رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

amin 202 مهمان

امروز داشتم رسانه بیگانه رو نیگا میکردم...اخباری به گوشم خورد که تو رسانه های وطنی این اخبار و مسائل به سختی مطرح میشن...و وقتی هم که مطرح میشن از کنارشون به سرعت رد میشیم...:sigh:

 

به گزارش کامبیز حسینی ، این خبر بسیار ناراحت کنندست ولی...ای ملت شریف ایران...شماها باید بدونید که دارید میمیرید!!!:4564:

اما چه چیزی داره شماها رو میکشه؟ws44.gif

ذیلاً 9 عامل (پارازیت های ماهواره ای،آلودکی ناشی از سوخت های تولید داخل و غیر استاندارد،آلودگی ذرات ریزگرد معلق در هوا،آلودگی آبهای مصرفی،روغن پالم،آلودگی مواد مصرفی،اعدام،سقوط هواپیماها،تصادفات جاده ای) که داره شما ملت غیور ایران رو میکشه رو لیست کردم...تمامی اطلاعات هم از اخبار داخلی جمع شدن...:icon_razz:

________________________________________

 

1.مسخره ترین عامل پارازیت های ماهواره ایه...

24966492346183439109.jpg

 

تاکنون آثار پارازیت‌های ارسال شده توسط مجامع معتبر علمی (در کنار امواجدکل‌هایتلفن همراه که عمدتاً غیر استاندارد هستند) برای سلامتی شهروندان مورد تایید قرار نگرفته است . در ایران نصب فرستنده‌هایپارازیتماهواره ای برای جلوگیری از دریافت شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی خارجی روی ماهواره‌های رسانه های مورد اعتراض بعضی از نمایندگان مجلس قرار گرفته است.[۱]نایب رییسکمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشتم نیز اخیراً طی مصاحبه‌ای نسبت به تاثیر مخرب پارازیت‌هایماهواره‌ای و مخابراتی بر سلامت روانشهروندانتهرانی هشدار داد. دکتر انوشیروان محسنی بند پی در گفتگو با "روزنامه فردا" اظهار داشت: «متأسفانه بعد از انتخابات انواع پارازیت‌هایمخابراتی به شدت افزایش یافته که مطمئناً برای سلامت تهرانی‌ها نگران کننده است، بویژه که کلان شهرتهران با مشکلات دیگری همچون آلودگی هم روبه روست.» او در این خصوص ادامه می دهد:« تحقیقات همچنین نشان داده که امواجپارازیت تاثیرات مخربی بر اعصاب و روانانسان نیز بر جای می گذارند. همچنین این امواج ممکن است در اثر تداوم، ناشنوایی مزمن را به همراه داشته باشد و برای افراد التهاباتپوستی را به دنبال بیاورد.»[۲][پیوند مرده]

دکتر ابوطالب صارمیرییس یک مرکز تحقیقات سلولی با اعلام افزایش آمار سقط جنین غیر عمدی و افزایش آماربارداری خارج رحم در ایران طی دو سال منتهی به ۱۳۹۱ گفت: «به نظر می‌رسد با توجه به افزایش پارازیت‌ها و امواجالکترومغناطیسی در محیط اطراف، شاهد افزایش این آمار بوده‌ایم». [۳] حسن قاضی‌زاده‌هاشمی، وزیر بهداشت درمان دولت روحانی گفته است که گروهی متشکل از کارشناسان وزارت ارتباطات، بهداشت، سازمان انرژی اتمی و سایر دستگاه‌های مربوطه در مورد تاثیر پخش پارازیت بر سلامت مردم تحقیق می‌کند.[۴]

وی در مورد اثرات زیانبار این امواج تاکید کرد: «وقتی به سلامتی مردم بی‌توجهی کردیم متاسفانه در آینده شاهد مشکلات دیگری خواهیم بود. موضوع تشعشع‌های مضر در کنار آلودگی هوا از جمله دلایل بسیاری از بیماری‌ها خواهند بود. اینکه امروز متخصصان می‌گویند سونامی سرطان در راه است، می‌تواند یکی از نتایج تشعشعات یا آلودگی هوا یا استرس باشد.»

