رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 117 ....... (ناصر) just mechanic

ارسال های توصیه شده

:banel_smiley_4:

بیا انتقاد کن:|

با تشکر روابط عمومی شیخ الشیوخ جاست کبیر:w02:

یادم نمیومد چیزی بنویسم یادم اومده الان بعداً میام ویرایش میکنم :|

==============

با توجه به برخوردایی که داشتم نظرمُ میگم :

مهربونی یعنی ذات ات اینطوریه یه چیز درونی ـه این مهربونی ات

کار رابندازی نمی پیچونی تا اونجا که در توانت باشه کار طرفُ راه میندازی

پیگیری

خوددار و درونگرا هستی

حس میکنم از درون تقریباً غمگینی یا یه چی مثل این اما ظاهرتُ حفظ میکنی

حس میکنم روح آرومی داری اما ظاهرت سرکش ـه

و....

اینا همه حس بود درون ذهن من ویژگی های اصلیُ قبلاً گفتم بهت :)

موفق باشی :flowerysmile:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اکثر دوستان گفتن یک کرد غیور و با غیرت معمولا یک عبارت کلیشه ای برای تعریف و تمجید از کردهاست خب من زیاد اعتقادی به این قبیله بازی ها ندارم مطابق با عصر حاضر نیست پس فارغ از این مسائل حرفامو میزنم.

خب تو این مدتی که شیخ اینجا در فضای مجازی حضور داشته و شناختم بعد از غیبت صغری تغییرات شخصیتی محسوسی حس کردم حالا نمیدونم این مدت واقعا کجا بوده و چه میکرده به نظرم خیلی معقول تر و منطقی تر از قبل شد ، تغییرات محسوسی در اعتقاداتش شکل گرفت ، به نظرم ناشی از یک سرخوردگی از اتفاقات یا جریانات اطرافش بود که به این باور منجر شد که برای زندگی مسالمت آمیز در کنار یکدیگر باید از خیلی از موارد حاشیه ای و کم اهمیت بگذریم به نوعی حس میکنم به این دیدگاه راسل خیلی نزدیک شد که در دنیایی که ما داریم روز به روز به هم نزدیک تر میشیم بایستی بیاموزیم که یکدیگر رو تحمل کنیم چون ما قرار هست با هم زندگی کنیم نه اینکه باهم بمیریم و این نوع بزرگ منشی برای حیات بشر ضروریه.

به حال ل شیخ ناصر به نوعی میراث دار شیخ مرحوم اسی هم محسوب میشه تحولات شگرفی رو به نظر میرسه تجربه کرده تحولات مثبتی که منجر میشه به یک همزیستی مسالمت آمیز با دور شدن از ایدئولوژی هایی که آستانه تحمل مارو در رویارویی با افکار متضاد پایین میاره.

خب دیگه زیادی فلسفی شد همینقد کافیه

• Like 11
لینک به دیدگاه
اکثر دوستان گفتن یک کرد غیور و با غیرت معمولا یک عبارت کلیشه ای برای تعریف و تمجید از کردهاست خب من زیاد اعتقادی به این قبیله بازی ها ندارم مطابق با عصر حاضر نیست پس فارغ از اینکه مسائل حرفامو میزنم.

خب تو این مدتی که شیخ اینجا در فضای مجازی حضور داشته و شناختم بعد از غیبت صغری تغییرات شخصیتی محسوسی حس کردم حالا نمیدونم این مدت واقعا کجا بوده و چه میکرده به نظرم خیلی معقول تر و منطقی تر از قبل شد ، تغییرات محسوسی در اعتقاداتش شکل گرفت ، به نظرم ناشی از یک سرخوردگی از اتفاقات یا جریانات اطرافش بود که به این باور منجر شد که برای زندگی مسالمت آمیز در کنار یکدیگر باید از خیلی از موارد حاشیه ای و کم اهمیت بگذریم به نوعی حس میکنم به این دیدگاه راسل خیلی نزدیک شد که در دنیایی که ما داریم روز به روز به هم نزدیک تر میشیم بایستی بیاموزیم که یکدیگر رو تحمل کنیم چون ما قرار هست با هم زندگی کنیم نه اینکه باهم بمیریم و این نوع بزرگ منشی برای حیات بشر ضروریه.

