رفتن به مطلب

روش های نه گانه تشخیص درصد نیروی مدیومی

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
روشهای 9 گانه برای تشخیص درصد نیروی مدیومی

الا باذکر الله تطمئن القلوب

-----------------------------------------

ایا من مدیوم هستم ؟

ایا من نیروی خاصی در وجودم نهفته است؟

ایا من میتوانم با ارواح ارتباط برقرار کنم؟

و ...

ازاین دست سوالات امکان دارد برای همه دوستان پیش امده باشد ولی شاید نتوانسته باشند جوابی مناسب برایش پیدا کنند ... این موضوع در اولویت است که انسان قبل از تحقیق در مورد وجود یک پدیده * شناختی حتی المقدور نسبی از ان داشته باشد به زبان ساده بداند بدنبال چیست؟؟؟

مدیوم : در علم اسپریتیسم یا همان علم احضار ارواح این شخص را واسط بین جهان مادی و جهان غیر مادی به منظور ارتباط با ارواح میدانند

نیروی مدیومی : نیرویی که فرد مدیوم را قادر به برقراری ارتباط با دنیای غیر مادی یا همان دنیای ارواح مینماید ///.

من در بعضی مواقع احساس خاصی دارم / من در بعضی اوقات چیزهایی حس میکنم / در بعضی اوقات چیزهایی میبینم / این صداها چیست/

و.................

احتمالا تابحال از این دست حسیات برای شما نیز پیش امده است... تمامی اینها میتواند علائمی برای وجود نیرو در شخص باشد البته

این را ذکر کنم که این موارد میتواند از خیال و توهم نیز سرچشمه بگیرد ولی نه به دفعات ... البته خیال نیز میتواند بوجود اورنده

یکسری از نیروها باشد مثلا : ریلکسیشن که نوعی پرورش برای نیروی فکر و روح میباشد که از خیالات و تفکرات سرچشمه میگیرد و

این خیال و تفکر لازمه این تمرین است

چگونه مطمئن شوم نیرویی دارم ؟ بهترین و موثر ترین و مطمئن ترین راه برای تشخیص این مورد حضور در جلسات احضار میاشد

زیرا کسانی که دارای نیروی مدیومی باشند ولی خودشان از وجودش بی اطلاع * در این جلسات میتوانند علائم و حالتهای مختلفی

را از نظر روحی و جسمی درک کنند دو مورد از علائم مشهور این قضیه گرمای داخلی بدن و حالت تهوع میباشد که در اکثر افراد مشابه

میباشد از علائم دیگر میتواند : رعشه در کف دستها * شانه ها * و حتی سینه باشد که شبیه به شوک قلبی نمود پیدا میکند

سرگیجه * افت انرژی * خشک شدن دهان * سردرد * نیز از موارد دیگر است ///.

و مشخصات روحی : توهم * احساس سبکی * احساس برون فکنی * میباشد (البته در اکثریت)

بله این مسائل میتواند در جلسه احضار بطور کامل و کلی در مورد شخصی صدق کند ولی این امکان هم وجود دارد که یکی از این موارد ان هم بصورت جزئی در مورد شخص دیگر بوجود بیاید ///. ( ( یکی از راهای تشخیص میزان نیرو همین است ) )

هر چه حال شخص منقلب تر باشد میزان نیرو در او بیشتر است زیرا تمام وجود وی وسیله ای میشود تا روح بتواند توسط قابلیتهای

ان نیرو و میزانش * تجسد نماید ( یا حضور یابد )

همیشه به هنگام ورود به جلسه اماده باشید چون امکان وقوع همه چیز وجود دارد و این قضیه جذابیت موضوع را زیاد مینماید ///.

من حالا متوجه وجود نیرویی در خودم شدم ولی میزان این نیرو چقدر میباشد ؟

حال میرسیم به مراحل 9 گانه تشخیص میزان نیرو :

من توسط مدیومی به نام دانس پی بردم 67% نیرو دارم (البته در صدد هستم ان را پرورش داده و زیادتر نمایم)

به نظر مدیومهای استاد هر شخصی که درصد نیرویش به 40% برسد قابلیت ارتباط با ارواح را بطور کامل دارا میباشد و همچنین میتواند

این میزان یعنی 40% را افزایش دهد///.

