رفتن به مطلب

تحلیل شخصیتی شماره 109 سهند

ارسال های توصیه شده

مهربون و حواس جمع و مسئولیت پذیر و سختکوش و شاد حتی وقتی غم بزرگی دارن و امیدوار ....:icon_gol:

سنتون زیاد نیستا اما واقعا حس میکنم پدرم هستید:ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 86
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام اقاسهند عزیز

جونم برات بگه همانطور که اکثر دوستان گفتن کلی خانواده دوست هستی

وقتی یه نفرخلاف عقیده ات حرف بزنه با ملایمت رفتارمیکنی وسعی میکنی با منطق باهاش برخورد کنی. یه مدیر لایق هستی. ازهمه مهمتر عرق ملی داری

معلومه تو دوران دانشجویی ات هم خیلی کنجکاو وفعال بودی

سعی میکنی تو زندگیت تنوع داشته باشی تا کمتر گرفتار روزمرگی بشی.ازدختر بچه ها خیلی خوشت میاد.

دوست نداری احساس پیری کنی وهمیشه از اینکه فعال باشی وچیزهای جدید یاد بگیری استقبال میکنی واز همه مهمتر دلت نمیخواد شخصیتی تک بعدی داشته باشی. شاید یکی از دلایلی که تو انجمن حضور پررنگ داری همین چیزهاست.:w16:

حالا خوبه همه ی اینایی که گفتم همش غلط باشه وهیچ کدوم شبیهت نباشه:ws28:دیگه در اون صورت ببخش .من اصولا درست شخصیت شناسی میکنم اگه این دفعه اشتباه باشه به خاطر اینه که از نزدیک ندیدمت وبا شخصیتت از نزدیک اشنا نیستم.:whistle:

منم از اینکه در رکاب شما تو تالار گفتگوی ازاد فعالیت دارم بسی خوشحالم:ws3:امید که از شکرخوردن بنده ملول نگردیده باشی :ws3:دنیا به کام شریف:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام

به به آقا سهند

یک دوست خیلی خیلی مهربون و دلسوز و اینطور که من فهمیدم احساساتی

بسیار با معرفت

همیشه سراغ همه بچه ها رو میگیری و حالشون رو میپرسی

خوش خنده (البته به نظر من اینطوره )

هوای رفیقای قدیمی و جدید رو حسابی دارید

در کل بخوام بگم،یه پارچه آقا:icon_gol::ws3:

خدا برا خانواده و انجمن نگهتون داره:icon_gol::icon_gol:

سلام به به حنانه خانوم گل دوست یدونه خودم

لطف دارین شما دوستان گلم هستین که همیشه میدرخشین منم در سایه شما هستم هر چی دارم از شما دوستان خوب دارم وهرچی ندارم از کم لیاقتب خودمه

مرسی گلم اومدی لطف کردین:icon_gol::icon_gol:

همچنین در کنارخانوادتون با شادی و خرمی :icon_gol::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

شرمنده خلاصه میگم مهندسی قابل و مدیری محترم . خونگرم با روابط عمومی بالا . فکر کنم تا حدی هم حساس باشید. مورد اعتماد و تا حدی منطقی در نهایت خوشحالیم که شما رو بین خودمون داریم:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام بر با معرفت انجمن:icon_gol:

آقا سهند یا همون مستر ابولی :wavesmile:

تا جایی که من شناخت دارم علاوه بر اینکه خارج از فضای مجازی یک انسان زحمت کش و پر تلاش هست و پشتیبان خانوادش و پسر گلش هست تو انجمن هم مثل اینکه خانواده داره:ws3:

یک مدیر نمونه و فعال که از مدالش هم معلومه :w02:

همیشه سالم و سلامت باشین :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلوم:whistle:

چقد ازت تعریف کردن:w58::whistle:

منکه تعریف تمجید بلت نیستم:ws3:

اما روی هم رفته مدیر خیلی خوبی هستی.هم جدی هم معاشرتی.هم خانواده دوست:ws3:فک کنم اینقد به خانواده و تشکیل خانواده علاقه مندی که اینجا هم یه خانواده درست کردی ماشالا پرجمعیت:ws28:

راستی خوش سلیقه هم هستی.به خاطر آواتارت گفتم:4chsmu1:رنگ لباستو با رنگ مدیریتت ست کردی آیا؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

به به سهند عزیز

معرفت و مهربونی و خونگرمیش زبانزده :ws3:

خاکی و پر انرژی

از اونایی که همیشه انرژی مثبت به اطرافیانش انتقال میده و آدم از بودن کنارشون لذت می بره.