به حال ل شیخ ناصر به نوعی میراث دار شیخ مرحوم اسی هم محسوب میشه تحولات شگرفی رو به نظر میرسه تجربه کرده تحولات مثبتی که منجر میشه به یک همزیستی مسالمت آمیز با دور شدن از ایدئولوژی هایی که آستانه تحمل مارو در رویارویی با افکار متضاد پایین میاره.

]rn soj pvt ldckdn :ws3:

چقدر سخت حرف میزنید. بابا شاید یه نی نی بخواد اینارو بخونه :w000:

• Like 8
لینک به دیدگاه
اکثر دوستان گفتن یک کرد غیور و با غیرت معمولا یک عبارت کلیشه ای برای تعریف و تمجید از کردهاست خب من زیاد اعتقادی به این قبیله بازی ها ندارم مطابق با عصر حاضر نیست پس فارغ از این مسائل حرفامو میزنم.

عـــــالی :w16::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم ناصرجان گل

و اما تحلیل اندکی از ناصری که تو ذهنم دارم.

- عاشق کار تیمی

- عاشق کمک کردن به آشنا و ناآشنا

- صاحب طبع لطیف

- دوستدار طبیعت و کوهستان

- خونگرم و بسیار عاطفی

- دوستدار کلام موزون و موسیقی آرام

- خسته از غربت

- باهوش و تیزبین

- مرتب و باوقار

- پایبند به کیان ایل و تبار و خانواده

- واقع بین و آینده نگر

- عاشق خونه ها و دیوار های سنگی

- عاشق افق و پائیز

- ناسیونالیست

- غمخور همه

- اهل وفا

- حسود نیست

- بی توجه به مادیات

- گاهی ناسازگار با خود

- مصمم

- مهربون ولی با حساسیت بالا

- زورش به خودش میرسه و از پس اراده هاش برمیاد

- دوست داشتنی و با معلومات

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

دوست خوب ،

گفتنی ها رو دوستان گفته اند و بنظر من هم تعاریفی که ازتون شده مطابق با شخصیتتون هست ...

نکته ی بارز شخصیت شما همون با مرام بودن و بامعرفت بودنه به نظرم ...

و یک سوال اینکه چرا پروفایلتون بسته ست ؟! دلیل خاصی داره ؟!

• Like 8
لینک به دیدگاه

درود ناصر جان :icon_gol:

با مرام و با معرفتی پهلوان :w16:

در کنار اطلاعات خوبی که داری تجربه خوبی هم داری

یادمه تو یک تاپیکی از فعالیتهای اجرایی و نظارت خودت تصویر گذاشته بودی که نشان دهنده اینه که تجربیات ارزشمندی داری

تخصص خوبی به نرم افزارهای مکانیک داری و اخیرا متوجه شدم تقریبا با خیلی هاشون کار کردی این خیلی عالیه فقط چرا رو نمیکردی :ws3:

خیلی بیش از اینها میتونی تو تالار به دوستان خودت کمک کنی ولی احساس میکنم خودت زیاد علاقه نداری

وگرنه با این توانمندیهایی که داری میتونستی جلوتر بیآیی و بخش نرم افزار رو دست بگیری...:whistle:

روی هم رفته ناصر جان جز خوبی و کمک به دیگران ازت ندیدم...یدونه باشی پهلوان:ws3: :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

شاید شناختم هنوز خیلی کم باشه و اینکه دیر شناختمت. اما چیزی که شک ندارم شخصیتی محترم و با معرفت در عین اینکه اطلاعات بالایی داری فروتنی خاصی هم در کنارش داری که خیلی ارزشمندن. پر انرژی با کمی چاشنی شوخ .کلا از اینکه دوست خوبی مثل تو دارم خوشحالم امیدوارم همیشه و در همه حال موفق باشی:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol: مرسي از دعوت... جز پستهاي عمومي ك ميگذاريد و من خوندم برخورد ديگه اي نداشتم و فقط تصويري كه از شما در ذهنم شكل گرفته ميگم: :icon_redface:

با توجه با سابقه و صحبتهاتون، هميشه فكر ميكردم باس نزديك 40 سال باشه سنتون اما گويا خيلي كمتر از اين حرفاس...

