رفتن به مطلب

بخش ویژه کارگروه مجله برق و کامپیوتر(کهربا)

ارسال های توصیه شده

اگه دیدید فایل خام مجله رو اینجا گذاشتم به خاطر همکاری همه عزیزان بوده نه اینکه خودم به کل از مجله کنار گذاشته بشمhanghead.gif

سلام

آقا پیمان، کجای این مجله اسمی از من و ایمان آورده شده (بغیر از مطلب ویندوز که اینم به اصرار آقا ایمان بود). :ws52:

من با نرم افزار ایندیزان اصلا آشنایی نداشتم و واسه مجله باهاش کار کردم. خب هر نرم افزاری سختیای خودشو داره، نمی دونم آشنا هستید یا نه ولی توی این نرم افزار باید هر صفحه جداگانه بسته بشه یعنی تک تک صفحات رو از ورد به اندازه نیاز باید کپی کرد توی هر صفحه. این کار دقت میخواد و من چون توی دو روز میخواستم انجام بدم مطمئننا بعضی از مطالب ممکنه جا افتاده باشه ولی تنها موردی که اشاره شده پیشگفتاره. الانم باز تکرار می کنم ممکنه برخی مطالب کم و زیاد شده باشه حتما یه دور از روش بخونید.

در مورد پیشگفتارم صد در صد مقصر منم نه ایمان چون تنها مطالب ویرایش شده رو واسه ایمان می فرستادم، ایشونم اشکالاتشو می نوشت و بهم بر می گردوند. با این حال، چندین بار هر دومون هم خصوصی و هم اینجا ازتون معذرت خواستیم ولی نمی دونم چرا اصرار دارین بگین این کار عمدی بوده و یه جورایی ...

هدفم کمک بود و با اینکه خودم کار داشتم، کار خودمو کنار گذاشتم و به مجله رسیدم. الان نمی دونم چه بلایی واسه تاخیر سه چهار روزه ای که واسه تحویل کارم کردم، سرم میاد. بهرحال باز هم از همه بخاطر اشکال که پیش اومد یا اشکالاتی که ممکنه باشه معذرت می خوام:icon_gol::icon_gol:. بازم میگم حذف پیشگفتار یا هر ایرادی که داخل مجله باشه مقصر منم نه کس دیگه ایی.

امروز سرعت اینترنتم کمه و قطع و وصلی زیاد داره ولی فردا صبح حتما فایل ایندیزان مجله رو اینجا آپلود می کنم، هر کجاشو خواستین اضافه یا حذف کنید یا اصلا ویرایش قبلی رو استفاده کنید اصلا مشکلی نیست. :w16:

موفق باشید :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

بچه ها آخر نگفتید رو جلد چی بنویسم!!؟ :ws37:

اینم از ویرایش. لطفا به مطالب یه نگاه بندازید، کم و زیاد نشده باشه

سلام....اومده بودم زمان بگیرن تا آخرهفته تا مجله رو تمام کنم...چون دوشنبه یه امتحان پایانی سخت دارم....انگار دیر رسیدم.ببحشید...امیدوارم در شماره بعدی جبران کنم

خیلی خوب شده ...دست همه عزیزان دید نکنه

اما چرا پیشگفتار حذف شده؟از پدیدآورندگان هم اثری نیست؟:ws38:

نمیشه که فقط از طرف مقابل انتظار همکاری داشته باشیم، خودمون در این راستا تلاشی نکنیم.

من و سان شاین که تجربه اولمون بوده، در مورد عناوین روی جلد و اینا که نمی تونیم تصمیم بگیریم، لطفا دقیق تر توضیح بدین.

این فایل هم اینجا قرار داه شده که اشکالاتش بر طرف بشه، حذف پیشگفتار هم همینطور که خود سان شاین گفت حواسمون نبود، اضافه میشه.

مثلا میشه سایت و ایمیل مجله هم اضافه بشه، یه توضیح هم در مورد دریافت مطالب برای شماره های بعد، البته اگه می خواد شماره بعدی وجود داشته باشه.

