رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خب امروز کنکور ارشد شهرسازای عزیز بوده :a030:

همگی خسته نباشید و ایشالا که نتایج خوبی هم بگیرین.

اینجا بیاین بگین که طراحی بودین یا برنامه ریزی و اینکه چطور بود امتحان؟ :w02:

لینک به دیدگاه

سلام ب همگیییییی.....ممنون...من طراحیو امسال آزمایشی شرکت کردم...فقطم سه هفته آخرو خوب خوندم...بنظرم متوسط بود سطحش...اگه زودتر شروع میکردم خوب میتونستم جواب بدم...ایشالا موند واسه سال بعد دیگه...

لینک به دیدگاه

سلام یعنی افتضاح تر از اینم میشد فقط به چند مورد از سوالای طراحی رو خدمتتون عرض میکنم تا اوج بدبختی و بی عدالتی رو دریابید:

1-فقط 4 یا 5 تا از آمار سال 90 داده بود(جمعیت شهرنشین و امید به زندگی و شهرهای میلیونی و بعد خانوار -مورد داشتیم طرف با خوندن روزنامه یالغوز :whistle: هر 5 تاشو جواب داده یعنی 20 درصد)- بالای 10 تا تصویر دادن یعنی کلیسا داده بعد تو گزینه گفته مال باروک فرانسس یا باروک ایتالیا یا گوتیک فرانسه یا گوتیگ انگلیس- ساختمون داده سردرش علامت صلیب گذاشته بعد گفته این آمفی تیاتر رومیه یا کلیسا(یعنی بچه که چه عرض کنم جنینم میتونه بهش پاسخ بده

2-همه میدونن از شار تا شهر جزو منابع اصلی اصلیه اما امسال دریغ از یه سوال؟

3-حالا به چن تا سوال برنامه ریزی اشاره میکنم:چهل ستون بجز اصفهان تو کدوم شهره؟ هیپوداموس کیه؟ اصول هنری شهرسازی از کیه؟ روش 0 و 1 مربوط به کدوم روشهاس؟ کاخ آشور مال کدوم سبکه؟و... یعنی فرق بین کسی که خونده یا نخونده مشخص نیس

4-طرف مکانهای عمومی خونده غرب قبادیانو خونده ولی بازم از اینام اونطور باید و شاید سوال نیومده؟ بعد سوال داده اگه یه ضربدر بکشی تو نقشه ایران نزدیکترین شهر کدومه

من نمیدونم رشته تخیلیه یا سولا تخلین- اصلا این طراحا کین خدا میدونه

یعنی مشگل اینجاس چرا باید کسی که نخونده بتونه جواب بده باید طرح سوالا یکم تخصصی تر شه.

لینک به دیدگاه

این همه اومدین تاپیکو دیدین نگفتین چطور بود چطور شد و اینا :ws3: یه صحبتی حرفی چیزی w58.gif

کنکوری هم کنکوری های قدیم :ws28:

سلام یعنی افتضاح تر از اینم میشد فقط به چند مورد از سوالای طراحی رو خدمتتون عرض میکنم تا اوج بدبختی و بی عدالتی رو دریابید:

1-فقط 4 یا 5 تا از آمار سال 90 داده بود(جمعیت شهرنشین و امید به زندگی و شهرهای میلیونی و بعد خانوار -مورد داشتیم طرف با خوندن روزنامه یالغوز :whistle: هر 5 تاشو جواب داده یعنی 20 درصد)- بالای 10 تا تصویر دادن یعنی کلیسا داده بعد تو گزینه گفته مال باروک فرانسس یا باروک ایتالیا یا گوتیک فرانسه یا گوتیگ انگلیس- ساختمون داده سردرش علامت صلیب گذاشته بعد گفته این آمفی تیاتر رومیه یا کلیسا(یعنی بچه که چه عرض کنم جنینم میتونه بهش پاسخ بده