________________________________________

 

2.عامل بعدی،آلودکی ناشی از سوخت های تولید داخل و غیر استاندارده...

 

35104_918.jpg

 

معاون محیط‌ انسانی سازمان محیط‌زیست کشور گفت:همه مدارک آلوده بودن بنزین پتروشیمی را به مجلس ارائه کرده‌ایم. نمایندگان مجلس باید از سلامت مردم حمایت کنند آخرین مهلتی که به خودروسازان برای تولید خودرو با استاندارد یورو 4 داده شده، ابتدای تیرماه بود که بنا بر مصوبه دولت به اول شهریور 93 موکول شد ما در سال 89 بعد از تولید بنزین پتروشیمی 14 روز هوای پاک داشتیم و این تعداد در سال‌های 90، 91 و 92 به سه روز در سال کاهش پیدا کرد و این نشان می‌دهد که یک تغییری در سوخت خودروها ایجاد شده است با پیگیری‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست، در حال حاضر حتی یک قطره بنزین پتروشیمی به سوخت کشور اضافه نمی‌شود، چرا که سلامتی مردم مهمتر از سوخت است در بررسی یکی از آزمایشگاه‌های معتمد هم با کمک دانشگاه شهید بهشتی، میزان غلظت بنزن و آروماتیک مشخص شد. میزان بنزن موجود در هوا در سال 88، ‌‌900ppd در حالی که میزان استاندارد ppd 5/1 بوده و در سال 91 به میزان 300 تا ppd 360 کاهش پیدا کرده است.

در خصوص اثرات آلودگی سربی ، نیاز نیست شما رو با گلوله سربی هدف بگیرند...همین که تو هوای سربی از اثرات منفی سرب بهره مند میشید.

البته تو روزهای اخیر هم مساله تولید بنزین های آلوده پتروشیمی قراره دوباره از سر گرفته بشه... :|

________________________________________

3.عامل بعد ، آلودگی ذرات ریزگرد معلق در هواست...

images?q=tbn:ANd9GcRGv9bZGJF3idPyxbii30NtA-tT_L6RUze2vnAPxzgg60c-UMKs2g

 

 

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا از نتایج آخرین بررسی‌های جهانی در مورد وضعیت آلاینده ذرات معلق خبر داد و گفت: بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی تهران بین ۱۵۲۴ شهر از نظر آلاینده ذرات معلق کوچکتر از ۱۰ میکرون در رتبه ۱۶۲ آلودگی قرار دارد.

به گزارش تسنیم،‌ در این رتبه بندی، بیشتر شهرهای آلوده‌تر جهان نسبت به شهر تهران در قاره آسیا و شهرهای پاکتر از شهر تهران عموماً در قاره آمریکا، کانادا و اروپا قرار داشته اند. شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارشی تفصیلی درباره وضعیت آلودگی هوای تهران با استناد به یافته‌های سازمان‌های بین‌المللی منتشر کرده که وضعیت آلودگی هوا و میزان آلاینده در شهر تهران را در مقایسه با سایر شهرهای مورد بررسی در این تحقیقات نشان می‌دهد.

وحید حسینی، مدیرعامل این شرکت درباره جزئیات این گزارش، گفت: بر اساس تحقیق سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۱۴، در خصوص وضعیت غلظت آلاینده‌های کوچکتر از ۱۰ و کوچکتر از ۲.۵ میکرون در سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ در حدود ۱۶۰۰ شهر جهان مشاهده شده که بیشترین میزان غلظت این آلاینده‌ها در شهرهای مناطق شرق مدیترانه با سطح درآمد پایین و متوسط و جنوب شرق آسیا رخ داده است.

________________________________________

4.عامل دیگر ، آلودگی آبهای مصرفیست...

IMAGE634125493102343750.jpg

سلامت نیوز: متأسفانه منابع آبی کشور در وضعیت بدی قرار دارد، مسئولان عنوان می‌ کنند که کشور در بحرانی ‌ترین وضعیت آبی خود طی دهه های گذشته قرار دارد. اما یکی از چالش هایی که به گفته مسئولان در این سال ها با آن روبرو شده ایم آلودگی آب های سطحی و زیرزمینی است که نیاز به اقدام جدی دارد.

