رفتن به مطلب

امپراطوری خانوادگی طلا و جواهرات بوچلاتی

Astraea

ارسال های توصیه شده

برند طلا و جواهرات بوچلاتی قرن‌هاست که توسط خانواده ایتالیایی بوچلاتی طراحی می‌شود.

این طلا و جواهرات را تنهاخانواده‌های پادشاهی و اشراف‌زادگان می‌‌خرند.

ویژگی اصلی بوچلاتی ترکیب طلاهای مختلف و تقلید از عناصر طبیعی است.شکوفه هایی از طلا و برلیان،سنگ‌های ناب و کمیاب همه و همه نشان دهنده عظمت بوچلاتی است.

news-buccellati.jpg

فروشگاه اصلی بوچلاتی درشهر میلان در شمال ایتالیاست.برای ساخت کارهای بوچلاتی معمولا یک سال زمان صرف می‌شود تا آنها تبدیل به زیورآلاتی نرم و لطیف همچون ابریشم شوند.

این جواهرات را جان ماریابوچلاتیJohn Maria Buccellati به همراه پسرش آندریا طراحی می‌کند. کار پدر و پسر با هم تفاوت خاصی ندارد و آنهاتمام مراحل ساخت را کنترل می‌کنند.

معمولا طلا و جواهرات بوچلاتی در نمایشگاه‌های هنر و عتیقه‌جات به فروش می‌رسد.

جان بوچلاتی در خصوص کارهای خود می‌گوید: من دوست دارم موادمختلف را با هم ترکیب کنم برای مثال من از ترکیب رنگ‌های مختلف طلا خوشم می‌آید. طلای صورتی، زرد، سفید، سبز و قرمز، ترکیب اینها کار من را منحصربه‌فرد می‌کند. البته قطعه‌هایی که زیاد کار می‌برند را زرگر‌ها به عهده می‌گیرند.

حدود ۲۰ کارگاه مختلف در میلان برای بوچلاتی کار می‌کنند.تکنیک حک کردن روی طلاو جواهرات به قرن ۱۶ میلادی برمی‌گردد.

امروزه زرگرهای کمی به این تکنیک مسلط هستند،برای خیلی از طراحان این تکنیک بسیار زمان‌بر و گران است اما تنها اینطور می‌توان یک تکه را مثل مجسمه طراحی کرد.چه طلا جواهراتی که حدود۱۰۰ سال پیش توسط موسس این شرکت طراحی می‌شدند و چه کارهایی که امروز توسط آندریا طراحی می‌شوند همه آنها این پیام را دارند: طلا و جواهرات زیورآلاتی مخصوص آراستگی خانم‌هاست.

interview-michael-khordipour_4.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...