رفتن به مطلب

ساخت pcb به روش پرینت - اتو (ساده و کارآمد) + فیلم

Eng.KouRosH

ارسال های توصیه شده

درود بر همگی

در این تاپیک یه فیلم خارجی از نحوه ساخت pcb به روش پرینت - اتو ، قرار میدم امیدوارم به دردتون بخوره :a030: البته روش های جدید تری هم هست به زودی قرار میدم :w16:

حجم فیلم رو نمیشد کم کنم کیفیت کم میشد واسه همین اسپلیت کردم تو 4 پارت :w16:

مراحل رو طبق فیلم انجام بدید فکر نمیکنم نیازی به توضیحات باشه جز بعضی مواردش که اونو در پست بعدی قرار میدم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام فایل هانوم عالی بودن شما فایل از آموزش نرم افزار altium designer دارید؟ البته آموزش های حرفه ای تر رو میخوام و اینکه استانداردهای اندازه گیری توش باشه و یا فعال سازی پیام های خطا

اگه بتونین کمکم کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
سلام فایل هانوم عالی بودن شما فایل از آموزش نرم افزار altium designer دارید؟ البته آموزش های حرفه ای تر رو میخوام و اینکه استانداردهای اندازه گیری توش باشه و یا فعال سازی پیام های خطا

درود :a030:

قابلی نداشت :icon_gol: والله یه مدت با پروتئوس کار میکردم یعنی از اولشم با پروتئوس کار میکردم فعلا سراغ آلتیوم نرفتم اگه آموزشش رو از دوستام تو انجمن های دیگه گیر بیارم حتما قرار میدم استفاده کنید :w16:

لینک به دیدگاه

قابلی نداشت :icon_gol: والله یه مدت با پروتئوس کار میکردم یعنی از اولشم با پروتئوس کار میکردم فعلا سراغ آلتیوم نرفتم اگه آموزشش رو از دوستام تو انجمن های دیگه گیر بیارم حتما قرار میدم استفاده کنید :w16:

خیای ممنون میشم یه سری فایل خودم دارم ولی میخواستم یکم حرفه ای تر باشه

بازم تشکر

لینک به دیدگاه

به دوستات تو انجمنای دیگه بگو بیان اینجاvahidrk.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

خب می توانیدتوی یتیوب بگردی.خیلی آموزش داره.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
چاپ با اتو سخته:sad0:

سخته اما کار راه اندازه و کسایی ک دسترسی ندارن به مغازه هایی ک pcb میزنن خوبه...من تجربه زیادی ندارم از pcb زدن اینو تو چند ساعت تمرین دراوردم اگر کارکنم بهترهم میشه لم کاردستم میاد:w02:

لینک به دیدگاه
سخته اما کار راه اندازه و کسایی ک دسترسی ندارن به مغازه هایی ک pcb میزنن خوبه...من تجربه زیادی ندارم از pcb زدن اینو تو چند ساعت تمرین دراوردم اگر کارکنم بهترهم میشه لم کاردستم میاد:w02:

:sigh::sigh::sigh::sigh:

لینک به دیدگاه
چیزی شده؟خو فیلمو ببین سوالم داشتی بپرس اگ بلدبودم ج میدم:hanghead:

نه بلدم...یادم افتاد چقد مصیبت کشیدم سر چاپ چن تا مدار دلم واسه خودم کباب میشه توصیه میکنم دوستان اول کامل آموزش ببینن بعد برن سراغ چاپ

لینک به دیدگاه
خوب شما چون کار کردید شاید ب نظرتون اسون باشه....

نه اینجوریم نیست زیادکارنکرم ولی چندنکته هست که بایدرعایت بشه ، خوب درمیاد مثلا پرینت لیزری ، کاغذگلاسه ،سطح مس بخوبی باصابون (سیم ضرفشوی هم استفاده بشه بهتره)پاک بشه ،کاغذگلاسه رامحکم بچسبونیم ، اونو اطوکونیم(باحرارت زیاد-حداکثر)- به آرامی ازنوک اتوهم کمک بگیریم ، سایزمناسب چاپ 300 pdi

خیلی راحته نتیجه کار لذت بخش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...