وی درباره آلودگی منابع آب های زیرزمینی در کشور به ویژه در شهر تهران نیز گفت: آلودگی منابع آب های زیرزمینی کشور یکی از مهم ترین مباحثی است که از اهمیت برخوردار بوده به طوری که گفته می شود نیمی از منابع آب های زیرزمینی کشور آلوده است و باید یک اقدام جدی برای آن صورت گیرد.

 

________________________________________

5.روغن پالم یکی دیگه از این عوامله...روغنی که میشه گفت در تمامی محصولات لبنی(روغن نباتی،کره،پنیر،ماست،بستنی و ...) سالها استفاده شده و همه ما بیخبر ازش استفاده کردیم.

%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84%D9%85.jpg

مصرف روغن پالم باعث افزایش چربی و کلسترول می‌شود

مصرف روغن پالم به دلیل دارا بودن اسید چرب اشباع بالا موجب افزایش چربی خون و کلسترول و در نهایت گرفتگی و انسداد عروق می‌شود.

روغن پالم نوعی روغن گیاهی است که مقدار اسید چرب اشباع آن حداقل 50 درصد است.

یکی از دلایل استفاده از روغن پالم ارزان بودن آن نسبت به سایر روغن های کنجد، ذرت، سویا و آفتابگردان است و به دلیل بالا رفتن قیمت روغن های دیگر نسبت به روغن پالم، سهم واردات این روغن نسبت به سایر روغن‌ها نیز در دو سال اخیر افزایش یافت.

 

________________________________________

6.آلودگی مواد مصرفی من جمله آلودگی مرغها به سرب!!

 

14b.jpg

 

مهديه آقازماني/دکتر رحمت‌ا... حافظی رييس کميسيون اجتماعی و سلامت شورای شهر:طرح پايش مواد غذايی هر فصل به‌وسيله شورای شهر انجام مي‌گيرد و محصولات کشاورزی و زراعی را که وارد شهر تهران مي‌شوند، بررسی مي‌کنند. نتايج پايشی که در سال 91 و 92 روی مرغ‌هايی که از 10 استان وارد تهران مي‌شود، انجام شد، نشان داد ميزان سرب مرغ‌ها 48 درصد بيش از حد مجاز است و نتايج اين آزمايش به آزمايشگاه وزارت جهاد کشاورزی فرستاده شد. البته وجود اين آلودگی در مرغ‌ها موضوع جديدی نيست و از قبل نيز اين مشکل وجود داشته اما پيگيری لازم انجام نشده است. بعد از شروع به کار شورای چهارم، اين گزارش در صحن ارائه و از دستگاه‌های متولی مانند وزارت بهداشت و وزارت جهاد کشاورزی دعوت شد تا به اين موضوع رسيدگی کنند. نتيجه مذاکره‌ها اين بود که محصولات کشاورزی بايد از مبدا بارکدگذاری شوند تا قابليت رصد پيدا کنند و بدانيم از کجا و از کدام مزرعه وارد تهران مي‌شوند.

حالا شما میتونید برنج های آلوده،وضعیت تولید سوسیس و کالباس ، سبزیجات آلوده به فاضلاب انسانی و ... رو هم به این آمار اضافه کنید... :|

 

________________________________________

7.اعدام...

8659606831_049f98b876.jpg

عامل بعدی که ایران رو تبدیل به رتبه نخست نسبت به جمعیت در شاخص های جهانی کرده میزان اعدام های سالیانست که از تیر ماه سال گذشته تا تیر ماه سال جاری 852 نفر اعدام شدند!!

البته این آمار رسمیه که به بیرون درز کرده...ولی واقعیت ورای اونچیزیه که در این ارقام میگنجد...برای اثبات این موضوع کافیه شما جمله "آمار اعدام ایران" رو در گوگل سرچ کنید و ببینید چند سایت فیلتـر شده جلوتون ظاهر میشه. :|

 

________________________________________

 

8.سقوط هواپیما...

7510_921.jpg

 

از زمان دوره پهلوی که ایران نخستین تاسیسات هوانوردی خود را گشود، سانحه‌های متعدی گاه ناگاه گریبانگیر این صنعت گردیده، و امروزه این صنعت در ایران یکی از بالاترین میزان وقوع حوادث را در جهان داراست.