حداقل رو من که خیلی اثر داره :ws3: هروقت میام می بینم پیغامی تو پروفایلم گذاشته، انرژی میگیرم. قطعاً تو خارج فضای مجازی هم همینطوره. آقا این ویژگیت خیلی توپه، دستت مرسی :a030: انقدرم با معرفته که همیشه یاد میکنه دوستاشو و به فکر همه هست.

جوری رفتار میکنه که هرکسی با هر سنی باهاش احساس راحتی میکنه و اصلاً خودشو نمیگیره. با وجود اینکه میدونیم یه آدم موفق تو خارج فضای مجازی هم هست. ولی این موفقیت باعث نمیشه خودشو بگیره.

با انرژی و پر تلاشه و دوست داره همیشه پیشرفت کنه و پویا بودن رو دوست داره و واسه همین قطعاً همونطور که تا الان موفق بوده، موفق تر هم میشه :w16:

سعی کردم نکته منفی هم گیر بیارم که بگم ولی واقعاً پیدا نکردم :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

و اماادامه داستان...

من تازه شناختمتووون:gnugghender:به قول آلمانیا..اشناختمت:ws3:

شما برای انتقادهایی که بهتون میشه جوابی ندارید:ws38:

جواب کسایی رو میدید که ازتون تعریف کنند:w02:

جواب تعریف کننده هارو با تعریف و تمجید از خودشون میدید انگار که تحلیل شخصیت اوناس:whistle:اگه میخواستن خودشون تاپیک میزدن:whistle:

برای انتقاد کننده ها ارزشی قایل نیستید پستشونو رها میکنید و میگذرید:banel_smiley_4:

و ضمنا میدونید که سکوت علامته چیه:ws3:

.

.

.

:sigh:

.

.

.

.

چندتا تحلیل دیگه!!!:whistle:

ولی به نظرم شما هم مشاور خوبی هستی هم سنگ صبور.وقتیم به مشکل میخوری احساس میکنی همه مشکلات خودشونو دارن و کم تر با کسی درمیون میذاری.:w16:

بچه هارم دوست میداری و مهربونی.از اینکه دیگرانو شاد کنی لذت میبری حتی اگه خودت دل و دماغ نداشته باشی.

.

..

.

.

فک نکن اگه جواب منو ندی من میرم.میخواستین منو دعوت نکنید:ws3:

پشیمون که نیستی:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه

و اماادامه داستان...

من تازه شناختمتووون:gnugghender:به قول آلمانیا..اشناختمت:ws3:

شما برای انتقادهایی که بهتون میشه جوابی ندارید:ws38:

جواب کسایی رو میدید که ازتون تعریف کنند:w02:

جواب تعریف کننده هارو با تعریف و تمجید از خودشون میدید انگار که تحلیل شخصیت اوناس:whistle:اگه میخواستن خودشون تاپیک میزدن:whistle:

برای انتقاد کننده ها ارزشی قایل نیستید پستشونو رها میکنید و میگذرید:banel_smiley_4:

و ضمنا میدونید که سکوت علامته چیه:ws3:

.

.

.

:sigh:

.

.

.

.

چندتا تحلیل دیگه!!!:whistle:

ولی به نظرم شما هم مشاور خوبی هستی هم سنگ صبور.وقتیم به مشکل میخوری احساس میکنی همه مشکلات خودشونو دارن و کم تر با کسی درمیون میذاری.:w16:

بچه هارم دوست میداری و مهربونی.از اینکه دیگرانو شاد کنی لذت میبری حتی اگه خودت دل و دماغ نداشته باشی.