2-همه میدونن از شار تا شهر جزو منابع اصلی اصلیه اما امسال دریغ از یه سوال؟

3-حالا به چن تا سوال برنامه ریزی اشاره میکنم:چهل ستون بجز اصفهان تو کدوم شهره؟ هیپوداموس کیه؟ اصول هنری شهرسازی از کیه؟ روش 0 و 1 مربوط به کدوم روشهاس؟ کاخ آشور مال کدوم سبکه؟و... یعنی فرق بین کسی که خونده یا نخونده مشخص نیس

4-طرف مکانهای عمومی خونده غرب قبادیانو خونده ولی بازم از اینام اونطور باید و شاید سوال نیومده؟ بعد سوال داده اگه یه ضربدر بکشی تو نقشه ایران نزدیکترین شهر کدومه

من نمیدونم رشته تخیلیه یا سولا تخلین- اصلا این طراحا کین خدا میدونه

یعنی مشگل اینجاس چرا باید کسی که نخونده بتونه جواب بده باید طرح سوالا یکم تخصصی تر شه.

آقا من الان نفهمیدم طراحی شهری بودی امسال یا برنامه ریزی؟ :ws3: آخه نصفشو به طراحی گیر دادی نصفشو به برنامه ریزی :ws3:

بعضی سالا سوالا خیلی آسون میشه و بعضی سالا خیلی سخت.

حالا دفترچه سوالا هم اومده، ولی فرصت نکردم نگاه بندازم. زبان چطور بود؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
این همه اومدین تاپیکو دیدین نگفتین چطور بود چطور شد و اینا :ws3: یه صحبتی حرفی چیزی w58.gif

کنکوری هم کنکوری های قدیم :ws28:

آقا من فرصت نکردم حتی یه کلمه درس بخونم چه نظری بدم آخه؟؟ :ws28:

الانم وقت نکردم برم جوابارو چک کنم :ws3:

ولی فقط می دونم سوالا آسون بود، اگه یه نگاه فقط به جزوه های دانشگاه می انداختم خیلی راحت می تونستم قبول شم :ws37:

ولی کسی مث من که نمی تونه و نمی خواد بره شهر دیگه واسه ارشد هیچ امیدی نداره! به همین آزاد راضی میشیم :ws3:

لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااااااااااااااااام

من برنامه ریزی بودم

سوالا خیلی به نظرم آسون بود اما حیف حیف که من اصلا نخونده بودم :icon_pf (34):

بیشترش اطلاعات عمومی شهرسازی بود آمار و روش هاشم خوب بود.

فقط زبانش به نظرم سخت بود.

لینک به دیدگاه

اینطور که معلومه امسال خیلی ساده بوده که همه میگن.

ولی کسایی که واسه امسال جدی نخونده بودن و هدفشون واسه سال بعد بوده، واسه سال بعد هم ساده نگیرین امتحانو :ws3: احتمال زیاد سال بعد کاملاً برعکس باشه :ws3:

وقتی امتحان ساده باشه معمولاً واسه کسایی بد میشه که زیاد خوندن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام

سوالای امسال واقعا خوب بودن کااااااش بیشتر می خوندم:icon_pf (34):

حالا هم میترسم برم جوابا رو ببینم:sad0:

ترس نداره که دوست عزیز حداقل جواب سوالایی که نزدی رو توجه میشی

یا اینکه اصن نبین جوابارو منتظر رتبه ها بمون

لینک به دیدگاه

محمد جان کلی عرض کردم هم برنامه ریزی و هم طراحی فقط ضررو بچه هایی مثل ما دیدن که از شار تا شهرو 5 سری خوندن مکانهای عمومی کرمونا و کتابای سلطانزاده و شهرهای جدید وطراحی شهرهای بیکن و.... چندین بار خوندن!!!

