رفتن به مطلب

نقاشی های بی نظیر با مداد+ عکس

ارسال های توصیه شده

چقدر گفتم برم نقاشی و طراحیمو ادامه بدماااااااا.. اگه رفته بودم شاید نقاشی های منم ب این خوبی میشد :sigh: :ws3:

خداییش آدم شک میکنه نقاشی باشه ..ممنون فیونا جون :a030::icon_gol: ب شدت تو فکر رفتم :ws38:

لینک به دیدگاه
چقدر گفتم برم نقاشی و طراحیمو ادامه بدماااااااا.. اگه رفته بودم شاید نقاشی های منم ب این خوبی میشد :sigh: :ws3:

خداییش آدم شک میکنه نقاشی باشه ..ممنون فیونا جون :a030::icon_gol: ب شدت تو فکر رفتم :ws38:

عمرا بابا. اینا ذاتا نقاشیشون خوبه. :icon_pf (34):من هرچقدرم تمرین کردم ، پیشرفت زیادی حاصل نشد :whistle:

لینک به دیدگاه
به به عالین همشون.

منم یه چند تا نقاشی گل و مرغ کشیدم هر روز از چند تا زاویه ازشون عکس می گیرم :ws3:فکر می کنم خیلی هنرمندم :ws28:

بعد به من میگه اعتماد به سقف داری :ws28:

لینک به دیدگاه
عمرا بابا. اینا ذاتا نقاشیشون خوبه. :icon_pf (34):من هرچقدرم تمرین کردم ، پیشرفت زیادی حاصل نشد :whistle:

نازنین :banel_smiley_4: تو دوباره استعدادای جوونای ایرانی رو زیرسوال بردی؟ :vahidrk: تو پیشرفت زیادی نداشتی دلیل نمیشه منم نتونم :whistle::ws3: :ws28:

لینک به دیدگاه
بعد به من میگه اعتماد به سقف داری :ws28:

یعنی آدم رو به زور هل میدی به سمت اسپم کردن :banel_smiley_4: من از هر انگشتم دویست و بیست تا هنر میریزه من اعتماد به سقف نداشته باشم کی داشته باشه؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
نازنین :banel_smiley_4: تو دوباره استعدادای جوونای ایرانی رو زیرسوال بردی؟ :vahidrk: تو پیشرفت زیادی نداشتی دلیل نمیشه منم نتونم :whistle::ws3: :ws28:

اتفاقا چون من پیشرفتم کم بوده تو دیگه عمرا به جایی برسی. با این استدادت!:whistles:

لینک به دیدگاه

این نازنین خودش پیشرفت نمیکنه فکر میکنه همه باید درجا بزنن، مگه نه نازنین ؟ :w02:

الفرارررررررررررررررر :th_running1::th_running1:

لینک به دیدگاه
یعنی آدم رو به زور هل میدی به سمت اسپم کردن :banel_smiley_4: من از هر انگشتم دویست و بیست تا هنر میریزه من اعتماد به سقف نداشته باشم کی داشته باشه؟ :ws3:

اوه اوه برق 220 ولتت منو گرفته عصن!:ws3:

اسپم نکن خواهرم :zadan:

لینک به دیدگاه
اتفاقا چون من پیشرفتم کم بوده تو دیگه عمرا به جایی برسی. با این استدادت!:whistles:

باشه تو راست میگی :ws28:

حالا چندسال دیگه ک خواستی دعوتت کنم نمایشگاه نقاشیم متوجه میشی استعدادو :w02::ws3:

لینک به دیدگاه
اوه اوه برق 220 ولتت منو گرفته عصن!:ws3:

اسپم نکن خواهرم :zadan:

همه شاهد بودن شما اسپم رو شروع کردی :w02:

برا اینکه اسپم نشه باید بگم ایشون علاوه بر مداد میتونستن با خودکار هم تصاویر فوق رو بکشن ولی اینم خوبه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...