 

از دلایل ارائه شده برای تحلیل میزان بسیار بالای تعداد سوانح هوایی در ایران می‌توان تحریم‌های اقتصادی غرب علیه ایران، عدم آموزش استاندارد خلبانان و کنترل کیفی میزان خطای آنان، ضعف در عمل به معیارهای ایمنی هواپیماها، و سو مدیریت و برنامه ریزی نادرست دانست.

 

________________________________________

9.عامل آخر تصادفات جاده ای...عاملی که بیشترین آمار مرگ و میر در ایران رو به خود اختصاص داده...

 

65149-520x362.jpg

معاون فنی مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اشاره به کشته شدن 219 هزار نفر در جنگ تحمیلی ایران و عراق بین سال های 1359 تا 1367، یادآوری کرد: از سال 1377 تا سال 1384‌، 253 هزار نفر در ایران در حوادث جاده‌ای کشته شده‌اند که از آمار جنگ بالاتر است.

 

 

 

رضایی اظهار کرد: تعداد افرادی که از 25 اسفند سال 1390 تا 15 فروردین سال بعد آن در جاده‌های ایران کشته شده‌اند، بیشتر از تعداد کل سربازان آمریکایی است که طی هفت سال اقامت در عراق جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

 

 

به گفته این مسئول، آمار تلفات تصادفات رانندگی ایران 25 برابر ژاپن و دو تا سه برابر ترکیه است و ایران در کنار کشورهایی چون افغانستان، عراق، لیبی، مصر و ... بدترین و ناامن ترین جاده‌ها را دارد.

 

 

 

وی با بیان اینکه در سال 1390 در هر ساعت دو نفر در جاده های ایران کشته و 87 نفر مجروح شدند، تصریح کرد: از این نظر در سال 1384 بدترین وضعیت را داشتیم.

 

 

 

معاون فنی مرکز بهداشت استان کرمانشاه به کشته شدن 20 تا 30 هزار نفر در سوانح جاده‌ای در سال 1390 در کشور اشاره کرد و افزود: برنامه ریزی شده تا سال 1400 به ازاء هر صد هزار شهروند تعداد کشته‌ها به 10 نفر کاهش یابد که این رقم هم اکنون 2.5 برابر میزان برنامه ریزی شده است.

اگر بخوایم علل بروز تصادفات رو بررسی کنیم به ترتیب استاندارد نبودن خودروهای تولید داخل،جاده های غیر استاندارد،رانندگانی که تابع قوانین راهنمایی و رانندگی نیستند رو میشه در نظر داشت.

________________________________________

 

در انتها فقط میتونم بگم...به قتل گاهی به اسم ایران خوش آمدید

w71.gif

________________________________________

سوالی که برای من نوعی پیش اومده اینه که مقصر کیه؟

 

منی که هیچ حق انتخابی تو این مملکت ندارم چرا باید جوون مرگ بشم؟

 

واقعاً چه آینده ای برای فرزندانمون در انتظاره؟

لینک ارسال

والا همه دنیا میرن سفر که خوش بگذرونن و ریلکس شن..من از ی هفته قبل استرس میگیرم که اصن میرسم مقصد یا نه!!!

حالا وسیله هرچی میخواد باشه! هواپیما، قطار، ماشین!!

 

والا پیاده هم آدم امنیت نداره!! 2شب پشت هم تو ی نقطه دوتا تصادف دیدم!!

اولیش که دختره مرد، دومیشم زنه پخش زمین بود ی ساعت!!:hanghead:

 

پارازیتم که هیچی دیگه!!!! حرف نزنم بهتره..:whistles:

لینک ارسال

ممنونم از دعوتت.. ولي چيز جديدي نيست.. و با اين اتفاقاتي كه افتاده.. ما مرده حساب ميايم...بحث مردن نيست مامرده اي متحرك هستيم......

بعد ناراحتم ميشن چرا ايران انقدر تو همه چيزعقبه..