و ضمننا بچه هایی هم که نخوندن بیشتر از ما ضرر کردن چون به قول پری میشد با جزوه خوندن درصد خوبی کسب کرد

سالی که نکوست از بهارش پیداست اسکیس میخاد چی بشه الله اعلم

لینک به دیدگاه
ترس نداره که دوست عزیز حداقل جواب سوالایی که نزدی رو توجه میشی

یا اینکه اصن نبین جوابارو منتظر رتبه ها بمون

دوست عزیز ترس نداره که آقا مرگ یه بار شیون یه بار حداقل وقتی آدم جوابارو نیگا میکنه میفهمه که برا مرحله دوم چقد بخونه و تمرین کنه و.....

لینک به دیدگاه
محمد جان کلی عرض کردم هم برنامه ریزی و هم طراحی فقط ضررو بچه هایی مثل ما دیدن که از شار تا شهرو 5 سری خوندن مکانهای عمومی کرمونا و کتابای سلطانزاده و شهرهای جدید وطراحی شهرهای بیکن و.... چندین بار خوندن!!!

و ضمننا بچه هایی هم که نخوندن بیشتر از ما ضرر کردن چون به قول پری میشد با جزوه خوندن درصد خوبی کسب کرد

سالی که نکوست از بهارش پیداست اسکیس میخاد چی بشه الله اعلم

موافقم حیف اون همه وقتی که گذاشتم :icon_razz:

+ اینکه نمیدونم چرا حس میکنم بخاطر سوالای آسونی که داده بودن تو اسکیس جبران کنند و موارد نامعقول سوال طرح کنند :icon_razz:

لینک به دیدگاه

بابا چرا انقدر نا امیدانه به مرحله اول نگاه میکنید. نتایجش که مشخص نیست. مطمئنن بقیه هم که مثل شما زیاد خوندن همین وضعیت رو دارن دیگه :icon_pf (34): فقط واسه شما که نبوده.

واسه مرحله دوم هم تا جایی که می تونید بخونید و تمرین کنید. چون خیلی تأثیر داره :w16: حتی کسایی که خیلی ناامیدم هستن میتونن با درصد خوب تو مرحله دوم، نتیجه خوبی رو بگیرن :w16:

لینک به دیدگاه
بابا چرا انقدر نا امیدانه به مرحله اول نگاه میکنید. نتایجش که مشخص نیست. مطمئنن بقیه هم که مثل شما زیاد خوندن همین وضعیت رو دارن دیگه :icon_pf (34): فقط واسه شما که نبوده.

واسه مرحله دوم هم تا جایی که می تونید بخونید و تمرین کنید. چون خیلی تأثیر داره :w16: حتی کسایی که خیلی ناامیدم هستن میتونن با درصد خوب تو مرحله دوم، نتیجه خوبی رو بگیرن :w16:

دقیقن کسایی که ناامیدن رتبه بهتری میارن

الان دیگه هر چی بود تموم شد

یه برنامه درست حسابی بریزین برای مرحله دو. ایشالا که زحماتتون توی مرحله دو جبران شه. اونجا دیگه کسی که درس نخونده باشه به راحتی نمیتونه بالا بیاد:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام

من این تاپیکو ندیده بودم:icon_redface:

کنکور طراحی دادم

هیچـــــــیم نخونده بودم (دروغ نگم البته! چند روز قبل کنکور همینجوری از رو علاقه:ws3: پیشگفتار کتاب محیط های پاسخده رو ورداشتم خوندم که حدودا ۴ تا سوالو تونستم باهاش جواب بدم:ws3:)

زبانشو خوب زدم. به جز چند تا تست‌های اول vocab که جواب ندادم بقیه رو تقریبا خوب زدم

درسای تخصصیم به نظرم خیلی ساده بود. یعنی کافی بود یه کم خونده بودی راحت میشد جواب داد.

اما این موردی که دوستم گفت واقعا درست بود. چندین سوال پرت داشت مثلا همین که نزدیک ترین شهر به محل تقاطع دو تا خط فرضی تو ایران چیه یا سوالای مربوط به آمارگیری ۹۰و اینا...

