رفتن به مطلب

♥ ♥ ♥ در روزهای پایانی سال 93، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید ♥ ♥ ♥

ارسال های توصیه شده

درود به تمام دوستان نواندیشانی :flowerysmile:

به انتخاب ترین های انجمن خوش اومدید

بشتابید بشتابید

662819_ricolasmiley.gif

یک سال دیگه ام از حضورمون تو انجمن گذشت و مفتخریم طبق رسم هر ساله انجمن در روزهای پایانی سال 93 با "ترین های " انجمن با ما همراه باشید و ترین هاتونو انتخاب کنیدlollipopsmiley.gif:icon_gol:hapydancsmil.gif

فقط چند نکته رو دقت کنید که :

واسه هر غرفه ای که نام برده شده ، میتونید فقط 3 انتخاب داشته باشید در غیر اینصورت فقط سه انتخاب اول به حساب میاد:a030:

این تاپیک صرفا جهت یادکردن از همدیگه است نه دلخوری و ناراحتی و دعوا (ممد ارشد تاکیدات فراون داشته چون حوصله دیدن دعوا رو نداشته : دی) ارشد بی اعصاب:w02:

از مدال و امتیاز هم خبری نیست پس دعوا نکنید:w02:

این شما و این هم غرفه های ماtatice_04.gif

محبوب خود را سِلِکت نُمایید curtsey.gif

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............

یکتا معینی ، مجید بهره مند ، جاوید ملکی

1. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............

، هستی ، فافا ، پری شهرساز ،راضیه جلیلی

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:

سلامت ، saba mn،saghar

فاطمه ، مهدی لین

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............

آقای رفسنجانی ، سهند ، فافا و سید مهدی حسینی

• غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif

just mechanic,levron, مجید رحیمی

• غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gif

ایلین 66، سهند ، ناصر

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif

هستی و شهدخت و یکتا معینی

• غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif

سودک ، فافا ، پری شهرساز

• غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.........
  • اول از همه میم شیمی و مریم زارع که خیلیییییییی خیلیییییییییی دلم براشون تنگ شده.

بدری ، که همیشه خودش استارتر این تاپیک بود:hanghead:

لادن ،کومار، سایه نوری ، mr 101 و پاییزان ، سحر strelia

• هادی ناصح ، علی مک ، صبا حیدری ,ju ju
  • ,baran,ara engineer
  • kavir sky ، juddy ,t
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif
  • بهترین اتفاق ازدواج بهترین دوستم هستی بود

و بدترینش فوت برادر حمید:hanghead:

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif

متاسفانه الانو نمیدونم.ولی قبلنا امید و آقا اسماعیل و فاطمه رکورد دار این قسمت بودن.

• غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif

levrone ، ناصر ، abbas.h و امیر قاسمیان

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif

همه ی دخترااااااااااااااااان نواندیشااانی.:ws3:

• غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif

:ws28::ws28:،خودش میدونه.:ws3:

• و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............

مدیران ارشد

مینا یوسفی

• غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

مینا یوسفی

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

همه ی بچه های گل نواندیشااااان.

خیلی انتخاب سختی بود خصوصا 3 مورد اول.بدون اغراق میگم که همه ی مدیران و کاربران این انجمن جزو بهترین هاا هستند .و انتخاب ترین ها از بین شون واقعاااااااا سخته.

برای همه شون آرزوی موفقیت میکنم.:icon_gol::icon_gol:

• Like 22
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 87
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند.. elahe.elahe2 ، مجید بهره مند و Javid Maleki
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ ENG.SAHAND، سامیار220 و saba mn

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.... binam* ، Astraea و Nazanin.ad:mrsbeasley:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر........ Mohammad Aref ، ENG.SAHAN و Nazanin.ad 295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر...... سارا-افشار، amir ghasemiyan و Lean 879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن..... Mohammad Aref ، Mehdi.Aref و sun-shine17402_%2864%29.gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین .... سامیار220، Yekta.M و vergil726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.... Nazanin.ad ، Just Mechanic و S.F 13469_air_kiss.gif
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.... not found ، Yaser.C و Adel00
    346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند...میتینگ:ws3:274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند... نازنـين، ehsan_faal و elmiramohammadi 27136_74.gif

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها... همه خوش تیپن:ws3:5226_28.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن.....بازم همه:ws3: 604919_flirty.gif
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده....seyed mehdi hoseyni ، Mohammad Aref و سامیار220
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ..... Mina Yousefi و Tamana73Laie_22mini.gifballoons.gif

سلام مدیر عزیز.................

