رفتن به مطلب

دقت کردین وقتی حقیقت رو می دونین،گوش دادن به دروغای طرف مقابل چقدر لذت بخشه؟!

ارسال های توصیه شده

با یه مثال میخوام بگم که منظورم چیه؟

خیلی وقتا شخص خودش میدونه که چن من راس میگه. وی با سیاه نمائی میخواد به همه بقبولانه که حرفاش یا عملش عین حقیقته.

از این نمونه ها همه جا هست. خیلی هم زیاااااااااااااد.

مثال دوم : طرف وقتی میخواد یه تاپیک رو بزنه , خودش بهتر از هر کسی میدونه که اون موضوع برخلاف مقررات سایت هستش . با اینحال بازم میزنه و وقتی که تاپیکش حذف شد , داد و فریاد و شکایت میکنه که چرا و ادامه برنامه ساختگیش و جالب تر اینکه چند تا کاربر دیگه که اونام میدونن طرف ناحقه ولی میان و تو لشکر کشی شرکت میکنن و ادامه کشمکش . . . .

طرف میدونه که ما میدونیم که دروغ میگه . ولی بازم برّ و برّ به دوربین نگاه میکنه و هی ادامه میده .

طرفای شما رو نمیدونم ولی تو ولایت ما اکثریت این شکلی اند.

حالا لطفا به من بگید که ما تو این وضعیت ها چیکار باید بکنیم که دمار از روزگار اعصاب و روانمون در نیاد؟

لینک به دیدگاه

دوربین رو دادم دست دوستم که تو عروسی ازم عکس بگیره . الان میبینم همه تو کادر هستند الاّ من . یعنی اون اینو نمیدونسته؟

لینک به دیدگاه
دوربین رو دادم دست دوستم که تو عروسی ازم عکس بگیره . الان میبینم همه تو کادر هستند الاّ من . یعنی اون اینو نمیدونسته؟

به نظرت نبودنت چقد مهمه؟بیشتر از این می ارزه که شما کسی رو که دوستت نیست و دوست خطاب کردی رو شناختی؟

از تک تک لحظه ها و اتفاقات زندگی از اون کوچیکاش هم میشه برای پیشرفت های بزرگ استفاده کرد

به نظرم با این کارش بهت لطف کرده و اونم اینه که شما بهتر شناختیش

لینک به دیدگاه

نمیدونم لذت بردن در این مورد به نظرم نوعی سادیسم به شمار میاد

اینکه بدونی حقیقت رو و منتظر باشی بازم طرف بهت دروغ بگه وچیزی نگیو اعتراضی نکنی کاری که مردم ایران درحال انجامشن به نظرم لذتی همراه با خود آزاریه

نمونش برای خودم زیاد پیش اومده تو زندگی شخصی ولی اجتماعیش بارز ترینش رو تو صدا سیما و مسئولین به راحتی میشه دید اینقدر راحت دروغ میگن که واقعا احساس میکنی جیگری:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اگه قبلنا بود که ساده بودم گوش میدادم و به نوعی لذت هم میبردم و هیچی نمیگفتم و در فکر بودم به نوعی تلافی کنم ...

الان گوش میدم..دقیق دقیق...زل میزنم توی چشمای طرف...بعد یه نیشخند..بعدحقیقت رو میگم تا طرف رو حسابی بشورم...گاهی هم بشدت داغ میکنم و داد میزنم ....تازگیااینجوری شده ام....تو جامعه ای که هستم خیلی این موضوع زیاده...اصلا نمیشه کوتاه اومد....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...