رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 110 nasim184

ارسال های توصیه شده

من تو رو چطوری تحلیل کنم:banel_smiley_4:

نسیمممممممممممممممممممممممممممم

انگشتم درد کرد انقدر با گوشی تایپ کردم....ولی واجبی تحلیلت کنم...

با معرفت ترین دختر انجمن

شیطون در حدلالیگا

انرژیش همه جارو منفجر میکنه عین یه بمب ماشاللاااااااا

واس دوستاش کم نمیزاره

عاشق همه بخصوص خانوادش و من عروس آینده شون:)))))))))

عشق بچه

خدا ایشالا بهش 6جفت بچه بده بهش

مهربوووووون

عاشق عکاسی

همه عکساش اکثرا از گله انقدر ک دوسشون داره....

دوستداشتنی ترین رفیخ من

ادم اسمش میبینه میخنده انقدر ک این بشر شاده

هیچکس از درونش خبر نداره

یه شوهر قسمتش بشه ایشالا عین خودش:))))))

عشخی نسیممم جون عطیه عاشقته شک نکن♥♥♥♥♥♥♥

شاد و سلامت باشی قربونت برم♥♥♥♥♥♥

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام نسیم عزیز :icon_gol:

ندیدمت ولی میتونم که دوستت داشته باشم :w16:

دختر گل پر انرژی و شیطون و دوست داشتنی ، مهربون ، لطیف و پر از احساس ..

شاد و پیروز باشی ، ممنون از دعوتت گومپ گلم :ws3::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلامم :wavesmile:

( برداشت من تو این مدتی ک روابط دوستانه داشتیم :w13: ، مطمئنن اشتباه نیست :ws3: ولی حالا شاید کمتر بیشتر شده باشه :whistle: )

ممنون ک دعوت کردی :icon_gol::(87):

یه دوست با معرفت و همیشگی :bunnyear: ( ی دوستی نسبتا ثابت با ی شیب ملایم ب سمت بالا )

زیاد شمال میرین ، نرین واستون خوب نیست :laugh2:

خیلی با جنبه ای و ظرفیتت بالاست vahidrk.gif ( آخرش نفهمیدم چطور ناراحت میشی icon_razz.gif :ws3:)

تو روابط دوستی برای خودت ی چارچوب داری که خیلی خوبه ( گاهی وقتام منطقی میشی :whistle: )

احساس میکنم تو فضای مجازی خیلی شیطنت داری hapydancsmil.gif و تو واقعیت متانت :icon_gol:

کل کل زیاد دوست داری :w13: ( نمیدونم فقط واسه اینجاست یا تو زندگیتم اینطوری هستی )

هر وقت نت میام هستی :banel_smiley_4: ( کارُ زندگی نداری w000.gif )

واقعتیش اومدم انتقادهای سازنده کنم :ws3: ولی چی به ذهنم نرسید icon_razz.gif

آها !! بعضی اوقات از دوستات یادی نمیکنی ( این ی مورد نادر هست ولی هست ) ولی از بس ک خوبی زیاد تو چشم نمیاد :icon_redface:

برات تو زندگی بهترین هارو آرزو میکنم :icon_gol:

شاد باشی همیشه :flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
نسیییییییییییییییییییییییییییییم ....

شاعر میگه آی نسیم سحری صبر کن ..ماراباخود ببراز این تاپیک ..وگرنه خودت ضرر میکنی..:ws3:چون من درازای هرخط تحلیل شخصیت یه حق التحریر توپ میگیرم .. ..هرچی باشه تحلیل یه نوع مشاوره است ..شما اگه جایی سراغ داری مشاوره رایگان ..بگو منم رایگان بنویسم ....

