رفتن به مطلب

بخش ویژه کارگروه مجله برق و کامپیوتر(کهربا)

ارسال های توصیه شده

سلام ممنون از زحمت همگی :icon_gol:

بنظر منم بهتره watermark نداشته باشه چون نوشته ها یکم قاطی میشه.

فاصله بین دو ستون هم می تونه کمتر باشه.

واسه حاشیه، میشه از یه border مناسبتری استفاده بشه یا اینکه کلا border نداشته باشه.

واسه طرح جلدم، منم موافقم، کارهای آقا سامیار خیلی حرفه ایی هست و اگه بتونن یه طرح بزنن عالی میشه.

آقا پیمان، توی متن غلط املایی داره، بعضی جاها عامیانه صحبت شده و بخصوص فاصله و نیم فاصله ها رعایت نشده (البته می دونم گفتید که بیشتر قالب مد نظرتونه) ممنون :icon_gol:

نه اینکه الزاما پوستر جدیدی طراحی بشه، می تونیم ازشون نظر بخوایم شاید پیشنهادی داشته باشن، بیشتر واسه مشورت می گیم.

در مورد عامیانه کدوم قسمت منظورتون هست؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه چیز دیگه در مورد فونت هم بگم، معمولا فونت انگلیسی رو یه شماره کوچک تر در نظر می گیرن. نیاز نیست تک تک ادیت کنیم، پاراگراف مورد نظر رو انتخاب می کنیم، حالا کل متن هم می تونه باشه، ولی خب برای کلش که قاعدتا از یه سایز فونت استفاده نمی کنیم، راست کلیک، توی پنجره باز شده فونت و سایز هر کدوم از فونت های فارسی و انگلیسی رو انتخاب می کنیم، خودش تنظیم می کنه:

d2ot5c1mzeixgy2w7hs.png

خب یه مطلب دیگه هم بذارم، شد سه تا دیگه، لینکاش رو اینجا هم میذارم.

فکر کنم یه چند صفحه دیگه هم بمونه، واسه اونا هم یه چی آماده می کنم.

راستی آقا پیمان یه مطلب دیگه بود، یکی واسه من فرستاده بود براتون ایمیل کردم، اونو نمی خواین بذارین؟

s.docx

11111111111111111.docx

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
نه اینکه الزاما پوستر جدیدی طراحی بشه، می تونیم ازشون نظر بخوایم شاید پیشنهادی داشته باشن، بیشتر واسه مشورت می گیم.

در مورد عامیانه کدوم قسمت منظورتون هست؟

مثلا صفحه 5

"با توجه به اهمیت و کاربرد نرم افزار matlab همونطور که دوستان اطلاع دارید امروزه اکثر دانشجویان توی هر رشته ای باشن کم و بیش با این نرم افزار درگیر میشن تصمیم داریم آموزش این نرم افزار را هر هفته داشته باشیم

سعی کردم مطالب را سریع تر پیش ببرم بنابراین مطالب و دستورات اولیه را تا حایی که لازمع میگم و زودتر میریم سر مطالب تکمیلی در این راه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستم "

لینک به دیدگاه
یه چیز دیگه در مورد فونت هم بگم، معمولا فونت انگلیسی رو یه شماره کوچک تر در نظر می گیرن. نیاز نیست تک تک ادیت کنیم، پاراگراف مورد نظر رو انتخاب می کنیم، حالا کل متن هم می تونه باشه، ولی خب برای کلش که قاعدتا از یه سایز فونت استفاده نمی کنیم، راست کلیک، توی پنجره باز شده فونت و سایز هر کدوم از فونت های فارسی و انگلیسی رو انتخاب می کنیم، خودش تنظیم می کنه:

d2ot5c1mzeixgy2w7hs.png

خب یه مطلب دیگه هم بذارم، شد سه تا دیگه، لینکاش رو اینجا هم میذارم.

