رفتن به مطلب

خدمت سربازی 24 ماهه شد/سه ماه کسری به ازای هر فرزند

Lean

ارسال های توصیه شده

جانشین منابع انسانی و سخنگوی امور مشمولین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با توجه به کاهش موالید ذکور و همچنین برنامه‌ریزی بر افزایش جمعیت کشور و کمک به دولت تصمیم گرفته شد در اجرای قانون خدمت مقدس سربازی از تاریخ 94.1.1 به 24 ماه افزایش پیدا کند.

2633611_800.jpgبه گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، سردار کمالی درنشست خبری صبح امروز اعلام کرد: با توجه به کاهش موالید ذکور و همچنین برنامه‌ریزی بر افزایش جمعیت کشور و کمک به دولت تصمیم گرفته شد در اجرای قانون خدمت مقدس سربازی از تاریخ 94.1.1 به 24 ماه افزایش پیدا کند.

وی اظهار داشت: از سال 94 متأهلین سه ماه و به ازای هر فرزند نیز سه ماه از خدمت سربازی متأهلین کم خواهد شد در واقع اگر فردی متأهل و دارای یک فرزند باشد مدت خدمت سربازی این فرد شش ماه کسر می‌شود.

سردار کمالی همچنین اظهار داشت: تفاوت خدمت در مناطق کشور به این گونه است که خدمت سربازی از سال 94 در مناطق عملیاتی و امنیتی سه ماه و در مناطق محروم و بد آب وهوا از دو ماه از خدمت سربازان کسر می شود.

جانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین اعلام کرد: به مشمولین غایب فرصت داده شده که تا پایان سال 94 خود را جهت ادامه خدمت به شعب وظیفه نیروهای مسلح معرفی کنند.

این مقام مسئول در خصوص ابطال کارت پایان خدمت ورزشکاران فوتبالیست نیز اعلام کرد: تا کنون گزارش 120 نفر ورزشکار و فوتبالیست به ستاد کل نیروهای مسلح باطل شده است که ما آنها را به چند گروه تقسیم کرده‌ایم. یک گروه کسانی هستند که وضعیت آنها را بررسی شده و کارت پایان خدمت آنان ابطال شده است که اینگونه افراد در حال حاضر 26 نفر هستند که هیچگونه فعالیتی در خصوص رشته ورزشی خودشان یعنی فوتبال نمی‌توانند داشته باشند تعدادی از آنان نیز به فدراسیون فوتبال شکایت داشته‌اند در خصوص کارت پایان خدمتشان و ما اعلام کرده‌ایم اگر فدراسیون فوتبال تقاضا کند ما می‌توانیم اجازه دهیم که فقط این فوتبالیست‌ها در تیم‌های نظامی شرکت کنند به شرط اینکه فدراسیون فوتبال تقاضا کند ولی حقوق آنان به صورت حقوق سربازی خواهد بود.

وی ادامه داد: گروه دیگر کسانی که مقررات را به شوخی گرفته‌اند و خود را معرفی نکرده‌اند که ما به فدراسیون اعلام کرده‌ایم که این بازیکنان حق شرکت در مسابقات فوتبال را ندارند و اسامی آنان هشت روز پیش منتشر شده که تعداد آنان 12 نفر هستند.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: همچنین حدود 35 نیز هستند که در حال بررسی مدارک آنان هستیم که احتمالا کار را تا نیم فصل تمام می کنیم و پرونده ها را می بندیم، همچنین یک سری دیگر نیز هستند که مشخصات آنان احراز هویت نشده است که تعداد آنان 19 نفر هستند که گزارش دارند ولی اسامی آن نفرات شناسایی نشده است، هچنین 28 مفر دیگر نیز کارت معافیت آنان تأیید شده، همچنین تمامی فوتبالیست‌ها شش ماه اضافه خدمت برابر قانون به آنان زده شده است.

• Like 10
لینک به دیدگاه
از سال 94 متأهلین سه ماه و به ازای هر فرزند نیز سه ماه از خدمت سربازی متأهلین کم خواهد شد در واقع اگر فردی متأهل و دارای یک فرزند باشد مدت خدمت سربازی این فرد شش ماه کسر می‌شود.

:ws28:

دیگه نمیدونند چیکار کنند برای ترغیب فرزند آوری !

• Like 4
لینک به دیدگاه

خیلی بی انصافن به خدا:sigh:

الهی بترکید با این قانون هاتون که هیچ ثباتی ندارن:sigh:

خو بی انصافا شاید یکی بچه نخواد

شما میای خرج پوشک و شیر خشکش رو میدی؟w000.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
من که بی بچه 17 ماه بیشتر خدمت نکردم :ws3:

اینجا هیچی حساب کتاب نداره

یهو میبینی فردا میان میبرنت میگن باس 7 ماه دیگه هم خدمت کنی

بلکم بیشتر:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه رو کردن ابزار ... متاسفم چنین جایی با چنین افرادی زندگی میکنم.

میخان به زور مردم ازدواج کنن،بعد هم تند تند بچه بیارن:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میخان به زور مردم ازدواج کنن،بعد هم تند تند بچه بیارن:ws28:

کم کم میگن سربازی رو باید تو افغانستان بگذررونید یا اینکه هر نه ماه یه بچه پس بندازید:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

با این حساب پسرا باید از 13 سالگی به فکر زن گرفتن باشن تا 20 سالگی یه 7-8 تایی بچه بیارن تا معاف بشن کلا، خوبه دیگه :banel_smiley_4:

من برم واسه داداشم زن پیدا کنم تا دیر نشده :th_running1:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه دیگه نمیشه باید اسم بچه ها تو شناسنامه باشه :ws52:

میشه عوض کرد به اسم طرف:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

ببینید...فک کنم بشه این فوانین رو دور زد...:ws3:

اگر من نوعی برم و با عقد قراردادی سرپرست مالی 8بچه بی سرپرست رو برعهده بگیرم،گویی 8تا بچه دارم...اونوقت از خدمت معاف نمیشم؟:ws52:

لینک به دیدگاه
ببینید...فک کنم بشه این فوانین رو دور زد...:ws3:

اگر من نوعی برم و با عقد قراردادی سرپرست مالی 8بچه بی سرپرست رو برعهده بگیرم،گویی 8تا بچه دارم...اونوقت از خدمت معاف نمیشم؟:ws52:

ایول عجب روشی

ولی خب بعد اگر یهو اون خانومه مخت رو بزنه چی؟ اگر بگه طلاقت نمیدم؟ اگر مهریه ش بالا باشه؟:ws3:

لینک به دیدگاه
ایول عجب روشی

ولی خب بعد اگر یهو اون خانومه مخت رو بزنه چی؟ اگر بگه طلاقت نمیدم؟ اگر مهریه ش بالا باشه؟:ws3:

میشه باهاش توافق کرد عقدش کرد بعد معفیتو گرفت بعدم طبق توافق بهش پول میدی و تمام:ws3:

لینک به دیدگاه
میشه باهاش توافق کرد عقدش کرد بعد معفیتو گرفت بعدم طبق توافق بهش پول میدی و تمام:ws3:

معلومه خانمای زرنگ رو هنو نشناختیicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ایول عجب روشی

بابا خانوم کیه؟

من منظورم کودکان بی سرپرسته...:ws3:

با ماهی 240 تومن میشه خدمت رو دور زد!:whistle:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...