كلامت عموما منطقي و عاقلانه س ... بعضي وقتت تو بحثا بنظرم مياد حتي اگه حرفي صددردصد حرف خودت نباشه ميگي تا شرايط رو آروم و بهتر كني...

و اينكه همچنين بنظرم مياد مقام و منزلتتان نزد مريدان به حدي است ك عموما در حضورتان دامن شان از دست مي رود. :ws3:

با سپاس:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

درود...:icon_gol:

والا زیاد برخورد مستقیم:w58: نداشتم باهاتون : )) که صد البته از کم سعادتی بنده بوده...:ws37:

اما با توجه به حضورتون توی تاپیکای مختلف...

- با اطلاعات

- از کمک به کسی دریغ نمیکنین

- به نظرم شوخ و متواضع میاین:ws37:

- گمونم اگه شرایط فراهم باشه و فرد پایه ای برای اسپم وجود داشته باشه شما هم پا به پاش میتونین ادامه بدین : ))

دیگه همینا دیگه...

جسارت منو به بزرگواری خودتون ببخشین:icon_gol::icon_gol:

موفق باشین و موید:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام بر شیخ عزیز ...

برخورد زیادی باهاتون نداشتم اما یه دفه هم که داشتم کلی فاز داد ..:ws3:توی تاپیک اندرحکایات نواندیشان یه پست گذاشتید کلی از ذوق وقلمتون فیض بردم ...عالی بوووووووووووود ...

اما درکل یه شخصیت باذوق ..وبااخلاق هستید ...

میگمااااا من حاظرم هرچی که حس میکنید لازمه ودوستان نگفتنو تو پ.خ برام بنویسید من بگم ...البته یه جور باشه تابلو بازی هم نشه دیگه :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

sghl ugd;l:/

سلام علیکم

والا همه تعریف کردن آدم روش نمیشه انتقاد کنه:whistle:

بسیار تودار اما رابط اجتماعی خوب:w58:

به دلیل شیخ خواندن خود کمی از خود مچکر:|

ولی به دور از شوخی..هرچی دوستان گفتن باهاشون اتفاق نظر دارم و سرتونو درد نمیارم

همینطور خوب بمونید تا رستگار شوید:w02::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام :w02:

خب چرا دعوا میکنی ؟ اومدم :w02:

اقای ناصر متخلص به جاست اقای بسیار محترم ، مهربان، با شخصیت ، با کمالات و کلا پسر خیلی خوبی هستن :w02:

فقط وقتی بد میشه که پروف میبنده ، خب این امر خصوصیه پس توش دخالت نمیکنم . یه مورد دیگه هم غیبت های کبری بی خبری دارن :w02:

موفق و پیروز باشی :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
باسلام علیکوم و احترام خدمت شیخ کبیر جاست مکانیک:ws3:

ایشان انسانی با شخصیت:ws3:با ادب و متواضع هستن:w16:کاملا حد و حدود و رعایت میکنن بعدش عرضم به خدمتتون دیشب تو تاپیک معلوم شد به بادمجان شکم پر بسیار علاقه دارن طوری که به ثروت و جهان ترجیحش میدن:whistle:

حس میکنم یکم حواس پرت هستن:ws38:و به نظرم شخصیت کلی نگری دارن:ws38:فکر میکنم دفاع غیر مستقیمو به دفاع مستقیم ترجیح میدن:ws38:

فعلا همینا:ws3:

سلام بر تو بزرگوار

تعداد نضرات در خصوص حواس پرتی و آلزایمر زیاده پس تصویب شد:ws3:

مرسی اومدی خوشحال شدم:icon_gol:

ممنون از دعوتت♥♥♥♥

خوب مهربون با ادب تو فضای مجازی....

شناخت زیادی ندارم متاسفانه....

خوبی میدونم و قطعا نقاط ضعف داری که من ندیم هنوز....

استاد pc

خوب کمک میکنی و از این بابت متشکرم....

