رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

در یک ایده خلاقانه،شرکت فرانسوی هرمس از طرحهای فرش ایرانی بروی لباس و کفش استفاده کرده!!!!

این ایده خلاقانه هم باعث مسرت بسیار است که فرهنگ ما به جهانیان شناسانده میشود و هم باعث ناراحتی که ما مدام ادعای فرهنگ میکنیم اما ذره ای از اون درهیچ جهتی استفاده نمیکنیم...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Matt-camron-tabriz-rug-hermes-collection.jpg

لینک به دیدگاه
در یک ایده خلاقانه،شرکت فرانسوی هرمس از طرحهای فرش ایرانی بروی لباس و کفش استفاده کرده!!!!

این ایده خلاقانه هم باعث مسرت بسیار است که فرهنگ ما به جهانیان شناسانده میشود و هم باعث ناراحتی که ما مدام ادعای فرهنگ میکنیم اما ذره ای از اون درهیچ جهتی استفاده نمیکنیم...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Matt-camron-tabriz-rug-hermes-collection.jpg

این از اون دوتا بهتره

قشنگ بودن همشون البته و کار و ایده خوبی ه

حیف اینجاس ک خودمون نداریم. واقعا چرا نداریم؟ استقبال نمیشه یا تولید نداریم؟

من خودم ب عنوان ی مرد، حاضر نیستم پیرهن اینطوری بپوشم :ws3: ک خوب این البته نظر منه. من یکم خشکم و ترجیح می دم تو این کسور همین طوری هم بمونم.

ولی نمی دونم نظر بقیه چیه.

لینک به دیدگاه
این از اون دوتا بهتره

قشنگ بودن همشون البته و کار و ایده خوبی ه

حیف اینجاس ک خودمون نداریم. واقعا چرا نداریم؟ استقبال نمیشه یا تولید نداریم؟

من خودم ب عنوان ی مرد، حاضر نیستم پیرهن اینطوری بپوشم :ws3: ک خوب این البته نظر منه. من یکم خشکم و ترجیح می دم تو این کسور همین طوری هم بمونم.

ولی نمی دونم نظر بقیه چیه.

خوبه حالا تو عکسا مدلا خانم بودن :banel_smiley_4: پیرهن مردونه من ندیدم که باعث بشه شما دست رد به سینه طراحان فرانسوی بزنی :ws3:

تو کشور ما از این مدل طراحیا استقبال نمیشه متاسفانه. یه فرهنگی مشکی پوشی بین ما وجود داره که حتی اون رو یه زمانی به رنگ عشق مبدل کرده بود، ملت براش آهنگ میساختن :ws3:

لینک به دیدگاه

من دوست دارم بپوشم...البته اگه ساده باشه و زیاد طرحهای اسلیمی و گل گلی با رنگ تند نداشته باشه و اینجور که میبینم توی این طرحها چون از طرحهای فرش بسیار اصیل و قدیمی الهام گرفته اند همین موضوع زننده نبودن زیاد رو، مدنظر قرار داده اند که به نظرم خود طراحها از فرهنگ واقعی ایران و ایرانی خبر داشته اند.....

لینک به دیدگاه
خوبه حالا تو عکسا مدلا خانم بودن :banel_smiley_4: پیرهن مردونه من ندیدم که باعث بشه شما دست رد به سینه طراحان فرانسوی بزنی :ws3:

تو کشور ما از این مدل طراحیا استقبال نمیشه متاسفانه. یه فرهنگی مشکی پوشی بین ما وجود داره که حتی اون رو یه زمانی به رنگ عشق مبدل کرده بود، ملت براش آهنگ میساختن :ws3:

اینک چرا مدل زن ه. مشخصه. ب همون دلیل ک تو نمایشگاه های ماشین همه جا دنیا، اغلب حالا مدل ها یا مانکن های مونث استفاده می شن :ws3:

و همین طور بیشتر هدفم این بود ک با توجه ب رفتارشناختی ایینه ای؛ واکنش سایر کابرار رو ببینم و ب طور غیر مستقیم بپرسم ک چرا این طرحها تو ایران زیاد استقبال نیمشه و دنبال جواب ناخودگاه بودم نه خود اگاه:banel_smiley_4:

من دوست دارم بپوشم...البته اگه ساده باشه و زیاد طرحهای اسلیمی و گل گلی با رنگ تند نداشته باشه و اینجور که میبینم توی این طرحها چون از طرحهای فرش بسیار اصیل و قدیمی الهام گرفته اند همین موضوع زننده نبودن زیاد رو، مدنظر قرار داده اند که به نظرم خود طراحها از فرهنگ واقعی ایران و ایرانی خبر داشته اند.....

ب نظر من ی رگه از همین طرح با اوتلاین موج مثلا روی لباس شاید جالب بشه :w16:

پیوست : لباس اشاره به مانتو زنانه و تی شرت ها (تیپ اسپرت ) مردانه :banel_smiley_4: نه پیراهن (تیپ رسمی!! )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...