رفتن به مطلب

حمله داعش به جنگل ها و مراتع شمال کشور

ارسال های توصیه شده

پارسال عید تو شمال بودم. تو یه پارکی نشسته بودیم که از اون سکو های سیمانی دارن که مردم روش میشینن. جلوتر از ما یه خانواده بودن که فک کنم قیمت ماشینشون چیزی حدود 180 میلیون تومن میشد. اینا هر چی تونستن اشغال هاشونو ریختن اینور اونور و بعدشم رفتن. قصه ای از مثنوی بیادم افتاد که مضمونش این میشه : اگه بار الاغ شمش طلا هم باشه , الاغ الاغه و طلا طلا.

لینک به دیدگاه

چرا نمیگی حمله مردم ایران...دیگه ما همه میدونیم چی هستیم....

چرا داعشیها رو بدنام میکنی؟؟؟؟

ما که در برخی مواردگوی سبقت رو ربوده ایم و خودمون پایه گذار یه سری ایدئولوژیهای افراطی ناب بوده ایم قبل از اینکه داعشیها حتی به دنیا بیان....

لینک به دیدگاه

فکر فکر فکر

ما ایرانی ها هیچ وقت از این معقوله سه حرفی استفاده نمیکنیم.

بی فکر ترین آدمای روی کره زمین ایرانی ها هستن

لینک به دیدگاه

نیروهای مردمی لازم دارین برای کمک

چیزی که شما میبینید یک صدم چیزهایی وحشتناکی نیست که ما دیدیم

دلم خیلی به درد اومده

وقتی دیدگاه مردم نسبت به ما متخصصین جنگل خنده دار و مضحکه مغلومه چه بلایی سر جنگل میاد

لینک به دیدگاه

ای داد بی داد مداد :banel_smiley_4:

چ میشه کرد. فرهنگی باید ساخت !

گه گاهی میرم میگردم، گه گاهی هم مسکنی تزریق میکنم، جمع می کنم اینا رو. ولی ببخشید ک میپرسم: از خودتون بپرسین تا حالا چند بار این مسکن رو تزریق کردین؟

یعنی تا حالا چند بار شده اشغال ببینین توکوه، برین سمتش؛ خم شین؛ جمش کنین؟! سوال رو نمخام اینجا جواب بدین. قطعا شما خواننده عزیز همیشه همین کار رو میکنین.

ولی نوشتم شایدددددددددد، ی نفر باشه، ک بهش تذکر بده.

نمگم جمع کردن زباله درمان ه. ولی مسکن ه. کسی ک مسکن نیست، حق قضاوت درباره دیگری رو نداره.

ب نظر من بهترین کار اینکه اگ دیدیم کسی زباله ریخت، ما بریم و جمع کنیم ب طوری ک فرد ببینه.

تا حالا برا من پیش نیومده. اکثر جاهایی ک میریم ب هدف دوری از انسان ه. شاید هم زیاد عملی نباشه این ایده.

ب هر صورت، ب امید فردایی بهتر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...