رفتن به مطلب

سوال در مورد تغییر فونت در ورد 2013

ABTIN ARYAMEHR

ارسال های توصیه شده

سلام*یه سوال در مورد ورد 2013 مثلاً یه خط فارسی با یه فونت مشخص نوشتم حالا میخوام یه حرف یا یه کلمه یا یه جمله با زبان لاتین(انگلیسی) بنویسم همین که زبان به لاتین تغییر میدم میخوام بصورت لاتین بنویسم فونت هم خودبه خود عوض میشه در صورتی که همون فونت قبلی رو لازم دارم چطور میشه اینو درست کرد؟

لینک به دیدگاه
سلام*یه سوال در مورد ورد 2013 مثلاً یه خط فارسی با یه فونت مشخص نوشتم حالا میخوام یه حرف یا یه کلمه یا یه جمله با زبان لاتین(انگلیسی) بنویسم همین که زبان به لاتین تغییر میدم میخوام بصورت لاتین بنویسم فونت هم خودبه خود عوض میشه در صورتی که همون فونت قبلی رو لازم دارم چطور میشه اینو درست کرد؟

شما او فونتی رو که داری باهاش فارسی تایپ میکنی شاید انگلیسی رو ساپورت نمیکنه..

لینک به دیدگاه

قبلا با این مشکل برخورد کردم به فونت هم ربطی نداری برای حلش وقتی میخواستم انگلیسی تایپ کنم چپ چین میکردم نهایتا یک پک جدید نصب کردم تا این مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

سلام

برای انتخاب فونت فارسی و انگلیسی پاراگراف مورد نظر رو انتخاب می کنیم (می تونیم قبل از شروع نوشتن هم اینکار رو انجام بدیم)، بعدش راست کلیک، توی پنجره باز شده فونت و سایز هر کدوم از فونت های فارسی و انگلیسی رو انتخاب می کنیم، خودش تنظیم می کنه، برای نوشته های لاتین از اولی استفاده می کنه، برای نوشته های فارسی هم از فونت دوم:

d2ot5c1mzeixgy2w7hs.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...