رفتن به مطلب

بخش ویژه کارگروه مجله برق و کامپیوتر(کهربا)

ارسال های توصیه شده

ممنون از تک تک دوستان که با همه کم و کاستی ها و مشکلات بوجود امده این مجله رو تونستن به اتمام برسونن . خسته نباشید میگم.

تو شماره بعد مجله پس از بررسی صحبتهایی با دوستان میکنم و مواردی رو از همون ابتدای کار به اطلاع دوستان میرسونم.

مجله رو روی سرور اپلود کردم . از همین لینک دانلود جهت معرفی مجله استفاده کنید.

:download2:

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی خوب شده

دست همگی درد نکنه

تو سخن پایانی به غلط املایی هست...همش من ب رو به جای ی میزنمicon_pf%20(34).gif

mht98pxcd9cymjkqjm54.jpg

اگه میشه این غلط درست بشه و بعد دوباره آپ بشهhanghead.gif

مورد دیگه ....

کی تاپیک رو بزنه؟:whistle:

لینک به دیدگاه

از دست تو پیمان :banel_smiley_4:اگه میخواید درست کنید تصحیح شده بذارید تا براتون یه بار دیگه اپلود کنم. :icon_pf (34):

با توجه به اینکه عناوین و چارت مشخصی برای این شماره مشترک مجله درنظر گرفته نشده بود و به نوعی دو تا سردبیر برای دو گروه داشتیم فرقی نمیکنه چه کسی تاپیک رو بزنه .

فقط از اونجایی که تاپیک می بایست تو هردو تالار باشه ابتدا تو تالارکامپیوتر ایجاد بشه بعد به تالار برق از طریق انتقال موضوع همراه با گذاشتن لینک جابجایی مسیر انتقال داده بشه.

لینک به دیدگاه
از دست تو پیمان :banel_smiley_4:اگه میخواید درست کنید تصحیح شده بذارید تا براتون یه بار دیگه اپلود کنم. :icon_pf (34):

با توجه به اینکه عناوین و چارت مشخصی برای این شماره مشترک مجله درنظر گرفته نشده بود و به نوعی دو تا سردبیر برای دو گروه داشتیم فرقی نمیکنه چه کسی تاپیک رو بزنه .

فقط از اونجایی که تاپیک می بایست تو هردو تالار باشه ابتدا تو تالارکامپیوتر ایجاد بشه بعد به تالار برق از طریق انتقال موضوع همراه با گذاشتن لینک جابجایی مسیر انتقال داده بشه.

به نظرم خیلی هم مشخص نیست، چون خودمم حداقل دو بار این متن رو خونده بودم، ولی متوجه نشدم.:ws3:

دیگه اشتباهای تایپی در این حد طبیعیه، خیلی حساسیت نداشته باشیم.

لینک به دیدگاه

[h=1]شماره نهم مجله تخصصی کهربا (کاری مشترک از تالارهای برق و کامپیوتر)[/h]

دقیقا همون کاری که آقا مهدی گفتن رو انجام دادم، تاپیک توی تالار کامپیوتر زده شد، بعد به بخش کهربا توی تالار برق انتقال دادم، لینکش توی صفحه اصلی تالار کامپیوتر هم گذاشتم باشه.

بازم از همه دوستان تشکر می کنم.:icon_gol::icon_gol:

اگه چیزی هم جا انداختم بگین اصلاح کنم، ممنون.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

واقعا خسته نباشید توی این چند وقت واقعا زحمت کشیدید وکهربا را اماده کردین مطالبش خیلی عالی بود و اموزنده

حالا که کارها مشخص شده تقریبا بیاییم از الان برنامه شماره بعدی رو هم اماده کنیم که ان شاالله شماره بعد رو سر موقع اماده کنیم

باز من شرمندم اگه دارم توی حیطه کاری شما دخالت میکنم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

واقعا خسته نباشید توی این چند وقت واقعا زحمت کشیدید وکهربا را اماده کردین مطالبش خیلی عالی بود و اموزنده

حالا که کارها مشخص شده تقریبا بیاییم از الان برنامه شماره بعدی رو هم اماده کنیم که ان شاالله شماره بعد رو سر موقع اماده کنیم

باز من شرمندم اگه دارم توی حیطه کاری شما دخالت میکنم :icon_pf (34):

سلام آقا مجید

شما هم خسته نباشین:icon_gol:

اختیار دارین، این چه حرفیه.

