رفتن به مطلب

سفر دسته جمعی مجازی به زودی ...

ارسال های توصیه شده

سلام ...به مناسبت پایان امتحانات دوستان دانشجوی انجمن وهمچنین یه تنوع برای سایر دوستان عزیزتصمیم گرفتم یه سفر مجازی تدارک ببینم ..من برای این سفر از بیشتر دوستانم دعوت کردم تا همه باهم همسفر باشیم ..اما این اصلن دلیلی نمیشه که سایر دوستان عزیز انجمن که به هر دلیلی فراموش کردم یا هنوز فرصت نکردم دعوتشون کنم همسفر ما نباشن ..باافتخار از طرف همه بچه هامیگم خوشحال میشیم شما هم تو این سفرباماباشید ..برای این سفر هیچ آمادگیی نمیخواد فقط تشیف بیارید اینجا بلیطتونو دریافت کنید ..

دوستان عزیز ..از اینکه تو این سفر مارو تا مشهد که نهایی ترین نقطه سفر بود همراهی کردید ممنونم ...اگه تو پست کامیار عزیز رفتم فقط وفقط به خاطر اینکه قبل رسیدن به مقصد نهایمون که حرم اما رضاست بهونه ای باشه برای یاد کردن اونهایی که کنار مانیستن ..icon_gol.gif

لینک به دیدگاه
یه توضیح بیشتر میشه بدی؟ :ws52: قضیه لینک پروفایل تو پروفایل گذاشتنا چیه دقیقاً؟ :ws3:

سلام .. چیز خاصی نداشت که توضیح بدم ....لینکهارو ادامه بدید تا آخر....:ws3:آقای عارف اگه یه وختی کارم غیر قانونی بوده همین الان بگید من سریع برم پیش مدیر تالار حقوق گندم خانوم یه وکیل بگیرم :ws3:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ..از اینکه تو این سفر مارو تا مشهد که نهایی ترین نقطه سفر بود همراهی کردید ممنونم ...اگه تو پست کامیار عزیز رفتم فقط وفقط به خاطر اینکه قبل رسیدن به مقصد نهایمون که حرم اما رضاست بهونه ای باشه برای یاد کردن اونهایی که کنار مانیستن ..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خیلی خیلی جالب بود:hapydancsmil::hapydancsmil:

ایده بسی زیبایی بود من که خیلی خوشم اومد :hapydancsmil::hapydancsmil:

...امیدوارم یه سفر حقیقی هم قسمتتون بشه ..البته برای همه ..هم زیارتی ..هم سیاحتی ..هردو ..به زودی ..:w16: :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
...امیدوارم یه سفر حقیقی هم قسمتتون بشه ..البته برای همه ..هم زیارتی ..هم سیاحتی ..هردو ..به زودی ..:w16: :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ایشالله من واقعا دوست دارم برم ولی هنوز قسمت نشده :sigh:

ولی از شما هم ممنون ایده واقعا عالی بود :ws37:

لینک به دیدگاه

اااااااااااااااااا

مهدی سفر این بود

عجب سوتی دادم رو اینجاااا کلیک نکردم می گم ای خدا داش مهدی داره ماروو میبره سفر زیارتی:ws28:

من زنبیل گذاشتم لطفا بلیط منو اون جلو دست چپ اولین صندلی بدین لطفا مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون از دعوتتون.واقعا تاثیرگذار بود.

من نمیدونستم دوست عزیزمون از دنیا رفتن.وای خدایا چقدر .... دستام میلرزه... اشکامم بی وقفه میریزن... خدا رحمتشون کنه...

مامان بزرگ منم چندروزه فوت شدن.بردنشون مشهد دفنش کردن.نمیدونید چه حالی دارم....

خدا جمیع رفتگان رو بیامرزه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...