رفتن به مطلب

٥ راه برای ندیدن برخی پست‌ها و افراد در فیس‌بوک!

ارسال های توصیه شده

اول از همه بگم من با تموم اشتیاق پست های دوستای خودمو تو فیس بوک دنبال می کنم اما کسی از پست های هر ازگاه و بیگاه من (زیاد فیس بوکی نیستم ) خوشش نمیاد با استفاده از روشهای زیر می تونه منو unfollow کنه :ws3:

در ضمن با این روش من بازهم در لیست دوستان شما محترمانه خواهم ماند ولی شما از دیدن پست های من خلاص خواهید شد و منم خوش خیال هی واسه خودم پست share خواهم کرد

توی صفحه home خود (نه صفحه timeline خود ) روی هر پستی از دوستان خود که نمی خواهید دیگر پست های اونو دنبال کنید بغلش یک مثلث (سمت راست گوشه بالای هر پست ) کلیک کنید و گزینه unfollow sara afshar رو کلیک کنید تا مدتی از دست پست های من خلاص میشید :w02:.

newsfeed3.jpg

تو همون منو (وقتی دکمه مثلثی رو کلیک می کنید ) چند گزینه دیگه هم هست که به شما امکان می دهد تا حتی مشخص کنید چه مطالبی از چه صفحاتی بیشتر برای شما نشان داده شود و کدامها رو از جلوی چش شما دور نگه دارد .

برای آگاهی بیشتر در این مورد می توانید به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
از سایت mashable رجوع کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...