لینک ارسال

ای صهیونیست ای عامل استکبار:vahidrk:

فکر کردی میتونی نقشه های اون سوروس بهایی رو اینجا هم پیاده کنی؟ :vahidrk:

 

گمان بردی با این اخبار کذب میتونی کشور رو به همجنسگرایی سوق بدی نقشه وازکتومی شمارو نقش بر آب کردیم اینها که چیزی نیست:whistles:

لینک ارسال
amin 202 مهمان
ای صهیونیست ای عامل استکبار:vahidrk:

فکر کردی میتونی نقشه های اون سوروس بهایی رو اینجا هم پیاده کنی؟ :vahidrk:

 

گمان بردی با این اخبار کذب میتونی کشور رو به همجنسگرایی سوق بدی نقشه وازکتومی شمارو نقش بر آب کردیم اینها که چیزی نیست:whistles:

 

:ws28:

حالا نقشه وازکتومی رو چجوری نقش بر آب کردید؟

لینک ارسال
amin 202 مهمان

ممنون امین از 9 مورد که اشاره کردی ولی 8 مورد نشانه گذاری کردی:ws3:

-71-2-3-4-5-6 تقصیر نهادهای دولتی هستش و دو مورد مشکل خودمونه که از جمله تصادفات جاده ای -2- اعدام که خودمون میخواییم تا اعدام بشنو گذشت نداریم

البته شاخص نداشتن امید به زندگی تحت فشارهای گرانی و سایر رو هم به مورد بالا اضافه کنید که باعث کاهش عمر شدید و سکته زدن در مردان میشه :w16::icon_gol:

لینک ارسال

[h=1]طنز/ چند روش مرگ آسان در کشور![/h]

طنز و کاریکاتور > طنز - ما ایرانی ها کلا انسان های خوش اقبالی هستیم، چون همیشه گزینه های زیادی روی میز داریم برای تمام اموراتمان در زندگی! یکی از این مسائل مرگ است! با هم چند گزینه را مرور می کنیم!

 

 

1-بدنگاه:

 

تصور کنید پشت چراغ قرمز قرار دارید و در فکر قرض های نداده و انصراف از یارانه هایتان هستید! در همین حین به راننده ماشین کناری که فرد جوان و خوش هیکل پفکی هست ناخودآگاه خیره شدید! غافل از اینکه چند ثانیه بعد شما می‌میرید! به همین راحتی! چون آن فرد پفک هیکل فکر می کند شما دارید با نگاهتان او را مورد تمسخر قرار می‌دهید، پس، از ماشین پیاده شده و با یک قفل فرمان شیشه ماشینتان را شکسته و شما برای دفاع از خود پیاده می شوید و می‌میرید! نکته: این مرگ می تواند تصویر شما را بسرعت در تمام شبکه های اجتماعی منتشر کند!

 

2-هوامرگا:

 

اصلا این نوع مرگ ربطی به سوار بر هواپیما بودن ندارد، شما داخل خودرو قرار دارید و دارید در اتوبان رانندگی می کنید ناگهان می‌میرید! باز هم که دارید تعجب می کنید؟ خیلی ساده است، در این لحظه یک خودروی زانتیا از لاین مخالف شما پرواز می کند و با صورت به ماشین شما برخورد می کند، شما حتی کمربند هایتان هم دو دور دورتان بسته اید! اما راهی ندارد جز اینکه می می‌میرید! مورد داشته ایم طرف داشته با خیاردش می رفته ناگهان عابری از روی پل عابر به پایین می پرد برای خود کشی،اما چون بدنه ی خیارد خیلی نرم و مهربان است طرف زنده مانده و راننده ی خیارد در دم جان خود را از دست داده!

 

3-خوردن شیر یا آب:

 

این دو ماده سمی و سرطان زا در هرخانه ای بلکه محیطی می توان پیدا کرد. این مواد خطرناک که شایعاتی در مورد مفید بودنشان شنیده شده می تواند باعث مرگ تدریجی و لذت بخشی برای شما شود. گفته ها حاکی از این است که سیگار و مواد مخدر از نظر سلامتی امتیاز بالاتری نسبت به خوردن برخی لبنیات دارند. البته یکی از مسئولین چند وقت پیش با جدیت گفته بود روی جلد این محصولات هم نوشته شود خطرناک و تهیه شده از مواد مضر، انتخاب را به عهده مشتری بگذارید. اگر قصد محو کردن دشمنی از صفحه روزگار را دارید روزانه یک لیوان شیر یا یک لیوان آب را به وی داده و با خنده ای شیطانی صحنه را ترک کنید. قت داشته باشید که شیرش حتما پرچرب باشد!