سلام

ایمان جان لطفا دقیقا مخاطب حرفتو مشخص کن

اگه منظور شما منم توضیحاتی دارم که در این رابطه بدم که چرا فعالیتم برای مجله کمه

البته اگه اجازه بدید این دوروز این دوتا امتحان لعنتی رو بدم و اینقدر آتو دست عزیزان ندمicon_pf%20(34).gifکه بعد این همه وقت و انرژی همچین پاسخی از یه مدیر ارشد بشنوم

تمام این موارد در قالب پیشگفتار و سخن پایانی در مجله گنجانده خواهد شد

اگه دیدید فایل خام مجله رو اینجا گذاشتم به خاطر همکاری همه عزیزان بوده نه اینکه خودم به کل از مجله کنار گذاشته بشمhanghead.gif

زهرای عزیز خیلی ممنونم از زحماتی که میکشی

واقعا زیبا و خوب شده .....

باز هم تکرار میکنم تا آخر هفته اگه بتونید صبر کنید پاسخگوی تمام ابهامات خواهم بود

سلام

اصلا هم بحث فعالیت کم و زیاد نیست، بالاخره یه بخشی از مجله رو هم شما آماده کردین، چند بار هم در مورد پیشگفتار توضیح دادیم که اشتباه شده. منظورم بیشتر این بود که نظری داده نمیشه، یا سوالامون بی جواب می مونه.

در مورد مجله هم تقریبا سه ماه میشه که مطالب رو جمع آوری کردیم، سعی کردیم سریع تر جمعش کنیم، نه اینکه بخوایم کسی رو کنار بذاریم. فکر می کردیم بشه امروز رو سایت قرارش بدیم.

به آقا مهدی هم گفتم، منتظر می مونیم تا شما در مورد چیزایی که باقی مونده نظر بدین.:a030:

سلام

آقا پیمان، کجای این مجله اسمی از من و ایمان آورده شده (بغیر از مطلب ویندوز که اینم به اصرار آقا ایمان بود). :ws52:

من با نرم افزار ایندیزان اصلا آشنایی نداشتم و واسه مجله باهاش کار کردم. خب هر نرم افزاری سختیای خودشو داره، نمی دونم آشنا هستید یا نه ولی توی این نرم افزار باید هر صفحه جداگانه بسته بشه یعنی تک تک صفحات رو از ورد به اندازه نیاز باید کپی کرد توی هر صفحه. این کار دقت میخواد و من چون توی دو روز میخواستم انجام بدم مطمئننا بعضی از مطالب ممکنه جا افتاده باشه ولی تنها موردی که اشاره شده پیشگفتاره. الانم باز تکرار می کنم ممکنه برخی مطالب کم و زیاد شده باشه حتما یه دور از روش بخونید.

در مورد پیشگفتارم صد در صد مقصر منم نه ایمان چون تنها مطالب ویرایش شده رو واسه ایمان می فرستادم، ایشونم اشکالاتشو می نوشت و بهم بر می گردوند. با این حال، چندین بار هر دومون هم خصوصی و هم اینجا ازتون معذرت خواستیم ولی نمی دونم چرا اصرار دارین بگین این کار عمدی بوده و یه جورایی ...

هدفم کمک بود و با اینکه خودم کار داشتم، کار خودمو کنار گذاشتم و به مجله رسیدم. الان نمی دونم چه بلایی واسه تاخیر سه چهار روزه ای که واسه تحویل کارم کردم، سرم میاد. بهرحال باز هم از همه بخاطر اشکال که پیش اومد یا اشکالاتی که ممکنه باشه معذرت می خوام:icon_gol::icon_gol:. بازم میگم حذف پیشگفتار یا هر ایرادی که داخل مجله باشه مقصر منم نه کس دیگه ایی.

امروز سرعت اینترنتم کمه و قطع و وصلی زیاد داره ولی فردا صبح حتما فایل ایندیزان مجله رو اینجا آپلود می کنم، هر کجاشو خواستین اضافه یا حذف کنید یا اصلا ویرایش قبلی رو استفاده کنید اصلا مشکلی نیست. :w16:

موفق باشید :a030:

سلام

دوستان این قسمت اماده شده برای همکاری نه گله کردن یا جواب دادن من خودم به شخصه از حرف اقا پیمان برداشتم این بود که همکاری باشه واینکه این قسمت مشکل داره و اصلاح بشه و اینکه چون توی این مجله شما دوستان همکاری کردین حتما اسم شما باید در مجله باشه البته دوستان میبخشند من تا الان اینجا کم میومدم ولی تمام مطالب رو خوندم بگذریم مجله واقعا خوب شده هم پر بار و هم با معنی