این شخص یعنی ((دانس)) خودش 90% نیرو داشت

حال میرسیم به روشها :

1-روش پاندول 2-روش مغناطیس 3-روش اب مقدس 4-روش جلسه ای 5-روش لمسی

6-روش القاء 7-روش هیپنو 8-روش چشم سوم 9- روش برون فکنی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش پاندول : در این روش من و دانس وارد اتاقی تقریبا بزرگ شدیم که هیچ پنجره ای در ان وجود نداشت و انجا توسط مشعل روشن بود طراحی این اتاق بصورتی بود که یک کابین کوچک نیز در پهلوی ان تعبیه شده بود که میتوانستید از ان کابین اتاق را ببینید از درکه واد میشدید روبرویتان یک پاندول بزرگ به طول 3 متر و عرض 50 سانت وجود داشت ولی سر ان گرد نبود بلکه بصورت لنگر کشتی

بود این پاندول بصورت معلق از سقف اویزان بود و فاصله اش تا دیوار 70 سانت بود ... در کابینی که پهلوی اتاق بود : یک صندلی /یک میز کوچک / گلدان / و لامپی پایه ای به رنگ قرمز وجود داشت این لامپ مانند پروژکتور بود دانس از من خواست در فاصله یک متری

پاندول بصورت چهار زانو بنشینم خودش نیز در کابین جای گرفت وقرار این بود که او در ان کابین روحی را احضار نماید و ان را به

سمت من هدایت کند من نیز باید ان روح را به تکان دادن ان پاندول وا میداشتم هرچقدر میزان تکان خوردن پاندول بیشتر بود میزان نیرو

در این مرحله بیشتر مشخص میشد من در این مرحله از 90 نمره 79 نمره کسب کردم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش مغناطیس : در این روش وارد اتاقی شدیم که به گفته دانس به ((اتاق مرگ )) معروف بود در این اتاق اهنربایی بزرگ به طول 10 متر و عرض 8 متر وجود داشت///.

این اهنربا بر روی دیوار نصب بود ولی بسیار قوی و جاذب بود طوریکه قبل از ورود به اتاق وسایل اهنی و جذب شونده را کنار گذاشتیم

این اتاق نیز توسط مشعل روشن بود در این اتاق نیز کابینی طراحی شده بود مانند همان اتاق قبلی ... قرار بود مثل مرحله قبل دانس

روحی احضار کند من نیز باید در 2 متری اهنربا مینشستم روح احضار شد ناگهان حالم بسیار بد شد احساس برون فکنی داشتم ناگهان پس از چند لحظه خودم را بالای سر بدن مادی ام دیدم که روی زمین افتاده بود احساس کشش داشتم روح حاضر را میدیدم وظیفه من

این بود که ان روح را دعوت به خروج نمایم ( البته با کمک دانس ) چون او روح را احضار کرده بود پس از حدودا سه دقیقه موفق شدم

ولی کنترل برون فکنی داشت از دستم خارج میشد ولی بالاخره توانستم باز گردم ولی حالم بد بود مانند کسانی بودم که داخل چرخ گوشت

افتاده باشند البته حال دانس هم بهتر از من نبود هر دو ما توسط مراقبان بیرون برده شدیم دانس پس از یک شب استراحت به حالت عادی باز گشت ولی من پس از سه روز توانستم به این امر نائل شوم در این مرحله از 90 امتیاز 83 امتیاز کسب کردم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش اب مقدس : این روش روشی تشخیصی بود موضوع از این قراربود که باید جلسه احضاری تشکیل میدادیم من باید قبل از

حضور روح در این جلسه لیوان ابی را سر میکشیدم ولی اب ان را قورت نمیدادم و در دهان نگه میداشتم تا اخر جلسه همانطور که قبلا

گفتم یکی از مواردی که در جلسات احضار اتفاق میافتد خشک شدن دهان است برای همین ما باید جلسه را در مدت کوتاهی به پایان میرساندیم تا اب موجود در دهان من از بین نرود با اینکار قراربود میزان اکتو پلاسم من البته از نظر ترشح دهانی مشخص شود که

با بررسی اب به این نتیجه نائل شدیم که میزان ان چقدر است امتیاز من در این مرحله از 90 * 88 بود ...

