رفتن به مطلب

قند خون کامپیوترم اومده پایین

ارسال های توصیه شده

:shad:سلام به همه ی مهندس ها :shad:

اسم این تاپیک گذاشتم قند خون کامپیوترم اومده پایین اخه میخوام از تون بپرسم باید از کجا شروع کنم و چه چیز های باید یاد بگیرم تا واقعا کلمه مهندس یرازنده م بشه :w821::w821::w821:

ممنون میشم بهم موضوع پایان نامه هم پیشنهاد بدید و اگه کاراموزی جایی سراغ دارید تو اصفهان بهم بگید اخه من تازه ساکن اصفهان شدم جایی بلد نیستم:(50)::(50):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اسم این تاپیک گذاشتم قند خون کامپیوترم اومده پایین اخه میخوام از تون بپرسم باید از کجا شروع کنم و چه چیز های باید یاد بگیرم تا واقعا کلمه مهندس یرازنده م بشه :w821::w821::w821:

ممنون میشم بهم موضوع پایان نامه هم پیشنهاد بدید و اگه کاراموزی جایی سراغ دارید تو اصفهان بهم بگید اخه من تازه ساکن اصفهان شدم جایی بلد نیستم:(50)::(50):

سلام

من مهندس نیستم اما ، برای رشته ای که دارید ،علاقه درموفقیتتون تاثیرخیلی زیادی داره نه صرفا رسیدن به واژه مهندس (منظورکسب مدرک)

فکرمیکنم با مطالعه ی بخش های مختلف کامپیوتر،(بررسی رشته ها ،زیرشاخه ها و کارایی و کاربرد هرکدوم )اول ببینید به کدوم بخش علاقه دارید..و بعدسیرمطالعاتی تون رو درکناردرس های دانشگاه ،روی اون بخش متمرکزکنید و یا خیلی ازدرسهاتون رو هم مسیربا هدفی که هست تنظیم کنید بهترباشه...این علاقه باعث میشه درکناربعد علمی ،بعدمهارتی تون هم تقویت بشه و محدود به چارچوب دانشگاه یا فضای اونجانباشید.

به امید موفقیت...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اول از هر چیز این رشته بیشتر از همه ی رشته ها به زبان انگلیسی محتاج هست

بعد شاخه های مختلف رو تو ویکی بخون درباره شون هر کدوم که علاقه مند شدی در موردش مقاله بخون ببین به دردت می خوره یا نه

اگر دنبال بازار هستی سعی کن کار با c# رو کامل یاد بگیری

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام

من مهندس نیستم اما ، برای رشته ای که دارید ،علاقه درموفقیتتون تاثیرخیلی زیادی داره نه صرفا رسیدن به واژه مهندس (منظورکسب مدرک)

فکرمیکنم با مطالعه ی بخش های مختلف کامپیوتر،(بررسی رشته ها ،زیرشاخه ها و کارایی و کاربرد هرکدوم )اول ببینید به کدوم بخش علاقه دارید..و بعدسیرمطالعاتی تون رو درکناردرس های دانشگاه ،روی اون بخش متمرکزکنید و یا خیلی ازدرسهاتون رو هم مسیربا هدفی که هست تنظیم کنید بهترباشه...این علاقه باعث میشه درکناربعد علمی ،بعدمهارتی تون هم تقویت بشه و محدود به چارچوب دانشگاه یا فضای اونجانباشید.

به امید موفقیت...:icon_gol:

ممنونم اما من دانشگاهم تموم شد نفهمیدم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اول از هر چیز این رشته بیشتر از همه ی رشته ها به زبان انگلیسی محتاج هست

بعد شاخه های مختلف رو تو ویکی بخون درباره شون هر کدوم که علاقه مند شدی در موردش مقاله بخون ببین به دردت می خوره یا نه

اگر دنبال بازار هستی سعی کن کار با c# رو کامل یاد بگیری

میتونم بپرسم کجاها کارایی داره من الان طراحی وب میرم php

لینک به دیدگاه
ممنونم اما من دانشگاهم تموم شد نفهمیدم :icon_pf (34):

سلام

الانم دیرنیست ،میتونید درصورت علاقه به شاخه برنامه نویسی برید ،یا اگه دوست داریددوره های اموزشی شبکه رو پی بگیرید،وبعد به زیرشاخه های مربوطه به بخش شبکه واردبشیدکه بُعدکاری خوبی هم داره.

