رفتن به مطلب

کنکور ارشد 95

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

خسته نباشید

من تمام کتاب های ارشد برق مدرسان شریف رو تهیه کردم ولی الان به شدت نیاز به راهنماییتون دارم که از کجا باید شروع کنم ودر کل ازتون یه مشاوره خوب میخوام در ضمن گرایشم کنترل هست

امیدوارم همگی موفق باشین .

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 86
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستان

روزتون مبارک :4uboxsmiley: :icon_gol:heartshape2.gif:icon_gol::ha5t4lmd53df3cpu2lq:w42::ha5t4lmd53df3cpu2lq:icon_gol::ha5t4lmd53df3cpu2lq:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:ha5t4lmd53df3cpu2lq:icon_gol::rose::flowerysmile::icon_gol::heartshape2::icon_gol::4uboxsmiley:

پس شماها کجایین اینجا چرا اینقد خلوته !!!!

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

روزتون مبارک :4uboxsmiley: :icon_gol:heartshape2.gif:icon_gol::ha5t4lmd53df3cpu2lq:w42::ha5t4lmd53df3cpu2lq:icon_gol::ha5t4lmd53df3cpu2lq:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:ha5t4lmd53df3cpu2lq:icon_gol::rose::flowerysmile::icon_gol::heartshape2::icon_gol::4uboxsmiley:

پس شماها کجایین اینجا چرا اینقد خلوته !!!!

درود مهندس...روزت مبارک:icon_gol:

راستش بچه های اینجا اکثرا ارشدشونو دارن میخونن و یا تعدادیشونم مث من دیگه ادامه ندادن....بر همین این تاپیک یه مقدار خلوتِ.....

البته یه سری از دوستان هم فعلا تو مقطع کارشناسی هستن و مشغولن و هنوز وقتش نیست که بر ارشد بخونن....

شاید با حضور شما و فعالیتتون دوستان جذب این تاپیک بشن....

خوشحال میشیم بیشتر ببینیمتون و از تجارب و اطلاعاتتون بهره مند شیم

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام منم تصمیم دارم برای ارشد بخونم .

البته پارسال تا آبان خوندم ولی یه مشکل پیش اومد نتونستم ادامه بدم .

از روزی دو ساعت شروع کنید و افزایشش بدین .برنامه بریزین و حداکثر روزی دو تا درس رو انتخاب کنید .خلاصه برداری یادتون نره

روزهای جمعه رو هم برای مرور قرار بدین

موفق باشیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان سال نو مبارک

:icon_gol:

به نظرتون امسال کدوم موسسه ثبت نام کنیم که هم آزمونهاش خوب باشه و هم جامعه آماری بالایی داشته باشه ؟

در ضمن تعداد شرکت کنندهاش حتما زیاد باشه به نظرم رتبه آوردن و رقابت با نفرات اول خیلی میتونه تاثیر گذار باشه .

پیشاپیش ممنون از راهنمایی همتون .

موفق باشین

لینک به دیدگاه

طبق تحقیقاتی که من داشتم از بین موسسات مدرسان بالاترین جامعه اماری رو داره همچنین بالاترین سطح شرکت کننده و سوالات مناسب و استاندارد به نظرم همه این موارد برای یه ازمون خوب لازم و ضروریه .

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام بچه ها چطورین؟؟؟؟

راجع به پست اول بگم که کل کتابای مدرسان رو واسه چی آخه تهیه کردین؟؟؟

مدرسان فقط کنترل و زبان عمومیش خوبه قربونت

برای درسای دیگه مث سیگنال (که آخ خوراکمه) حتما حتما کتاب دکتر گلستانی و مهندس تقدسی رو موازی هم پیش ببر..

شک نکن شک نکن هر دو رو دقیق بخونی بالای نود خواهی زد

در مورد الکترونیک کتاب اسلام پناه بی نظیره..یعنی بی نظیره هااااااااااااااا دمش گرم

در مورد مدار نمیتونم نظری بدم

و اما در مورد ریاضی (اینم خیلی دوس دارم و عاشقشم) کتاب مومن زاده..اما در کنارش حتما کتاب نصیر که فک میکنم مال کریمی محمودی یه همچین کسیه..اونم بخون

ریاضی و سیگنال این کتابایی که من بهت گفتم رو دقیق بخون شک نکن هردو رو بالای نود میزنی...

