رفتن به مطلب

دانشگاه صنعتی اصفهان

Lean

ارسال های توصیه شده

به قول ستاره دانشگاه ما دفاع نداره اما خب واسه کسایی که گوش به حرف نمیدن مزایاش رو میگم:sigh:

دانشگاه صنعتی اصفهان در جوار شهر شهید پرور سده و قله مرتفع سید ممد و امام زاده سید ممد:sigh:

دارای جنگل ، کوه، دشت ، بیایان، باغ، بوستان، آبشار، راه ابریشم، پیست اسب دوانی:w58:، بازارچه، نونوایی، و... یک شهر کامل به قول رئیس دانشگاه در زمان ما اگر مردید نگران نباشید اینجا قبرستان هم داریم. به دور از همه هیاهوی شهرهای شلوغ به نحوی که در عصرهای جمعه میشه فیلم شهر مردگان رو توش بازی کرد:sigh:

برای دپرس ها کلیه لوازم خودکشی اعم از دار ، درخت ، پرتگاه ، و... فراهمه:sigh:

دانشکده ها با نمای بتونی با الگو برداری از اردوگاه آشویتس ارتش نازی:sigh:

دارای خوابگاه به صورت بالاشهر و پایین شهر ، خوابگاه های پایین شهر تبعیدگاهی در منتهی الیه صحرای آریزونا به سبک کلیه خوابگاههای ساخته شده در حکومت ج آ به صورت پادگانی مختص صفری های عزیز و البته کنارش با کمی دارو درخت خوابگاه متأهلین:sigh:

خوابگاه های بالا شهر در وسط جنگل های شمال پنهان شده در بین درخت های سربه فلک کشیده ساخته شده توسط دژمن صهیونیستی مزین به ستاره داوود با اتاق های در اصل دو نفره که شده 4 نفره ، هر اتاق مجهز به یک دستگاه حمام دو میز مطالعه چراغ مطالعه سقفی کمد و ...:sigh:

خوابگاه دختران در زمان ما به قول زبل خان کافیه فقط دستتو دراز کنی ولی در زمان فعلی ممکنه دستات بخوره به دیوار الکتریکی برق از سرت بپره :sigh:

جنب خوابگاه دختران یک بازارچه برای تهیه ملزومات از کفش گرفته تا اسلحه شکاری برای شکار در جنگل البته فک کنم الان اسلحه نمیفروشن دیگه:sigh:

دانشکده های مطرح :sigh:

اگر علاقه مند به مواد و اعتیاد هستید دانشکده مهندسی مواد صنعتی اصفهان رو انتخاب کنید ، قطب مواد کشور ، 20 رتبه اول کنکور ارشد به صورت تضمینی و آینده ای درخشان در دانشگاه های آمریکا و کانادا:sigh:

دانشکده برق و کامپیوتر ، از مواد چیزی کمتر نداره و سکوی پرتاب به سمت اونور آب ها:sigh:

دانشکده نساجی ، اگر میخواید مسیری بی سنگلاخ برای دکتر شدن به صورت وطنی طی کنید این دانشکده رو انتخاب کنید فرضا اگر 25 نفر در سال در این دانشکده پذیرفته بشن در نهایت 20 دکتر و 5 فوق لیسانس از دانشکده خارج خواهند شد و نیازی هم به کنکور نداره چون همه شاگرد اولن و بدون کنکور مسیر رو طی میکنن:sigh:

دانشکده مهندسی شیمی ، سکوی پرتاب به سمت کشورهای حوزه اسکاندیناوی:sigh:

بقیه دانشکده ها در سطح خوب به بالا هستند میتونید گزینه هایی مثل سوئد ، فنلاند ، استرالیا و... تو برنامتون بذارید :sigh:

اگر مشتاق مهندسی صنایع هستید من کشاورزی در کویر لوت رو به شما پیشنهاد میدم چون نتیجه بهتری میده تا رفتن به دانشکده صنایع:sigh:(البته اگر خیلی مشتاق هستید زندگی با کانگوروها رو هم یاد بگیرید اگر با عرضه باشید سر از استرالیا در میارید)

پ ن1: اطلاعات فوق مربوط به 8 سال پیش بوده و آپدیت نیست لذا نگارنده عواقب تصمیم شمارا به عهده نخواهد گرفت.:sigh:

پ ن2: در این دانشگاه معدل 15 در دوره لیسانس یعنی شما نخبه هستید:sigh:(معدل این دانشگاه و چند دانشگاه دیگه در ارشد با ضریب حساب میشه)