ای نفرین به این مال دنیا که آدمو همه جا ضایع میکنه ..حتی مقابل دوستی بینهایت خوبش ...اصلا دوست چیه یکی از از اعضای صمیمی یه خونواده مجازی :w16:

بزار شروع کنیم..نسیم که پول بده نیست اما ما نظرمونو درمورد این عضو مهربون انجمن میدیم ..بی منت ..بی چشم داشت ..بی مزد وبی پاداش (یعنی نسیم من نمیگم اما دلم میخواداون رگ لوتی گری ومرام پول خرج کردنیتی رو به بچه های انجمن نشون بدی ..فقط فیش انتقال وجه رو عکسشو بگیر بزار تو گاهنوشته هاااا ..که همه بدونن عجب دست ودلوازی :ws3:وحق هیچکیو ضایع نمیکنی:w16: )

ولش کن بزار شروع کنم ..هرکی ندونه فک میکنه من دیگه چقد خسیسم...والا..

نسیم ...

خیلی مهربونه ..نسبت به همه اطرافیانش ...وای برای خونوادش که دیگه اصلا میمیره وزنده میشه (البته ایشا صد ها سال زنده باشه ...:w16:)

به هیچ عنوان خودشو درگیر مسایل عاطفی دوستی نمیکنه ...که بخواد لطمه بخوره :w16:ومن حس میکنم این کارو اینجوری انجام میده که از هیچ کسی هیچ توقعی نداره ...

وبرای هیچ کسی هم توقعی ایجاد نمیکنه ...دلش خواست به یکی سر میزنه ..دلش نخواست سر نمیزنه ...اگه کسی بهش سر بزنه بااحترام ومحبت پاسخشو میده واگه کسی هم بهش سر نزنه اصلا ازش گله نمیکنه ...

یکی از خصوصیتای خوبش اینه که به نوشته بیشتر بچه ها علاقه واحترام نشون میده ومن حس میکنم پست تشکرشو نه به معنی تایید حرفاشون بلکه به معنی اینکه از طرف تشکر میکنه که وقت گذاشته ونظرشو نوشته میزنه ..هرچند مخالف نظر خودش یا خط فکری خودش باشه ...

اصلا یه خط فکری بیشتر نداره ..دنیای منهای بدبینی ....دنیای پراز مهر ومحبت وخنده وشادی وطراوت ..

تازه یه چیز مهم ..من خیلی وقت پیشا فهمیدم ..عاشق هم هست :ws3:

بگم ؟؟؟؟

بگم نسیم ؟؟؟؟

بگم یاپولمو میدی ؟؟؟؟؟؟:ws3:

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق امام رضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w16:..من شک ندارم اصلا واقعا یه جوردیگه امام رضاشو دوس داره ...:icon_redface:وای راستی عاااااشق باباشم هستا ..بعد مامانش ..اما نه ایکه مامانشو از باباش کمتر دوس داشته باشه ....اصلا عااااااشق ودویونه خونوادشه ...بعد اینا عاشق سینماست ..بازم با خونوادش :ws3:

تصورم اینه که خیلی خوش سفره ..یعنی بیشتر به همسفراش خوش میگذره :ws3:همش میخندونتشون ...:ws3:

یه دختر خانوم کاملا منطقیه ...اهل کینه نیست ..انرژی مثبته ..هم برای خودش ..هم برای دیگران ....به همه خوشبینه مگه اینکه خلافش براش ثابت بشه ...توی یه سری خصوصیاتش تاحدودی مثل آرتاشه :w16::ws3:

واااااای ازهمه مهتر ..از همه مهمتر ..یه خانووووووم خوشحسابه ...اصلا شما نمیدونین که ...من فرداشب با پرینت حسابم میام انجمن به همتون ثابت میکنم :hapydancsmil:

صداتونم خب خوبه اوووووو:ws3:برا من خط نشون نرین ...خطرناکم

هر که ندونه :w58:...خوشبختانه اینجا همه میدونن شما خسیسی...خسیسی شاخ و دم نداره که:whistle:نداره....داره....نداره:ws3:

سلام

از منه

ممنون به خاطر تحلیل..انتقاداشو میتونستین بیشتر کنید ها...به انتقاد نیاز دارم...:ws37:

خوش حساب هسم ولی نیتشم مهمه...:whistle:همین که میدونین خوش حسابم برا نیتتش کافیه...