از دوستان هم تشکر میکنم هم از اقا ایمان گل هم از پیمان عزیز و هم از زهرا خانم فعال خیلی زحمت کشیدید

خلاصه هدف از این تاپیک همکاریه و هرچه همکاری رو زیاد کنیم و حس انتقاد پذیری رو افزایش بدین هم برای الان شما عزیزان خوبه و هم در اینده به کارتون میاد

باز هم ببخشید که من دخالت کردم

لینک به دیدگاه

آقا مجید درست میگن، تمرکزمون رو بذاریم روی مجله که اگه اشکالی وجود داره یا چیزی جا افتاده، اصلاح بشه. در مورد چیزایی که باقی مونده هم گفتم دیگه، منتظر می مونیم آقا پیمان سرشون خلوت تر بشه.

تا الان شد اینا باید اضافه بشن:

1) پیشگفتار

2) آدرس سایت، فکر کنم آدرس انجمن و مجله هم باشه خوبه

3) ایمل مجله با یه متن برای ارسال مطالب شماره های بعد

یه چی هم آقا پیمان درباره ی سخن پایانی گفته بودن، احتمالا اونم باشه.

با این صحبت ها احتمالا مجله 38 صفحه میشه، نکته دیگه هم بود حتما مطرح بشه.:a030:

همه مطمئنا زحمت کشیدن، دست همگی درد نکنه.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان این قسمت اماده شده برای همکاری نه گله کردن یا جواب دادن من خودم به شخصه از حرف اقا پیمان برداشتم این بود که همکاری باشه واینکه این قسمت مشکل داره و اصلاح بشه و اینکه چون توی این مجله شما دوستان همکاری کردین حتما اسم شما باید در مجله باشه البته دوستان میبخشند من تا الان اینجا کم میومدم ولی تمام مطالب رو خوندم بگذریم مجله واقعا خوب شده هم پر بار و هم با معنی

از دوستان هم تشکر میکنم هم از اقا ایمان گل هم از پیمان عزیز و هم از زهرا خانم فعال خیلی زحمت کشیدید

خلاصه هدف از این تاپیک همکاریه و هرچه همکاری رو زیاد کنیم و حس انتقاد پذیری رو افزایش بدین هم برای الان شما عزیزان خوبه و هم در اینده به کارتون میاد

باز هم ببخشید که من دخالت کردم

سلام آقا مجید ممنون که نظرتو گفتی:icon_gol:

دقیقا منظور منم همینه

اوایل گفته شد بهتره قدم به قدم مجله پیش بره ، منم رو اون حساب مرحله به مرحله کارهایی که میکردم رو میگذاشتم تا نظرات رو بدونم و اگه کسی پیشنهادی داره عملی رو فایل پیاده کنه و بگذاره

خوشبختانه نتیجه کار روی خود مجله بیش از حذ انتظارم بود و معرکه:icon_gol:

من خودم با نرم افزارهای طراحی تخصصی آشنایی ندارم و تمام کارهارو با ورد انجام میدادم

اینکه گفتم چرا اسمی از پدید آورندگان نیست منظورم شخص خودم نبود

مشخصات و شناسنامه مجله س

توضیحش مفصله که چرا اون پاسخها رو دادم اگه نیاز شد تو فرصت مناسب تر توضیح مفصل میدم:icon_gol:

آقا مجید درست میگن، تمرکزمون رو بذاریم روی مجله که اگه اشکالی وجود داره یا چیزی جا افتاده، اصلاح بشه. در مورد چیزایی که باقی مونده هم گفتم دیگه، منتظر می مونیم آقا پیمان سرشون خلوت تر بشه.

تا الان شد اینا باید اضافه بشن:

1) پیشگفتار

2) آدرس سایت، فکر کنم آدرس انجمن و مجله هم باشه خوبه

3) ایمل مجله با یه متن برای ارسال مطالب شماره های بعد

یه چی هم آقا پیمان درباره ی سخن پایانی گفته بودن، احتمالا اونم باشه.