 

4-نفس کُش!

 

شما روزانه، کافی است 30 دقیقه در مرکز شهر ورزش کنید اگر نشد، با سرعت بدوید، نشد راه بروید، نشد حضور پیدا کنید، اگر اینقد انسان ... هستید پنجره را حداقل باز کنید! تا پس از گذشت یک هفته تمام عناصر جدول مندلیوف را در بدن خود پیدا کنید و یک جنازه با ارزش را از خود به یادگار گذاشته تا شاید بشود اورانیوم و طلا هم از آن اکتشاف کرد. این روش در شهرستان ها و روستا ها اصلا توصیه نمی شود چون نتیجه عکس دارد و بیشتر عمر می کنید.

 

5. 20:30 یا گفتگوی ویژه خبری:

 

این روش که به پارگی دهان بر اثر خنده زیاد هم مشهور است وقتی رخ می دهد که فرد با خبرها و یا صحبت هایی مواجه می شود که قبول تحصیل در دانشگاه ایرانیان برایش راحت تر است تا قبول آنها!

 

6-اسکامردنیا:

 

این روش خیلی درد دارد چون می سوزید! به این ترتیب که نیمه های شب است و شما در خواب خوش هستید، که ناگهان برف پاک کن اتوبوس در می رود و می افتد زیر چرخ جلو سمت چپ، لاستیک منفجر می شود و آب سرد کن اتوبوس اتصالی می کند و شما می میرید! البته پس از 15 دقیقه مغز پخت شدن! نکته: پیشنهاد می کنیم پیاده به مسافرت بروید امن تر است تا با خیارد یا اتوبوس یا هواپیما!

لینک ارسال
amin 202 مهمان
ممنون امین از 9 مورد که اشاره کردی ولی 8 مورد نشانه گذاری کردی:ws3:

-71-2-3-4-5-6 تقصیر نهادهای دولتی هستش و دو مورد مشکل خودمونه که از جمله تصادفات جاده ای -2- اعدام که خودمون میخواییم تا اعدام بشنو گذشت نداریم

البته شاخص نداشتن امید به زندگی تحت فشارهای گرانی و سایر رو هم به مورد بالا اضافه کنید که باعث کاهش عمر شدید و سکته زدن در مردان میشه :w16::icon_gol:

 

اصلاح شد...:icon_redface:

تو تصادفات جاده ای استاندارد نبودن خودروها و جاده ها از عمده عواملشن...شما اگر تو یه اتوبان حرکت کنی احتمال تصادفت بیشتره یا یه جاده 2 طرفه؟

با آئودی رانندگی کنی امنیتت بیشتره یا پراید؟

میدونستی تو آزادراه های آلمان یه لاین چهارمی هست که محدودیت سرعت نداره؟:ws38:

تو بررسی شاخص های اعدام بیشترین نوع اعدام مربوط به قاچاق مواد مخدره...درصد جزئیش مربوط به قصاصه!

من تو خدمت یه دوست کردی داشتم که وقتی ازش میپرسیدم میخوای بعد خدمت چیکار کنی،جواب میداد که میخوام برم لب مرز جنس قاچاق کنم...گفت بخوای تا کلاشنیکف هم میتونم برات بیارم!!:w58:

بیکاری 10میلیونی ایرانیا از عوامل اصلی گرایش مردم به سمت قاچاق از جمله قاچاق مواد مخدره...ما تو تبریزیم...شهری صنعتی که هرکی بگه کار نیست دروغ گفته...کار هست ولی درآمد کمی داره...ولی شما جنوب و جنوب شرقی ایران رو در نظر بگیر...اونا چیکار کنن واسه امرار معاش؟:icon_razz:

پس خدابيامرزتتون براي خودتون از همين الان فاتحه بخونيد//:ws3:

 