موفق باشی♥♥♥♥

ممنون که اومدی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام.. ممنون از دعوتت جاست :icon_gol:

اونقد حرف دارم که نمی دونم چی بگم چی نگم چیکار کنم.. هول شدم :ws3:

کلی انتقاد دارم ازت جاست... چه وضعشه آخه؟؟؟؟؟ :hanghead:

زیادی خوبی.. دیگه شورشو در آوردی

تو کمک کردن.. مهربونی.. ادب.. آرومی.. باشعوری.. و.......... شورشو درآوردی دیگه :w000:

آدم اینقد خوب؟؟؟ :banel_smiley_4:

تو سخت ترین شرایط کمکم کردی و بهترین راهنمایی هارو بهم دادی.

ناصر.. زیاد خوب نباش. زیاد که خوب باشی بهت ضربه می زنن. بهت ضربه می زنیم..

زیادی توداری. خیلی زیاد

زیادی از خود گذشته ای. شورشو در آوردی دیگه :|

اینا انتقاده ها به خودت نگیری :banel_smiley_4:

:)

خیلی خوب می دونی که چجوری دوستتو خوشحال کنی :ws37:

فقط می تونم بگم هنوز بهترین دوستم هستی و همیشه بهترین دوستم باقی می مونی. مرسی که هستی :icon_gol:

سلام پری ممنون اومدی خیلی خوشحالم کردی

من اونقدراهم که گفتی خوب نیستم شاید علت این دید خوبت از خوبی های خودت نشات میگیره

سعی میکنم بهتر شم:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
من هم به شماسلام عرض میکنم

چه جوابی دادی واقعاالان هنگ کردم. :w58:

من زیاددباشمااشنایی ندارم اینهم که امدم ومی نویسم فقط برای احترام به شماهست که من رادعوت کردین :icon_redface:متشکرم

واقعاازهیچی ناراحت نمی شید.نطرتون درباره کوروش چیست؟

چرا داداش؟:ws3:

ممنون که دعوتم رو پذیرفتی و اومدی:icon_gol:

کوروش هم فردی هستش مثل من و شما و بقیه تنها تفاوتش در نوع رفتارش بود که ماندگارش کرد.

مطمئنا کورش هم فارغ از اشتباه نبوده و در طول زندگیش اشتباهاتی رو داشته که شاید میتونست انتخاب های بهتری رو داشته باشه.

سلااااااااااام.

مرسی بابت دعوت.:icon_gol::icon_gol:

شااااد و پرانرژی.

اطلاعات نرم افزاریت فوق العادس.

درونگرایی .و یه ذره لجباز

مهربون با روابط عمومی بالا.حد و مرز رابطه ها رو همیشه حفظ میکنی و هوای دوستاتو داری.

همینا دیگه.

امیدوارم همیشه موفق باشی.:icon_gol::icon_gol:

سلام فرنوش ممنون اومدی :icon_gol:

درونگرایی و لجباز بودنم رو هم قبول دارم و سعی میکنم لجباز بودنم رو کم کنم:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
یادم نمیومد چیزی بنویسم یادم اومده الان بعداً میام ویرایش میکنم :|

==============

با توجه به برخوردایی که داشتم نظرمُ میگم :

مهربونی یعنی ذات ات اینطوریه یه چیز درونی ـه این مهربونی ات

کار رابندازی نمی پیچونی تا اونجا که در توانت باشه کار طرفُ راه میندازی

پیگیری

خوددار و درونگرا هستی

حس میکنم از درون تقریباً غمگینی یا یه چی مثل این اما ظاهرتُ حفظ میکنی

حس میکنم روح آرومی داری اما ظاهرت سرکش ـه

و....

اینا همه حس بود درون ذهن من ویژگی های اصلیُ قبلاً گفتم بهت :)

موفق باشی :flowerysmile:

مرسی اومدی و نظراتت رو گفتی:icon_gol:

اینجوری که مشخصه درونم با برونم در پارادوکسه:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ممنون اومدی.:icon_gol:

در خصوص پاراگراف اول که باید گفت بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زه یک گوهرند

مقصود کلی از بیت بالا در واقع برابری همه و حق داشتن یک زندگی آزاد برای همه آدم ها هستش بدور از هرگونه تبعیضی

با بقیه نظراتت موافقم . شاید قبلا کمتر در این خصوص اظهار نظر میکردم ولی خب این مدت شدتش بیشتر شد که لُپ کلام رو گفتی:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیزم ناصرجان گل

و اما تحلیل اندکی از ناصری که تو ذهنم دارم.

