رفتن به مطلب

سوال : ادامه تحصیل لیسانس کشاورزی برای ارشد برق

ارسال های توصیه شده

با سلام.

یه سوال داشتم میخواستم کسی که لیسانسش کشاورزیه اگه بخواد برای ارشد برق بخونه آیا میشه ؟؟ به مشکل میخوره ؟ تلاش کردن و وقت گذاشتن براش فایده داره ؟؟؟؟

ازبرق هم به اندازه یه سال تو تولیدات لامپ تجربه داشته باشیم.

لینک به دیدگاه
با سلام.

یه سوال داشتم میخواستم کسی که لیسانسش کشاورزیه اگه بخواد برای ارشد برق بخونه آیا میشه ؟؟ به مشکل میخوره ؟ تلاش کردن و وقت گذاشتن براش فایده داره ؟؟؟؟

ازبرق هم به اندازه یه سال تو تولیدات لامپ تجربه داشته باشیم.

سلام

شما خودت عمرانی بعد از کشاورزی به برق؟

برق به صورت آکادمیک جدای از گرایش های به شدت متنوعش ربطی به صنایعی که در ایران موجوده -عرض کردم ایران- نداره!

ارشد پلی برای دکتری هست

اگر فردی با لیسانس برق موفقه و کار خوبی داره نیازی به ادامه نیست به نظرم...

فرمودید تولید لامپ در چه بخشی؟ خودتون بهتر میدونید در یک شرکت و کارگاه و کارخونه انواع و اقسام پست و پرسنل موجوده و مثلا فردی که در توانیر حسابدار هست شرایط لازم برای ادامه تحصیل ارشد برق را نداره و اگر وارد بشه -بسته به نوع دانشگاهی که میره که احتمال پذیرش تو دانشگاه های خوب بسیار پایینه- طول تحصیل سختی خواهد داشت.

در کل ادامه تحصیلی که صرفا برای سرگرمی باشه و فرضا به خاطر علاقه سطحی باشه هم برای جامعه و هم خود فرد بار مالی و ضرر زمانی خواهد داشت.

موفق و پایدار باشید.

لینک به دیدگاه
سلام

شما خودت عمرانی بعد از کشاورزی به برق؟

برق به صورت آکادمیک جدای از گرایش های به شدت متنوعش ربطی به صنایعی که در ایران موجوده -عرض کردم ایران- نداره!

ارشد پلی برای دکتری هست

اگر فردی با لیسانس برق موفقه و کار خوبی داره نیازی به ادامه نیست به نظرم...

فرمودید تولید لامپ در چه بخشی؟ خودتون بهتر میدونید در یک شرکت و کارگاه و کارخونه انواع و اقسام پست و پرسنل موجوده و مثلا فردی که در توانیر حسابدار هست شرایط لازم برای ادامه تحصیل ارشد برق را نداره و اگر وارد بشه -بسته به نوع دانشگاهی که میره که احتمال پذیرش تو دانشگاه های خوب بسیار پایینه- طول تحصیل سختی خواهد داشت.

در کل ادامه تحصیلی که صرفا برای سرگرمی باشه و فرضا به خاطر علاقه سطحی باشه هم برای جامعه و هم خود فرد بار مالی و ضرر زمانی خواهد داشت.

موفق و پایدار باشید.

برای خودم نمیخواستم. برای دوستم میخواد من برگشتم گفتم که برات خیلی سخت میشه بخوای از این رشته بخوای ارشد بخونی تازه ریاضی عمومی هایی که کشاورزی ها پاس میکنن خیلی ساده تر ریاضی ماست . گفتم تازه اونا نرم افزار دارن و کد نویسی ارشد پروژه داره :banel_smiley_4:شدنش میتونی ؟!! وقتی باید وقت زیادی بذاری!

گفتم از حرفایی که بهش زدم مطمئن بشم. الکی با حرفام منصرفش نکنم !

تقریبا تست کردن و استارتر بالاس لامپ های SPLو ایگنایتور .