.

..

.

.

فک نکن اگه جواب منو ندی من میرم.میخواستین منو دعوت نکنید:ws3:

پشیمون که نیستی:whistle:

جواب دادم اولا دوباره ببین در ثانی دوست دارم جوابتو ندم بیشتر عصبانی شی و بهتر ازم انتقاد کنی خیلی میچسبه بهم

شما فرض کن من جواب ندام خوب دوباره بیا خوشم میاد از انتقاداتت مرسی خیلی گلی کاملا انتقادات بجا ست چشم سعی میکنم بهتر شم:ws28:

بازم بیا :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
عاغا یه چیزی... همه کاربرای انجمن یه دونه می باشن آیا؟؟؟؟؟ :ws3:

تو دنیا پری همه یدونه اند تاحالا دیدی یکی کاملا شبیه انیکی باشه همه خوبی های خودشونو دارن که یکدونه است:w02::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام اقاسهند عزیز

جونم برات بگه همانطور که اکثر دوستان گفتن کلی خانواده دوست هستی

وقتی یه نفرخلاف عقیده ات حرف بزنه با ملایمت رفتارمیکنی وسعی میکنی با منطق باهاش برخورد کنی. یه مدیر لایق هستی. ازهمه مهمتر عرق ملی داری

معلومه تو دوران دانشجویی ات هم خیلی کنجکاو وفعال بودی

سعی میکنی تو زندگیت تنوع داشته باشی تا کمتر گرفتار روزمرگی بشی.ازدختر بچه ها خیلی خوشت میاد.

دوست نداری احساس پیری کنی وهمیشه از اینکه فعال باشی وچیزهای جدید یاد بگیری استقبال میکنی واز همه مهمتر دلت نمیخواد شخصیتی تک بعدی داشته باشی. شاید یکی از دلایلی که تو انجمن حضور پررنگ داری همین چیزهاست.:w16:

حالا خوبه همه ی اینایی که گفتم همش غلط باشه وهیچ کدوم شبیهت نباشه:ws28:دیگه در اون صورت ببخش .من اصولا درست شخصیت شناسی میکنم اگه این دفعه اشتباه باشه به خاطر اینه که از نزدیک ندیدمت وبا شخصیتت از نزدیک اشنا نیستم.:whistle:

منم از اینکه در رکاب شما تو تالار گفتگوی ازاد فعالیت دارم بسی خوشحالم:ws3:امید که از شکرخوردن بنده ملول نگردیده باشی :ws3:دنیا به کام شریف:ws3:

پری جان ممنون اومدی

لطف کردی اومدی امیدوارم شایسته گفته های شما رو داشته باشم

در ضمن دنیا به کام مدرسان شریفه :ws3: و رکاب ندارم پوسیده گلی خودت به تنهاییپری جان ممنونم از خودم که همکاری مثل تو دارم:ws3::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهربون و حواس جمع و مسئولیت پذیر و سختکوش و شاد حتی وقتی غم بزرگی دارن و امیدوار ....:icon_gol:

سنتون زیاد نیستا اما واقعا حس میکنم پدرم هستید:ws3:

من اخه پدرتم:vahidrk::ws3:

شوخی کردم اگه این حسو بهت دادم باید به خودم ببالم امیدوارم لایقش باشم ممنون از حضور دوباره ات بازم بیا:a030::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
شرمنده خلاصه میگم مهندسی قابل و مدیری محترم . خونگرم با روابط عمومی بالا . فکر کنم تا حدی هم حساس باشید. مورد اعتماد و تا حدی منطقی در نهایت خوشحالیم که شما رو بین خودمون داریم:a030:

سلام رییس کل خوبین اقا مهدی گل شما هم یدونه اید اونم خیلی

لطف دارین ممنون اومدین

منم خوشحالم دربین بچه ها و این انجمن خوب هستم :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلاااا دوست خوبم

خوبی

معلومه که خوبی:w02:

میبینم که بربری هارو زدی زیر بقل داری میری......:th_running1:

ولی شرمنده همینجا بشین یه املت میزنیم بعد اگه چیزی موند ببرش!!:ws3:

اه اه بچه ها یه کم واقع بین بااااشیدw000.gif

اخه کسی که همه ازش راضین کجاش خوبه!این ادم انقد سعی کرده خوب باشه که پاک قاطی کرده

همسر خوب بابای خوب دوست خوبw58.gif...اخه مگه میشه!!