- عاشق کار تیمی

- عاشق کمک کردن به آشنا و ناآشنا

- صاحب طبع لطیف

- دوستدار طبیعت و کوهستان

- خونگرم و بسیار عاطفی

- دوستدار کلام موزون و موسیقی آرام

- خسته از غربت

- باهوش و تیزبین

- مرتب و باوقار

- پایبند به کیان ایل و تبار و خانواده

- واقع بین و آینده نگر

- عاشق خونه ها و دیوار های سنگی

- عاشق افق و پائیز

- ناسیونالیست

- غمخور همه

- اهل وفا

- حسود نیست

- بی توجه به مادیات

- گاهی ناسازگار با خود

- مصمم

- مهربون ولی با حساسیت بالا

- زورش به خودش میرسه و از پس اراده هاش برمیاد

- دوست داشتنی و با معلومات

به به جناب فکور عزیز

خیلی ممنون اومدی:icon_gol:

:a030:

دوست خوب ،

گفتنی ها رو دوستان گفته اند و بنظر من هم تعاریفی که ازتون شده مطابق با شخصیتتون هست ...

نکته ی بارز شخصیت شما همون با مرام بودن و بامعرفت بودنه به نظرم ...

و یک سوال اینکه چرا پروفایلتون بسته ست ؟! دلیل خاصی داره ؟!

مرسی از حضورت:icon_gol:

بستن پروفایلم دلیل خاصی نداره تو نواندیشان بیشتر اوقات بسته بود الا یکی دو هفته که به خاطر دوستان باز کردم

وگرنه در طول این مدت بیشتر بسته بوده:a030:

درود ناصر جان :icon_gol:

با مرام و با معرفتی پهلوان :w16:

در کنار اطلاعات خوبی که داری تجربه خوبی هم داری

یادمه تو یک تاپیکی از فعالیتهای اجرایی و نظارت خودت تصویر گذاشته بودی که نشان دهنده اینه که تجربیات ارزشمندی داری

تخصص خوبی به نرم افزارهای مکانیک داری و اخیرا متوجه شدم تقریبا با خیلی هاشون کار کردی این خیلی عالیه فقط چرا رو نمیکردی :ws3:

خیلی بیش از اینها میتونی تو تالار به دوستان خودت کمک کنی ولی احساس میکنم خودت زیاد علاقه نداری

وگرنه با این توانمندیهایی که داری میتونستی جلوتر بیآیی و بخش نرم افزار رو دست بگیری...:whistle:

روی هم رفته ناصر جان جز خوبی و کمک به دیگران ازت ندیدم...یدونه باشی پهلوان:ws3: :icon_gol:

به به جعفر عزیز استاد بنده:icon_gol:

هنوز هم معتقدم چیزی از علم و سایر موارد مربوطه ش نمیدونم و خودم رو شاگرد شما عزیزان میدونم این رو جدی میگم من در این انجمن خیلی چیزها یاد گرفتم که برام خیلی ارزشمند هستن.

شاید شناختم هنوز خیلی کم باشه و اینکه دیر شناختمت. اما چیزی که شک ندارم شخصیتی محترم و با معرفت در عین اینکه اطلاعات بالایی داری فروتنی خاصی هم در کنارش داری که خیلی ارزشمندن. پر انرژی با کمی چاشنی شوخ .کلا از اینکه دوست خوبی مثل تو دارم خوشحالم امیدوارم همیشه و در همه حال موفق باشی:a030:

مهدی جان ممنون افتخار دادی و اومدی:icon_gol:

من هم خوشحالم که یه دوست خوب به دوستانم اضافه شده.

• Like 8
لینک به دیدگاه

گویا تبدیل به صندلی داغ شده تاپیک :ws3:

یه نکته رو باید اضافه کنم.. ناصر اصلا حواس پرت و آلزایمری نیست! تا حالا ندیدم چیزی یادش بره یا قولی بده و سر قولش نمونه!! :w16:

ناصر اگه اینطوری بوده خودت با ذکر مورد بیا اعتراف کن :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...