فکرمیکنم مهمترین علت ،برای رفتن به هریک اززیربخش ها،علاقه ست...مطالعه کنید کلیت هارو و ببینید کدوم بخش براتون جذاب تره و سپس وارد جزئیات بشید و توانایی هاتون رو دراون گسترش بدید...

هیچوقت دیرنیست(:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود

این بخش زیاد ب من مربوط نیست. صرفا برای مورد کاراموزی ی تجربه رو میگم ک بعضی شرکتهای بزرگ، اغلب توی سایتشون یا روباط عمومیشون قید کردن ک کاراموز میخان

پیشنهاد می کنم سرچ بزنین توی نت، ازین شرکتها حتما استفاده کنید. چون خودش یک فاکتور مهم در جهت ادامه رشته است. ب عنوان کسی ک 3 دوره کاراموزی رو در فیلد خودم طی کردم این پیشنهاد رو دارم بهتون.

در پناه حق

لینک به دیدگاه
درود

این بخش زیاد ب من مربوط نیست. صرفا برای مورد کاراموزی ی تجربه رو میگم ک بعضی شرکتهای بزرگ، اغلب توی سایتشون یا روباط عمومیشون قید کردن ک کاراموز میخان

پیشنهاد می کنم سرچ بزنین توی نت، ازین شرکتها حتما استفاده کنید. چون خودش یک فاکتور مهم در جهت ادامه رشته است. ب عنوان کسی ک 3 دوره کاراموزی رو در فیلد خودم طی کردم این پیشنهاد رو دارم بهتون.

در پناه حق

باشه چشم ممنونم :a030:چطوری سه دوره رفتید ؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام

الانم دیرنیست ،میتونید درصورت علاقه به شاخه برنامه نویسی برید ،یا اگه دوست داریددوره های اموزشی شبکه رو پی بگیرید،وبعد به زیرشاخه های مربوطه به بخش شبکه واردبشیدکه بُعدکاری خوبی هم داره.

فکرمیکنم مهمترین علت ،برای رفتن به هریک اززیربخش ها،علاقه ست...مطالعه کنید کلیت هارو و ببینید کدوم بخش براتون جذاب تره و سپس وارد جزئیات بشید و توانایی هاتون رو دراون گسترش بدید...

هیچوقت دیرنیست(:

کلاس طراحی وب نوشتم فقط میترسم خوشم نیاد الان یکی از بچه ها میگه بیا بازی سازی اما نمیدونم نمی خوام سرمو شلوغ کنم:hanghead:

لینک به دیدگاه
درود

در پناه حق

سایتی رو میشناسی واسه کارِآموزی؟ خودشون بهت یادمیدن اون وظایفی رو که بهت میدن یا نه خودمون باید بلد باشیم؟؟..

لینک به دیدگاه
باشه چشم ممنونم :a030:چطوری سه دوره رفتید ؟؟:ws52:

هنرستان

فوق دیپلم

لیسانس

:ws3:

همش ساخت بودم

سایتی رو میشناسی واسه کارِآموزی؟ خودشون بهت یادمیدن اون وظایفی رو که بهت میدن یا نه خودمون باید بلد باشیم؟؟..

نه والا سرچ بزن حتما هست.

اره.

اخرین بارش رفتم پژوهشکده، خیلی چیزا من بهشون یاد دادم، خیلی چیزا هم اونا ب من.

ی رابطه دوطرفه اس.

بعد هیچ ایرادی نداره ادم ی چیزی رو بلد نباشه و یاد بگیره. نگران نباشید :w16:

لینک به دیدگاه
کلاس طراحی وب نوشتم فقط میترسم خوشم نیاد الان یکی از بچه ها میگه بیا بازی سازی اما نمیدونم نمی خوام سرمو شلوغ کنم:hanghead:

سلام .قبلترهم گفتم،شما اگه تارده های بالاتر هم برید ولی علاقه نباشه ،بنظرم موفقیتی نداره ،دوست من برنامه نویس و تحلیل گر حرفه ای هستش و دریکی ازمعتبرترین شرکت های شهرش مشغول به کاره ،اما هیچ رضایتی از جایگاهی که برای خودش ساخته نداره ،چون علاقه ای نیست و همه این موفقیت ها به اصراراشخاص دیگه بوده.