با معرفت.مهربون و......

غیر ممکنه!

بیماریه نایابه...

سعی میکنی ادم خوبی باشی.سعی میکنی ادم شادی باشی.مهربون باشی . خوب باشی

اخه ز ذ بودن کجاش همسر دوسیتیه

اخه بچه های الان به بابا ها اجازه میدن که ادم بدی باشن...جا برا بد یودن گذاشتن

حالا به خاطر کمبود محبتم چندتا دوستو اینجا دور خودش جمع کرده...

بیاید بهش راه حل بدید این چه زندگی ایه اخه!!

من چون دوست واقعی ام نگرانتم

.

..

.

.

.

.

نری خودزنی کنی حالا:ws28:

تو خوبی ولی نه اونقد که گفتن!

الکیه تو باور نکن:whistle:

اخه تو چطوری همه ایتایی که میگن هسی!

من که جز توسری از تو هیچی ندیدم...ولی یه کمی تعریفت نباشه ...نه نمیگم خودتو میگیری حوصله ندارم:icon_razz:

..

.

.

.

اگه زنده باشم ادامه دارد تعریفام از شما.:ws3:

عمه هم ندارم

ااااااااااااااااا اینو جواب ندام خودم فراموشش کردم :ws28:

ممنون اومدی و ادامه بده اگه خوب انتقاد کنی جوابتو میدم نسیم خودت که میدونم :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

به به ..جناب سهند خان عزیز ...افتخار آشنای باشمارومدت کوتاهیه پیدا کردم ...اما تو همین مدت حس ممیکنم ریس یه بانکید ..البته نه از این بانکهای پولی واین حرفا ..بانک مرام ومعرفت :ws3:البته قبلن هم گفتم مدارک لازم رو برای گرفتن وام لدفن مشخص کنید دیگه :sigh:نیاز دارم شدید :ws3:

خیلی خوش برخورد ومهربون وخوش قلب

پویا وپرانرژی

روابط عمومی بالا

توی یه تاپیک هم خوندم خیلی فرد زحمت کش وموفقی هستید ..

عالیه خیلی از داشتن دوستی مثل شما خوشحالم ..

:a030::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام بر با معرفت انجمن:icon_gol:

آقا سهند یا همون مستر ابولی :wavesmile:

تا جایی که من شناخت دارم علاوه بر اینکه خارج از فضای مجازی یک انسان زحمت کش و پر تلاش هست و پشتیبان خانوادش و پسر گلش هست تو انجمن هم مثل اینکه خانواده داره:ws3:

یک مدیر نمونه و فعال که از مدالش هم معلومه :w02:

همیشه سالم و سلامت باشین :icon_gol:

سلامممممممممم مهدی گلم خوشتیپترین و شیرین ترین و فعالترین مسئول انجمن در رفاقت بیست روابط عمومی در حد فضا :hapydancsmil:

رفیق داشتم از اومدنت ناامید میشدم ولی میدونستم اخرمرامی داداش مهندس گل

لطف کردی قدم رنجه فرمودی:icon_redface::w02::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلوم:whistle:

چقد ازت تعریف کردن:w58::whistle:

منکه تعریف تمجید بلت نیستم:ws3:

اما روی هم رفته مدیر خیلی خوبی هستی.هم جدی هم معاشرتی.هم خانواده دوست:ws3:فک کنم اینقد به خانواده و تشکیل خانواده علاقه مندی که اینجا هم یه خانواده درست کردی ماشالا پرجمعیت:ws28:

راستی خوش سلیقه هم هستی.به خاطر آواتارت گفتم:4chsmu1:رنگ لباستو با رنگ مدیریتت ست کردی آیا؟

سلاممممممممم زیباترین ترانه طبیعت باران

اختیار دارین باران جان ما همیشه مخلص تموم خانواده ای مهربون و یه دونه ایرونی و غیر یرونی و انجمنی هستیم مخصوصا نواندیشی

خوش سلیقه گفتین خوشتیپ و خوش سلیقه هستم ولی از وجود پری تو خونه ام وگرنه من و تیپ و سلیقه کجا (پاچه خواری همسری اینو یاد بگیرین به دردتون میخوره:ws3:)

لطف کردی باران عزیز اومدی فقط به خاطر تو ست کردم با نوشته بنفش:ws3::w02::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
به به سهند عزیز

معرفت و مهربونی و خونگرمیش زبانزده :ws3:

خاکی و پر انرژی

از اونایی که همیشه انرژی مثبت به اطرافیانش انتقال میده و آدم از بودن کنارشون لذت می بره.

حداقل رو من که خیلی اثر داره :ws3: هروقت میام می بینم پیغامی تو پروفایلم گذاشته، انرژی میگیرم. قطعاً تو خارج فضای مجازی هم همینطوره. آقا این ویژگیت خیلی توپه، دستت مرسی :a030: انقدرم با معرفته که همیشه یاد میکنه دوستاشو و به فکر همه هست.

جوری رفتار میکنه که هرکسی با هر سنی باهاش احساس راحتی میکنه و اصلاً خودشو نمیگیره. با وجود اینکه میدونیم یه آدم موفق تو خارج فضای مجازی هم هست. ولی این موفقیت باعث نمیشه خودشو بگیره.

با انرژی و پر تلاشه و دوست داره همیشه پیشرفت کنه و پویا بودن رو دوست داره و واسه همین قطعاً همونطور که تا الان موفق بوده، موفق تر هم میشه :w16:

سعی کردم نکته منفی هم گیر بیارم که بگم ولی واقعاً پیدا نکردم :ws3:

سلامممممممممممم داداش گلم محمد عزیز یار دیرینه و دوست داشتی و مهربون خودم اینارو اعتقاد دارم بهش محمد خیلی شخصیت دوست داشتنی داری جدا از اینکه داداش ادمینی اینارو گفتم :ws3:

وگرنه....:ws28:

لطف داری هرچی داریم از دوستان گلی مثل شما داریم

و انتقاد چرا نکردی:vahidrk:

من شاید نگهداشتنم خوب باشه و خروجیم درین انجمن صفره دارم تلاش میکنم بهتر شم محمد دعا کن برام

خیلی گلی مرسی اومدی

در ضمن ما سیاره ایم خورشید شمایید من انرزی مثبت رو از شما دوستان گل میگیرم

:icon_gol::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
به به ..جناب سهند خان عزیز ...افتخار آشنای باشمارومدت کوتاهیه پیدا کردم ...اما تو همین مدت حس ممیکنم ریس یه بانکید ..البته نه از این بانکهای پولی واین حرفا ..بانک مرام ومعرفت :ws3:البته قبلن هم گفتم مدارک لازم رو برای گرفتن وام لدفن مشخص کنید دیگه :sigh:نیاز دارم شدید :ws3:

خیلی خوش برخورد ومهربون وخوش قلب

پویا وپرانرژی

روابط عمومی بالا

توی یه تاپیک هم خوندم خیلی فرد زحمت کش وموفقی هستید ..

عالیه خیلی از داشتن دوستی مثل شما خوشحالم ..

:a030::icon_gol:

سلام اقا مهدی گل درست گفتم نه؟؟

مهدی جان شما خود بانک مرکزی هستین ما هم اگه بانک باشیم ازین موسسه های تازه تاسیسی هستیم داداش گلم

ممنون اومدین اخر مرامین دوستون دارم اینقدر که در کلمات نمی گنجه

پرانرژی ترین عضو انجمنی شاد باشی و مسرور در کنار خانواده گلت :icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...