یه کم از مهرو صفا بگو....اخه پول به چه کار میاد.....حالا مثل شما اینهمه هم داشته باشیم نتونیم خرج کنیم چه فایده....:icon_redface:چند شغله:ws3:بیچاره بهااارم:sad0:

مرسی اومدییین:icon_gol::w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نسیم

تا حالا شکلات نعناع خوردی؟بعدش آب خنک بخوری؟اصلا کلا وجود آدم خنک میشه تعریف من از تو همون خنکی هست که تو اینجور مواقع به آدم دس میده:w02:

دختری شاد-باهوش- با روحیه ی خوب- پر انرژی- پر از فکرای مثبت- نگاه مثبت-مهربون

آدمایی که خیلی به دردو دل دیگران گوش میدن و سعی میکنن شادشون کنن بعضی وقتا از درون احساس تنهایی میکنن چون اکثر مشکلاتشونو نمیتونن به زبون بیارن برای اینکه وجودشون همیشه باعث شادی بوده و نمیخوان خلاف این بشه:w16:

فکر میکنم کم عصبانی میشه یا لااقل زودگذره اما وقتی عصبی بشی شدیدا خطرناک میشی پس کسی پارو دمت نذاره بهتره:whistle:

من بشخصه تا حالا بدی ازت ندیدم:w16:به قول خودت رازیم ازت:ws3::icon_gol:

ج

جانم دوسته تازه پیدا شده...

خوب شد نگفتی ادامس اکالیپتوس:ws3:

سعی میکنم نذارم تو دلم بمونه یه خواهر هس که تحمل غر زدنای منو داره و کلی راهنماست:ws37:

مرسی جانم به خاطر اینکه اومدی..:w02:.

فتاتم:hapydancsmil:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نسیم نسرینوف:|

یکی از دوستان خوبم در دنیای مجازی

از بهتریناس

همیشه خوش خنده همیشه پر انرژی

از بهترین های نواندیشان

هیچ وقت ا زهم صحبتی باهاش خسته نمیشه آدم

مهربونه و خوش سلیقه

عکاس خوبیه

نکته بینه

بمب انرژی هر جمعی

یکم حساس

حواسش به همه چی هست محدوده و خط قرمزاش مشخصه

اهل تفریح و گردش و خوش گذرونی

راضی هستیم ازت:|

ها بله جاست:ws3:

انتظار انتقاد کوبنده داشتم با این شکلکه:icon_razz:

این همه تعریف:ws3:یه نفر پیدا شد از هم صحبتی با من خسته نشه یعنی:whistle:

ممنون که به خط قرمزام اشاره کردی :icon_redface:

منم راضیم از شما:icon_gol:

خیلی خوشحال شدم:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من تو رو چطوری تحلیل کنم:banel_smiley_4:

نسیمممممممممممممممممممممممممممم

انگشتم درد کرد انقدر با گوشی تایپ کردم....ولی واجبی تحلیلت کنم...

با معرفت ترین دختر انجمن

شیطون در حدلالیگا

انرژیش همه جارو منفجر میکنه عین یه بمب ماشاللاااااااا

واس دوستاش کم نمیزاره

عاشق همه بخصوص خانوادش و من عروس آینده شون:)))))))))

عشق بچه

خدا ایشالا بهش 6جفت بچه بده بهش

مهربوووووون

عاشق عکاسی

همه عکساش اکثرا از گله انقدر ک دوسشون داره....

دوستداشتنی ترین رفیخ من

ادم اسمش میبینه میخنده انقدر ک این بشر شاده

هیچکس از درونش خبر نداره

یه شوهر قسمتش بشه ایشالا عین خودش:))))))

عشخی نسیممم جون عطیه عاشقته شک نکن♥♥♥♥♥♥♥

شاد و سلامت باشی قربونت برم♥♥♥♥♥♥

جانم عروسکم....