باشه؟؟؟:ws3:

لینک به دیدگاه

الان فقط موند کنترل

کنترل هم مدرسان شریف هم کتاب مهندس تقوی....

این دوتا رو بخونی میتونی کنترل منفی نزنی در همین حد:ws3:

خودتون میدونید سوالای کنترل به شدت مفهومیه...من خودم این دوتا رو خوندم سال 92، 30 درصد زدم:ws3:

باز سوالی داشتین بپرسین:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان

خسته نباشید

من تمام کتاب های ارشد برق مدرسان شریف رو تهیه کردم ولی الان به شدت نیاز به راهنماییتون دارم که از کجا باید شروع کنم ودر کل ازتون یه مشاوره خوب میخوام در ضمن گرایشم کنترل هست

امیدوارم همگی موفق باشین .

اینم نقل قول گرفتم که ببینی جوابتو دادم:ws3:

لینک به دیدگاه

آها اینم یادم رفت بگم

من خودم نه هیچ کلاسی رفتم نه هیچ کنکور آزمایشی شرکت کردم که اشتباه محض کردم

حتما تو یه درسی که قوی هستی کلاس برو که شک نکنی بالا خواهی زد و حتما یه کنکور هم شرکت کن

مثلا من خودم بودم بااینکه سیگنالم عالی بود اما حتما کلاس هم میرفتم تا صد بزنم چرا که نه؟؟؟

دو سه تا کلاس هم برو ضرر نمیکنی...

نرفتیم هم جزوه هاشونو گیربیار ازینور اونور:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از توضیحاتتون....

البته دوستان از خود انجمن تمامی منابع کنکو رو میتونن دانلود کنن.....

دوستان اگر خواستید بگید تا لینک بذارم....

لینک به دیدگاه

باسلام دوستان پیشنهادمن این هستش که منابع رو از یه منبع موثق و مطمعن پیداکنین نه ازکسایی که فقط دارن باتبلیغات اضافه هم اطلاعات غلط میدن وهم علایق خودشونوبه شماالقا میکنن

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت بچه های عزیز!

بچه هامن امسال کنکوری هستم الانم درحال حاضربامنابع مدرسان دارم پیش میرم تاالان که راضی بودم خدایی!

میخواستم ببینم عایاشماهم پیشنهادی دارین؟منابع خاصی مدنظرتون هست یاهمون مدرسان خوبه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام خدمت بچه های عزیز!

بچه هامن امسال کنکوری هستم الانم درحال حاضربامنابع مدرسان دارم پیش میرم تاالان که راضی بودم خدایی!

میخواستم ببینم عایاشماهم پیشنهادی دارین؟منابع خاصی مدنظرتون هست یاهمون مدرسان خوبه؟؟؟؟

سلام....

بهتر اینه ک رفرنس های اصلی ک تو کنکور میاد رو مسلط باشید....کتابهایی ک جزو منابع کنکور هست رو بلد باشید....بعد برای تست زدن و دونستن اینکه چ سوالاتی ب ج شکل در کنکور میاد....از کتابهای مدرسان استفاده کنید....کنکورهای ازمایشی هم خیلی خوبه

البته اگر کنکورهای سال 86 تا 94 رو هم بزنید خیلی بهتره....

لینک به دیدگاه
سلام....

بهتر اینه ک رفرنس های اصلی ک تو کنکور میاد رو مسلط باشید....کتابهایی ک جزو منابع کنکور هست رو بلد باشید....بعد برای تست زدن و دونستن اینکه چ سوالاتی ب ج شکل در کنکور میاد....از کتابهای مدرسان استفاده کنید....کنکورهای ازمایشی هم خیلی خوبه

البته اگر کنکورهای سال 86 تا 94 رو هم بزنید خیلی بهتره....

مرسییییی ازراهنمایی های خوبتون مهنازخانم اتفاقاکتاب تست سال های گذشته مدرسانم گرفتم همینی که فرمودین!

بازم مرسی خداوندعزوجل وجودشماراهمچنان برای نواندیشانی های عزیزحفظ نماید:w16::a030:

لینک به دیدگاه
مرسییییی ازراهنمایی های خوبتون مهنازخانم اتفاقاکتاب تست سال های گذشته مدرسانم گرفتم همینی که فرمودین!

بازم مرسی خداوندعزوجل وجودشماراهمچنان برای نواندیشانی های عزیزحفظ نماید:w16::a030:

خواهش میکنم....

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...