رفتن به مطلب

دانلود پایان نامه با ارائه لینک(عنوان و لینک پایان نامه رو بگید، اگر ممکن باشه دانلودش میکنیم براتون)

ارسال های توصیه شده

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...
  • 5 هفته بعد...
چرا هیچکس جواب نمیده

سلام

آخه دوست عزیز به نظرم انتظار به جایی نیست که شما موضوع مورد علاقتون رو بدید و بقیه وقت بگذارند برای شما پایان نامه جستجو کنند. چه بسا هم از نتایج جستجوشون شما خرسند نباشید.

شما خودتون باید در بین پایان نامه های دانشگاه های خارج کشور جستجو کنید و بعد از بررسی چکیده ی پایان نامه ها، اون موردی که بهش احتیاج دارید و به دلیل نداشتن دسترسی نمی تونید دانلود کنید با ذکر تمام مشخصات و لینک مربوطه در اینجا قرار بدید. اگه ما بتونیم براتون دانلود می کنیم و اینجا قرار می دیم.

لینک به دیدگاه
من نخواستم ک واسم پایان نامه بنویسید

فقط پرسیدم کسی میتونه کمکم کنه یا ن.

منظورم از کمک این بود ک کسی مقاله یا مطلبی با این عنوان داره یا ن.

پس لزومی نداره مجدد بیایید بنویسید " چرا هیچکس جواب نمیده " ،کسی مقاله یا مطلب با این عنوان نداشته.

( البته که واضحه این تاپیک هم برای مقاله یا مطلب نیست، بلکه برای پایان نامه است.)

برای پایان نامه های فارسی می تونید از راهنمایی این لینک استفاده کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای دریافت اون دسته از پایان نامه های انگلیسی رایگان هم اینجا کلیک کنید

و اگر دانشگاهتون دسترسی داشت می تونید وارد قسمت سرچ غیررایگان proquest هم بشوید به آدرس

و اگر موردی اونجا بود که نتونستید دانلود کنید لینکش رو اینجا بگذارید تا در صورت امکان تهیه کنیم براتون.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
با سلام

پایان نامه ای با موضوع:طراحی و شبیه سازی سلول های خورشیدی با هدف افزایش راندمان در سیستم های قدرت

ممنون میشم کمکم کنید

سلام

در لینک

مقالات و مطالب در رابطه با

طراحی و شبیه سازی سلول های خورشید وجود داره امیدوارم برات مفید باشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام میشه لطفا این پایان نامه رو برام دانلود کنید

راهنمای استفاده از پایگاه مذکور

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام ببخشید من میخوام چند تا پایان نامه خوب از دانشگاههای خوبی مثل دانشگاه تهران یا علم وصنعت و شهید بهشتی بخونم ولی یک هفته س میگردم بجز چکیده اون چیزی توی سایت ایران داک و بقیه سایت ها نبود من چطوری میتونم دسترسی داشته باشم

میشه کمکم کنید

میخوام پایان نامه ای باشه که درانرژی های نو در اون پایان نامه معماری استفاده شده باشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید من میخوام چند تا پایان نامه خوب از دانشگاههای خوبی مثل دانشگاه تهران یا علم وصنعت و شهید بهشتی بخونم ولی یک هفته س میگردم بجز چکیده اون چیزی توی سایت ایران داک و بقیه سایت ها نبود من چطوری میتونم دسترسی داشته باشم

میشه کمکم کنید

میخوام پایان نامه ای باشه که درانرژی های نو در اون پایان نامه معماری استفاده شده باشه :icon_gol:

درود

تا جایی ک میدونم نسخه های پی دی اف رو توی سایت

می زارن. اما هنوز خیلی از اسناد صرفا چکیده هاشون اینجاست.

بهترین کار، مراجعه حضوری ب دانشگاه هاست.

این پایان نامه

شامل پی دی اف هست. اما اکثرا ندارند.

پیشنهاد می کنم از پایگاه پروکویست

دانلود کنین. انگلیسی هست اما متن کامل رو می زارن. اگر دسترسی برای دانلود نداشتید. لینک اینجا بزارین، من دسترسی دارم؛ براتون دانلود می کنم.

در ضمن حتما روش های تحقیق و اشنایی با کلی واژه ها و مدیریت منابع رو هم در نظر داشته باشین تا به بهترین نتایج چستجو برسین.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...