الان تو همون شرکت شده کنترل کیفی . ولی مدیر عامل گفته ادامه تحصیل بده ارشد بخون . :w16:

قضیه این بود . :ws3:

ممنونم از پاسخگوییتون. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوست من، سلام من رو بهش بروسون و در حالی که صمیمانه پشتش رو میمالی بهش بگو دنیا ارزشش رو نداره رفیق:ws3:

عمر و جوونی و زمانی که می تونه برای ارتقای تخصصش در حیطه ی کاریش صرف کنه خیلی ارزشمندتر از چندتا واحدیه که هیچ ربطی هم به کارش نداره.

به نظر من ایشون اگر مایله به برق بپیونده بهتره برای لیسانس برق اقدام کنه. چون هم امکان موفقیتش معقول تره، هم اینکه یه ذره ( فقط یه ذره ها ! ) بیشتر به دردش میخوره، ارشد برق چیزی نیست که نه به درد دنیا و نه آخرتش بخوره :w16: می تونی برای اینکه تاثیر جمله ات بیشتر بشه در حالی که توی چشماش زل زدی متن امضات رو با صدای آهسته براش بخونی:ws3: :5c6ipag2mnshmsf5ju3

با این همه اگر میخواد ارشد بخونه به نظرم بهتره بره سراغ مدیریت یا همچین رشته هایی.

اینجوری میتونه امیدوار باشه که تا چند سال آینده جای مدیرعامل رو هم بگیره.

در پایان اینو بدون که حتی اگر کسی که لیسانس برق هم داشت و دقیقاً شرایط دوست شما رو می داشت باز هم بهش همینو می گفتم :w58:

چون حرف من درباره ی کلیت موضوع بود که این ره به ترکستان است !

ولی خدایی بهش بگو خیلی مَرده :ws3:

لینک به دیدگاه

ارشد بگیری که چی اصن خواهر من برادر من.

دوسال وقتتو علاف میکنی مگر اینکه بری دکترا

بره ارشدو توی رشته خودش بگیره بهتره

قطعا توی برق نمیتونه موفق باشه

آواز dohol از دور خوشه

برق همچین آش دهن سوزیم نیس

آفرین:w02:

لینک به دیدگاه
دوست من، سلام من رو بهش بروسون و در حالی که صمیمانه پشتش رو میمالی بهش بگو دنیا ارزشش رو نداره رفیق:ws3:

عمر و جوونی و زمانی که می تونه برای ارتقای تخصصش در حیطه ی کاریش صرف کنه خیلی ارزشمندتر از چندتا واحدیه که هیچ ربطی هم به کارش نداره.

به نظر من ایشون اگر مایله به برق بپیونده بهتره برای لیسانس برق اقدام کنه. چون هم امکان موفقیتش معقول تره، هم اینکه یه ذره ( فقط یه ذره ها ! ) بیشتر به دردش میخوره، ارشد برق چیزی نیست که نه به درد دنیا و نه آخرتش بخوره :w16: می تونی برای اینکه تاثیر جمله ات بیشتر بشه در حالی که توی چشماش زل زدی متن امضات رو با صدای آهسته براش بخونی:ws3: :5c6ipag2mnshmsf5ju3

با این همه اگر میخواد ارشد بخونه به نظرم بهتره بره سراغ مدیریت یا همچین رشته هایی.

اینجوری میتونه امیدوار باشه که تا چند سال آینده جای مدیرعامل رو هم بگیره.

در پایان اینو بدون که حتی اگر کسی که لیسانس برق هم داشت و دقیقاً شرایط دوست شما رو می داشت باز هم بهش همینو می گفتم :w58:

چون حرف من درباره ی کلیت موضوع بود که این ره به ترکستان است !

