رفتن به مطلب

بازگشت مردودی به دوره ابتدایی

saba mn

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت:‌ براساس مصوبه جدید این شورا اگر دانش‌آموزی در دو درس ریاضی و فارسی توصیف «نیازمند تلاش بیشتر» را کسب کند، با نظر شورای مدرسه مشمول تکرار پایه می‌شود.

3231093_339.jpgبه گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
به نقل از تسنیم ، احمد عابدینی با بیان این که اجرای ارزشیابی توصیفی تا دو سال آینده تمدید شده است، افزود: به دلیل اهمیت دو درس فارسی و ریاضی به عنوان دروس پایه، در آخرین جلسه شورا مقرر شد اگر دانش آموزی در این دو درس توصیف «نیازمند تلاش بیشتر» را کسب کند، باید یک بار دیگر در امتحان شهریور مورد بررسی قرار بگیرد.

در صورتی که دانش آموز در شهریور بار دیگر، توصیف نیازمند تلاش بیشتر را کسب کرد، پرونده وی در شورای مدرسه بررسی می شود که با تصمیم گیری معلم و اعضای شورای مدرسه ممکن است دانش آموز مشمول تکرار پایه شود.

به گفته وی، ضعف در دو درس فارسی و ریاضی به این علت باید رفع شود که اگر دانش آموزی فارسی را به خوبی نیاموزد برای فراگرفتن دیگر دروس دچار مشکل می شود و درس ریاضی نیز در ارزیابی های بین المللی دارای اهمیت است.

انتهای پیام /

لینک به دیدگاه
:w58:ايناهم كه ديگه با اين نظام درسيشون

:ws3:

والا با این نون وایی شون :ws3:

خداییش خیلی داغون بازی ه.

اون موقع ک من می رفتم درسه ی سیستمی بود نظام قدیم یم گفتن بهشون باز ما شدیم نظام جدید.

باز الان شدیم نظام قدیم باز اون قدیما شدن جدید :ws3:

کلا انقدر کار سلیقه ای خوبه، همش دوست دارن این ور اونرش کنن :ws3:

لینک به دیدگاه
:ws3:

والا با این نون وایی شون :ws3:

خداییش خیلی داغون بازی ه.

اون موقع ک من می رفتم درسه ی سیستمی بود نظام قدیم یم گفتن بهشون باز ما شدیم نظام جدید.

باز الان شدیم نظام قدیم باز اون قدیما شدن جدید :ws3:

کلا انقدر کار سلیقه ای خوبه، همش دوست دارن این ور اونرش کنن :ws3:

موافقم ما كه نظام جديد بوديم و موش ازمايش.. سري اولااا بد ديدن خوب نيست عوضش كردن.. كلا دوست دارن.. توهم فانتزيشون عاليه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...