رفتن به مطلب

درخواست کتابی که شامل نقشه های صنعتی و اسمبلی باشه

ارسال های توصیه شده

با سلام

من نیاز مند کتابی هستم که نقشه های صنعتی از قطعات مختلف رو داشته باشه چون می خوام با نرم افزار های کتیا و سالید اونا رو در بیارم اما الگوهای دقیق میخام که متاسفانه چیزی پیدا نکردم

یعنی چیزایی مثل این عکسا اما متاسفانه هیچ منبع جامعی رو ندیدم فقط عکس هست که باید مدام سیو کرد که برخیشونم کامل هم نیستن .

آیا دوستان منبع خوبی رو سراغ دارن معرفی کنن

PART-DRAWING.jpg

GUID-FFF669A6-CD9C-402D-8DF1-6EE4F67F6D7E.png

لینک به دیدگاه
با سلام

من نیاز مند کتابی هستم که نقشه های صنعتی از قطعات مختلف رو داشته باشه چون می خوام با نرم افزار های کتیا و سالید اونا رو در بیارم اما الگوهای دقیق میخام که متاسفانه چیزی پیدا نکردم

یعنی چیزایی مثل این عکسا اما متاسفانه هیچ منبع جامعی رو ندیدم فقط عکس هست که باید مدام سیو کرد که برخیشونم کامل هم نیستن .

آیا دوستان منبع خوبی رو سراغ دارن معرفی کنن

PART-DRAWING.jpg

GUID-FFF669A6-CD9C-402D-8DF1-6EE4F67F6D7E.png

درود

بهتر بود تو تالا ساخت و تولید این تاپیک می زدین.اونجا ی بخش نقشه کشی داره.

و اینکه همچین کنبعیمن ندیدم. اما اگر مایل باشین می تونم هر از چند گاهی از مواردی ک برا کلاسام می بردم اپلود کنم براتون. البته قدیمی ان. اما کیفیت خوبی دارن. اگ مایل هستین می تونیم ب صورت تمرین بریم جلو.

اینجا هم اساتید فن زیاد هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...