عمه داماد جز واجباته اصا روایت داریم:ws3:

این پیشه دلنوشته هات فینقیله که:whistle:

باور کن منم دستم درد گرفت..یاد نبود نمیتونم جواب کوتاه و مختصر بدم..وگرنه زیر بارش نمیرفتم :ws28:

رفیق جانه منی تو...مرسی:w02:هی تعریف هی هندونه هی بربری...ما این چیزا رو عروس گرفتنمون تاثیر نداره هااا:whistle:

توهم میتونستی انتقاد کنی هااا....:w000:

مرسی که اومدی عطیه گلی :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام نسیم عزیز :icon_gol:

ندیدمت ولی میتونم که دوستت داشته باشم :w16:

دختر گل پر انرژی و شیطون و دوست داشتنی ، مهربون ، لطیف و پر از احساس ..

شاد و پیروز باشی ، ممنون از دعوتت گومپ گلم :ws3::icon_gol:

سلام عزیزمم

منم دوست دارم.....خوشحال شدم

مرسی که اومدی...:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلامم :wavesmile:

( برداشت من تو این مدتی ک روابط دوستانه داشتیم :w13: ، مطمئنن اشتباه نیست :ws3: ولی حالا شاید کمتر بیشتر شده باشه :whistle: )

ممنون ک دعوت کردی :icon_gol::(87):

یه دوست با معرفت و همیشگی :bunnyear: ( ی دوستی نسبتا ثابت با ی شیب ملایم ب سمت بالا )

زیاد شمال میرین ، نرین واستون خوب نیست :laugh2:

خیلی با جنبه ای و ظرفیتت بالاست vahidrk.gif ( آخرش نفهمیدم چطور ناراحت میشی icon_razz.gif :ws3:)

تو روابط دوستی برای خودت ی چارچوب داری که خیلی خوبه ( گاهی وقتام منطقی میشی :whistle: )

احساس میکنم تو فضای مجازی خیلی شیطنت داری hapydancsmil.gif و تو واقعیت متانت :icon_gol:

کل کل زیاد دوست داری :w13: ( نمیدونم فقط واسه اینجاست یا تو زندگیتم اینطوری هستی )

هر وقت نت میام هستی :banel_smiley_4: ( کارُ زندگی نداری w000.gif )

واقعتیش اومدم انتقادهای سازنده کنم :ws3: ولی چی به ذهنم نرسید icon_razz.gif

آها !! بعضی اوقات از دوستات یادی نمیکنی ( این ی مورد نادر هست ولی هست ) ولی از بس ک خوبی زیاد تو چشم نمیاد :icon_redface:

برات تو زندگی بهترین هارو آرزو میکنم :icon_gol:

شاد باشی همیشه :flowerysmile:

سلام بر مهندس :w13:

:ws3:

شمال:sad0:

منطقی نباشی ناراحت میشم :ws3:به همین راحتی

کل کل خیلی دوست دارم...البته با احترامش که بخندیم:whistle:

من کی هستم...:banel_smiley_4:

انتقاداتو برا خودت نگه ندار :ws37:...

به بزرگی خودتون ببخشید از بس دامنه دوستیهام گستردس :icon_pf (34):سعی میکنم اینطوری نباشم...ولی گاهی اوقاتم حس میکنم دوسان علاقه ای به حضورم ندارن و مزاحمم:ws3:

مرسی که اومدی

همچنین

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام نسیم جان

شما یک عکاس حرفه ای و یک دختر با اخلاق و دلسوز هستید.

