رفتن به مطلب

تبریک به مناسبت آغاز سال نو

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تبریک میگم و امیدوارم سال 94 سراسر موفقیت و بهروزی باشه برای انجمن و دوستان و همکاران و مدیران و کاربران محترم انجمن نواندیشان

• Like 42
لینک به دیدگاه

باز هفت سین سرور

ماهی و تنگ بلور

سکه و سبزه و آب

نرگس و جام شراب

باز هم شادی عید

آرزوهای سپید

باز لیلای بهار

باز مجنونی بید

باز هم رنگین کمان

باز باران بهار

باز گل مست غرور

باز بلبل نغمه خوان

باز رقص دود عو

د باز اسفند و گلاب

باز آن سودای ناب

کور باد چشم حسود

باز تکرار دعا

یا مقلب القلوب

یا مدبر النهار

حال ما گردان تو خوب

راه ما گردان تو راست

باز نوروز سعید

باز هم سال جدید

باز هم لاله عشق

خنده و بیم و امید

عید شما مبارک

این عید به نور فاطمیه زیباست

روزیه تمام سال من با زهراست

با بردن نام فاطمه فهمیدم

سالی که نکوست از بهارش پیداست

در پناه مهدی فاطمه باشید.

hou9472.jpg

• Like 43
لینک به دیدگاه

امیدوارم سالی که گذشت از همه خوبیا و بدیاش تجربه های خوبی رو واسه خودمون اندوخته باشیم :w16:

واسه همه نواندیشانی های عزیز تو سال جدید آرزوی سلامتی و شادی و پر از موفقیت رو آرزو دارم :a030:

• Like 43
لینک به دیدگاه

ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها

ای تدبیر کننده روز و شب

ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر

حال مارا به بهترین حال دگرگون کن

سال نو مبارک

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 40
لینک به دیدگاه

فرا رسیدن سال ۱۴۰۹۴ اهورایی ، ۷۰۳۷ آریایی (میترایی) ،۳۷۵۳ زرتشتی،۲۵۴۴ شاهنشاهی کورش بزرگ ۱۳۹۴،خورشیدی و روزبه ( عید ) نوروز ، روز زایش میشک و میشیانک ( آدم و حوا ) به باور ایرانیان باستان و سرآغاز راستین سال نو ، بر ایرانیان میهن دوست شاد بادا.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 20
لینک به دیدگاه

سال جدید رو به همه دوستای گل نواندیشانی پیشاپیش تبریک میگم و سالی سرشار از موفقیت براتون آرزو دارم :icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

بر ما سالی گذشت , بر زمین گردشی و بر روزگار حکایتی ...................امید آنکه کهنه رفته باشد به نکویی و این نو همی آید به شادی

سلام نواندیشانی های عزیز
flowerysmile.gif

سال 93 هم با همه تلخیها و شیرینی ها , غمها و شادی ها رو به پایان است . اگر چه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما ، اما سرآغازی است بر یکسال کوشش و خدمتی دیگر . سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم ، سختی ها را از پیش رو برداشته و در مسیر موفقیت و پیشرفت قدم برداریم.

نواندیشان در سال 93 شاهد موفقیت هایی بود که نقش اصلی در این موفقیت را تک تک شما عزیزان به عهده داشته اید، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی تان، فرصت را مغتنم دانسته، فرا رسیدن بهار طبیعت و حلول سال نو را تبریک عرض نموده و از خداوند ایامی فرخنده، مبارک و سرشار از سلامتی را برای شما آرزومندیم.
:icon_gol::a030:

دستاوردهای مهم سال 93 که به همت و یاری دوستان حاصل شد:

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دائم

ثبت انجمن در بخش تالار گفتگوی تخصصی صفحه پیوندها

معرفی سایت نواندیشان در برنامه به روز از شبکه سه سیما

برترین سایت علمی کشـــور در جشنواره وب سال 1393

و ...

خدایا تقدیر دوستانم را زیبا بنویس تا من جز لبخند از آنها چیز دیگری نبینم.
:icon_gol:

درود مهدی عزیز. :a030:

و درود بر همه خانواده نواندیشان. :icon_gol:

قبل از هر چیز سال خوبی رو برای همه ارزو می کنم، سالی ک همه ما حواسمون ب هم باشه و شعور اجتماعی ما (کل کشور) ارتقا پیدا کنه.

نواندیشان تا امروز خیلی شخصیت ها رو دیده و خیلی مسائل رو پشت سر گذاشته. رسیدن ب دستاوردهایی ک ممکنه ظاهرش ساده باشه اما با توجه ب اوضاع اجتماعی ما و دیدگاه مردم ب بحث دنیای مجازی انصافا بسختی بدست اومد.

هزینه های هر ساله ادمین، شب بیداری های محمد عزیز و دوستانی ک حتی امروز سالهاست دیگه ب ما سر نزدن.

امین. فرناز.اسپاو.مونا.پیمان.فانوس.ابوذر.جاوید. ستاره. شقایق.عابدی عزیز. و خیلی ها ک واقعا اسم بردن تک تک اونا سخته و قطعا من رو خواهند بخشید ک ذهنم الان یاری نکرد. ب هر صورت هر مجموعه در هر حالتی ک هست نتیجه زحماتتتتتتتتتتت بسیار زیاده ی عده است.

ما، خانواده نواندیشان، قطعا اگر باهم باشیم؛ باهم ب سمت پیشبرد این مجموعه ب سمت روزهای خوب و بهتر پیش میریم و روزی خواهد بود ک جامعه ای با شعور اجتماعی بالا و شاداب خواهیم داشت؛ امیدوارم.

در پناه حق، شاد و سلامت و سربلند باشید.:icon_gol:

• Like 19
لینک به دیدگاه

نواندیشان عزیز سالی پر از برکت،شادی،سلامتی،لبخند،مهربانی براتون آرزو مندم:icon_gol:

امیدوارم در کنار خانواد و دوستاتون بهترین ها نصیبتون بشه:icon_gol::icon_gol:

عید همگی مبارک:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 20
لینک به دیدگاه

سال 94 رو به خانواده بزرگ و عزیز نواندیشان تبریک میگم

و خیلی خوشحالم که در اغاز سالی جدید و بهاری زیبا و دل انگیز همراه و در کنار این خانواده بزرگ و مهربان هستم

و ارزو دارم که در این ایام فرخنده همه دوستان نواندیشانی ام شاد و لبانشان مملو از خنده و قلبشان اکنده از خوشی و ارامشی پایدار باشد

و نواندیشان نیز در سال 94 نظاره گر موفقیت ها و دستاوردهایی جدید باشد:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

سال نو مبارک..springsmile.gif

جیبتون پر پول.لبتون خندون .تنتون سالم و زندگی به کام شما و خانواده های عزیزتون باشه....sorrowsmiley2.gif

143fs503525.gif

• Like 17
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...