با این صحبت ها احتمالا مجله 38 صفحه میشه، نکته دیگه هم بود حتما مطرح بشه.:a030:

همه مطمئنا زحمت کشیدن، دست همگی درد نکنه.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنونم ایمان جان شرمنده اگه چیزی گفتم که دلخور شدید

فردا امتحان اندیشه 2 دارم

امتحان امروزم تعریفی نداشتsigh.gif

امیدم به امتحانات پیش رومه

لینک به دیدگاه
سلام

ایمان جان لطفا دقیقا مخاطب حرفتو مشخص کن

اگه منظور شما منم توضیحاتی دارم که در این رابطه بدم که چرا فعالیتم برای مجله کمه

البته اگه اجازه بدید این دوروز این دوتا امتحان لعنتی رو بدم و اینقدر آتو دست عزیزان ندمicon_pf%20(34).gifکه بعد این همه وقت و انرژی همچین پاسخی از یه مدیر ارشد بشنوم

تمام این موارد در قالب پیشگفتار و سخن پایانی در مجله گنجانده خواهد شد

زهرای عزیز خیلی ممنونم از زحماتی که میکشی

واقعا زیبا و خوب شده .....

باز هم تکرار میکنم تا آخر هفته اگه بتونید صبر کنید پاسخگوی تمام ابهامات خواهم بود

این صحبتهای دو روز اخیر اصلا مناسب نیست. این کار یک کار گروهیه نه شخصی . همکاری تالار ایمان و گروه کامپیوتر برای این مجله عالی بود. این مجله مطالبش خیلی پیشتر از اینا آماده شده بود و در نهایت قرار بود هفته پیش تو تعطیلات ارائه بشه. این پاسخ به زحمت این دوستان نبود. بطوریکه من یکبار این فایل رو به قصد ارائه رو سرور اپلود کردم باهاتم هرچی تماس میگیرم این چندروز گوشیتم خاموشه .پیمان جان ما اینجا یک جمعیم با یک هدف . اصلا نمیتونم دلیل این نوع صحبت رو درک کنم..

لینک به دیدگاه

سلام

در مورد پیشگفتار باید یه متن جدیدبنویسم ، سخن پایانی ایضاُ

شناسنامه مجله رو تو صفحه اول بیاریم یا آخر؟

در شماره های قبلی تو صفحه آخر میگذاشتم

لینک به دیدگاه
سلام

در مورد پیشگفتار باید یه متن جدیدبنویسم ، سخن پایانی ایضاُ

شناسنامه مجله رو تو صفحه اول بیاریم یا آخر؟

در شماره های قبلی تو صفحه آخر میگذاشتم

سلام

قراره یه صفحه اول و آخر اضافه بشه دیگه، البته کنار یا زیر فهرست هم شاید بشه چیزی قرار داد.

اگه قبلا آخر می اومد، این شماره هم به نظرم می تونه کنار سخن پایانی بیاد.

فقط برای آدرس سایت و ایمیل مجله هم یه جایی در نظر گرفت، با توضیح که مطالب خودشون رو می تونن برای مجله بفرستن.

می تونیم حتی فرمت فرستادن برای بخش برق و کامپیوتر رو هم توضیح بدین، یا اینکه ایمیل مجزا برای هر بخش داشته باشیم.

لینک به دیدگاه
سلام

قراره یه صفحه اول و آخر اضافه بشه دیگه، البته کنار یا زیر فهرست هم شاید بشه چیزی قرار داد.

اگه قبلا آخر می اومد، این شماره هم به نظرم می تونه کنار سخن پایانی بیاد.

فقط برای آدرس سایت و ایمیل مجله هم یه جایی در نظر گرفت، با توضیح که مطالب خودشون رو می تونن برای مجله بفرستن.

می تونیم حتی فرمت فرستادن برای بخش برق و کامپیوتر رو هم توضیح بدین، یا اینکه ایمیل مجزا برای هر بخش داشته باشیم.

قبلاُ اگه دیده باشید،زیر عکس رو جلد مجله آدرس صفحه اصلی سایت رو میگذاشتم

تو متن پایانی نحوه ارسال بیان میشه،که همون ایمیل مجله است:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سخن پایانی

به پایان آمد این دفتر
حکایت همچنان باقی ست

در آخر تشکر میکنم از تمام کسانی که علی رغم بدقولی های ما ،با ما همراه بوده اند و این مجله را دنبال میکنند

این شماره از مجله هم با حول و قوه الهی به پابان رسید ،امیداست مورد توجه و عنایت شما واقع گردد

به دلیل اینکه این نسخه از مجله ،نخستین شماره مشترک برق و کامپیوتر بود، کم و کاستی هایی قطعا داشته است که با کمک وانتقادات شما از آن به مرور این نقیصه ها رفع و شماره های بعدی با کمترین میزان اشکال و ایراد خدمت شما ارایه میگردد.