همینجوری لقبهای ایران داره زیادتر میشه...زندان بزرگ...قتلگاه بزرگ...:sigh:

لینک ارسال
اصلاح شد...:icon_redface:

تو تصادفات جاده ای استاندارد نبودن خودروها و جاده ها از عمده عواملشن...شما اگر تو یه اتوبان حرکت کنی احتمال تصادفت بیشتره یا یه جاده 2 طرفه؟

با آئودی رانندگی کنی امنیتت بیشتره یا پراید؟

میدونستی تو آزادراه های آلمان یه لاین چهارمی هست که محدودیت سرعت نداره؟:ws38:

تو بررسی شاخص های اعدام بیشترین نوع اعدام مربوط به قاچاق مواد مخدره...درصد جزئیش مربوط به قصاصه!

من تو خدمت یه دوست کردی داشتم که وقتی ازش میپرسیدم میخوای بعد خدمت چیکار کنی،جواب میداد که میخوام برم لب مرز جنس قاچاق کنم...گفت بخوای تا کلاشنیکف هم میتونم برات بیارم!!:w58:

بیکاری 10میلیونی ایرانیا از عوامل اصلی گرایش مردم به سمت قاچاق از جمله قاچاق مواد مخدره...ما تو تبریزیم...شهری صنعتی که هرکی بگه کار نیست دروغ گفته...کار هست ولی درآمد کمی داره...ولی شما جنوب و جنوب شرقی ایران رو در نظر بگیر...اونا چیکار کنن واسه امرار معاش؟:icon_razz:

 

 

همینجوری لقبهای ایران داره زیادتر میشه...زندان بزرگ...قتلگاه بزرگ...:sigh:

امین میدونی یکی که پراید داره خوب با 750 کیلو وزش که با باد تکون میخوره خوب 80-90 نباید بیشتر برونه یکی از عوامل خیلی مهم سرعت زیاد و رعایت نکردن فاصله مطمئنه هستش خودت که روندی تو جاده میدونی مخصوصا تبریز و بله سایر عوامل نیز هستند ولی خوب ما هم تقصیرمون کم نیست :w16:

در مورد قاچاق قانع نشدم :whistle:

خوب دزدی رو هم میشه اینطوری توجیح کرد ایا روشش اینه قاچاق کنیم که جون مردمو رو افقیش کنیم درسته ایا

حالا قاچاق لباس و غیر مخدر رو یی جوری میشه توجیه کرد که من البته بشددت مخالفم برای حمایت از تولید داخلی ولی خوب با شرافتش بیشتر از مخدره ......

لینک ارسال

بیاین همه با هم دسته جمعی کوچ کنیم خارججججججججججججه :ws3:

ولی درمورد تصادفات خودمون هم خیلی مقصریم به خاطر رعایت نکردن مثلا تو مشهد که راننده هاش به بدرانندگی کردن معروفن:sad0:

ادم وحشت میکنه رانندگی کنه :w16:

طرف اومده با نیسان وانت از طرف راست من سبقت میگیره اونم زمانی که بین من و اتوموبیل مقابلم فاصله خییییییییییییلی کمی هست:banel_smiley_4:

خب قطعا در این مورد و مشابهش خودمون مقصریم

اما خب ماشینای ایرانیم که کلا افتضاح هستن به قول یکی از دوستانم پراید الت قتاله هست:ws3:

لینک ارسال
بیاین همه با هم دسته جمعی کوچ کنیم خارججججججججججججه :ws3:

ولی درمورد تصادفات خودمون هم خیلی مقصریم به خاطر رعایت نکردن مثلا تو مشهد که راننده هاش به بدرانندگی کردن معروفن:sad0:

ادم وحشت میکنه رانندگی کنه :w16:

طرف اومده با نیسان وانت از طرف راست من سبقت میگیره اونم زمانی که بین من و اتوموبیل مقابلم فاصله خییییییییییییلی کمی هست:banel_smiley_4:

خب قطعا در این مورد و مشابهش خودمون مقصریم

اما خب ماشینای ایرانیم که کلا افتضاح هستن به قول یکی از دوستانم پراید الت قتاله هست:ws3:

 

چون قانونش درست نيست...

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...