همه به خوبی میدانیم که اگر تلاش های شما نبود اسلامی ما اینجا قرار نمی گرفت.............

پس نهایت کم لطفی است از زحمات شما قدر دانی نگردد.........

من به نوبه خودم گوشه ای از زحمات شما را با گفتن خسته نباشید می توانم جبران کنم........

امیدوارم همیشه سربلند باشی

• Like 21
لینک به دیدگاه

چند بار اومدم استارت کنم مثه پست پارسال که محمد عزیز هم یادی کرد ازش...یک طومار درست کنم از نام دوستامون...

ولی...بعد از اون پست پُر و پیمون سال قبل هم خیلیا جا موندن ازش...و شرمندگیش موند واسه من...:icon_redface:

امسال گفتم...باز چند روز ...تالارهارو بالا و پایین کنم و دست آخر جا بمونه اسم دوستانی...کم لطفی هست...

با این توضیح که تو 6 ماه دوم سال هم کم پیدا بودم...

ولی بزارین در مورد یک تالار نکاتی عرض کنم.....

وقتی اون اواخر مسولیت تالار معماری البته بدون عنوان مشترکا با دوست خوبم ستار بلو در اختیارمون بود...

همیشه دغدغه داشتم...

که حالا که جبرا دوستان فعال قدیمی تالار معماری هر کدوم به واسطه ی اتفاقی محو شدن...

تالاری که همیشه پر تکاپو بوده چه به سرش می اد...

یادم می اد...مهنار خانوم....فاطمه خانوم(فاطیما)...باز یک فاطمه خانوم دیگه(cloudysky)....ونوس خانوم...خانوم ایرانخواه....و تنی چند از مدیران خوب دیگه..ببخشن اگه اسمشون یادم رفته...

هر بار یکی اومد که از دیگری اگر بهتر نبود...کمتر هم نبود...و هم رده اون زحمت کشید...

خوشحالم امسال گروهی تالار معماری رو دست گرفته که دغدغه از من گرفته شد...

سامیار عزیز...دوست خوبم..انسان مفیدی هست...

مفید بودن در فضای مجازی دوستان خوبم...یک نعمت هست...

اینکه بیشتر زمان حضورت در تالار صرف اموری بشه که باعث خدمت به دیگران باشه و نفع بهشون برسونه....

از این دوست خوبم تشکر ویژه می کنم...:icon_gol::icon_redface:

و البته دوستان خوب همکارشون..آتیه معماری عزیز...و همچنین تمنا عزیز...و معمار عزیز...بهرام عزیز یادمون نره...

خدا قوت می گم بهتون...

و آرزوی سلامتی دارم براتون...:icon_gol::icon_redface:

.

.

.

بعد از این سه نقطه من همیشه نتیجه گیری می کنم...

درود می فرستم به تک تک عزیزانی که از زمان کلیک ورود به انجمن...در تک تک ثانیه ها فکر و ذکرشون..ارتقای انجمن و تالارهای مطبوع شون بوده...

درود می فرستم به اونهایی که بیشتر از برداشت برای خودشون..کاشتن برای دیگران....(با دانش ترین ها)

درود می فرستم به دوستانی که ضربه خوردن..ولی ضربه نزدن...(با معرفت ترین ها)

درود می فرستم به کسانی که قضاوت شدن..ولی قضاوت نکردن....(با اخلاق ترین ها)

درود می فرستم به کسانی که محبوبیت شون فقط به تشکر پای پست هاشون نیست....(محبوب ترین ها)

و دست آخر دورود می فرستم برای اونهایی که بودن...

و بودنشون به هر میزان..به هر کیفیت...جامعه ای رو ساخت که ما خودمون رو بهش متعلق می دونیم...

