پیرو بخواد اونو به دیگران هم تحمیل کنه.

لینک به دیدگاه
هر اعتقادی اگه از حد ومرز های متعارف پیشی بگیره برا پیروانش و اطرافیان جهنم میشه. مخصوصا اینکه پیرو بخواد اونو به دیگران هم تحمیل کنه.

دوست عزیزسلام مجدد

یه پست زدی درباره طفره رفتن :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...