رفتن به مطلب

درخواست مقاله

ارسال های توصیه شده

سلام به مهندسان تالار مهندسی برق. در خواست کممممممک دارم.برادر من یک سری مطلب لازم داره که می نویسم براتون. هرچی که سرچ میکنه متاسفانه مطلب خوبی بدست نیورده. اگر شما لطف کنید و اگر در این مورد می تونید کمک کنید خیلی ممنون میشم ازتون

مقاله معتبر علمی ترجیحا از ieee در مورد فشرده سازی تصاویر دیجیتال(digital image compressing)

نمونه پروژه (کد متلب) در همین رایطه هم لازم دارم. اگر مقاله ای و یا منبعی و یا هر چیز دیگه ای میشناسید لطفا معرفی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام به مهندسان تالار مهندسی برق. در خواست کممممممک دارم.برادر من یک سری مطلب لازم داره که می نویسم براتون. هرچی که سرچ میکنه متاسفانه مطلب خوبی بدست نیورده. اگر شما لطف کنید و اگر در این مورد می تونید کمک کنید خیلی ممنون میشم ازتون

مقاله معتبر علمی ترجیحا از ieee در مورد فشرده سازی تصاویر دیجیتال(digital image compressing)

نمونه پروژه (کد متلب) در همین رایطه هم لازم دارم. اگر مقاله ای و یا منبعی و یا هر چیز دیگه ای میشناسید لطفا معرفی کنید.

با تشکر

سلام

خب برای سرچ اگه از Image Comprssion استفاده کنن، می تونن مقالات بهتری پیدات کنن، این اصطلاح بیشتر استفاده میشه، مثلا همین عنوان رو با IEEE سرچ کنیم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از Advanced Search خود سایت IEEE هم می تونن استفاده کنن، گزینه های زیادی یادمه برای جستجو مقالات داره.

اگه دنبال مقالات کلی تر هستن، شاید اگه کلمه Survey رو هم اضافه کنن، نتایج بهتری بتونن پیدا کنن (از Tutorial یا Techniques هم ممکنه استفاده بشه)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در مورد کد هم خود متلب مثلا DCT رو داره، واسه نوشتنش کد زیادی لازم نیست نوشته بشه. الگوریتم های دیگه هم احتمالا میشه روی اینترنت پیدا کرد. اینم بخش پردازش تصویر، اگه خودشون بخوان بنویسن هم شاید بتونیم کمکشون کنیم:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...