رفتن به مطلب
  • 0

نیاز به فایل کد از نما ، پلان و ... یک سایت

yade dirooz

سوال

سلام دوستان

نقشه کد پلان ، نما ، پلان موقعیت ، پلان محوطه ، سایت پلان ، برش (البته برش اگه نبود هم مهم نیست) و ... از یک سایت که هر جای ایران هم بودش مهم نیست... ( مهم هم نیست که چه نوع مجتمعی باشه... آموزشی ، تجاری ، بیمارستان یا درمانگاه ، خونه و ...) هر چه کوچکتر و ساده تر هم باشه بهتر ولی خیلی ساده نباشه ...! فضای باز و فضای بسته حتما داشته باشه ... (یه حیاتی چیزی حتما داشته باشه...)

دوستان ممنون میشم اگر زودتر این کمک رو به من بکنید ... چون کارم گیره... متشکر...

لینک به دیدگاه

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام دوستان

نقشه کد پلان ، نما ، پلان موقعیت ، پلان محوطه ، سایت پلان ، برش (البته برش اگه نبود هم مهم نیست) و ... از یک سایت که هر جای ایران هم بودش مهم نیست... ( مهم هم نیست که چه نوع مجتمعی باشه... آموزشی ، تجاری ، بیمارستان یا درمانگاه ، خونه و ...) هر چه کوچکتر و ساده تر هم باشه بهتر ولی خیلی ساده نباشه ...! فضای باز و فضای بسته حتما داشته باشه ... (یه حیاتی چیزی حتما داشته باشه...)

دوستان ممنون میشم اگر زودتر این کمک رو به من بکنید ... چون کارم گیره... متشکر...

سلام دوستم

ببخشید یکم دیر دیدم پستتو.. واسه چه کاری می خوای؟

چه درسی؟

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوستم

ببخشید یکم دیر دیدم پستتو.. واسه چه کاری می خوای؟

چه درسی؟

سلام پری جان

خواهش، اختیار دارید smilingsmiley.gif

میخوام از روی فایل کدشون نما ، پلان و ... بکشم با دست...

خودم چندتا فایل کد پیدا کردم اما اینها برای زمینهای خالی طراحی شدند اما من میخوام جایی که ساخته شده و وجود داره باشه و کسی کدشو کشیده باشه ...

دیگه نهایتا اگه چیزی پیدا نکردم میخوام خونه خودمونو روش کار کنم چون حوصله ی اینکه دیگه این وقت ترم برم دنبالش نیست ... (اول ترم دانشگاه امام رضا رو انتخاب کردم سایت و سایت پلان و پلان موقعیت و... رو کشیدم دیگه رسید به نما و پلان و برش ادامه ندادم دیگه نیمه تموم موند...)

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوستان

اینجا رو نگاه کن ببین چیزی پیدا میکنی :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/forum370.html

لینک به دیدگاه
  • 0
اینجا رو نگاه کن ببین چیزی پیدا میکنی :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/forum370.html

eee...

چرا من این قسمت انجمن رو نگاه نکرده بودم؟! :ws52:

متشکرم ...

چندتاشون عالی بودند و حتما به کارم میاند ...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...