درود بر هر نواندیش...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

• Like 27
لینک به دیدگاه

خیلی دیر اما برحسب وظیفه ورعایت ادب واحترام نسبت به دعوت دوستان چند خطی مینویسم باشد که در لابلای این خطوط خطی بر دل کسی نیندازم که خدایی ناکرده از ما دلگیر شود ..

در مورد بهترین مدیرها باید بگم از نظر من بهترین مدیرای انجمن اونایی بودن که اصلن اختلاس نکردن وهیچ موقعی هم اسمشون تو صفحه روزنامه ها وشبکه های خبری یافت نشد ..بااین اوصاف همه مدیرای انجمن لایق برچسب بهترینها هستند :w02:

واما بهترین کاربران ومحبوب ترین کاربران از نظر من اونایی بودن که توی تاپیک اندرحکایات نواندیشان مدت چندین روز وقت گذاشتم به پاس ارادت به همشون نامشون روذکر کردم ..

بامعرفترین کاربرها اونایی بودن که در بود ونبودم به پروفم سرزدند ومنو شرمنده محبتهاشون کردند ...

بااخلاق ترین کاربرها ..اونایکه هرموقعی پیامی دادم ...دعوتی کردم ..سوالی داشتم ..بامحبتهاشون دعوت وپیام وسوالمو بی پاسخ نزاشتند ....به جز یه مدیرررررررررررررررررر:w16:

میشد از بعضیها اسم برد اما واقعن نگران بودم نکنه یه عده ای از قلم بیافتند..اونوخت خودم شرمنده اونها بشم .....من واقعن باتمام وجود برای دوستای انجمن نواندیشانم ارزش قائلم وهمیشه دلم خواسته باعث خلق یک لبخند رو لبهای اونها باشم ......دوستدار همه شمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ....بابای بهااااااااااااااااار ..:w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 23
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

من هم فرا رسیدن سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سال 94 برای همه دوستان سالی پر از موفقیت و شادکامی باشه:icon_gol:

و در ضمن تقدیر و تشکر فراوان دارم از همه اونای که تو این تاپیک یادی از بنده حقیر کردن ، که البته من کوچیک همه هستم.:w16:(این و جدی گفتم):banel_smiley_4:

بنظر من همه دوستان خوب هستن و اگه بخوام نام ببرم یه وقت کسی از قلم می افته و از ما ناراحت میشه:banel_smiley_4:

در سال جدید امیدوارم موفق و موید باشید .......

با بهترین ارزوها برای همه:icon_gol:

• Like 21
لینک به دیدگاه

از حضور همه دوستان ممنونم :flowerysmile:

ممنون از همه دوستانی که با حضورشون تو این تاپیک، در روزهای آخر سال یادی از دوستان دیگه کردن. خب این تاپیک همونطور که گفتیم فقط بهونه ای هستش واسه اینکه بیشتر همدیگه و دوستانمون و کسایی که نیستن رو یاد کنیم.

و اما مرحله اعلام آمار و نتایج

تو غرفه مدیریت:

بهترین مدیرای بازنشسته

مدیرای زیادی امسال بازنشسته شدن خسته نباشید میگم به همه شون امیدوارم باز بتونیم از حضورشون بهره ببریم :icon_gol:

و اما سه نفر برتر که به انتخاب اعضا بیشترین رای رو آوردن:

نفر اول ستاره بلو با 10 رای

نفرات دوم جاوید ملکی و مجید بهره مند با 9 رای

و نفر سوم فرنوش خادمی با 8 رای

بهترین مدیریا مسئول انجمن:

از تک تک مدیرا و مسئولین هم به خاطر تلاش هاشون ممنونم و امیدوارم این آرا انگیزه ای بشه برای فعالیتی بیشتر از قبل :w02::icon_gol:

و اما سه نفر برتر که به انتخاب اعضا بیشترین رای رو آوردن:

نفر اول سهند با 12 رای

نفر دوم سامیار با 9 رای

و نفر سوم ایمان 8 رای

غرفه کاربری:

کاربراها با حضور و فعالیت خوبشون هرکدوم سهم به سزایی تو جایگاه کنونی انجمن داشتند و امیدوارم که بعد از این شاهد حضور پررنگ تر و فعال تر کاربران باشیم:w16::icon_gol:

