رفتن به مطلب

تشکر نمی خوام،علم میخوام

ارسال های توصیه شده

سلام.من چند ماهی هست که به پیشنهاد یکی از اعضا اینجا عضو شدم.فکر کنم هدف من و خیلی از امثال من از عضویت تو سایتهای علمی این باشه که جواب سوالاتمون رو بگیریم.سوالای که بهر دلیلی نشه از استاد و ...پرسید.

ولی تواین چند ماه که عضو بودم،با هر سوال من n تا تشکر به پست سوالم اضافه میشد،اما دریغ از یک پاسخ کوتاه برای جواب سوالام(در برخی پستها) !!

بنظر من این پاسخ سوال هستکه نیاز به تشکر داره نه خود سوال!!!اونم سوالیکه کسی نیست پاسخش بده.!!

بنظرم هدفتون افزایش آماراعضا هست.پس سعی کنیددر کار کیفیت هم بالا بره.اینجوری عملا جذب اعضا بهتر صورت میگیره.سایتهایی میشناسم که ماه تا ماه بهم تشکری اضافه نمیشه اما خیلیی بار علمی دارد.

باز هم به پشنهاد اعضا برای مجله شون مقاله ای فرستادم که از وقتی ارسال کردم،کوچترین پیام حتی "رسید"هم برام نیومد!و پاسخی نیود ه نتیجه اش چی شد؟

لینک به دیدگاه
سلام.من چند ماهی هست که به پیشنهاد یکی از اعضا اینجا عضو شدم.فکر کنم هدف من و خیلی از امثال من از عضویت تو سایتهای علمی این باشه که جواب سوالاتمون رو بگیریم.سوالای که بهر دلیلی نشه از استاد و ...پرسید.

ولی تواین چند ماه که عضو بودم،با هر سوال من n تا تشکر به پست سوالم اضافه میشد،اما دریغ از یک پاسخ کوتاه برای جواب سوالام(در برخی پستها) !!

بنظر من این پاسخ سوال هستکه نیاز به تشکر داره نه خود سوال!!!اونم سوالیکه کسی نیست پاسخش بده.!!

بنظرم هدفتون افزایش آماراعضا هست.پس سعی کنیددر کار کیفیت هم بالا بره.اینجوری عملا جذب اعضا بهتر صورت میگیره.سایتهایی میشناسم که ماه تا ماه بهم تشکری اضافه نمیشه اما خیلیی بار علمی دارد.

باز هم به پشنهاد اعضا برای مجله شون مقاله ای فرستادم که از وقتی ارسال کردم،کوچترین پیام حتی "رسید"هم برام نیومد!و پاسخی نیود ه نتیجه اش چی شد؟

سلام دوست عزیز

شما منظورتون این سوالهاست

[h=3]آزمون نظام مهندسی[/h]

[h=3]1)این عضویت هر سال باید تمدید بشه؟؟و هر سال مبلغی...[/h]

[h=3]خب وقتی پروانه اشتغال گرفتیم دیگه عضویت در اونجا...[/h]

[h=3]/ببخشید بعد سه سال از عضویت یعنی عضویت لغو میشه...[/h]

[h=3]ویولت کسری[/h]

[h=3]تعریف یک سیستم فازی در نرم افزار Matlab[/h]

[h=3]سلام.من ارشدمو تازه تموم کردم.اما از مدرک...[/h]

[h=2]آزمون نظام مهندس[/h]

[h=3]کنفرانس مجازی[/h]

[h=3]سلام.در fractional در تبدیل موجک بجای استفاده از...[/h]

[h=2]آموزش کار با اسیلوسکوپ Oscilloscope اسکپ - و فانکشن ژنراتور [/h]

[h=2]موضوع: چند سوال آزمایشگاهی[/h]

[h=3]ترانس با سه تا خروجی ترانس دوبل هست.بقیه سوالام؟[/h]

[h=2]موضوع: شبیه سازی با تاکید بر مدارات مجتمع[/h]

من که بیشتر اونارو خوندم جواب داده شده شاید یکی دوتا سوالها مونده باشه

من به شخصه اونایی که میدونستم جواب دادم به قول قدیمیا من که علامه دهر نیستم همه سوالهارو بدونم پاسخشو ین جواب گرفتن زمان میخواد تا دوستانی که وارد هستن بیان و جواب شمارو بدن

موضوع تشکر زدن که امرش جداست من به هر شخصی که توی تالار برق یکچک ترین مطلب بگذاره و یا سوالی بکنه من برای اینکه توی تالار برق فعالیت داشه ازش با زدن تشکر ازش تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

[quote name='hasting_m']سلام.من چند ماهی هست که به پیشنهاد یکی از اعضا اینجا عضو شدم.فکر کنم هدف من و خیلی از امثال من از عضویت تو سایتهای علمی این باشه که[B] جواب [/B]سوالاتمون رو بگیریم.سوالای که بهر دلیلی نشه از استاد و ...پرسید.
باز هم به پشنهاد اعضا برای مجله شون مقاله ای فرستادم که از وقتی ارسال کردم،کوچترین پیام حتی "رسید"هم برام نیومد!و پاسخی نیود ه نتیجه اش چی شد؟[/QUOTE]

سلام
دوست عزیز خیلی ممنون از حضورتون و انتقادتون. تو این مدت شما تو چند تاپیک فعالیت داشتین در مورد نظام مهندسی که فکر کنم پاسختون رو گرفتین چندسوال ازمایشگاهی هم که توسط دوستمون مجید پاسخ داده شد در موارد زیر هم حتما دوستان نتونستن مطلبی براتون قرار بدن یا متخصصین ندیده باشن
[url]http://www.noandishaan.com/forums/thread57631.html[/url]
[url]www.noandishaan.com/forums/thread129507.html[/url]
[url]www.noandishaan.com/forums/thread2406.html[/url]
[url]www.noandishaan.com/forums/thread129615.html[/url]

بهرحال این مساله رو هم درنظرداشته باشین که دوستانی که اینجا فعالیت میکنن فقط برای دل خودشون هست که بتونن کمکی به همرشته های خودشون کنن
در مورد مقاله برای مجله برق و کامپیوتر به چه ایمیلی فرستادین چون ایمیلی به ادرس [email]kahroba@noandishaan.com[/email] ارسال نشده است

لینک به دیدگاه

ببخشید اگر رک رف زدم.بله قبول دارم اکثرپستها جواب داده شد.ولی کلا یکجوریه.اطلاعات زیاد مبادله نمیشه.انگار فعال نیستند اعضانه فقط تو سوالای من.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...