پ ن3: اگر شاگرد اول دبیرستانتون بودید ولی ریاضی و فیزیک یک رو در ترم اول افتادید زیاد شوکه نشید چون بقیه شاگرد اول ها هم افتادن:sigh:

پ ن4: برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید به منظومه صنعتی نامه:sigh:

لینک به دیدگاه

خوب خوب...با درود به بچه های خوب درس خون...

icon_razz.gif

گنده لات دانشگاه های کشورتقدیم میکند:

صنعتی نامهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

این تاپیک صرفا جهت مذمت و شکوه سرایی و دورهمی هستش و هیچ کاربرددیگه ای نداره...sigh.gif

پس سوال اینکه مثلاتوی ترم 4 م.مکانیک چه درسی باید گرفت و ترمودینامیک کدوم استادش خوبه و برو ازآموزش بپرس برا انتقالی چیکار کنم و از این حرفا نداریم....یا اینکه استادارو شماره تلفن و ایمیلشون چیه که دیگه من یکی حالشو ندارم....یا مثلا مقاله بهم بده که دیگه ابدا!!!!من برا خودمم حال این کارارو ندارم!!!!sigh.gif

فقط شعر و عکسی از طبیعت وحش صنعتی براتون میزاریم...یادخاطرات گذشته و وصف حال الانمونه!!!!sigh.gif

لینک به دیدگاه

تک تک ابیاتی که دروصف صنعتی میزارم وصف حال همه دانشجویان دانشگاه صنعتی هستش...

sigh.gif

بسی رنج بردم در این صنعتی/ عجب زنده ماندم در این لعنتی

هزاران کلک را زدم بیش و کم / که شاید برون آیم از پیچ و خم

زکف دادم اما همه زندگی / نهادم به سر افسر بندگی

به هوش و خرد شهره بودم به شهر/نبودی چو من درسخوانی به دهر

به کنکور در رزم کنکوریان / زدم تست ها را یکی در میان

به کف آمدم رتبه ای زیر صد / نیاردچنین رتبه کس تا ابد

گمانم که دیگر مهندس شدم/نبودم خبر زینکه مفلس شدم...cry2.gif

لینک به دیدگاه

سلف مرکزی دانشگاه، یاد دمپایی ابریا بخیر ، چقدم خوشمزه بود کوکو سیب زمینی هاش:sigh:

Selfservice_IUT.jpg

کتابخانه مرکزی دانشگاه یکی از آثار باستانی دانشگاه که عمر ما قد نداد بتونیم پاتوش بذاریم:sigh:

13682596571.jpg

لینک به دیدگاه

مسجد و یادمان شهدای دانشگاه محل دوره همی ها بخصوص شبای یلدا:sigh:

%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C1.jpg

تالار مرکزی دانشگاه محل جلسات مهم یا جشن ها مثل کنسرت های موسیقی که بعد از خروج ما نسل اینجور مراسم هم منقرض شد

IUT-1392-11.jpg

لینک به دیدگاه

یک سری شایعاتی در خصوص دانشگاه صنعتی اصفهان هست که بچه های اونجا افسرده میشن این ادعا به اون صورت که میگن پررنگ نیست اما قابل رد نیست ، در طی 4 سالی که اونجا بودم یک خودکشی اتفاق افتاد، دلایلی که هست اینه که اکثر بچه هایی که اونجا قبول میشن جزو دانش آموزای خوب مدارسشون بودن ، تو سن 17-18 سالگی وارد دانشگاهی میشن که هنوز با جوش آشنا نشدن به شدت تحت فشار درس ها قرار میگیرن و چون انتظاراتی که دارن برآورده نمیشه دچار نوعی سرخوردگی میشن ، دانشگاه همونطور که گفتم واقعا یک شهر مجزاست حدود 25 کیلومتر از اصفهان فاصله داره و دانشجوی خوابگاهی اوقات زیادی رو در محیط اونجا میگذرونن محیط دانشگاه در برخی موارد به شدت بی روحه یعنی اگر فردی واقعا یک یا دوهفته از این محیط به محیط شهری نره کاملا دچار افسردگی میشه ، بر خلاف سایر دانشگاه های بزرگ کشور مثل تهران ، اصفهان ، فردوسی ، بهشتی و... که معمولا در بهترین و شیک ترین نقاط شهری هستند و فرد میتونه با جامعه تعامل داشته باشه این دانشگاه اونطور نیست و حسی که من تو صنعتی اصفهان تجربه کردم بدون اغراق برای بار دوم تو پادگان مرزن آباد چالوس دوباره اون حس بهم دست داد، بنابراین این دانشگاه واقعا به درد روحیات حساس بخصوص اصفهانی هم نباشی نمیخوره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...