و من لله توفیق :a030:

سلام

ممنون...ولی بازم تحقیق کن اون عکاسه که میگی من نیسدم

مرسی که اومدی:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خو به آواتارش نیگا کنین دیگه تحلیل لازم نداره که:ws28:

ازون جنس آدما که بدجور آدم دوس داره اذیتشون کن :gnugghender:

فکر میکنم تو دنیای واقعی دختر ساکت و مظلومیه:whistle:

عکاس خوبیم باید باشه ولی خب گول خوره رفته شهرسازی:icon_pf (34):(آخه شهرسازیم شد رشته:2i1d1co:)

بدجور آب زیرکاه به نظر میرسه:ws38:

فک میکنم یه کوچولو رو زمینه و دو سه کیلومتری تا عمق زمین امتداد داره:w02:

دوست خوبیه به نظرم ازونا که وقتی باهاشی غم و غصتو فراموش میکنی:w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه

راستش یکبار نمایشگاه کتاب امسال باهاتون برخورد داشتم . نمیدونم چطور بچه ها میگن شیطون ولی من شمارو دختر آرومی دیدم البته یادم نمیره نهاری که قرار بود مهمونتون کنیم از راه دور اومده بودین ولی خب نشد:icon_redface: به نظرم دختر خوب و مهربون با احساسات قوی هستید امیدوارم که هرجا هستید خوب و خوش سلامت باشید و دوباره ببینیمتون:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
از بچه های شاد و شیطون با روابط عمومی خوب.

همچنان همینه

با اینکه حضورش کمه تو انجمن، اما خیلی خوب تونسته با بقیه ارتباط برقرار کنه. به نظر هم نمیاد که فقط تو فضای مجازی اینطور باشه :ws3:

بیشتر تو فضای مجازی اینطوریه. تو میتینگ نمایشگاه کتاب که میومد در مقایسه با فضای مجازی خیلی ساکت تر بود. :ws3: شایدم تو اون فرصت یخش آب نشد. البته بهتر. وگرنه نمیشد یه جا بندش کرد :icon_pf (34):

اوه اوه فقط کافیه یه کمی آب ببینه. آنچنان شناگر ماهریه و مهارتی تو اسپم کردن داره که نگو :ws3: اگه زیاد میومد انجمن چی میشد :ws3:

الان فهمیدم اصلاً نیاز به آبم نداره :icon_pf (34):

خصلت تنبلیه شهرسازانه رو هم خوب داره :ws3:

تو این زمینه که ماشالا دکتراشو داره :ws3:

صاف و ساده هست. اما رک نیست :ws3:

همچنان همینه نظرم.

انقدر ورجه وورجه نکن ساکت بیشین بیبین بقیه چی میگن خوب گوش کن :vahidrk: :ws3:

این بند آخرم خیلی نظرم همچنان همینه :ws3:

یه سری چیزا هم اضافه کنم :ws3:

خاکی هستی و خودتو نمیگیری. به شدت اهل کل کل با جنبه خیلی زیاد. لامصب جوری هستی اصلا نمیدونی عصبانی و ناراحت شدن از دست کسی چی هست :banel_smiley_4:

البته تو همه کل کل ها و شوخیا و شیطنت هایی که تو فضای مجازی داری، همیشه یه سری خطوط و حرمتا رو حفظ میکنی و احترام طرف مقابل رو داری و حواست هست که یه وقت چیزی نگی باعث ناراحتی بشه. واقعا بعید میدونم نه کسی از دستت ناراحت شده باشه و نه خودت از دست کسی :ws3:

خانواده دوست و طبیعت دوست

به نظرم زود اعتماد میکنی و یه جورایی فکر کنم به خاطر همون ویژگی صاف و ساده بودن، فکر میکنی همه مثل خودت صاف و ساده هستن :ws38:

به اطرافیانت تا جایی که میتونی انرژی مثبت میدی. حتی اگه خودت زیاد انرژی نداشته باشی.