در آخر تشکر میکنم از زحمات دوستان عزیزم در گروه گرافیک مجله که زحمت ویرایش این نسخه کاملا به عهده ایشان بوده است

شما هم میتوانید عضو افتخاری مجله ما باشیدو با ارایه مطلب ما را در تکمیل شماره بعدی یاری نمایید

شما میتوانید مطالب خود را به نشانی ایمیل مجله ارسال کنید:
[email]kahroba@noandishaan.com[/email]

منتظر مقالات و مطالب شما هستیم

لینک به دیدگاه

پیشگفتار

با سلام خدمت شما عزیزان

آنچه پیش روی شماست شماره نهم از سری نشریات انجمن علمی و پژوهشی نواندیشان با عنوان کهرباست.

این نسخه از مجله اولین شماره مشترک مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر است که تقدیم دیدگان شما عزیزان میگردد

تفاوتی که این شماره با شماره های قبل دارد ، اشتراک و ادغام این دو بخش از انجمن و تشکیل یک گروه و هسته علمی مشترک برای تدوین این شماره است

دو بخشی که تقریبا در دنیای پیشرفت علمی جهان موازی هم و گاه پا به پای هم پیش می روند و میشود این دو رشته را لازم و ملزوم هم دانست

امیدوارم این شماره از مجله هم مورد عنایت و توجه شما قرار بگیرد.

با تشکر

شناسنامه هم میتونه مثل شماره های قبل در یه کادر در صفحه آخر جا بگیره

لینک به دیدگاه

[TABLE=class: grid, width: 500, align: center]

[TR]

[TD]

5wuknlahlf1qmdadbxgh.png

صاحب امتیاز:انجمن علمی پژوهشی نواندیشان

مدیرمسول:مهندس مهدی عارف خیابانی

سردبیر:پیمان صادقیان

پدیدآورندگان:

مجید بهره مند

اشکان . ز

بحری صیف

مریم فریور

ایمان انصاری

زهرا جلیلی

سمین آصفی

58py70bb11qqxqes2n6d.png

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

اون گاهنامه هم بهتره بشه مجله..چون عکس بود نتونستم عوضش کنم

روی جلد خالی باشه بهتره یا چندتا تیتر بخوره؟به نظر من چندتا تیتر انتخاب بشه و بگذاریم بهتره

فهرست هم بیشتر بشه که باانتخاب مطالب از داخل مجله به عنوان heading 1,2,3 میشه اضافه بشه

لینک به دیدگاه

5wuknlahlf1qmdadbxgh.png

صاحب امتیاز:

انجمن علمی آموزشی نواندیشان

مدیرمسول:

مهدی عارف خیابانی

سردبیر:

پیمان صادقیان

گروه ویراستاری:

زهرا شفیعی

پیمان صادقیان

ایمان انصاری

طراح جلد:

زهرا شفیعی

سایر همکاران این شماره:

مجید بهره مند

اشکان . ز

مریم فریور

مهدی عارف خیابانی

سید مهدی حسینی

بحری صیف

زهرا جلیلی

hasting_m

58py70bb11qqxqes2n6d.png

------------------------------------------

اسما رو به ترتیب مطلبشون تو مجله نوشتم.

اون عکس اول باید بیاد، چون آدرس مجله که تغییر کرده؟

اسم اشکان هم توی متن اصلی Ashkanzx1 آورده شده، اگه بخواین "اشکان ز" بنویسیم باید اونم تغییر بدیم.

لینک به دیدگاه
نمیشه ویرایش کنم

مجبورم هی پست بذارم هی پست بذارم

خانم آصفی وا افتاده:ws3:تو پدیدآورندگان

مطلب خانوم آصفی رو حذف کردم:ws3:

مثل اینکه یه قسمتی از یه مطلب دیگه بود، البته خودشم بهم گفته بود سطح علمی مطلب بالا نیست، به نظر خودمم آوردنش توی مجله خیلی جالب نبود. به جاش اون مطلبی که شما استفاده نکردین رو گذاشتم.:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...