رفتن به مطلب

آموزش شیت بندی در فوتوشاپ

ارسال های توصیه شده

• 2 ماه بعد...

ای خدااا ما زبانومن فارسیه اونوقت میاد فیلم رو به زبان انگلیش میزارید ............. اخه چی بهتون بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3 لطفاااااابه زبان فارسیییییی تاکید میکنم فیلم به زبان فارسییی بزاریدددد

لینک به دیدگاه
ای خدااا ما زبانومن فارسیه اونوقت میاد فیلم رو به زبان انگلیش میزارید ............. اخه چی بهتون بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3 لطفاااااابه زبان فارسیییییی تاکید میکنم فیلم به زبان فارسییی بزاریدددد

اگه یه سرچ کوچک توی سایت انجام بدید به زبان فارسی هم پیدا میکنید

آموزش فتوشاپ به زبان فارسی

لینک به دیدگاه
اگه یه سرچ کوچک توی سایت انجام بدید به زبان فارسی هم پیدا میکنید

آموزش فتوشاپ به زبان فارسی

اخه برادر ..بزرگتر... اقاااا... استادددد.... دانشمند.... من اموزش شیت بندی به زبان فارشس میخوام نه فتوشاب به فارسی خوبه تو پست مخصوص به خودش نوشتماااا بعدشم بهتر نبود کلا همه فیلم فتوشاب رو تو یه مجموعه میزاشتی؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
اخه برادر ..بزرگتر... اقاااا... استادددد.... دانشمند.... من اموزش شیت بندی به زبان فارشس میخوام نه فتوشاب به فارسی خوبه تو پست مخصوص به خودش نوشتماااا بعدشم بهتر نبود کلا همه فیلم فتوشاب رو تو یه مجموعه میزاشتی؟؟:ws52:

مثل اینکه خودتون عنوان تاپیک رو درست متوجه نشدین!!! نوشته آموزش شیت بندی در فتوشاپ

اون آموزشی رو هم که بنده لینکشو دادم خدمتتون آموزش شیت بندی معماری در فتوشاپ هستش

لینک به دیدگاه
مثل اینکه خودتون عنوان تاپیک رو درست متوجه نشدین!!! نوشته آموزش شیت بندی در فتوشاپ

اون آموزشی رو هم که بنده لینکشو دادم خدمتتون آموزش شیت بندی معماری در فتوشاپ هستش[/QUOا

اره یکمی از اون بوده ولی بیشتر در مورد خود فتوشاپ .....:ws52:اکی؟؟

لینک به دیدگاه

اون آموزشی رو هم که بنده لینکشو دادم خدمتتون آموزش شیت بندی معماری در فتوشاپ هستش[/quoا

اره یکمی از اون بوده ولی بیشتر در مورد خود فتوشاپ .....:ws52:اکی؟؟

روی یکی از این لینگ های دانلود کردم بسلامتی دان هم نمیشه دیگه از این بهتر نمیشه:4564::4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...