اتفاقا خیلی خوبه بتونیم زودتر شماره بعد رو شروع کنیم.

فعلا فکر کنم داره مجله شماره قبل برای کاربرای برق و کامپیوتر ارسال میشه، احتمالا تا آخر هفته هم طول بکشه.

شاید یه تعداد مطلب برامون بفرستن، حالا می تونیم یه اطلاع رسانی های دیگه ای هم داشته باشیم، یه فرصت مثلا یه ماهه هم بهشون بدیم.

می تونیم یه تعداد افراد جدید هم به مجله اضافه کنیم، برای هر دو بخش برق و کامپیوتر.

لینک به دیدگاه

به همه دوستان خسته نباشید میگم.

با توجه به اینکه ارسال این مجله به اتمام رسید. این شماره اولین کار مشترک برق و کامپیوتر بود که هرچند دارای مشکلاتی بود خدا روشکر مجله خوبی شد. اما لازمه با توجه به اعتبار این مجله برای شماره آینده از ابتدا مواردی رو بگم. انتقادی که اون دوستمون حسن در تاپیک دانلود مجله در خصوص مطلب pwm گفت به جا بود.حالا جدا از قضیه نبود عکس مدار این مطلب متعلق به نواندیشان یا گرداوری شده توسط نواندیشان نبود . خیلی باید حواسمون به مطالب مجله باشه چون یک مطلب میتونه تمام مجله رو زیر سوال ببره. حتی الامکان بهتره مطالب انحصاری انجمن یا گرداوری شده توسط نواندیشان باشه اما اگر هم قرار هست از مطلب انحصاری جای دیگه استفاده بشه اجازه گرفتن از طرف مقابل خیلی مهمه. همونطور که چند وقت پیش مجله ای دانشگاهی در اهواز جهت استفاده از جلد شماره 3 مجله کهربا ازمون اجازه گرفت. در خصوص اهمیت کد ISSN مجله که فکر کنم قبلا به قدر کافی صحبت کردم. بازم اگه سوالی باشه در خدمتم.

با توجه به اینکه این شماره اولین شماره مشترک برق و کامپیوتر بود از ابتدا خیلی در مورد ارکان مجله و در مورد تبیین اساسنامه مجله صحبت نکردم چون بهتره مراحل به ترتیب و با همکاری اعضا پیش بره. تو دوره قبل برای استارت کار با تعدادی از دوستان صحبت شد . و برای دو گروه برق و کامپیوتر دو سرگروه انتخاب شد و کار با هیئت تحریریه جدید شروع شد. تعدادی از دوستان همکاری خیلی خوبی داشتند تعدادی هم متاسفانه زیاد همکاری نکردند :ws52: بزودی اساسنامه کلی مجلات انجمن نواندیشان به تمام گروه های مجلات نواندیشان اعلام خواهد شد. پس از اون نسبت به تعیین ارکان مجله کهربا و خط مشی مطالب اقدام میکنیم. امیدوارم که شماره بعد بهتر و با کیفیت تری داشته باشیم:a030:

لینک به دیدگاه
به همه دوستان خسته نباشید میگم.

با توجه به اینکه ارسال این مجله به اتمام رسید. این شماره اولین کار مشترک برق و کامپیوتر بود که هرچند دارای مشکلاتی بود خدا روشکر مجله خوبی شد. اما لازمه با توجه به اعتبار این مجله برای شماره آینده از ابتدا مواردی رو بگم. انتقادی که اون دوستمون حسن در تاپیک دانلود مجله در خصوص مطلب pwm گفت به جا بود.حالا جدا از قضیه نبود عکس مدار این مطلب متعلق به نواندیشان یا گرداوری شده توسط نواندیشان نبود . خیلی باید حواسمون به مطالب مجله باشه چون یک مطلب میتونه تمام مجله رو زیر سوال ببره. حتی الامکان بهتره مطالب انحصاری انجمن یا گرداوری شده توسط نواندیشان باشه اما اگر هم قرار هست از مطلب انحصاری جای دیگه استفاده بشه اجازه گرفتن از طرف مقابل خیلی مهمه. همونطور که چند وقت پیش مجله ای دانشگاهی در اهواز جهت استفاده از جلد شماره 3 مجله کهربا ازمون اجازه گرفت. در خصوص اهمیت کد ISSN مجله که فکر کنم قبلا به قدر کافی صحبت کردم. بازم اگه سوالی باشه در خدمتم.

