رفتن به مطلب

آلبوم لباس!!!

Astraea

ارسال های توصیه شده

درود.

والا ایده!143fs503525.gif زده به سرم هرموقع لباس جدیدی میپوشم یا حالا فرقی نمیکنه هروز که لباس میپوشم عکس در ژستهای متفاوتی بگیرم و یه آلبوم پاورپوینت درست کرده ام و با تاریخ و مناسبت به روزش میکنم...که مدام دوربین دستمه و دارم از خودم عکس میگیرم و خانواده محترم شاکی شدن و میگن سوپر مدلای غربی هم اینقدر عکس ندارن چون داریم که میریم بیرون من میگم بزارید اول از خودم عکس بگیرم!!!!

راسسش دم عید که خونه تکونی میکردیم لباسای بچگیام و نوزادیامو دیدم...البته من زیاد لباسا قدیمو ندارم...TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

وقتی عکسای سالای قبلیمو میبینم میگم این همونه که وقتی پوشیدم مثل یک پرنسس توی جمع میدرخشیدمqueen.gifیا این همونه که برا خریدش بازارو زیر پا گذاشتم ووقتی میپوشیدم میگفتم چه خوشتیپ و خوشگلم نگو چقدر زار و ضایع بوده تنم!!!!148fs542321.gif

همین دیگه.کلا لباسها بخش بسیار مهمی از خاطرات و روحیات ما هستن....میخوام یه جوری حفظشون کنم...اما نمیتونم همیشه نگشون دارمdancegirl2.gif

حالا شماهم اگه ایده پیشنهادی دارید بگید یا میتونید ............هیچی بابا!!!!phoneysmile.gif

لینک به دیدگاه
دوست جونی میخوای یه نمایشگاه بزن از تمام لباسات با اون اتفای یا حالتی که اون روز داشتی با اون لباس:ws3:

باز فکر میکنم میگم بهت:ws52::ws38:

میدونی من اصلا ازشهرت خوشم نمیاد...

14k8gag.gif

ضمنا من که خودم دارم..اینو برا شما گفتم!!!!biggrin.gif

لینک به دیدگاه

میدونی من اصلا ازشهرت خوشم نمیاد...

14k8gag.gif

ضمنا من که خودم دارم..اینو برا شما گفتم!!!!biggrin.gif

خوب بده من نمایشگاه بزنم من از شهرت خوشم میاد

لباس نی نی بودنتو نگاه دار برا نی نی خودت بقیه که نو مونده ببریم نمایشگاه

ها

چطوره

دوست داشتی یا بریم plan B :ws3:

لینک به دیدگاه
خوب بده من نمایشگاه بزنم من از شهرت خوشم میاد

لباس نی نی بودنتو نگاه دار برا نی نی خودت بقیه که نو مونده ببریم نمایشگاه

ها

چطوره

دوست داشتی یا بریم plan B :ws3:

اینو اختصاصی نگهداشته ام:

:ws47:

13421636860.jpg?42

لینک به دیدگاه
یا خدا

بیچاره نی نی تو :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

ما با اینا بزرگ شدیم هیچیمونم نشد...بچه های الانو از بس از اول با سوسولی باهاشون برخورد میشه میشن گودزیلا!!!

:w02:

من به شیوه های مامان بزرگم شدیدا ایمان دارم:ws3:

لینک به دیدگاه

ما با اینا بزرگ شدیم هیچیمونم نشد...بچه های الانو از بس از اول با سوسولی باهاشون برخورد میشه میشن گودزیلا!!!

:w02:

من به شیوه های مامان بزرگم شدیدا ایمان دارم:ws3:

آفرین گلم من به شیوه های مامان بزرگت ایمان دارم:a030:

لینک به دیدگاه

درود.

والا ایده!143fs503525.gif زده به سرم هرموقع لباس جدیدی میپوشم یا حالا فرقی نمیکنه هروز که لباس میپوشم عکس در ژستهای متفاوتی بگیرم و یه آلبوم پاورپوینت درست کرده ام و با تاریخ و مناسبت به روزش میکنم...که مدام دوربین دستمه و دارم از خودم عکس میگیرم و خانواده محترم شاکی شدن و میگن سوپر مدلای غربی هم اینقدر عکس ندارن چون داریم که میریم بیرون من میگم بزارید اول از خودم عکس بگیرم!!!!

راسسش دم عید که خونه تکونی میکردیم لباسای بچگیام و نوزادیامو دیدم...البته من زیاد لباسا قدیمو ندارم...TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

وقتی عکسای سالای قبلیمو میبینم میگم این همونه که وقتی پوشیدم مثل یک پرنسس توی جمع میدرخشیدمqueen.gifیا این همونه که برا خریدش بازارو زیر پا گذاشتم ووقتی میپوشیدم میگفتم چه خوشتیپ و خوشگلم نگو چقدر زار و ضایع بوده تنم!!!!148fs542321.gif

همین دیگه.کلا لباسها بخش بسیار مهمی از خاطرات و روحیات ما هستن....میخوام یه جوری حفظشون کنم...اما نمیتونم همیشه نگشون دارمdancegirl2.gif

حالا شماهم اگه ایده پیشنهادی دارید بگید یا میتونید ............هیچی بابا!!!!phoneysmile.gif

:ws3:

بعد ملت ب من می گن خودشیفته

ی ایده بوده ک ی دختری از 10 اینا هر روز از رخ خودش عکس گرفته بود و ب صورت ی فیلم کوتاه پخش کرده بود در طی فک کنم 10 سال. تغییر چهره اش مشهود بود. اینم ایده خوبی ه ها .:w16:

لینک به دیدگاه

واااااای خواهر منم عین شماست بخدا خستم کرده...

تا سرکوچه میره آجی جوووونی میگه تا من عکس بندازم و بره...

یه دیوارم پر کرده از عکس با شاسی 13*18 آلبوم کرده دیواروبخدااااا.

خوبه ولی دیگه بیش از حد اطراف اذیت میکنه این کار... به نظرم...

خوبه ادامه بدید ببینیم چی میشه آخر...

بماند که از قیافش هر ثانیه با گوشی میگیره.:ws28:

لینک به دیدگاه

درود.

ایولللللللللل چ ایده ی باحالی :ws3:

من خیلی تنبلم تو عکس انداختن ... این روش خوبیه که هم حوصلم برای عکاسی بیشتر شه هم که خب روند تغییراتمو ثبت میکنم :ws3:

لینک به دیدگاه

من که تا حالا خیلی خوب پیش رفته ام...آلبومش واقعا جالبه....هرروز میدونم توی چه مود و حسی بوده ام!!!!

خیلی از لباسایی که میپوشیم تکراریه..لازم نیست از همش عکس بگیریم...بقول سجاد گذر همر هم جالبتربرامون نمود پیدا میکنه!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...