ایشالا کسایی که خونده بودن بتونن نتیجه شو ببینن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

حالا من که نخونده بودم پشیمونم ولی اونایی که خیلی خوندن یا به قول دوستمون چند سری خوندن دیگه چرا گله دارن؟

اگه همونقد که میگن خوندن که به نفعشون بوده و خیلی ساده به سوالا جواب دادن دیگه اینطور نیس؟؟!!

دوستان باتجربه واسه مرحله 2 راهنماییمون نمیکنن در رابطه با نحوه و مضمون سوالا؟؟؟؟ لطفا :ws52:

هم برنامه ریزی هم طراحی

لینک به دیدگاه
حالا من که نخونده بودم پشیمونم ولی اونایی که خیلی خوندن یا به قول دوستمون چند سری خوندن دیگه چرا گله دارن؟

اگه همونقد که میگن خوندن که به نفعشون بوده و خیلی ساده به سوالا جواب دادن دیگه اینطور نیس؟؟!!

دوستان باتجربه واسه مرحله 2 راهنماییمون نمیکنن در رابطه با نحوه و مضمون سوالا؟؟؟؟ لطفا :ws52:

هم برنامه ریزی هم طراحی

چون دوست من شما برنامه ریزی هستی از خود سوالای برنامه ریزی میگم فقط چن تا سوال میگم ببینید کسی که 3 بار موریسو خونده یا کتابای دیگرو با کسی که نخونده و فقط با اطلاعات عمومی اومده چه فرقی میکنه:

1- قلب برنامه ریزی راهبردی: خپ معلومه چشم انداز

2-منطقه مذهبی یونان: خپ معلومه آکروپلیس

3-طراحی خیابان ریجنت: خپ جان نش

4-درصد شهرنشین:رجوع شود به روزنامه یالغوزآباد

5-چهل ستون به غیر از اصفهان: بیشتر شبیه سوالای جدول کتابای مهدکودکه تا کنکور

6-مجموعه ربع رشیدی: :4564:

7-طرح های تزیینی شهری::4564:

8- خطوط تراز در نقشه چیه:دیگه حرفی ندارم

9-و سوالای تیترهای روزنامه و نقشه ایرانو و.....که دیگه خودتون بهتر از من میدونید

شما کافیه از بقیه رشته های مهندسی بپرسی که کسی با اطلاعات عمومی بره کنکور اونا چن تا سوال میتونه پاسخ بده چرا اطلاعات تخصصی و شهرسازی نمیپرسن؟

دیگه از طراحی نمیگم که از چن تا کتاپای پایه نداده بودن

دوستان عزیزم اینا توجیح نیست الحمد... شکر خدا من برای هر سوالی خودمو آماده کرده بودم(حتی سوالایی که از کتابای یالغوزستان دادن) فقط ناراحتم برا دوستانم که شاهد بودم چندین کتاب بیشتر از بقیه خوندن و شاید نتیجش با کسایی که زیاد نخونده بودن فرقی زیاد نکنه

بیخیال مرحله اول برو بچ سفت و محکم بچسبید به مرحله دو:a030: و :ws3: و در آخربخندید و رد شید به همین راحتی :ws28:

لینک به دیدگاه

هم برنامه ریزی هم طراحی

در مورد برنامه ریزی این تاپیکا رو یه نگاهی بندازین تا حدی شما رو با کنکور مرحله دوم آشنا میکنه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread133326.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread91198.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread90990.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread53091.html

تمرین خیلی میتونه کمک میکنه. اگه دوستان کنکوری واقعاً پایه و علاقه مند باشن، میتونن در کنار مطالعه و تمرینشون، تو همینجا حالت کلاس مجازی هم داشته باشن و گروهی هم کارو پیش ببرن. چون دوستان باتجربه و متخصصی هستن که اگه تمایل و استقبال دوستان کنکوری رو ببینن، کمک و راهنمایی میکنن :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...