بسه دیگه شاخ میشی :banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خو به آواتارش نیگا کنین دیگه تحلیل لازم نداره که:ws28:

ازون جنس آدما که بدجور آدم دوس داره اذیتشون کن :gnugghender:

فکر میکنم تو دنیای واقعی دختر ساکت و مظلومیه:whistle:

عکاس خوبیم باید باشه ولی خب گول خوره رفته شهرسازی:icon_pf (34):(آخه شهرسازیم شد رشته:2i1d1co:)

بدجور آب زیرکاه به نظر میرسه:ws38:

فک میکنم یه کوچولو رو زمینه و دو سه کیلومتری تا عمق زمین امتداد داره:w02:

دوست خوبیه به نظرم ازونا که وقتی باهاشی غم و غصتو فراموش میکنی:w16:

:ws28:آواتارمو:ws28:

اره ولی هیشکه دلش نمیاد اذیتم کنه:whistle:

خیلی مظلومم:ws3:

گول خوردنمو هی بزن تو سرم:hanghead:

وات آبزیرکاه:ws3:

نه اتفاقا دو سه کیلومتری رو زمینم:whistle:

سعی مکنم:hapydancsmil:

مرسی اومدی دوست عزیزم:icon_gol:

به همکارت سلام برسون:ws3:من عاشقشم

• Like 5
لینک به دیدگاه
راستش یکبار نمایشگاه کتاب امسال باهاتون برخورد داشتم . نمیدونم چطور بچه ها میگن شیطون ولی من شمارو دختر آرومی دیدم البته یادم نمیره نهاری که قرار بود مهمونتون کنیم از راه دور اومده بودین ولی خب نشد:icon_redface: به نظرم دختر خوب و مهربون با احساسات قوی هستید امیدوارم که هرجا هستید خوب و خوش سلامت باشید و دوباره ببینیمتون:a030:

شما نهار دادین ها...من نتونستم بخورم...:ws3:

مرسی مدیر بزرگ :icon_gol:

خیلی خوشحال شدم که اومدین:w16: منم امیدوارم باز ببینمتون:icon_gol:

فعلا که معاونت آموزشی نمیخاد دیگه ببرمون میتینگ نمایشگاه کتاب:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
این بند آخرم خیلی نظرم همچنان همینه :ws3:

یه سری چیزا هم اضافه کنم :ws3:

خاکی هستی و خودتو نمیگیری. به شدت اهل کل کل با جنبه خیلی زیاد. لامصب جوری هستی اصلا نمیدونی عصبانی و ناراحت شدن از دست کسی چی هست :banel_smiley_4:

البته تو همه کل کل ها و شوخیا و شیطنت هایی که تو فضای مجازی داری، همیشه یه سری خطوط و حرمتا رو حفظ میکنی و احترام طرف مقابل رو داری و حواست هست که یه وقت چیزی نگی باعث ناراحتی بشه. واقعا بعید میدونم نه کسی از دستت ناراحت شده باشه و نه خودت از دست کسی :ws3:

خانواده دوست و طبیعت دوست

به نظرم زود اعتماد میکنی و یه جورایی فکر کنم به خاطر همون ویژگی صاف و ساده بودن، فکر میکنی همه مثل خودت صاف و ساده هستن :ws38:

به اطرافیانت تا جایی که میتونی انرژی مثبت میدی. حتی اگه خودت زیاد انرژی نداشته باشی.

بسه دیگه شاخ میشی :banel_smiley_4:

خودمم قبل یخ آب شدن محل ترک کردم:ws28:شانس اوردین:gnugghender:

من شنا رو از زمین خاکی شروع کردم:ws3:

خیلیا هم دوست دارن بم بر بخوره دیگه نبینن منو :whistle:

مرسی مرسی که اومدی....منور کردین مدور:hapydancsmil:

شاخ شدم رفت:2rqfst4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

ممنون...ولی بازم تحقیق کن اون عکاسه که میگی من نیسدم

مرسی که اومدی:icon_gol:

عکساتو دارما!

رو کنم؟ نشون بدم؟

تحقیق نیازی نیست

• Like 2
لینک به دیدگاه
عکساتو دارما!

رو کنم؟ نشون بدم؟

تحقیق نیازی نیست

کل شهامت من از عکاسی حشرات یه سوسک دستو پا دراز بود و یه مارمولکو یه مار و پروانه ...دیگه ندیدم همچین جسارتی در خودم:ws3:

اوناهم معمولی بود..ولی چون شما میگی باشه قبول

سپاااس:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...