دانس معتقد بود این اب که طی مراحل احضار در دهان وجود دارد مقدس میشود او این ابها را دور نمیریخت و انها را نگاه میداشت///.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش جلسه ای : دراین روش من در سه جلسه باید به عنوان مدیوم اصلی احضار روح میکردم و دانس نیز بعنوان مدیوم دستیار فعالیت

میکرد ... دانس با توجه به میزان تجسد ارواح و همچنین ایجاد تغییرات محیطی و علائم به قابلیت من پی میبرد و امتیاز میداد که

امتیاز من در این جلسات از 90 * 86 بود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش لمسی : در این روش من روی تختی به طول 3 متر و عرض یک متر دراز کشیدم و دانس مرا به خواب مصنوعی برد و پس از ان

دستیارش به نام ((کارک)) که او هم مدیوم میباشد روحی را احضار کرد البته همانطور در کابین ( مانند مراحل کابین دار) وبعد از حضور

روح * دانس نقاطی از بدنم را لمس کرد و مورد ازمایش قرار داد تا تغییر و تحولات را مورد بررسی قرار دهد من ان لحظه در خواب مصنوعی بودم ...پس از بیدار شدن حالت تهوع داشتم ولی پس از مدتی خوب شدم در این تمرین امتیاز من از 90 * 84 بود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش القا : در این روش که روشی تلقینی بود یکسری از مسائل را حفظ میکردم و بعد از ان به خود هیپنوتیزمی مشغول میشدم و پس

از اینکه خودهیپنو صورت گرفت باید ان مسائل را به ناخواگاهم تلقین میکردم دانس نیز روبروی من نشسته بود و نتیجه را میدید در

این روش امتیاز من از 90 * 79 بود

روش هیپنو : در این روش دانس مرا هیپنوتیزم کرد و پس از ان در همون حالت هیپنوتیزم شده وادار به برون فکنی کرد وپس از ان

نوع هاله و رنگش را تشخیص داد دانس قادر بود جسم اثیری را ببیند برای همین روح مرا در ان حال میدید و همچنین هاله ام را

امتیاز من از این امتحان از 90 نمره * 78 بود

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش چشم سوم : در این روش جالب * دانس برون فکنی انجام میداد و من باید توسط چشم سوم روح و هاله او را درک میکردم

امتیاز من از 90 * 88 بود

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اخرین روش روش برون فکنی : در این روش سرعت برون فکنی را اندازه گیری میکردیم من از 90 امتیاز 78 کسب کردم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بله این هم روشها و شرح البته مختصر ان .................///

پس از یک هفته نتیجه را بمن گفت : 67%

من گفتم : که بیشتر امتیازات من بالاست پس چرا 67% ؟؟؟ او گفت : 67% در حد بالاست و حتی میتوان ان را به سرعت پرورش داد ...

================================================== ============================

الان 7 سال از ان زمان میگذرد //.

ولی دوستان این را بدانید هیچگاه خودتان بدون داشتن اگاهی دست به کار نشوید چون امکان دارد به قیمت گرانی برایتان تمام شود که

هیچ گونه نتوانید ان را بپردازید...

موید باشید//.

نویسنده:امید

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

اوردند ک

شمس اولین برخوردش با مولانا چنین بود: شمس از مولانا ک سخت درگیر کتاباش بود. پرسید چی می خونی . نگاهی کرد ب ظاهر ساده و پیر شمس، گفت قال، تو ندانی!

شمس کتابهای مولانا ( نماد علم قال - کلام ) رو پرت کرد تو اب. پاک شد. تکون داد، ظاهر شد باز :ws3: مولانا کف بر شد. گفت چی کردی. گفت این حال ه. تو ندانی. :w02:

البته روایت زیاده، اما کلیت داستان چنین بود ک مولانا پس از کسب مرحله عقل، وارد مرحله عشق شد. مرده بودم زنده شدم

اینم یعنی اینکه اینا همش کاغذه :ws3: ب حال درایید از قال درایید :w16:

لینک به دیدگاه
اوردند ک

شمس اولین برخوردش با مولانا چنین بود: شمس از مولانا ک سخت درگیر کتاباش بود. پرسید چی می خونی . نگاهی کرد ب ظاهر ساده و پیر شمس، گفت قال، تو ندانی!

شمس کتابهای مولانا ( نماد علم قال - کلام ) رو پرت کرد تو اب. پاک شد. تکون داد، ظاهر شد باز :ws3: مولانا کف بر شد. گفت چی کردی. گفت این حال ه. تو ندانی. :w02:

البته روایت زیاده، اما کلیت داستان چنین بود ک مولانا پس از کسب مرحله عقل، وارد مرحله عشق شد. مرده بودم زنده شدم

اینم یعنی اینکه اینا همش کاغذه :ws3: ب حال درایید از قال درایید :w16:

:ws3::a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...