فکر کنم یه چند صفحه دیگه هم بمونه، واسه اونا هم یه چی آماده می کنم.

راستی آقا پیمان یه مطلب دیگه بود، یکی واسه من فرستاده بود براتون ایمیل کردم، اونو نمی خواین بذارین؟

s.docx

11111111111111111.docx

سلام

من نهایت وقتم و انرژی رو میگذارم که به یاری خدا تا آخر هفته دیگه مچله آماده بشه

ممنون از راهنمایی...تاحالا به این قضیه دقت نکرده بودمicon_pf%20(34).gif

مطالب کامپیوتر کمه 18 صفحه نمیشه ها:ws38:

درضمن نویسنده اثر یا منبع رو هم ذکر نکردید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

یه پیشنهاد به نظرم رسید

این فایل مجله است

دو گروه میشیم روش کار میکنیم

نتیجه رو اینجا میگذاریم

بهترین میره برای انتشار + یه امتیاز ویژه:gnugghender:

لینک به دیدگاه
سلام

یه پیشنهاد به نظرم رسید

این فایل مجله است

دو گروه میشیم روش کار میکنیم

نتیجه رو اینجا میگذاریم

بهترین میره برای انتشار + یه امتیاز ویژه:gnugghender:

سلام

آقا پیمان این سوال رو چند بار پرسیدم، از این مطلب می خواین استفاده کنین یا نه؟ میذارم اینجا.

اون مطلب خانوم فریور هم گفته بودم تکرار کردین، بازم همون شکلی هست.

نمی خوایم مسابقه بدیم که، قراره با هم کار کنیم، ما روی بخش کامپیوتر کار می کنیم، اینا کاملتر میشه، یه چیزای دیگه هم بهش اضافه می کنیم که نهایتا همون 18 صفحه که صحبت کرده بودیم داشته باشیم. فکر کنم بتونیم تا یکشنبه شب بذاریم اینجا، شما هم روی برق کار کنین، می مونه آخرش ادیت نهایی که همه روش نظر میدیم.

هنوزم فکر می کنم بدون واتر مارک و رنگ پس زمینه بهتر باشه.

لینک به دیدگاه

حالا چرا میزنی؟

اولا که سرعت نت اجازه نداد جوابتونو بدم:banel_smiley_4:

ثانیامن با کمبود مطلب روبرو بودده ام و هستم

در این نسخه پیوست واتر مارک حذف شده و رنگ پس زمینه روشن تر شده

قرار نیست هر کس واسه خودش ادیت کنهicon_razz.gif

مطالب از هر هیئت تحریریه میاد پیش من و ادیت میشه

پیشنهاد من واسه سرعت بخشیدن به کار بوده نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه
حالا چرا میزنی؟

آقا پیمان، مجله سی و خورده ایی صفحه اس. سخته یه نفری بخواین ویرایشش کنید. :w16:

اگه شما خصوصیات کلی صفحه مثل اندازه و نوع قلم، پهنای ستونها، فاصله ستونها و فاصله تا حاشیه ها، فاصله خط ها و ... رو بدین، ما می تونیم بخش کامپیوترو ویرایشش کنیم و بذاریم در اختیار شما. بعد اگه مشکلی داشت می تونید خودتون ویرایشش کنید. اینجوری کلی تو وقت صرفه جویی میشه.:a030:

واسه کمبود مطالب هم، یه بخشای دیگه هست ولی اول باید ویرایش کنیم ببینیم چقد کمبود داریم بعد. چون واسه هر مطلب تصویر هم اضافه میشه. :ws37:

لینک به دیدگاه
آقا پیمان، مجله سی و خورده ایی صفحه اس. سخته یه نفری بخواین ویرایشش کنید. :w16:

اگه شما خصوصیات کلی صفحه مثل اندازه و نوع قلم، پهنای ستونها، فاصله ستونها و فاصله تا حاشیه ها، فاصله خط ها و ... رو بدین، ما می تونیم بخش کامپیوترو ویرایشش کنیم و بذاریم در اختیار شما. بعد اگه مشکلی داشت می تونید خودتون ویرایشش کنید. اینجوری کلی تو وقت صرفه جویی میشه.:a030:

واسه کمبود مطالب هم، یه بخشای دیگه هست ولی اول باید ویرایش کنیم ببینیم چقد کمبود داریم بعد. چون واسه هر مطلب تصویر هم اضافه میشه. :ws37:

منم دقیقا منظورم همین بود

اگه مشکلی ندارید بخش کام رو ویرایش کنید ، هر طور میدونید بهتره،:icon_gol:

بخش برق تقریبا تمامه ...

لینک به دیدگاه
حالا چرا میزنی؟

این چه حرفیه، خواهش می کنم.

نمی دونم خب دو بار مطرح کرده بودم، شما چیزی نگفتین، واسه همین دوباره پرسیدم.

چون مطلبش فکر نکنم بد باشه، البته مراجع ش ادیت می خواد، به ترتیب نیست، توی بخش کامپیوتر هم می تونه بیاد.

حالا شما اگه نمی خواین استفاده کنین یا توی قسمت برق جا نیست، بهمون بگین، ممنون.:icon_gol:

منم دقیقا منظورم همین بود

اگه مشکلی ندارید بخش کام رو ویرایش کنید ، هر طور میدونید بهتره،:icon_gol:

بخش برق تقریبا تمامه ...

خب ادیت نهایی که با شماست، منم منظورم این بود 18 صفحه رو ببندیم بدیم به شما.

تا همون یکشنبه شب میذاریم اینجا.

لینک به دیدگاه

مرسی واقعا طرحهای قشنگی هستند. به نظرمن لینک اول بهتر هست به دو دلیل یکی اینکه جلد مجله زیاد شلوغ نشده لوگوی نواندیشان هم توش دیده شده یک چیزی که حتما باید برای روی جلد همه مجله های کهربا درنظر بگیرین اورده شدن کد بین المللی issn مجله کهربا هست

لینک به دیدگاه

یه تعداد از مطالب رو گذاشتم، بقیه رو هم تا بعداز ظهر میذارم.

فعلا واترمارک رو برداشتم، رنگ هم همون سفید هست، فاصله ی بین ستونا رو کم کردم، حاشیه رو تغییر ندادم.

فونت متن 14، انگلیسی 13، زیرنویس شکل 12 بلد، انگلیسی 11، می خوام بالای هر متلب یه عکس هم در موردش بیارم:

لینک به دیدگاه

دست شما درد نکنه ایمان جان

عالیه!:a030:

یه کم ویراستاری صفخاته که سعی میکنم تو این چند روز تعطیلی انجامش میدم...امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد تا بتونیم تو همین هفته آپ کنیم:w16:

لینک به دیدگاه

واقعا دستتون درد نکنه :a030:

چند تا نکته رو که تو مجله دیدم . تو بعضی از قسمتها با توجه به اینکه مطلب برای سایت نوشته شده بوده عینا به مجله منتقل شده که به نظرم بهتره از حالت عامیانه گفتن دربیاد. اسم مجله بهتره بجای مجله مهندسی برق و کامپیوتر (کهربا) باشه. آوردن دوبار اسم مهندسی در نام مجله چندان مناسب نیست. کد ثبت شده مجله کهربا می بایست برروی جلد مجله باشه. شماره مجله ذکر نشده. بد نیست یک عکس دیگه هم به بعضی مطالب اضافه بشه. فهرست به نظر کامل نیست. در کل باید بگم بعنوان یک کار گروهی مجله خوبی شده خسته نباشید. :a030:فقط نسخه نهایی ورد و pdf رو اول همینجا بذارید تا چک نهایی بشه بعد که تو سرور سایت اپلود کردیم . اون لینکو بعنوان شماره نهم مجله کهربا معرفی کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...