با توجه به اینکه این شماره اولین شماره مشترک برق و کامپیوتر بود از ابتدا خیلی در مورد ارکان مجله و در مورد تبیین اساسنامه مجله صحبت نکردم چون بهتره مراحل به ترتیب و با همکاری اعضا پیش بره. تو دوره قبل برای استارت کار با تعدادی از دوستان صحبت شد . و برای دو گروه برق و کامپیوتر دو سرگروه انتخاب شد و کار با هیئت تحریریه جدید شروع شد. تعدادی از دوستان همکاری خیلی خوبی داشتند تعدادی هم متاسفانه زیاد همکاری نکردند :ws52: بزودی اساسنامه کلی مجلات انجمن نواندیشان به تمام گروه های مجلات نواندیشان اعلام خواهد شد. پس از اون نسبت به تعیین ارکان مجله کهربا و خط مشی مطالب اقدام میکنیم. امیدوارم که شماره بعد بهتر و با کیفیت تری داشته باشیم:a030:

آقا مهدی شما هم خسته نباشین، خیلی زحمت کشیدین:icon_gol:

ارسال مجله تموم شد؟ برای منم ارسال شده بود؟ چیزی توی ایمیلم نیومده.

لینک به دیدگاه
آقا مهدی شما هم خسته نباشین، خیلی زحمت کشیدین:icon_gol:

ارسال مجله تموم شد؟ برای منم ارسال شده بود؟ چیزی توی ایمیلم نیومده.

برای خود منم نرسیده :ws38:ایمیلها براساس آمار پنل ارسال ایمیلمون ارسال شده اما به نظر میرسه خیلی از ایمیلها یا به مقصد نرسیده یا اینکه تو اسپم رفته یا اینکه هنوز تو صف هستند.

ft9as364x1cwn8ugfb2_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

امتحانات این ترم تمام شد :ws3:

در خدمت هستم برای شروع شماره بعدی..البته اگه ارکان مجله مشخص بشه بهتر میشه هماهنگ شد

به نظر من ما یه نفر میخوایم اول که سخنگوی مجله باشه یه جوری پل ارتباط ما با کاربران

بعد یه برنامه ریزی مدون بشه واسه هماهنگی بیشتر لاین و سایر مکانهای ارتباط جمعی ،غیراز سایت،میتونه خیلی کمک کنه چون بیشتر ما گوشی هامون دایم دستمونه و چک میکنیم

یه گروه واسه مجله فقط اونجا باشه بد نیست،به نظر من البته:whistle:

لینک به دیدگاه

با توجه به مشخص شدن اساسنامه مجلات نواندیشان . نمیدونم تا چه حد مطالعه کردید اما اولویت کاری ما ابتدا انتخاب سردبیر توسط هیئت تحریریه موجود سپس بازنگری به هیئت تحریریه و اعضاش هست

دو بند از وظایف و اختیارات هیئت تحریریه که فکر کنم جزو اولویتهای ما هست الان تا ارکان مجله تکمیل بشه

سردبیر با رای اعضای هیت تحریریه از میان خود اعضا بر اساس ارزیابی فعالیت های مفید علمی و مسئولیت های محوله، پس از تصویب مدیر مسئول به مدت یک سال به این سمت منصوب می‌گردد.

6- پیشنهاد نصب و عزل اعضای هیأت تحریریه به مدیر مسئول بر اساس ضوابط كمیسیون بررسی نشریات علمی كشور

لینک به دیدگاه
با توجه به مشخص شدن اساسنامه مجلات نواندیشان . نمیدونم تا چه حد مطالعه کردید اما اولویت کاری ما ابتدا انتخاب سردبیر توسط هیئت تحریریه موجود سپس بازنگری به هیئت تحریریه و اعضاش هست

دو بند از وظایف و اختیارات هیئت تحریریه که فکر کنم جزو اولویتهای ما هست الان تا ارکان مجله تکمیل بشه

الان اعضا چه افرادی هستند

لینک به دیدگاه
الان باید سردبیر انتخاب کنیم؟:ws38:

آخر هفته برای انتخاب سردبیر یک تاپیک میزنم.

الان اعضا چه افرادی هستند

کلیه کسانی که تو شماره قبل جزو هیئت تحریریه بودند جزو اعضای اولیه هیئت تحریریه محسوب میشن و میتونن برای انتخابات هیئت تحریریه و سردبیر شرکت کنن تا حالت اولیه اون شکل بگیره بعدش خود اعضا تصمیم میگیرن مانند روند انتخابات مجمع ها.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...