شما اول اطلاعات جمع کنید و ببینید به چه چیزی علاقه دارید ،و یا چه اینده ای رو برای خودتون میخواید و بعدشروع به انتخاب راه درست کنید.

همونطور که هم باشگاهی مون گفتن ،کاراموزی هم بخش مهمی درپیشرفت شخصی شماداره ،خود من با گذروندن یک سری دوره های پیش فرضی که به همه توصیه میشه مخالفم و مطمئنن اگه این دیدگاه رو چندسال پیش میداشتم ،اینقدر زمان رو ازدست نمیدادم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اقا مجید من پرسیدم بعضی شرکتها یاد میدن بعضی نه کارگر مجانی می خوان:4564:

لینک به دیدگاه
اقا مجید من پرسیدم بعضی شرکتها یاد میدن بعضی نه کارگر مجانی می خوان:4564:

خب اول صحبت میکنی باهاش که ببینی شرایط چطوریه اگه مورد قبولت نبود میای بیرون.. به همین راحتی:ws3:

لینک به دیدگاه

درود

من فقط پست اول را خوندم و فرصت نشد از پست سایر دوستان استفاده کنم

منتهی باید بگم شما اول مشخص کن تو کدوم زمینه دوست داری فعالیت کنی؟

خوشبختانه یا متاسفانه (!) حوزه کامپیوتر اینقدر گسترده هست که بدون هدف واردش بشی صد در صد گم میشی

و این نکته هم بگم صرفا نمیشه با تحصیلات دانشگاهی لقب مهندس گرفت

نمیدونم چند روز پیش داشتم یک کتابی میخوندم نوشته بود برای تخصصی کار کردن روی یک مبحث کمتر از 10 سال وقت بگذاری کار بیهوده ایی انجام دادی. بنابراین شما باید بدونی راه درازی هست و هیچوقت ناامید نشی

من بعد اگر از شکلک های با انرژی مثبت استفاده کنی تاثیراتش را در بالابردن روحیه خواهی دید

لینک به دیدگاه
درود

من فقط پست اول را خوندم و فرصت نشد از پست سایر دوستان استفاده کنم

منتهی باید بگم شما اول مشخص کن تو کدوم زمینه دوست داری فعالیت کنی؟

خوشبختانه یا متاسفانه (!) حوزه کامپیوتر اینقدر گسترده هست که بدون هدف واردش بشی صد در صد گم میشی

و این نکته هم بگم صرفا نمیشه با تحصیلات دانشگاهی لقب مهندس گرفت

نمیدونم چند روز پیش داشتم یک کتابی میخوندم نوشته بود برای تخصصی کار کردن روی یک مبحث کمتر از 10 سال وقت بگذاری کار بیهوده ایی انجام دادی. بنابراین شما باید بدونی راه درازی هست و هیچوقت ناامید نشی

من بعد اگر از شکلک های با انرژی مثبت استفاده کنی تاثیراتش را در بالابردن روحیه خواهی دید

سلام چشم :w16:

مشکل اینکه من هرچی میخونم و بیشتر میفهمم از اون مبحث ضده میشم و نمی فهمم چی میخوام

لینک به دیدگاه
سلام چشم :w16:

مشکل اینکه من هرچی میخونم و بیشتر میفهمم از اون مبحث ضده میشم و نمی فهمم چی میخوام

قبل از هرچیز روز مهندس را به شما تبریک میگم.

بعد از اون بهتره شما از خصوصیات و مشخصات خودتون برای ما بگید

لینک به دیدگاه
قبل از هرچیز روز مهندس را به شما تبریک میگم.

بعد از اون بهتره شما از خصوصیات و مشخصات خودتون برای ما بگید

سلام منم روز مهندس یهتون تبریک میگم

چیا را بگم ؟؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...