رفتن به مطلب

به نظر شما بهترین راه برای بهبود pronunciation چیست؟

ali2136

ارسال های توصیه شده

من کتاب داستان های زبان دارم که کل متنش سی دی داره یه native english خونده از روی اون.

به نظرتون گوش دادن به اون بهتره یا گوش دادن به فیلم و آهنگ های انگلیسی؟ و یا اخبار؟ کدوم روش رو شما بهتر میدونید با توجه به تجربتون؟

لینک به دیدگاه
من کتاب داستان های زبان دارم که کل متنش سی دی داره یه native english خونده از روی اون.

به نظرتون گوش دادن به اون بهتره یا گوش دادن به فیلم و آهنگ های انگلیسی؟ و یا اخبار؟ کدوم روش رو شما بهتر میدونید با توجه به تجربتون؟

درود

لهجه مورد نظرتون رو مشخص کنید

بعد، اینکه گوش دادن به یک گوینده بهتر از گوش کردن ب چند گوینده هست. در ابتدا. ولی بعد از ی مدت رشد توانایی شنیداری، برعکس.

اهنگ هم ب نظر من یا برای سطوح بسیار پایین خوبه. یا برای سطوح بسیار بالا

اخبار صرفا رسمی حرف می زنند و کلا تیروار، ک تیرها اصول گرامی خاص خودشون رو دارند. ممکنه شما چند اسم رو پشت سر هم ببینید ب عنوان ی تیتر و این باعث بشه درباره جایگاه ها کمی تاثیر منفی داشته باشه در جمله سازی.

لینک به دیدگاه
درود

لهجه مورد نظرتون رو مشخص کنید

بعد، اینکه گوش دادن به یک گوینده بهتر از گوش کردن ب چند گوینده هست. در ابتدا. ولی بعد از ی مدت رشد توانایی شنیداری، برعکس.

اهنگ هم ب نظر من یا برای سطوح بسیار پایین خوبه. یا برای سطوح بسیار بالا

اخبار صرفا رسمی حرف می زنند و کلا تیروار، ک تیرها اصول گرامی خاص خودشون رو دارند. ممکنه شما چند اسم رو پشت سر هم ببینید ب عنوان ی تیتر و این باعث بشه درباره جایگاه ها کمی تاثیر منفی داشته باشه در جمله سازی.

به نظر شما کدوم منبع بهتره؟

با فرض Ame یا British

لینک به دیدگاه
به نظر شما کدوم منبع بهتره؟

با فرض Ame یا British

گوش دادن به یک گوینده بهتر از گوش کردن ب چند گوینده هست. در ابتدا. ولی بعد از ی مدت رشد توانایی شنیداری، برعکس. :w16:

بسته به توانایی خودتون داره

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...