و اما سه نفر برتر انتخابی:

نفر اول nazanin.ad با 6 رای

نفرات دوم binam و Aastraea با 3 رای

غرفه اخلاق:

واقعا کم نیستند با اخلاق های انجمن که بتونیم ازشون اخلاق و منش یاد بگیریم و اما اخلاق ترین ها به انتخاب اعضا:

نفر اول سهند با 8 رای

نفرات دوم faaarnaz و زفسنجانی با 4 رای

نفر سوم Lean با 3 رای

غرفه دانش و معلومات:

دیگه تو یک انجمن علمی و آموزش حضور داریم و به طبع هر کاربری تو زمینه ای معلومات داره ،کسانی که معلومات خودشونو تو زمینه های مختلف نشون دادند و ما خیلی چیزا ازشون یاد گرفتیم و ازشون ممنونم :a030:

واما اساتید انتخابی برتر:

نفر اول ایمان با 12 رای

نفر دوم سامیار با 6 رای

نفر سوم Lean با 5 رای

غرفه مرام و معرفت

بیشتر بچه های انجمن امتحان خودشونو تو مرام و معرفت پس دادند و اکثرا با معرفت و لوطی هستند دَمِ همشون گرم شدیدا 17402_%2864%29.gif

و اما 3 نفر برتر انتخابی:

نفر اول سهند با 8 رای

نفر دوم گندم 6 رای

نفر سوم Lean با 5 رای

غرفه سلیقه:

خانوم های نواندیشانی همه شون با سلیقه اند ولی نمیدونم چرا امسال زیاد تو انجمن هنراشونو نشون ندادن 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifولی امید وارم سال 94 از خلاقیت دوستان هنرمندمون بهره مند بشیم 726019_dancegirl2.gif

نفرات اول دختر باران و یکتا با 6 رای

نفر دوم سلامت با 5 رای

غرفه محبوبیت:

قسمت خوشمزه انتخابا همین غرفه دلبرین هاست که خودتونو تو دل دستاتون جا کردین قدرشو بدونید:ws3:

نفر اول سهند با 4 رای

نفرات دوم فائزه و گندم و سودی و ناصر با 3 رای

غرفه ترین هایی که نیستند:

متاسفانه متاسفانه تعداد ترین های این غرفه دیگه خیلی زیاد شده و امیدوارم بچه ها هر چه زودتر به جمعمون برگردند که واقعا جای خالی خیلی ها اینجا احساس میشهhanghead.gif:icon_gol:

نفر اول اسی با 4 اری

نفرات دوم آرتاش و یاسر با 3 رای

غرفه اسپم:

یه تحولی ام امسال تو این غرفه به وجود اومد :banel_smiley_4:و پسر ایرانی و مومنت بازنشستگیشونو اعلام میکنه:whistle: و امسال هم جایگاه اول خودشونو به nazanin.ad دادند:w02:

نفر اول nazanin.ad با 6 رای

نفر دوم علی فاطمی با 4 رای نفر سوم افشین با 3 رای

غرفه استعدادهای نشکفته:

تعدادشون کم بود امسال :ws3:

ناصر و Lean و افشین با 3 رای

غرفه تیپ:

نفر اول سهند با 3 رای

نفر دوم mahdi.eng با 2 رای

غرفه زیبایی:

می رسیم به بهترین غرفه که امسال محمد عارف بازنشستگی خودشُ اعلام کرد و جایگاه اول خودشو به دیگر دوستان سپرد :ws3:

تمنا و nazanin.ad و مینا یوسفی با 2 رای

غرفه بهترین پاسخگو:

به ندرت پیش میاد سوال یا درخواستی از طرف کاربران جواب داده نشه همه بچه ها به خصوص تیم مدیریتی و مسئولین خیلی خوب از پس این کار براومدند دست همگی درد نکنه :a030::icon_gol:

و اما ترین های انتخابی اعضا :

نفر اول ایمان با 12 رای

نفر دوم محمد عارف با 8 رای

نفر سوم سامیار با 5 رای

غرفه بهترین مهموندار:

