رفتن به مطلب
  • 0

مقطع از پیاده راه

shiva*

سوال

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام من چند نمونه مقطع از پیاده راه لازم دارم برای طرحم.اگه میشه کمک کنین.:ws52::sigh:

سلام کتاب راهنمای طراحی فضاهای شهری درایران جهانشاه پاکزاد راجه به پیاده راه بحث کرده ولی راجه به مقطع چیزی نگفته من مطلب وضوابطشو میتونم براتون بگم

اما مقطع:4564:

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام من چند نمونه مقطع از پیاده راه لازم دارم برای طرحم.اگه میشه کمک کنین.:ws52::sigh:

کتاب شبکه راه های ارتباطی دکتر قریب و نگاه کردین؟

لینک به دیدگاه
  • 0
nadaram,moteasefane

تو کتاب دکتر قریب مقاطع انقدر بزرگ از پیاده راه رو نزده. عرض پیاده راه شما 29 متره؟

اگر عرض پیاده‌راه‌تون 29 متر باشه اصلن چنین چیزی تو کتابایی که دوستان گفتن وجود نداره. شما باید مبانی کلی و الگوگیری های مهم پیاده راه رو برداشت کنین مقطع پیاده‌راهتون رو با توجه به وضع موجود و محدودیت و تهدیدها طراحی کنید.

لینک به دیدگاه
  • 0
تو کتاب دکتر قریب مقاطع انقدر بزرگ از پیاده راه رو نزده. عرض پیاده راه شما 29 متره؟

اگر عرض پیاده‌راه‌تون 29 متر باشه اصلن چنین چیزی تو کتابایی که دوستان گفتن وجود نداره. شما باید مبانی کلی و الگوگیری های مهم پیاده راه رو برداشت کنین مقطع پیاده‌راهتون رو با توجه به وضع موجود و محدودیت و تهدیدها طراحی کنید.

بله عرض پیاده راهم 29 متره.پس باید چیکار کنم که ازش مقطع بزنم؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 0
بله عرض پیاده راهم 29 متره.پس باید چیکار کنم که ازش مقطع بزنم؟ :ws52:

29 متر فضای نسبتن زیادیه برای پیاده. خیلی کارها میشه با عرض به این وسعت کرد. به نظرم با توجه به این عرض شما یک مقطع پیشنهاد ندید. پیاده راه رو به چند قسمت تقسیم کنید و برای هر قسمت یک آلترناتیو یا اصلن طرح بدید (مقطع) و با رویکردهای مختلف به بخش های مختلف نگاه کنید.

چون شما در این عرض وسیع صرفن مقطع نمی‌زنید بلکه باید یک فضای کاملن منحصر خلق کنید که بر محور پیاده باشه.

لینک به دیدگاه
  • 0
29 متر فضای نسبتن زیادیه برای پیاده. خیلی کارها میشه با عرض به این وسعت کرد. به نظرم با توجه به این عرض شما یک مقطع پیشنهاد ندید. پیاده راه رو به چند قسمت تقسیم کنید و برای هر قسمت یک آلترناتیو یا اصلن طرح بدید (مقطع) و با رویکردهای مختلف به بخش های مختلف نگاه کنید.

چون شما در این عرض وسیع صرفن مقطع نمی‌زنید بلکه باید یک فضای کاملن منحصر خلق کنید که بر محور پیاده باشه.

درسته عرضش زیاده اما از وسط این 29 متر یه دکل فشار قوی میگذره که 29 متر حریم این دکل محسوب میشه و اجازه ساخت و ساز نداریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...