ولی خدایی بهش بگو خیلی مَرده :ws3:

ممنون شما بهش لطف داری :ws3:

منم به خاطر اینکه میخواد وقتشو بذاره حساس شدم . :banel_smiley_4:

خب چون الان شاغله تو زمینه برق قصد داره همچین کاری کنه وگرنه به برق کاری نداره :whistle:

لیسانس گرفتن فک کنم منطقی تره !! :ws38:

امضامو بگم از این حرفا بزنم این مدلی میشه :w58:

ممنونم از راهنماییتون

ارشد بگیری که چی اصن خواهر من برادر من.

دوسال وقتتو علاف میکنی مگر اینکه بری دکترا

بره ارشدو توی رشته خودش بگیره بهتره

قطعا توی برق نمیتونه موفق باشه

آواز dohol از دور خوشه

برق همچین آش دهن سوزیم نیس

آفرین:w02:

دکترا گرفتن اون موقع سرکاری نیست :whistle:

نه دیگه موقعیت شغلی تو زمینه برق داره :w16: اگه بخواد تو زمینه رشته خودش فعالیت کنه مدل من دو سال باید تو خونه بشینه :hanghead:

ممنونم. :icon_gol:

سلام.از دوره های فنی استفاده کنی بیشتر بدردخوره تا از سبزه وخاک یهوو بزنی ب الکترون وسیلیکون!!!!!!مطلب سنگینی بووود

یه بار بهش خبر کلاسارو دادم رئیسشون استقبال نکرده گفته فعلا صبر کنه :whistle::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تلاش خودش بکنه هر کی بخواد تلاش بکنه موفق میشه:icon_gol:

چوطوری ؟

نه بعضی تلاش کردن مثل این میمونه که داری یه راهی رو میری به دیئار میخوری الکی هی خودتو میکوبونی به دیوار ولی نمیتونی بری .

کسی که تا حالا برنامه نویس نکرده و تازه برق درساش خیلی سنگینه !! باید به عقل هم توجه کرد .

الان کسی رو داره کمکش کنه ولی به نظر من اشتباه محضه به حرف یه نفر که میگه من هستم کمکت میکنم اعتماد مطلق کرد یه سیب هزار تا چرخ میزنه تا برسه زمین من که شخصا خیلی به خاطر این موضوع ضربه خوردم تو اون کار خودم به تنهایی ادامه دادمش .

راستش این دوست من دوست صمیمیمه و قبل از مزدوج شدنش خیلی با مرام بود :whistle: به خاطر همین اینقد سنگشو به سینه میزنم .

لینک به دیدگاه
چوطوری ؟

نه بعضی تلاش کردن مثل این میمونه که داری یه راهی رو میری به دیئار میخوری الکی هی خودتو میکوبونی به دیوار ولی نمیتونی بری .

کسی که تا حالا برنامه نویس نکرده و تازه برق درساش خیلی سنگینه !! باید به عقل هم توجه کرد .

الان کسی رو داره کمکش کنه ولی به نظر من اشتباه محضه به حرف یه نفر که میگه من هستم کمکت میکنم اعتماد مطلق کرد یه سیب هزار تا چرخ میزنه تا برسه زمین من که شخصا خیلی به خاطر این موضوع ضربه خوردم تو اون کار خودم به تنهایی ادامه دادمش .

راستش این دوست من دوست صمیمیمه و قبل از مزدوج شدنش خیلی با مرام بود :whistle: به خاطر همین اینقد سنگشو به سینه میزنم .

ناز من وقتی یه نفر که دست نداره نقاش ماهری میشه پس همه چیز امکان داره فقط باید خیلی تلاش کنه :a030:

لینک به دیدگاه

من فکر نمیکنم بشه از رشته های دیگه برق اومد تازه اگرم بشه خیلی سخته ما که کارشناسی برق خوندیم واسه ارشد کلی باید بخونیم و اذیت شیم چه برسه کسی که از رشته دیگه میخواد بیاد بعدشم اگ شروع کنه واسه کارشناسی برق بخونه خیلی بهتره:w16:یا اینکه ارشد رو تو رشته خودش یا رشته های مدیریتی بگیره....برق مخ ادمو میگیره و تمام فسفراتو میسوزونه تازه کارشناسی و ارشدش هم فرق زیادی با هم ندارن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من فکر نمیکنم بشه از رشته های دیگه برق اومد تازه اگرم بشه خیلی سخته ما که کارشناسی برق خوندیم واسه ارشد کلی باید بخونیم و اذیت شیم چه برسه کسی که از رشته دیگه میخواد بیاد بعدشم اگ شروع کنه واسه کارشناسی برق بخونه خیلی بهتره:w16:یا اینکه ارشد رو تو رشته خودش یا رشته های مدیریتی بگیره....برق مخ ادمو میگیره و تمام فسفراتو میسوزونه تازه کارشناسی و ارشدش هم فرق زیادی با هم ندارن:banel_smiley_4:

درسته من یه عالمه به رشته برق جو دادم . ولی اینقد ها هم نیستا :whistle: مدار الکتریکی 1 رو من تونستم خود خوان نمره 14 خورده ای رو تو پیام نور بگیرم . ماشین الکتریکی هم اسون بود خدا وکیلی مبانی برق بیچاره میکرد دیدی زیاد هم سخت نیست :ws3:

ممنونم از نظرت :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
درسته من یه عالمه به رشته برق جو دادم . ولی اینقد ها هم نیستا :whistle: مدار الکتریکی 1 رو من تونستم خود خوان نمره 14 خورده ای رو تو پیام نور بگیرم . ماشین الکتریکی هم اسون بود خدا وکیلی مبانی برق بیچاره میکرد دیدی زیاد هم سخت نیست :ws3:

ممنونم از نظرت :w16::icon_gol:

عزیز من خودت داری میگی پیام نور.

همین مداری که شما میگیو توی دانشگاه سمنان که من خوندم اونقدر سخت میگیرن که بعضا هستن بچه هایی که بار سوم پاسش میکنن.

برق واقعا سخته.حالا نمیگم ارزشش رو داره ولی واقعا سخت میگیرن. مخابرات که دیگه ....

مدار مخابراتی غول درسای ما بود به هزار زحمت بار دوم پاسش کردم.

دیگه میدان و آنتن و مایکروویو جای خود

لینک به دیدگاه
عزیز من خودت داری میگی پیام نور.

همین مداری که شما میگیو توی دانشگاه سمنان که من خوندم اونقدر سخت میگیرن که بعضا هستن بچه هایی که بار سوم پاسش میکنن.

برق واقعا سخته.حالا نمیگم ارزشش رو داره ولی واقعا سخت میگیرن. مخابرات که دیگه ....

مدار مخابراتی غول درسای ما بود به هزار زحمت بار دوم پاسش کردم.

دیگه میدان و آنتن و مایکروویو جای خود

:4564:پیام نور اسون میگیره سوالاش کشوریه به این موضوع توجه نمیکنه که استاد چی درس میده یا نمیده :4564:

من جزوه دوستمو گرفتم که برق میخوند اونم بار دوم پاس کرد برای ما سیلابتاش بیش تر بود :w16: من توانمند بودم بار اول پاسش کردم اونم خود خوان :ws28::w02:

سخت بودنشو قبول دارم به خاطر همین این سوال رو پرسیدم ولی نه اونجوری ! هر رشته ای یه جور سخته ! من رشته م خیلی رشته درونش داشت به نظر من کامپیوتر سخت بود چون برام جالب نبود !!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز؛

شدن که میشه هیچکاری نشد نداره بستگی به ظرفیتش داره:whistle:

بستگی به گرایشش هم داره مثلا الکترونیک بیشتر مباحثش تو لیسانسه تو ارشد بیشتر تحقیقاتی و پیشرفتشه اما مخابرات برعکس؛ اگه علاقه داره و میکشه بره:ws28::a030:

به دانشگاه هم ربط داره البته ولی بیشتر جاها برق پوست آدمو میکنن؛ کمتر جایی دیدم راحت بگیرن؛ در عوض پر میای بیرون و بیکار!:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...