خوشبختانه اکثر بچه ها تو این زمینه فعال هستند و خیلی زود با کاربرای جدید گرم میگیرند و هواشونو دارند...flowerysmile.gif

و اما ترین های انتخابی برتر :

نفر اول مینا یوسفی با 12 رای

نفر دوم تمنا با 7 رای

نفر سوم گندم با 3 رای

از محمد عارف بابت کمک در شمارش آرا تشکر میکنم و

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت دارم و سال جدید رو هم تبریک میگم امیدوارم سالی پر از ترین ها براتون باشه :icon_gol:

• Like 27
لینک به دیدگاه

اسپمرترین شدن خیلی بهم چسبیـــــــــــد. :ws28: :ws28::ws28: ایول به خودم. خودمو یه بستنی مهمون کنم :w02:

مرسی از مینای عزیزم و محمد عزیز. خسته نباشید. :icon_gol: :a030:

• Like 16
لینک به دیدگاه

من هم از همه دوستان و به ویژه مینا یوسفی عزیز که تو زدن این تاپیک همراهی کردن تشکر میکنم.

فقط یه اشتباهی تو شمارش بهترین کاربر اخلاق داشتم اولش که بعدش اصلاح شد :ws3:

اون موردم من گفتم که نیستم :w000:

• Like 15
لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم منرو شرمنده مرام و اخلاق و رفاقت خودشون کردن من خودمو لایق این بزرگواری دوستان نمیدونم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بزرگوارید و همتون عزیز خودم هستین همگی :w36:

• Like 13
لینک به دیدگاه
دوستان عزیزم منرو شرمنده مرام و اخلاق و رفاقت خودشون کردن من خودمو لایق این بزرگواری دوستان نمیدونم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

چقدر مدال داری...(87).gifبزن کف قشنگ رو....w155.gif

• Like 12
لینک به دیدگاه
چقدر مدال داری...(87).gifبزن کف قشنگ رو....w155.gif

منم تبریک میگم بهتون بهترین کاربر سال رو خیلی خوشحال شدم لایقش بودین 3 پاس از تلاش خوبتون:hapydancsmil:

• Like 12
لینک به دیدگاه

به همه دوستان مدالهاشونو تبریک میگم:icon_gol:حقشون بود:icon_gol::icon_gol:

هرچند مدل من خورده شد:w000: از خودراضی ترین کاربر:ws3:کلا این آتیه معماری تو همه چیز برتر میباشد شکی در آن نیست:ws3:مدالهای نامرئیمو به خودم تبریک میگم:ws28:

• Like 11
لینک به دیدگاه

بنده هم از تمام دوستانی که بنده رو تو انتخابهاشونو قابل دونستند ممنونم مخصوصن تمنای عزیز که بینهایت لطف داشتند..خانوم binam...آقای leanیاهمون آقامهدی بی ریااا...سهند مهربون ..فرنوش خانوم محترم ..ساغر خانوم عزیز ...دختر باران باذوق واراده ..مریم 39بامعرفت که مدتیه جاش خیلی خالیه ....خیلی تند تند چک کردم ...خداکنه اسم کسی رو از قلم نینداخته باشم ...

چیزی که تو این انجمن باعث موندن میشه اخلاق ومحبت ومعرفت متقابلیه که من از تک تک بچه های انجمن احساس کردم ...واقعن خوشحالم که در اطرافم دوستانی هستند که نمیشه غیر از ادب وارادت جور دیگه ای برخورد کرد ...:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

چقد مدال .ماشالا بزنم به تخته:ws3:

مدال بهترین پدر رو هم باید بهت میدادن.اینهمه بچه و نوه داری تو انجمن:ws3:

امیدوارم همیشه جز بهترین ها باشیhapydancsmil.gif

"منم از همه ی دوستان گلم تشکر میکنم."

• :icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

از همه دوستان تشکر میکنم:icon_gol::icon_gol:

من خودم فعالیتم توی انجمن کم بود و از اینکه دیدم دوستان منو انتخاب کردن شوکه شدم

سپاس از همگی

این مدال قشنگ روز تولدمو خاطره ساز کرد:ws37::a030:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...